استرس مزمن? محدود کردن التهابی سیگنالینگ خاص مدارهای مغز

اضطراب و افسردگی هستند به طور قابل توجهی افزایش در طول زمان استرس بزرگ مانند COVID-19 بیماری همه گیر. متاسفانه روانی-اجتماعی استرس عاملی مهم برای اضطراب و افسردگی است. شواهدی وجود دارد که استرس همراه است با افزایش التهاب را افزایش می دهد — در التهاب سايتوکاين گردش مونوسیت و microglial فعال سازی که تشخیص داده شده در بیماران مبتلا به اضطراب و اختلالات خلقی است.

استرس مزمن شده است در ارتباط با پاتوژنز اختلالات روانی مانند افسردگی و اضطراب. مطالعات اخیر نشان داده اند استرس مزمن می تواند باعث neuroinflammation: فعال شدن رزیدنت سلول های ایمنی در مغز میکروگلی (microglia) برای تولید التهابی سايتوکاين. مطالعات متعدد دخیل التهابی سايتوکاينی اينترلوکين-1 (IL-1) یک استاد تنظیم کننده سلول های ایمنی استخدام و فعالیت در مغز به عنوان کلیدی واسطه آسيبشناسی. اما چگونه IL-1 مختل مدارهای عصبی به علت رفتاری و مشکلات عاطفی دیده می شود در اختلالات روانی مشخص شده است.

مطالعه پیشگامانه توسط دانشمندان علوم اعصاب در دانشگاه فلوریدا آتلانتیک و دانشگاه ایالتی اوهایو منتشر شده در مجله مولکولی روانپزشکیاست برای شناسایی یک نقش عصبی گیرنده برای IL-1 (صفر-1R) در اختلالات روانی. محققان نشان می دهد که صفر-1R سابقه تقاطع اجتماعی التهاب و استرس و اضطراب در مدل جوندگان از استرس است.

این مطالعه نشان می دهد برای اولین بار است که عصبی IL-1Rs در هیپوکامپ یک ساختار مغز متصل به یادگیری و حافظه است لازم و کافی برای میانجیگری برخی از رفتاری اختلالات ناشی از استرس مزمن با اشاره به بحرانی neuroimmune ساز برای بروز این نوع اختلالات است. یافته های حاصل از این مطالعه افزایش درک از IL-1R سیگنالینگ در فیزیولوژیکی و رفتاری پاسخ به استرس و همچنین نشان می دهد که ممکن است به توسعه بهتر داروها برای درمان عواقب ناشی از استرس مزمن با محدود کردن التهابی سیگنالینگ نه فقط به طور کلی که ممکن است در دراز مدت مفید است اما برای خاص مدارهای مغز.

“ما ایجاد شده و اعتبار منحصر به فرد ژنتیکی مدل موش برای محدود کردن IL-1R1 بیان به انواع مختلف سلول به تجسم و کنترل IL-1Rs” گفت: Ning Quan, Ph. D., منجر, نویسنده, استاد دانشگاه علوم پزشکی در FAU را اشمیت دانشکده پزشکی و عضو FAU موسسه مغز (I-مغز). “ما نشان داده است که مزمن اجتماعی استرس ناشی از موش ها نشان می دهد برداشت های اجتماعی و حافظه کاری کسری. این تغییرات می تواند مانع اگر عصبی IL-1R1 حذف شد و دوباره بازسازی شد اگر IL-1R1 تنها مجاز به بیان در نورون های هیپوکامپ.”

برای مطالعه محققان می خواستم برای تعیین درجه که IL-1 اعمال به طور مستقیم بر روی نورون های هیپوکامپ به نفوذ شناختی و تغییرات خلق و خوی با استرس است. به تعریف IL-1R-واسطه عصبی پاسخ آنها با استفاده از رمان و جامع IL-1R تراریخته/خبرنگار خطوط که در آن یکی می تواند انتخابی حذف IL-1R و یا بازگرداندن IL-1R خاص در انواع سلول ها از جمله گلوتاماترژیک سلول های عصبی. آنها همچنین با استفاده از ویروس های تغییر یافته به دستکاری نورون های هیپوکامپ و بررسی نقش IL-1R در استخراج پاسخ های رفتاری به استرس است. داده های خود را نشان می دهد که اجتماعی شکست ناشی از IL-1R سیگنالینگ در نورون های هیپوکامپ تداوم التهاب و ترویج کسری در تعامل اجتماعی و حافظه کاری.

تیم تحقیقاتی که قبلا مفصل چگونه روانی-اجتماعی استرس نتایج در محیطی فعال شدن سیستم ایمنی بدن, افزایش سطح گردش مونوسیت و قوی neuroimmunological پاسخ در مغز است. این پاسخ شامل افزایش IL-1 و سایر بیماری های التهابی سايتوکاين فعال شدن سلول های گلیال مغز و حرکات محیطی سلول های ایمنی به مغز همراه با افزایش فعالیت های خاص عصبی مسیرهای. این کار باعث می شود آن را روشن است که التهابی مرتبط با اثرات استرس نه تنها اثرات جهانی اما در ارتباط با افزایش IL-1 سیگنالینگ داخل خاص مدارهای مغز.

با توجه به اضطراب و افسردگی ارتباط آمریکا نزدیک به 40 میلیون نفر در ایالات متحده (18 درصد) تجربه اختلال اضطراب در هر سال داده شده. در سطح جهانی و سازمان بهداشت جهانی (WHO) اشاره می کند که 1 در 13 نفر دچار اضطراب است. اختلالات اضطرابی رایج ترین اختلالات روانی در سراسر جهان با ترس های خاص افسردگی اساسی اختلال هراس اجتماعی که شایع ترین اختلالات اضطرابی است.

“ما در حال تجربه سطح بی سابقه ای از استرس است که به احتمال زیاد اثرات طولانی مدت بر روی میلیون ها نفر از مردم در تمام سنین در سراسر جهان است. زمانی که روانی-اجتماعی استرس مزمن می شود و این اثرات نه تنها از لحاظ عاطفی ناتوان کننده آنها نیز از لحاظ جسمی ناتوان کننده است و می تواند منجر به فشار خون بالا و بیماری های قلبی و حتی رفتار اعتیاد آور” گفت: شیدا Blakely, Ph. D., مدیر اجرایی, FAU من-مغز است. “یافته های حاصل از این برش لبه مطالعه به شما کمک دانشمندان و پزشکان به توسعه مناسب تر درمان و درمان برای افرادی که مبارزه با اضطراب و افسردگی و سایر اختلالات روانی.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه فلوریدا آتلانتیک. Original نوشته شده توسط Gisele Galoustian. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>