کودکان به ندرت انتقال COVID-19 پزشکان نوشتن در تفسیر

تفسیر منتشر شده در مجله اطفالرسمی کارشناسی, journal of the American Academy of Pediatrics آمده است که کودکان به ندرت انتقال Covid-19 به یکدیگر و یا به بزرگسالان است و بسیاری از مدارس و ارائه آنها به دنبال مناسب اجتماعی فاصله دستورالعمل را به حساب نرخ انتقال در جامعه خود می تواند و باید بازگشایی در پاییز.

نویسندگان Benjamin Lee, M. D. و ویلیام V. Raszka جونیور, M. D., هر دو کودکان به متخصصان بیماری های عفونی در دانشکده از دانشگاه ورمونت Larner دانشکده پزشکی. دکتر Raszka سردبیر از اطفال.

نویسندگان این تفسیر با عنوان “COVID-19 انتقال و کودکان: کودک است و نه سرزنش” پایه نتیجه گیری خود را در یک مطالعه جدید منتشر شده در شماره اخیر اطفال, “COVID-19 در کودکان و پویایی عفونت در خانواده” و چهار نفر دیگر مطالعات اخیر که به بررسی Covid-19 انتقال و در میان کودکان است.

در اطفال مطالعه کلارا M. Posfay-Barbe, M. D., یک عضو هیات علمی در دانشگاه ژنو دانشکده پزشکی و همکارانش مورد مطالعه قرار خانوار از 39 سوئیس کودکان مبتلا به Covid-19. تماس با ردیابی نشان داد که تنها در سه (8 درصد) بود و یک کودک مشکوک شاخص مورد با علائم قبل از شروع بیماری در خانواده تماس با ما.

در یک مطالعه اخیر در چین, تماس, ردیابی نشان داد که از 68 کودکان با Covid-19 بستری در چینگدائو زنان و کودکان بیمارستان از 20 ژانویه تا فوریه 27, 2020, 96 درصد خانوار مخاطبین قبلا آلوده بزرگسالان است. در مطالعه دیگری, چینی, کودکان, نه از 10 کودکان بستری در چند استانی بيمارستان خارج ووهان قرارداد Covid-19 از یک فرد بزرگسال فقط با یک ممکن است کودک به فرزند انتقال بر اساس زمان شروع بيماری.

در یک مطالعه یک پسر با Covid-19 در معرض بیش از 80 همکلاسی در سه مدرسه به این بیماری است. هیچ یک قرارداد آن است. انتقال از سایر بیماری های تنفسی از جمله آنفلوانزا انتقال شایع در مدارس.

در یک مطالعه در نیو ساوت ولز و نه آلوده به دانش آموزان و نه کارکنان در 15 مدرسه در معرض مجموع 735 دانش آموزان و 128 کارکنان به Covid-19. تنها دو عفونت های ثانویه منجر به یک منتقل شده توسط یک فرد بزرگسال به کودک است.

“داده های قابل توجه” دکتر گفت: Raszka. “غذای آماده کلیدی است که کودکان در حال رانندگی این بیماری همه گیر. پس از شش ماه, ما یک ثروت از جمع آوری داده ها نشان می دهد که کودکان کمتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به آلوده و به نظر می رسد کمتر عفونی است; تجمع بزرگسالان که نیست زیر پروتکل های ایمنی که مسئول رانندگی صعودی منحنی.”

افزایش موارد در میان بزرگسالان و کودکان در تگزاس مهد کودک که دیده اند 894 Covid-19 موارد در میان کارکنان و 441 در میان کودکان در 883 امکانات مراقبت از کودک در سراسر کشور باید از این پتانسیل ها به اشتباه دکتر Raszka گفت. او مورد مطالعه قرار نیست جزئیات وقوع.

“وجود دارد گسترده است و انتقال از Covid-19 در تگزاس امروز با بسیاری از بزرگسالان تجمع بدون رعایت اجتماعی فاصله و یا با پوشیدن ماسک,” او گفت:. “در حالی که ما هنوز نمی دانند پویایی وقوع آن را بعید است که نوزادان و کودکان در مهدکودک در حال رانندگی افزایش است. بر اساس شواهد و آن را بیشتر قابل قبول است که بزرگسالان در حال عبور از عفونت به کودکان در اکثریت قریب به اتفاق موارد است.”

پشتیبانی اضافی برای این مفهوم است که کودکان مهم هستند ناقل این بیماری می آید از مدلسازی ریاضی نویسندگان می گویند. مدل نشان می دهد که جامعه گسترده اجتماعی فاصله و گسترده تصویب صورت پارچه پوشش به مراتب بهتر استراتژی برای محدود کردن گسترش بیماری و بسته شدن مدارس می افزاید: کمی. واقعیت این است که مدارس بازگشایی در بسیاری از کشورهای اروپای غربی و ژاپن بدون دیدن یک افزایش در جامعه انتقال خرس دقت مدل سازی.

بازگشایی مدارس در شیوه ای امن از این سقوط مهم است که برای رشد سالم کودکان, نویسندگان می گویند. “با انجام این کار ما می تواند به حداقل رساندن بالقوه عمیقی نامطلوب اجتماعی و رشد و نمو و بهداشت هزینه های که فرزندان ما ادامه خواهد داد رنج می برند تا موثر در درمان یا واکسن را می توان توسعه یافته و توزیع شده و یا شکست آن تا زمانی که ما رسیدن به گله ایمنی” مقاله نتیجه می گیرد.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ورمونت. Original نوشته شده توسط Jeffrey R. ویکفیلد. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر