شهروند نیست در اینجا به شما رایگان-گفتار پلت فرم

به علاوه: تولد دیجیتال, نقشه, جدول زمانی برای خود رانندگی اتومبیل و تجدید محاسبه از روز قیامت.

خوش آمدید به تابستان سال 2020 که در آن سگ داغ توپ های ساحل و جاده سفرهای پیوست تظاهرات oximeters و استدلال در مورد بخش 230(c). و هر هفته خود را در متن خبرنامه.

Image may contain Logo Symbol and Trademark
به نظر ساده

من را تبدیل به یک شهروند معتاد. شهروند یک نرم افزار در حال حاضر فعال در 18 شهر که مرتب از سوپر police scanner—آن صفحه نمایش یک نقشه از منطقه اطراف محل سکونت خود را که مشخص می کند در اختلالات. این شامل کاربر کمک ویدئوها از آتش سوزی, پلیس فعالیت و به تازگی عمده تظاهرات. پس من شهر نیویورک محله تبدیل به یک نقطه داغ برای تحول اجتماعی در هفته های اخیر پایه از نزدیک حوادث و شرایط اضطراری به طور چشمگیری بالا و فاصله های مختلف conflagrations و پیاده روی است که اغلب گزارش نمی مایل اما ، همراه با موسیقی متن فیلم بی امان از سربار هلیکوپتر من استفاده از شهروند شده است هر دو الهام بخش (قیام بسیار دیر شده!) و هشدار دهنده (در حال حاضر شکننده Covid-تحت تاثیر قرار کسب و کار در محله من باید ضربه سخت شده توسط خرابکاری و غارت).

شهروند بنیانگذار و مدیر عامل است اندرو قاب یک هکر تبدیل کارآفرین بود که در پشت VoIP برنامه Ooma. “اصلی بنیاد شهروند بود واقعا” چه آینده امنیت عمومی نگاه مانند?'” او به من می گوید در حالی که رفتن به فرودگاه برای اولین بار هواپیما از آنجا که ویروس رسید. “گام اول این است که باز کردن 911 سیستم. پس از آن یک سیستم به اشتراک گذاشته شده و همه دسترسی به همان اطلاعات در زمان واقعی است.” قاب می گوید که در هفته های اخیر صدها نفر از هزاران نفر از کاربران جدید رفتند به برنامه. (هر چند قاب نمی خواهد به اشتراک گذاری تعداد واقعی او نیست اختلاف های اخیر در گزارش فوربس که حدود 600,000 کاربران جدید در مجموع حدود 5 میلیون به طور کلی.) یک بار مردم که اطلاعات او می گوید آن را به آنها را به شکل چه باید بکنید با آن—چه به عجله و سند یک حادثه پیوستن به یک اعتراض و یا از ترس دولا شدن در آپارتمان خود را. (در برخی موارد او می گوید: مردم باید سمت چپ آپارتمان خود را پس از یادگیری از طریق شهروند که این ساختمان در آتش است.) “ما سعی می کنید به ماندن به عنوان بی طرف که ممکن است سیاسی ما ایجاد شفافیت” او می گوید.

اما به عنوان سیستم عامل های دیگر آموخته اند که ماندن خنثی دشوار است تعادل به اعتصاب خود را هنگامی که قطعا nonneutral کاربران بیان خود را در داخل نرم افزار. هر حادثه گزارش شهروند دعوت نظرات و سیاسی شکسته محیط زیست این اغلب شکستن سیاسی بحث. خوب است اما نه زمانی که نظر در مورد شکایت این تظاهرات با سخنرانی نفرت و نژادپرستی و من به عقب گرفته شده در برخی از عدم تحمل نمایش داده شده توسط من ظاهرا لیبرال نیویورک همسایگان از جمله برخی از نظرات بیان لجام گسیخته زهر نسبت به مردم از رنگ. فروشگاه App داوران اشاره کرده اند که آن را بیش از حد—یک کاربر اخیر صحبت از حذف برنامه به دلیل “وجود دارد یک تن از نظرات نژادپرستانه.”

قاب می گوید که بیان نفرت است که قطعا در برابر سیاست, اعتراف به این که در موج اخیر از کاربران جدید این شرکت محتوای مدیران ممکن است به طور موقت غرق شده است. “این ساخته شده است نه به عنوان یک رایگان-گفتار پلت فرم وجود دارد مقدار زیادی از سیستم عامل که در آن شما می توانید بروید و به اشتراک گذاری نظرات و استدلال با مردم است.” در مقابل به سیستم عامل مانند Facebook و YouTube او می گوید: شهروند مدیران در حال کارکنان تمام وقت. من پیشنهاد می کنم استخدام ،

شهروند شده است با احتیاط در مورد آن طرح کسب و کار هر چند قاب نکات است که او به زودی آشکار روشن, کسب درآمد طرح. او قول داد که آن را نمی خواهد لولا در فروش یا بهره برداری از داده های خود کاربران است. همانطور که برای دیگر برنامه های آینده او می گوید که شهروند را به طور گسترده تفسیر ماموریت خود ایمنی از طریق شفافیت. “پس از این ماموریت است که ایمنی آن را به ما می دهد مجوز برای انجام کارهایی مانند Covid و بیماری های مسری. هر چیزی که ما می توانید انجام دهید با استفاده از فن آوری برای حفظ پایگاه کاربر ما امن است.”

امن شاید اما نه لزوما اطمینان, به عنوان من می توانم بر اساس اواخر شب ابجو بد و کم مایه از طریق شهروند. “وجود دارد دو چیز است که مردم را عصبی می گوید:” قاب. “شماره یک نمی دانستند چه خبر است. و شماره دو, دانستن چه خبر است.”

