بوستون قصد دارد به سخت شدن آن اسکله در برابر خطرات تغییر آب و هوا—موج طوفان, جاری شدن سیل و بالا آمدن سطح دریا—به نظر می رسد مانند یک تمام اطراف برنده شوید. تنها راه برای نگه داشتن بالاتر بیشتر آشفته اطلس از جنوب بوستون و چارلستون است که برای ساخت پارک دوچرخه, مسیر, باغ, باغ, berms با اسکله views. اینها همه چیزهایی است که یک سبزتر بیشتر قابل پیاده بیشتر قابل زندگی شهرستان. اگر این انطباق به یک گرمتر جهان آن را در آورد.

به جز جغرافی دانان و فعالان جامعه در حال گرفتن بیشتر و بیشتر نگران در مورد چگونه شهرستانها را انتخاب کنید که به بهبود ساخت و در آن. آنها متوجه است که هنگامی که فقیر محله های آب-جذب فضای سبز طوفان-افزایش-ضد زمینه و افزایش ساختمان های ناگهانی آنها نیست بنابراین فقیر دیگر. افرادی که در زندگی وجود دارد—را به عهده فشار از هر بلایای طبیعی تغییرات آب و هوایی را به ارمغان خواهد آورد—تحت فشار قرار دادند در حمایت از مسکن جدید ساخته شده برای فروش در و یا بالاتر از نرخ بازار به مردم با پول به اندازه کافی برای خرید فقط ایمنی اما زیبا و جدید اسکله. در املاک و مستغلات زبان ویژه “سازگاری” نیز “امکانات” و تعقیب کسانی که از امکانات رفاهی به پایان می رسد تا در جابجایی مردم فقیر و مردم از رنگ. این پدیده دارای یک نام: سبز gentrification.

مبارزه با بلایای آب و هوا است یک ایده خوب برای این سیاره اما می تواند عواقب ناخواسته برای محله. “به منظور, ساخت, سبز, ارتجاعی, پارک یا خط ساحلی ما خلاص شدن از شر کم درآمد مسکن و … در پشت آن یا در کنار آن شما باید بالاتر درآمد مسکن ساخته شده است می گوید:” ایزابل Anguelovski یک شهری جغرافی در دانشگاه خودمختار بارسلونا که شرکت نوشت: یک مقاله در مورد سبز gentrification در دسامبر PNAS. می توانید آن را حتی بدتر از او می گوید. سخت شدن یک محله به طوری که آب نمی تواند جریان داخلی وجود دارد به معنی آب می رود جای دیگری است. “سیل و طوفان حوادث به زیرزمین عمومی مسکن درب بعدی” او می گوید.

که خطر مضاعف. و آن را تبدیل به سه گانه معرض خطر با تشکر از اقتصاد است. جدید به علاوه امکانات جدید مسکن لوکس درایو محلی قیمت مسکن که بیرون راندن طبقه کارگر و فقیر ساکنان. “سوال این است که نه تنها آنچه در بوستون مواجه است که طبقه متوسط gentrifiers با کمی بالاتر درآمد و آموزش و پرورش. این über-افراد ثروتمند که در نهایت مصرف بیش از شهرستانها تا زمانی که آنها قادر به انجام توابع مستقیم,” Anguelovski می گوید. این gentrification موج خود را از نوع اقتصادی آخرالزمان. اگر از آن بازدید یک از افرادی که در یک شهر کار معلمان افسران پلیس, مراقبت های بهداشتی کارگران و رانندگان اتوبوس—می توانیم به زندگی می کنند وجود دارد. “و یا از آن می شود بسیار مهم است از یک نقطه نظر اقتصادی بسیار مطلوب و سخت با زیرساخت است که تمام ساختمان ها خالی خریداری شده توسط صندوق املاک و مستغلات و یا افراد از خاورمیانه و یا روسیه” Anguelovski می گوید.

مشکل این است که شهرستانها صورت است که تفاوت بین فیزیک و املاک و مستغلات. تغییر آب و هوا اتفاق می افتد در مقیاس چند دهه یا قرن ها; توسعه املاک و مستغلات و سیاست اتفاق می افتد در مالی و انتخاباتی دستخطی. “من آن را دریافت کنید. فضای سبز بزرگ است و در حالی که ممکن است بسیاری از بهبود در شرایط سیاسی آن را به خوبی برای مردم رفاه و کیفیت زندگی, می گوید:” کن گولد یک زیست شناس در کالج بروکلین و coauthor از سبز Gentrification: شهری پایداری و مبارزه برای عدالت زیست محیطی. “آیا این جدا کردن مقدار کربن? نه واقعا. آن را خوب است. اما شما باید برای مدیریت بازار املاک و مستغلات به دلیل بازارهای چپ خود را هنگامی که شما را در یک ملایمت در حال رفتن به تولید و توسعه است.”

