چین و ایران سعی به هک بایدن و تهمت مبارزات

به علاوه: iOS صفر بعد نظارت هواپیما و بیشتر از این هفته در صدر اخبار امنیت.

جهان سایبر گلایه می توانید مانند یک استقلالی زمانی که خشونت فیزیکی است که وارد معترضان در بسیاری از شهرستانها عمده ما.

اما کسانی که در درگیری های با هم تداخل دارند. به همین دلیل ما در سیمی منتشر شده یک راهنمای به نگه داشتن خود و دستگاه خود را ایمن از نظارت دیجیتال در حالی که شما اعتراض. ما همچنین گزارش های “غیر کشنده” جمعیت کنترل سلاح در برخواهد داشت خطر جدی به معترضان و چگونه 1033 برنامه ایجاد شده توسط دفاع ملی مجوز قانون اجازه پلیس به ارث hand-me-down تجهیزات نظامی. نتیجه این شده است زره پوش های نظامی و وسایل نقلیه در محله های ما و پلیس که نگاه آماده حمله به فلوجه به جای برخورد مسالمت آمیز معترضان مسلح با بطری های آب.

در غیر توده ای-انقلاب, اخبار, زوم تصمیم به اضافه کردن پایان به پایان رمزگذاری تنها به پرداخت حساب های مشتریان—در ابتدا پس از این ادعا آن ارائه شده ویژگی برای همه—افزایش hackles از طرفداران حفظ حریم خصوصی. Facebook نورد طولانی سر رسیده ویژگی های حفظ حریم خصوصی است که به شما اجازه حرکت پست یکهو به بایگانی. گوگل کروم هم اضافه کردن حریم خصوصی و امنیت ویژگی های پیشرفته “مرور امن” طراحی شده برای هشدار دادن به کاربران در مورد سایت های فیشینگ و یک مدیر رمز عبور است که به طور خودکار چک کلمات عبور شما را در برابر مجموعه ای از به بیرون درز اعتبار کاربر. بازی ضد شورش راه اندازی مدتها در انتظار اول شخص تیرانداز بازی Valorant—که عدم اعتدال در کاربران بلافاصله منجر به سمی محیط زیست برای بازیکنان زن. همه گیر پناه-در-محل به نظر می رسد که منجر به رونق در وب تاریک علف های هرز فروش. و پنتاگون است که با استفاده از یک ربات برای پیدا کردن آسیب پذیری های نرم افزار قبل از بچه ها بد است.

تعداد بی سابقه ای از مردم در حال دانلود سیگنال برای ارسال پیام های رمزگذاری شده; اگر شما یکی از آنها (و می باید) در اینجا چگونه برای دریافت بیشتر از این برنامه است.

اما این همه نیست. هر جمعه ما دور تا امنیت و حریم خصوصی داستان است که ما نمی شکستن و یا گزارش در عمق اما فکر می کنم شما باید بدانید در مورد. با کلیک بر روی عناوین آنها را بخوانید و ایمن ماندن در خارج وجود دارد.

هکرهای چینی هدف بایدن و کمپین بازیگران ایرانی ضربه تهمت کمپین

گوگل را تهدید تجزیه و تحلیل گروه روز پنجشنبه گفت که یک چین مرتبط هک, گروه شناخته شده به عنوان APT 31 یا زیرکونیوم هدف قرار داده جوزف بایدن ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی کارکنان با حملات فیشینگ و ایران مرتبط بازیگر APT 35 یا بچه گربه جذاب شده است راه اندازی حملات فیشینگ علیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی. شین هانتلی که منجر TAG گفت: محققان باید دیده نمی شود نشانه این است که این حملات موفق بودند. گوگل با ارسال هشدار به نهفته کاربران در مورد رفتار و همچنین اطلاع فدرال اجرای قانون است. مایکروسافت با صدور یک هشدار مشابه در ماه اکتبر که APT 35 بود که با هدف قرار دادن برگ برنده مبارزات انتخاباتی. این فعالیت نیز در همراهی با روسیه اقدامات پیش از سال 2016 ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری است که در آن هکرها روسیه راه اندازی بسیار مهم حملات فیشینگ علیه مبارزات و سازمان های سیاسی.

