چین کشی قدرت نرم خود با ‘Covid دیپلماسی’

مغلوب ساختن پیشی جستن ها به دنبال منحرف کردن انتقاد از کمبود تجهیزات پزشکی توسط متهم کارکنان بیمارستان از سرقت ماسک چندین هواپیما حمل بسیار مورد نیاز تجهیزات از چین شد و پس از رسیدن به فرودگاه در اروپا و آفریقا است. دولت ایرلند نوشته شده در کلیپ نشان دادن آن سفیر چین ضمن تشکر از مسئولان برای کمک به سازماندهی حمل و نقل از منابع به ارزش 30 میلیون دلار.

دولت چین بود برای انتقاد از خود را آهسته در پاسخ به کروناویروس و تلاش های اولیه برای پوشش آن است. در حال حاضر با این بیماری گزارش تحت کنترل و کارخانه بازگشایی چین صادرات منابع حیاتی به کشورهای دیگر تلاش برای نام تجاری جدید تعریف این بیماری همه گیر از یک فاجعه از آن خود ساخت و به یک نماد از آن رهبری و قدرت است.

“چین در حال ساخت قدرت نرم خود می گوید:” Nouriel Roubini یک اقتصاددان در دانشگاه نیویورک بود که مشاور رئیس جمهور کلینتون و اوباما. “آنها در حال رفتن به استفاده از این بحران می گویند, ‘سیستم سیاسی ما بهتر است ما تکنولوژیکی مدل بهتر است ما مدل اقتصادی بهتر است.'”

داشتن ظاهرا اب و هوای شیوع و ramped تا تولید تجهیزات پزشکی و چین قرار گرفته است برای صادرات و اهدای لوازم. تلاش همراه با تبلیغ متمرکز دولت در پاسخ به شیوع بیماری های, به نظر می رسد به عنوان بخشی از یک کمپین هماهنگ به هر دو را انسانی خوب و ترویج چین ارزش.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

Roubini می گوید چین به ظاهر واکنش سریع را فراهم می کند یک پیام قدرتمند است که می تواند به گسترش این کشور را تحت تاثیر قرار. و او می گوید که این بحران ممکن است پیامدهای عمیقی برای توازن جهانی قدرت اگر ما نمی آیند تا با مناسب counterplay. “سیاسی, اقتصادی و اجتماعی مدل چین در حال رفتن به جذاب برای بسیاری از نیمه استبدادی کشورهای” Roubini می گوید. “بازار سنتی گرا دموکراسی در معرض خطر است.”

آن است و نه فقط دولت چین که هل دادن پیام. برای چند هفته Ma بنیاد خیریه ایجاد شده توسط Alibaba مؤسسین جک ما فرستاده است لوازم پزشکی و Covid-19 آزمون به اروپا و آفریقا و جنوب شرقی آسیا و خاورمیانه و حتی آمریکا. نیت ایجاد چنین کمک های مالی کمک خواهد کرد به تقویت Alibaba نام تجاری در خارج از چین و نمره امتیاز سیاسی برای کارشناسی ارشد در پکن با ترویج چین توانایی بازیابی و کمک به دیگران است.

در ابتدا پس از تلاش برای مهار Covid-19 و واکنش بیش از آن پاسخ چین نهاد در سراسر کشور مستندات و بسیج منابع برای جلوگیری از گسترش. و به عنوان چینی اقتصاد شروع به بهبود می یابند این کشور تصرف فرصت برای به دست آوردن حسن نیت و گسترش نفوذ در خارج از کشور.

برخی از مقابل چین پاسخ از ما. جاشوا Kurlantzick یک عضو ارشد در شورای روابط خارجی, تماس, دلار دولتی, پاسخ به همه گیر “shambolic.” بیمارستان ها و مراقبت های بهداشتی کارگران شکایت از کمبود تست کیت و تجهیزات و رئیس جمهور بارها عنوان خطر است. “من فکر نمی کنم ما اعمال کرده است مقدار زیادی از قدرت نرم به عادلانه باشد در Covid بحران,” او می گوید. “در واقع, آن را به طور چشمگیری کاهش یافته.”

