شهرستانها در کشورهای فقیر در معرض خطر هستند به عنوان Covid-19 گسترش

نقاط داغ در حال ظهور در مناطق شهری در سراسر آفریقا و آسیا و آمریکای لاتین که در آن اجتماعی فاصله چالش برانگیز است و کار از دست رفته می تواند به معنای غذا خوردن نیست.

Covid-19 در حال گسترش است به سرعت در جهان جنوب نما مشکلات خاص در به سرعت در حال رشد شهرستانها. برزیل در حال حاضر گزارش بیش از 460,000 مورد دوم تنها به ما. در ریو د ژانیرو در Maracanã ورزشگاه تبدیل شده به یک موقت بیمارستان اما تخت های مراقبت ويژه و تجهیزات حفاظتی برای کارکنان فاقد آن هستند. در مانائوس شهرستان از 2 میلیون دلار در آمازون, خانه های مراسم تشییع جنازه و گورستان غرق شده اند تعدادی از اجساد را دفن. تعداد Covid-19 مرگ و میر در برزیل به احتمال زیاد بسیار بیشتر از رسمی مرگ و میر نزدیک به 28,000 به عنوان کشور انجام تست کمتر سرانه نسبت به آمریکا و یا اروپا.

نقاط داغ در حال ظهور در سراسر آفریقا. پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی شده اند هشدار در مورد یک بدون کنترل شیوع در کانو نیجریه دومین شهر بزرگ است که می تواند در جای دیگر در غرب آفریقا است. موارد به شدت افزایش یافته و پس از غنا دولت کاسته مستند محدودیت در سرمایه آکرا و در کومسی.

حالات مشابه اتفاق می افتند در سراسر آمریکای لاتین و جنوب آسیا با درجات مختلفی از شدت و در برخی از موارد استثنا مانند ویتنام که نیست ثبت هر گونه مرگ و میر ناشی از ویروس است. این مناطق نیز رنج می برند اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر. با توجه به سازمان ملل متحد Covid-19 معکوس می تواند از یک دهه از تلاش ها برای کاهش فقر جهانی.

سلامت سیستم در این کشورها در حال حاضر بودند نامعقول و کمبود بودجه روبرو ساخت همه گیر پاسخ مشکل تر است. “ترین شکل از بلایای طبیعی از جمله بیماری های همه گیر و به یک مقیاس کوچکتر بیماری های عفونی شیوع خوبی برای نشان دادن نابرابری های موجود در جامعه ما می گوید:” متی بویس عضو ارشد پژوهش در دانشگاه جورج تاون مرکز جهانی علوم سلامت و امنیت. “آن را به سرعت نشان می دهد که haves and the have-nots.”

شهر یک نقطه کانونی چرا که آنها خانه را به بسیاری از رشد جمعیت پایین و کشورهای با درآمد متوسط در آفریقا و آسیا و اغلب فاقد زیرساخت برای ترویج سلامتی خوب است. در سال 2030 به 2 میلیارد نفر می تواند در زندگی در محله های فقیرنشین با دسترسی ضعیف به پایه و بهداشت و مسکن مناسب و غذای سالم, با توجه به سازمان ملل متحد.

بسیاری از شهرهای جنوب جهانی در حال حاضر در حال مبارزه با بیماری های عفونی از جمله دانگ سل HIV/AIDS و حتی جذام. آنها نیز رنج می برند افزایش نرخ بیماری های مزمن مانند چاقی و دیابت و سرطان و بیماری های قلبی و عروقی.

در عین حال نسبت جمعیت شهری در کشورهای جنوب صحرای آفریقا با دسترسی به لوله کشی آب کاهش یافته است از سال 1990 است. هنگامی که مردم ذخیره آب به عنوان یک جایگزین خانه تبدیل به سایت های پرورش برای پاتوژن-حمل اشکالات مانند پشه که انتقال بیماری ها از جمله تب دانگ; مقامات بهداشتی گزارش یک رکورد 3.1 میلیون موارد تب دانگ در آمریکا در سال گذشته است. در سال 2018 تب زرد به نظر می رسد برای اولین بار در megacity از سائو پائولو, برزیل کشف شد, در حاشیه, از ریو دو ژانیرو.