آن را نه فقط در بوستون. در فیلادلفیا Anguelovski و تیم خود را مورد مطالعه قرار یک برنامه برای ساخت سیل-مبارزه زیرساخت ها مانند پارک, پشت بام های سبز و منظقه swales به جذب آب باران قبل از آن ضربه فاضلاب. این هم یک موتور gentrification. “آنچه شما را بر روی نقشه است که مناطقی که به دست آورده بیشترین میزان سبز زیرساخت های انعطاف پذیر نیز هستند کسانی که بیشتر شد gentrified,” Anguelovski می گوید. “و مناطقی که سیاه پوستان و لاتین تبارها را مجبور به حرکت بین سال 2000 تا سال 2016 شده اند مناطقی که کردم حداقل زیرساخت ها است.” در بروکلین متنوع غروب آفتاب پارک محله ساکنان و گروه های ذینفع در حال مشاجره هستند بیش از یک rezoning پیشنهاد که می تواند مطلوب برای کسب و کار سبز و سخت اسکله. آنها از ترس آن می خواهم به زور کردن قومی متنوع طبقه کارگر گروهی از مردم که زندگی می کنند وجود دارد.

دوباره و دوباره مبارزه برای عدالت زیست محیطی پیروزی منجر به برنده برای محیط زیست و سقط جنین از عدالت است. “محله عدالت سازمان در حال مبارزه برای فضای سبز و دسترسی اسکله و در آن موارد نادر آنها برنده آن از قضا باعث این فرایند از بین می برد که این جامعه است که برای مبارزه با آن” گولد می گوید. “اینها همه ex-صنعتی waterfronts که نشسته زرد برای 50 سال به عنوان کشور deindustrialized … هیچ کس نمی خواست به زندگی می کنند اسکله زیرا آن را بد بو و کثیف و خطرناک که در آن شما قرار داده مسکن است. و سپس همه ناگهانی این اسکله نمایش و دسترسی به طبیعت است.”

مشکل این است که نمی تواند دلیلی نیست برای ساخت زیرساخت های جدید. شهرستانها و افرادی که زندگی می کنند وجود دارد—به آن نیاز دارید. به عنوان سطح دریا افزایش و طوفان های شدید تر (و یا انتخاب خود را مورد علاقه منطقه ای آب و هوا-طراحی فاجعه), شهرستانها باید برای دفاع ساخت. اما خوب سیاست مسکن است به بخشی از این سیاست است. “سبز gentrification است مورد استفاده قرار گرفتن به عنوان یک ابزار می گویند ما نباید سرمایه گذاری در یک محله در این پیشرفت که underresourced جوامع شایسته می گوید:” لورا تام پایداری و انعطاف پذیری مدیر برای برنامه ریزی شهری, گروه حمایت از خار. “مشکل این است که ما اصلا موثر سیاست مسکن است که مانع مردم از آواره زمانی که خود را در محله می شود امکانات مهم برای هر محله از جمله فاضلاب سرویس سیل حمایت ها و پارک ها.”

بدیهی است که در شهرستانها هستند رو بیشتر و بیشتر مربوط به آب و هوا خطرات. آن می تواند سیاست قصور به آماده شدن برای آنها. “این بیش از حد دشوار است برای یک شهر را سبز زیرساخت های سرمایه گذاری در محلات که از لحاظ تاریخی underinvested اما مسکن طرف نیاز به پا زدن می گوید:” کنستانتین ساماراس یک انرژی و آب و هوا پژوهشگر در دانشگاه کارنگی ملون. “افرادی که در این underinvested محله سزاوار یک محله با مسیرهای دوچرخه سواری و فضای سبز. آن را تا به شهر سیاست به مطمئن شوید که آنها می تواند باقی بماند.” ترفند این است برای ساخت مسکن جدید در حالی که نه ریشه کنی افرادی که زندگی می کنند در سهام—به طوری که هر کس منافع از حفاظت در برابر فاجعه نه فقط یک ثروتمند, خوش شانس چند.

به عنوان Anguelovski تیم استدلال در یک مقاله در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم در ماه دسامبر گذشته دولت های محلی و ایالتی و برنامه ریزی سازمان باید سیاست هایی است که محافظت در برابر سبز gentrification. این بدان معناست که نیاز به توسعه دهندگان برای ساخت یک تعداد معینی از خانه های مقرون به صرفه در سایت (به جای اجازه دادن به آنها را به سادگی به کمک پول به صندوق به منظور پرداخت برای مسکن مقرون به صرفه در جای دیگر در شهر) تضمین ساکنان حق اقامت و بدانند راه برای اطمینان از موجود مسکن مقرون به صرفه نیست و تبدیل به نرخ بازار در لحظه دقیق به تازگی greened محله می شود pricy و مطلوب است. تغییر آب و هوا است به علت مشکلات برای همه; آن را تنها حس می کند که راه حل ها برای همه بیش از حد.


بزرگ تر سیمی داستان
  • رفتن فاصله (و فراتر از آن) برای گرفتن ماراتن متقلب
  • ناسا حماسه قمار به خاک مریخ به زمین
  • چگونه چهار هکرهای چینی گفته می شود در زمان پایین Equifax
  • ونکوور می خواهد برای جلوگیری از سایر شهرستانها’ اشتباه با Uber و Lyft
  • یک آخر هفته در Concours d’Lemons جهان بدترین ماشین نشان می دهد
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de