Image may contain Label Text Symbol and Sign
سفر در زمان

شهروند ممکن نخواهد بود بدون دیجیتال-geo انقلاب که تبدیل نقشه های کاغذی به پویا ابزار قدرت است که بسیاری از ما بهترین نرم افزار. شانزده سال پیش نوشتم در مورد ظهور نقشه های دیجیتال در نیوزویک:

فقط بیش از این زاویه است که جام مقدس, نقشه برداری, که در آن هر شکل قابل تصور از اطلاعات مبتنی بر مکان است که لایه لایه بر روی کل سازه است که آینه تمام جهان است. “من به آن تماس بگیرید مجازی جهان می گوید:” جک Dangermond بنیانگذار موسسه تحقیقاتی سیستم های زیست محیطی (ESRI) یک راند کالیفرنیا شرکت پیشگام آنچه شناخته شده به عنوان سیستم های اطلاعات جغرافیایی. “آن ترکیبی از شبکه جهانی وب با اطلاعات جغرافیایی مانند تصاویر ماهواره ای, جاده, اطلاعات دموگرافيک سنسور … و سپس شما در حال مدل سازی این سیاره به عنوان یک سیستم زنده” … فکر می کنم از این supermaps به عنوان معادل از مرورگرهای وب بازده دانش جهان از طریق لنز از محل. آنها را خار شرکت ها و دولت ها را بهتر-تصمیم گیری آگاهانه و غنی سازی تجربه فقط ساده مردم به عنوان آنها را به یک پیاده روی را از طریق شهرستان قلاب تا با دوستان خود و شکار برای مواد غذایی چینی. این خواهد بود نقشه که تغییر این سرزمین است.

Image may contain Symbol
از من بپرسید یک چیز

مایکل می پرسد: “آیا شما فکر می کنم ما قادر خواهید بود برای لذت بردن از خود رانندگی اتومبیل در عمر ما است؟”

این یک موضوع آماری جداول مایکل. من با فرض اینکه شما در حال صحبت کردن در مورد سطح 5 استقلال, زمانی که خودرو نیازی به حضور ما و به فرمان می رود راه تلفن و شماره گیری. برخی از سطوح پایین تر که شامل بسیاری از وظایف رانندگی—فرمان, ترمز, مرور و آواز “Bohemian Rhapsody” واقعا بلند—در حال حاضر در اینجا فرض کنید ماشین شما Spotify در. در عرض چند سال اکثر اتومبیل های جدید خواهد شد که گزینه های که اجازه می دهد آنها را به انجام بسیاری از کار. اما من متوجه شدم که چند سال پیش هنگام کار در یک داستان در مورد آنچه که در حال حاضر Waymo آزمون-آموزش رانندگی که وجود دارد بی پایان سناریو در کامپیوتر است که هوش مصنوعی مشکل با. این نوع از Zeno پارادوکس چیز—مهندسین می توانید عدد کاهش آن شرایط اما یک درصد هنوز هم همیشه به نظر می رسد باقی می ماند. در برخی از نقطه آن تبدیل خواهد شد بسیار نادر است که ما فقط اعلام پیروزی و می گویند ما در سطح 5 با ستاره و ماشین شما خرید خواهد شد درایو کردن زیادی با خود دارد. اگر شما زنده هستید در 10 یا 15 سال—قطعا 20—شما ممکن است یکی از آن دسته از خریداران که با ماشین زمانی که آن را نشان می دهد تا بدون راننده. بنابراین شستن دست های خود را.

شما می توانید با ارسال سوالات به [email protected] نوشتن درخواست لوی در خط موضوع.

پایان زمان نیوز

برای کسانی که نگران آخرالزمان حداقل ما تا به حال به راحتی از دانستن که باستانی مایاها شدند اشتباه در تعیین پایان جهان به 21 دسامبر 2012. در حال حاضر معلوم است که آنها به سادگی ساخته شده یک خطا در محاسبه تقویم تاریخ—آن را در این سال, مردمی! بنابراین زحمت با خرید کریسمس.

Image may contain Label Text Symbol and Sign
تاریخ و زمان آخرین اما نه کم

شهروند است که به دور از تنهایی در برخورد با نژادپرستانه محتوا: کیت Knibbs تجزیه و تحلیل HBO را حذف بر باد رفته از سرویس جدید خود را.

Elon Musk completists باید از دست ندهید این مشخصات خواهر Tosca او به عنوان نوآوری در فضای عاشقانه.

و فراموش نکنید که دیگر مشک برادر و خواهر Kimbal را مسئول تسلا و SpaceX اگر الون به مریخ رفت. در اینجا من گزارش از گذراندن سه روز در ممفیس با او در 2015.

در حالی که شما صبر کنید برای Covid واکسن بخوانید درباره اولین تلقیح در برابر بیماری است.

Image may contain Logo Symbol and Trademark

همین حالا آینده مشترک-تنها نسخه از این ستون. اشتراک سیمی (50 ٪ off برای خوانندگان متن) امروز.


بزرگ تر سیمی داستان
  • که کشف اولین واکسن?
  • نحوه اعتراض با خیال راحت: چه باید بکنید و چه برای جلوگیری از
  • به عنوان مراقبت های بهداشتی حرکت آنلاین بیماران در حال گرفتن در پشت سمت چپ
  • خارج شده و کارکنان را به نشان می دهد خود را ضد سرقت AI کار نمی کند
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>