کروم رفع این وب آزار دهنده ترین ویدیو مشکل

مقدار زیادی از تبلیغات آنلاین وحشتناک است. وب سایت ها اغلب پر سرزده تبلیغات است که به محتوای واقعی دو بار به عنوان سخت است. در میان بدترین: پخش خودکار تبلیغات تصویری که شروع وافغان خود را پیام دوم یک صفحه شروع به بارگذاری. در حال حاضر چیزی است که در نهایت در حال انجام در مورد آن با گوگل اعلام عمده سرکوب کسل کننده خودکار تبلیغات تصویری.

در یک پست وبلاگ مهندسین از Google Chrome تایید کرد که این مرورگر را متوقف خواهد سه نفر از خسته کننده ترین, آگهی, انواع, با شروع در ماه اوت است.

اولین های غیر skippable قبل از رول تبلیغات تصویری و یا خوشه ای از تبلیغات است که در گذشته برای بیش از 31 ثانیه و نمی توان صرفنظر توسط بیننده در پنج ثانیه است. نوع دوم از کلیپ های تبلیغاتی هدفمند با به روز رسانی مسلما خسته کننده ترین: آنها هر اواسط رول تبلیغات است که به نظر می رسد هنگامی که یک ویدئو یک نقطه خاص. همچنین در لیست تصاویر و یا تبلیغات متنی که به نظر می رسد در وسط یک تصویری و پوشش بیشتر از 20 درصد از محتوا.

سه نوع از تبلیغات را تنها ممنوع شود بر آنچه که در نظر گرفته شده فرم کوتاه—ویدئو کلیپ های که کمتر از هشت ساعت در طول. در حالی که کروم در جهان است, بزرگترین وب مرورگر با حدود 70 درصد سهم بازار تغییر نیست معرفی شده صرفا توسط گوگل است.

به جای آن حمایت می داده است. و این داده ها نشان می دهد که مردم واقعا نمی خواهم غیر skippable تبلیغات و یا اواسط رول تبلیغات بازی زمانی که آنها در حال تلاش برای تماشای آنلاین چیزی. ائتلاف برای بهتر تبلیغات که اعضای آن عبارتند از: Google, Facebook, دفتر تبلیغات تعاملی (IAB) و فدراسیون جهانی, تبلیغ, تحقیق شده است این نوع از تبلیغات است که مردم ترجیح می دهند آنلاین.

کار خود را بررسی 45,000 نفر در هشت نفر از بزرگترین تبلیغات آنلاین هزینه های کشور منجر به گوگل اعلام تغییرات در کروم. ائتلاف پژوهش در بر داشت حداقل دوست داشتم نوع از فرم کوتاه تصویری تبلیغات بودند کسانی که پوشش 50 درصد از همه انواع از اواسط رول تبلیغات (اعم از شش ثانیه به شصت ثانیه) و همچنین قبل از رول تبلیغات است که نمی توان پرید.

تبلیغات آنلاین کسب و کار بزرگ است. Facebook و Google ad رسیدن سراسر وب سایت باعث می شود شرکت ها میلیاردها دلار در هر سال است. در 2019, Instagram به تنهایی به دست آورده Facebook 20 میلیارد دلار (£15bn) و یوتیوب ساخته شده 15 میلیارد دلار از تبلیغات است.

و البته تبلیغات آنلاین کسب و کار بزرگ است—به خصوص برای گوگل و Facebook. در سال 2019 به تنهایی یوتیوب ساخته شده 15 میلیارد دلار ($11.6 میلیارد دلار) از تبلیغات و Facebook متعلق به Instagram raked در $20bn.

جای تعجب نیست که کمتر آشکار و تبلیغات آزار دهنده است که بیشتر مردم نمی باشید. تصویر تبلیغات در پایان فیلم تصاویر کوچک در بالای در حال پخش ویدئوها و شش دوم قبل از رول تبلیغات بودند حداقل دوست نداشتند ائتلاف یافت. به عنوان یک نتیجه از کار ائتلاف به روز رسانی دستورالعمل های آن ها می گویند که این سه نوع از تبلیغات در حال حاضر هدفمند توسط Chrome نباید اجازه داده شود در فیلم ها.

مشکل سرزده تبلیغات فهم جدید نیست. استفاده از مسدود کننده های آگهی همچنان به افزایش, در حالی که همچنین شواهدی وجود دارد که تبلیغات هدفمند کار نمی کند. داده ها از سال 2016 نشان داد که حدود 20 درصد از 16 به 24 ساله با استفاده از ad blocker در حالی که مرور وب است.

گوگل به وب سایت هایی که در خدمت سرزده تبلیغات تصویری چند ماه به ایجاد تغییرات که به اجرا در آمده است از ماه اوت است. “کروم خود را گسترش دهد کاربر حفاظت و توقف نمایش تمام آگهی در سایت و در هر کشور است که بارها و بارها نشان می دهد این مخل تبلیغات” جیسون جیمز, کروم, محصول, مدیر نوشته در شرکت پست وبلاگ. این شرکت همچنین می گوید آن را بررسی تبلیغات یوتیوب برای اطمینان از آنها اعمال می شود.

برای گوگل, آگهی مسدود کننده می تواند یک مشکل. بیشتر آنها در حال استفاده کمتر مردم تبلیغات—که بسیاری از آنها در خدمت توسط گوگل. این اولین بار نیست که شرکت اقدام علیه خطرناک تبلیغات. در سال 2018 را معرفی نسخه خود را از یک ad blocker. این ‘مسدود کننده’ است که گوگل در تلاش برای متوقف کردن داده ها-گرسنه و بیش از حد سرزده تبلیغات. هر چند در نهایت این حرکت همچنین می تواند کمک به گوگل سیمان موقعیت غالب خود در صنعت تبلیغات آنلاین.

این داستان در ابتدا در ظاهر سیمی انگلستان است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • وحشتناک علم در پشت ملخ آفت آفریقا
  • پرنده “snarge” شوم مسافرت هوایی
  • الفبا را از دیگر مخفی محاسبات کوانتومی تیم
  • هشت بهترین ساعت های هوشمند است که به بیش از زمان
  • اینترنت سمی hellscape—اما ما می توانیم آن را تعمیر
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر