کودکان مبتلا به سرطان هستند در معرض خطر بالاتر برای COVID-19 عفونت و یا عوارض, مطالعه می یابد

محققان از MSK کودکان و نوجوانان در Memorial Sloan Kettering Cancer Center (MSK) نشان داد که کودکان مبتلا به سرطان در معرض خطر تحت تاثیر COVID-19. این تحقیقات جدید به رهبری اندرو کونگ, MD, دکترا, صندلی MSK کودکان و نوجوانان و همکارانش منتشر شد امروز در JAMA انکولوژی. MSK کودکان و نوجوانان یکی از بزرگترین کودکان سرطانی برنامه در ایالات متحده آمریکا با جمعیت بیمار که شامل کودکان و نوجوانان و بزرگسالان جوان مبتلا به سرطان و در نسبت با غیر گرفتند بیماری هایی مانند نارسایی مغز استخوان و immunodeficiencies.

کودکان مبتلا به سرطان هستند و هیچ آسیب پذیر تر از دیگر کودکان به COVID-19 عفونت و یا عوارض ناشی از COVID-19. همه کودکان مبتلا به سرطان مبتلا COVID-19 95 درصد خفيف علائم و آیا نیاز به بستری شدن در بیمارستان. MSK, بچه پزشکان نیز تست شده بدون علامت سرطان پیدا کردن تنها 2.5 درصد رای مثبت در مقایسه با نزدیک به 15 درصد در بزرگسالان خود مراقبان. تنها نیمی از کودکان مبتلا به COVID-19 مثبت مراقبان بودند خود نیز COVID-19 مثبت است. این پژوهشگران همچنین دریافتند بسیار مهم جنسی skewing با اکثریت قریب به اتفاق COVID-19 عفونت رخ می دهد در مردان است. این نتایج نشان می دهد که کودکان مبتلا به سرطان هستند بیشتر مستعد از دیگر کودکان به عفونت و یا علائم ناشی از COVID-19 و کودکان هستند و نه ناشناخته مخزن بدون علامت COVID-19 عفونت است.

از مارس 10 مارس 12, 2020, MSK, بچه محققان نهاد غربالگری و تست برنامه ریزی برای کاهش خطر در ارتباط با عفونت با COVID-19. MSK کودکان و نوجوانان بيمار نمایش برای قرار گرفتن در معرض تماس با شناخته شده COVID-19 عفونت و یا برای حضور علائم COVID-19 بیماری در MSK. تحقیقات انجام شده COVID-19 تست در بیماران اطفال و بزرگسالان خود مراقبان. از 178 منحصر به فرد کودکان مبتلا به سرطان آزمایش میزان مثبت برای COVID-19 بود 29.3 درصد در کودکان با علائم اما تنها 2.5 درصد بدون علامت در کودکان است. از 20 بیمارانی که آزمایش مثبت برای COVID-19 تنها 3 نفر زن بودند.

تنها یک بیمار با COVID-19 بیماری مورد نیاز غیر مراقبت های ویژه بستری برای COVID-19 علائم همراه است. همه کودکان دیگر مبتلا به بیماری خفیف, علائم و موفق شد در خانه. از 74 بالغ مراقبان آزمایش 13 مراقبان از 10 بيمار به ترتيب مثبت برای COVID-19 از جمله 14.7 درصد نرخ COVID-19 عفونت بدون علامت مراقبان. تنها نیمی از بیماران با COVID-19 مثبت مراقبان بودند خود نیز COVID-19, مثبت, نشان می دهد کم عفونت در کودکان با وجود نزدیک خانواده تماس با ما.

در حالی که به طور کلی اعداد در مطالعه کوچک هستند این اطلاعات تایید می کند که به طور کلی عوارض COVID-19 بیماری در کودکان مبتلا به سرطان کم است و با تنها 5 درصد نیاز به بستری شدن در بیمارستان برای علائم COVID-19 عفونت; و نرخ COVID-19 عفونت بدون علامت در میان کودکان بیمار بسیار کم است.

“ما در حال تشویق این آخرین یافته است که کودکان و نوجوانان مبتلا به سرطان نمی شوند بیشتر در معرض خطر توسط COVID-19 و علائم خفیف مانند در کودکان سالم” گفت: اندرو کونگ, MD, دکترا و نویسنده مسئول در مطالعه است. “این یافته ها به ما اجازه می دهد به ادامه نجات بخش سرطان-درمان کارگردانی با احتياطات استاندارد و پادمان اما بدون افزایش نگرانی در مورد عوارض جانبی از COVID-19 عفونت است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط Memorial Sloan Kettering Cancer Center. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net