Kurlantzick یادداشت چین نیز ممکن است تجربه خود را شکست, شاید اگر ویروس reemerges. اما در حال حاضر او می گوید دولت چین به نظر می رسد به نظر شیوع به عنوان “یک غذای اصلی به عنوان موثر تر از ما در جهانی بهداشت رهبری—رهبری و دوره.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مقابل اتحاد خرابکاری نرم-قدرت بازی تا کنون است. رئیس جمهور و دیگر مقامات ارشد بارها و بارها سرزنش چین برای شیوع اشاره به کروناویروس به عنوان “چین ویروس” یا “ووهان ویروس.” آمریکا ارسال تجهیزات به چین در فوریه 7 در حالی که عدم پیش بینی کمبود در خود بیمارستان. هفته گذشته سازمان مدیریت اضطراری فدرال شروع به حمل و نقل تجهیزات پزشکی به آمریکا از کارخانه های چینی.

یک coronavirus-اخبار مرتبط نوک ؟ ارسال آن به ما در [email protected]

گیدئون Rachman نویسنده Easternizationکه نمودار ظهور آسیا در سال های اخیر می گوید چین تغییر علامت تجاری از شیوع این بیماری شده است و هیچ چیز قابل توجه داده می شود که چگونه بد دولت انجام شده در اوایل.

اما او اشاره می کند که برخی از کشورهای اروپایی ظاهرا تحت فشار قرار دادند در برابر این تلاش ها; دولت در, اسپانیا, ترکیه و هلند با انتقاد از کیفیت چینی ساخته شده منابع. Rachman می گوید این ممکن است سخت برای متقاعد کردن بسیاری از کشورهای چین که نظام سیاسی برتر است: “آنها کمی معلول به دلیل سیستم خود را طوری کنترل می شود.”

در عین حال چین توانایی اعمال کنترل به خوبی ممکن است کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. تاکتیک های آن شامل مستندات دقیق جداسازی کسانی که با علائم و حتی از اعضای خانواده و گسترده آزمایش های دقیق. آمریکا و بسیاری از کشورهای اروپایی اعمال شده کمتر دقیق کنترل.

برخی از سوال و چین ادعا می کند که کنترل این ویروس. طبقه بندی اطلاعات گزارش ارسال شده به کاخ سفید آمده است که دولت را پوشش داده است تا تعداد موارد و مرگ و میر.

برخی از مقامات چینی را گسترش شایعات که این ویروس ممکن است از ما است. آنها همچنین فروش این دولت توانایی کنترل جمعیت آن به عنوان یک کلید قدرت. Huiyao وانگ مشاور ارشد دولت چین گفت: آمریکا امروز به تازگی است که رویکرد هر چند به ظاهر افراطی تنها سیاست است که به جلوگیری از گسترش ویروس. “شما نیاز به جداسازی مردم در یک مقیاس,” او می گوید. “در استادیوم های بزرگ سالن نمایشگاه و هر کجا که شما می توانید. به نظر می رسد ، آن کار می کند.”

Roubini این اقتصاددان می گوید: ما سقوط خواهد کرد پس از چین در این و دیگر مسائل از جمله تغییر آب و هوا مگر اینکه رهبران آن می توانید در تدوین و فرموله روشن و قانع کننده ضد روایت است. “ما همین حالا باید دید که ما چگونه تعامل و رقابت با چین” Roubini می گوید. “در دراز مدت مگر اینکه ما باید یک مدل اقتصادی اجتماعی و زیست محیطی یک مدل است که تجدید نظر به بقیه جهان در چین ممکن است برنده این رقابت,” او می گوید.

و برخی از دیدن رقابت بین آمریکا و چین به عنوان صدمه زدن به تلاش جهانی برای مهار ویروس. “آنها هر دو به نظر می رسد در تلاش برای منحرف کردن انتقاد داخلی و خارجی با هزینه های زیادی از انرژی سرزنش یکی دیگر می گوید:” گراهام وبستر, editor-in-chief از دانشگاه استنفورد-جدید امریکا DigiChina پروژه. “در حال حاضر هر دو ایالات متحده و چین در حال از دست دادن بزرگ در انسان هزینه اقتصادی و اختلال.”


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • ریاضیات از پیش بینی این دوره از coronavirus
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • ابتدا انکار و سپس از ترس: بیماران خود را در کلمات خود
  • ابزار سرگرم کننده و راهنمایی برای ماندن اجتماعی در حالی که شما در خانه گیر کرده
  • من باید توقف سفارش بسته? (و دیگر Covid-19 پرسش و پاسخ)
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im