از سال 2017 طاعون در ماداگاسکار به وبا در هائیتی اخیر شیوع بیماری های عفونی شده اند محور در شهرستانها. ویروس سارس بود به خصوص بدخیم در مراکز شهری از جمله هنگ کنگ و سنگاپور و تورنتو. ابولا اولین بار ظاهر شد در مناطق روستایی در سال 2013 اما مشخصی پس از رسیدن به مراکز شهری در غرب آفریقا است.

شهرهای جنوب جهانی در حال رشد سریع تر از آنها ساخته شده است زیرساخت برای جلوگیری از بیماری می گوید: Thomas Bollyky که سران جهانی بهداشت برنامه در شورای روابط خارجی و نویسنده آفت و تناقض پیشرفت: چرا جهان بسیار سالم در حد نگران کننده راه.

سلامت در کشورهای با درآمد بالا بهبود یافته در نیمه اول قرن 20 به عنوان یک نتیجه از زیرساخت ها و آثار عمومی مانند فاضلاب لوله کشی آب و فاضلاب مدیریت. اما کم درآمد و با درآمد متوسط کشور بیشتر کاهش میزان مرگ و میر از طریق درمان های مدرن مانند دارو و واکسن بدون همیشه ساختمان قوی در سیستم های بهداشتی برای جلوگیری از ظهور بیماری است.

“بسیاری از دستاوردهای ما دیده ایم بیش از نیم قرن گذشته بازار شده اند در برابر بیماری های عفونی و کودکان در حال مرگ بی ارزش” Bollyky می گوید. “آنها ممکن است نقاب عدم پیشرفت در گسترده تر رفاه جوامع و قابلیت سیستم های سلامت به آدرس تهدید سلامت.”

مالی رژیم اجباری توسط صندوق بین المللی پول و بانک جهانی در 1980s و 1990s کمک نمی کند. آنها سوخته بودجه برای بهداشت عمومی و زیرساخت ها است. کمک های بین المللی به طرح های هدفمند مانند واکسيناسيون مبارزات و بیماری-برنامه های خاص که در کاهش مرگ و میر بدون لزوما بهبود سلامت کلی سیستم است.

بسیاری از کسانی که مبارزات متوقف شده است با توجه به فاصله فیزیکی اقدامات به عنوان بخشی از پاسخ به Covid-19 که می تواند منجر به مشکلات دیگر. میلیون ها نفر از مردم محروم از واکسیناسیون و درمان می تواند به توسعه سل و سرخک یا فلج اطفال بیش از چند ماه آینده.

جهانی سلامت جامعه در پاسخ به گذشته شیوع مانند ابولا اما تلاش برای ایجاد حس اجتماعی و پویایی اقتصادی از شهرستانها. وجود اطلاعات کمی در ادبیات علمی در مورد نیازهای بهداشتی از میلیارد نفر زندگی رسمی در محله های فقیرنشین.

“پاسخ به همه گیری اغلب تمایل به بسیار کوتاه مدت; آنها در مورد کنترل این بیماری همه گیر” می گوید آنی ویلکینسون یک انسان شناس و سیستم های سلامت محقق در موسسه مطالعات توسعه. “The big نوع اضطراری زیرساخت رول به شهر و سپس آن را ترک می کند. آنها فقط گرفتن به مقابله با این شهری ابعاد.”

که می تواند منجر به بیمار مناسب سیاست. سازمان بهداشت جهانی مشاوره در Covid-19 مثلا تا حد زیادی غیر قابل اجرا در محله های فقیرنشین که در آن حفظ فاصله اجتماعی غیر ممکن است در مسکن به سر می برند. بنابراین شستن دست های خود را به طور منظم زمانی که در حال اجرا وجود آب در خانه است. در زاغه از Mukuru در نایروبی خصوصی آب فروشندگان پیاده قیمت آب استوانه دلیل افزایش تقاضا در پاسخ به بهداشت دستورالعمل. اقامت در خانه سفارشات غیر عملی که یک روز در محل کار به معنی وجود دارد نمی توان مواد غذایی در جدول در پایان روز.

“بزرگ وجود دارد سوال در مورد چگونه مناسب مستندات برای کم درآمد تنظیمات” ویلکینسون می گوید. اما او می گوید که شده است وجود دارد بحث کمی از پتانسیل جایگزین.

در برخی از مکان های, گروه های اجتماعی پله در جایی که سلامت سیستم وجود ندارد. مردمی غیر دولتی در حال هماهنگی مواد غذایی و ماسک کمک در کم درآمد محله در بمبئی از طریق واتساپ گروه. در Mfuleni شهرستان در نزدیکی کیپ تاون, آفریقای جنوبی, ساکنان کاشته باغ شهری به رشد و فروش مواد غذایی به صورت محلی. Muungano wa Wanavijiji به کنیا فدراسیون زاغه نشينان است داده های ردیابی در Covid-19 موارد و همچنین به عنوان پیشگیری و درمان فعالیت در این کشور در سکونتگاه های غیررسمی. محققان با استفاده از داده ها برای نظارت بر تاثیر موضعی ابتکارات جامعه کارگران مانند شستن دست ها در ایستگاه های.

پشتیبانی می تواند از مکان های غیر معمول. در Rio de Janeiro, مواد مخدر و باندهای عناوین ساخته شده که آنها نقل مکان کرد و به اجرای حکومت نظامی در برخی از favelas پس از رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro مورد سوال جدی از این بیماری همه گیر.

“یکی از منحصر به فرد واقعیت شهرستانها است که آنها تمایل به زیرک تر از بسیاری از اشکال دیگر از دولت می گوید:” بویس جورج تاون محقق. “آنها فعال این شکل از خلاقیت به انجام آنچه آنها می خواهند و operationalize خود را هدایت.”

C40 شهرستانها یک گروه از 96 شهرستانها در سراسر جهان است که به ترویج اقدام آب و هوا از طریق طرح های شهری منتشر کرده راهنماهای برای مدیریت Covid-19 در جنوب جهانی برجسته جایگزین سیاست. شهر هوشی مین در ویتنام اجرا شده در مقیاس کوچک مستندات از ساختمان ها و خیابان ها و مناطق به منظور محدود کردن گسترش ویروس بین محله ها بدون بستن تمام شهر; شهرهای هند در حال ارائه جداسازی اتاق در هتل ها به کم درآمد ساکنان بودجه مسئولیت اجتماعی شرکت ها کمک های مالی از شرکت های خصوصی; مانیل پایتخت فیلیپین است که حمایت از بازار تلفن همراه است که منبع تولید از کشاورزان بنابراین ساکنان می تواند به جلوگیری از سفر مشغول به بازار برای خرید مواد غذایی.

این بیماری همه گیر است تشدید نابرابری اما آن را نیز نشان داده است که مبارزه با بیماری هایی مانند Covid-19 نیاز به پرداختن به همه نیازهای بهداشتی. محله های فقیر نشین و کم درآمد محله شده اند اغلب به تصویر کشیده شده به عنوان باغ زمستان از بیماری های, اما آنها همچنین به بسیاری از افراد مشغول به کار در خدمات ضروری بدون که کل اقتصاد را به سقوط.

“مردم می توانند تمرین های اجتماعی فاصله همه آنها می خواهند اما اگر coronavirus در حال سوختن است از طریق خاص subpopulation یک شهر زندگی عادی نیست رفتن به سر تا نیازهای بهداشتی که جمعیت در حال خطاب” بویس می گوید. “بهداشت واقعا نوع مانند یک مکان خوب است.”


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • “شما تنها نیستید”: چگونه یک پرستار است که مقابله با این بیماری همه گیر
  • من ثبت نام در coronavirus تماس با ردیابی آکادمی
  • چقدر یک انسان زندگی در واقع با ارزش است ؟
  • چه عجیب و غریب بیماری موثر بر کودکان و نوجوانان با Covid-19?
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>