ناشناس Resurfaces در میان تظاهرات در سراسر کشور

این رهبر hacktivist جمعی شناخته شده به عنوان ناشناس نشده از حد از یک نیروی محسوب می شود از سال 2011 و یا هنگامی که آن را rampaged در سراسر اینترنت در یک به اصطلاح “تابستان lulz.” اما به عنوان جنبش برای زندگی تظاهرات رشد در طول هفته گذشته کسی که خود شناسایی به عنوان ناشناس مطرح شده است و پرچم خود را دوباره. اخبار رسانه های برداشت جدید از تهدیدات این گروه علیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مینیاپولیس اداره پلیس که مسئول قتل جورج فلوید است که مجموعه ای خاموش موج جدیدی از تظاهرات. مجموعه ای از آدرس های ایمیل و کلمات عبور از مینیاپولیس افسران پلیس منتشر شده توسط این گروه با این حال معلوم شد که پیر اعتبار برداشت از قبلی هکر افسردگی. این گروه اقدامات جدید به نظر می رسید که به مبلغ کوتاه مدت توزیع شده انکار حملات خدمات در مینیاپولیس پلیس سایت.

نظارت نظامی هواپیما پرواز بیش از ما تظاهرات

بالا تر از همه جا هلیکوپتر معلق در هوا بیش از شهرهای آمریکا در جریان تظاهرات نظامی هواپیماها معمولا مورد استفاده در عراق و افغانستان نیز مشاهده مخالفت های زیر. اخبار سایت مادربرد بررسی داده ها از ADS-B ارز مخزن کنترل ترافیک هوایی اطلاعات و شواهدی که RC-26B نظامی به سبک هواپیمای شناسایی شد گردان لاس وگاس. اف بی آی نیز مستقر کوچک هواپیما سسنا که آزادی مطبوعات بنیاد معتقد است به احتمال زیاد انجام شده دستگاه های شناخته شده به عنوان “dirtboxes,” airborne نسخه از IMSI catcher سیستم که رابجای دیگری جا زدن برج های تلفن همراه برای رهگیری کاربران ارتباطات و پیگیری هویت میدهد.

بحرانی ‘ورود به سیستم با اپل’ اشکال شبکه 100.000 دلار از اشکال فضل

سال گذشته اپل با معرفی جهانی, ثبت نام در, از ویژگی های است که توسعه دهندگان شخص ثالث می توانید در خدمات خود را به طوری که کاربران می توانید با اعتبار موجود خود اپل حساب به جای راه اندازی یک حساب های اضافی. این ابزار دارای یک شماره از حریم خصوصی-گیربکس امکانات, اما محقق Bhavuk جین در بر داشت یک آسیب پذیری است که به او اجازه تولید Apple ID ورود به سیستم نشانه را بیش از برنامه های شخص ثالث حساب. این اشکال در حال حاضر ثابت شده و اپل اهدا جین 100.000 دلار برای پیدا کردن به عنوان بخشی از آن گسترش اشکال فضل برنامه. جین می گوید که اپل در بررسی خود “ورود به سیستم با اپل” سیاهههای مربوط به تعیین که اشکال نمی شد بهره برداری قبل از کشف خود. “هر چند این اشکال کمی تند و زننده من هنوز هم فکر می کنم “ورود به سیستم با اپل خوب و قوی” جین گفت: سیمی.


بزرگ تر سیمی داستان
  • Covid-19 تسریع خواهد کرد هوش مصنوعی مراقبت های بهداشتی انقلاب
  • چه Clubhouse و چرا Silicon Valley مراقبت ؟
  • چگونه به خواب زمانی که جهان در حال سقوط است از هم جدا
  • تصویری-چت داوران و آینده از عدالت کیفری
  • 26 عبور حیوانات راهنمایی برای خود جزیره بازی
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de