دانشمندان شهروند نقطه نزدیک ترین جوان کوتوله قهوه ای دیسک هنوز

کوتوله های قهوه ای وسط کودک نجوم بیش از حد بزرگ برای یک سیاره در عین حال به اندازه کافی بزرگ به یک ستاره. مانند ستاره ای خود را خواهر و برادر این اشیاء فرم از گرانشی سقوط از گاز و گرد و غبار. اما به جای متراکم شدن به یک ستاره آتشین داغ هسته ای, هسته ای, کوتوله های قهوه ای پیدا کردن یک ذن مانند تعادل به نوعی رسیدن به یک ثبات خفیف تر دولت نسبت به fusion-طراحی ستاره.

کوتوله های قهوه ای در نظر گرفته شود و این حلقه مفقوده میان عظیم ترین غول گاز سیارات و کوچکترین ستاره و چون آنها نور نسبتا کم آنها دشوار بوده است به نقطه ای در آسمان شب است. مانند ستاره برخی از کوتوله های قهوه ای می تواند به حفظ دیسک چرخش گاز و گرد و غبار به سمت چپ بیش از اولیه خود سازند. این مواد می تواند به برخورد و جمع آوری به شکل سیارات هر چند که مشخص نیست دقیقا چه نوع از سیارات کوتوله های قهوه ای می تواند تولید.

در حال حاضر محققان در MIT دانشگاه اوکلاهما و در جای دیگر با کمک شهروند دانشمندان را شناسایی کرده اند که نزدیک ترین جوان کوتوله قهوه ای با نوع دیسک که به طور بالقوه می تواند شکل سیارات. این کوتوله قهوه ای به نام W1200-7845 است صرف 3.7 میلیون سال و نشسته در نزدیکی 102 parsecs و یا در مورد 332 سال نوری از زمین است.

در این نزدیکی دانشمندان ممکن است قادر به زوم بر روی سیستم جوان با آینده پرقدرت تلسکوپ به بررسی اولین شرایط از یک کوتوله قهوه ای دیسک و شاید کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نوع از سیارات کوتوله های قهوه ای ممکن است پشتیبانی می کند.

سیستم جدید کشف شد, از طریق دیسک, کارگاه یک crowdsourced پروژه بودجه توسط ناسا و میزبانی توسط Zooniverse فراهم می کند که تصاویر اشیاء در فضا به صورت عمومی برای طبقه بندی با هدف چیدن اشیاء است که به احتمال زیاد ستاره ها با دیسک که به طور بالقوه می تواند میزبان سیارات.

محققان در حال ارائه یافته های خود را به عنوان به خوبی به عنوان اعلام کرد نسخه جدیدی از دیسک های پلیسی وب سایت این هفته در همه جلسه مجازی از آمریکا فصل های جامعه است.

“در درون ما خورشیدی در محله”

کاربران Diskdetective.org که برای اولین بار راه اندازی شده در سال 2014 می توانید از طریق “flipbooks” — تصاویر از همان جسم در فضا گرفته شده توسط NASA Wide-field Infrared Survey Explorer یا عاقلانه است که تشخیص مادون قرمز تولید گازهای گلخانه ای مانند تابش حرارتی داده شده توسط گاز و گرد و غبار باقی مانده در ستارگان دیسک. یک کاربر می تواند طبقه بندی یک شی بر اساس معیارهای خاص مانند اینکه جسم بیضی شکل به نظر می رسد — یک شکل است که بیشتر شبیه یک کهکشان — و یا دور — نشانه آن است که هدف این است که به احتمال زیاد یک دیسک-میزبانی وب ،

“ما چندین شهروند دانشمندان نگاهی به هر یک شیء و خود را مستقل خود اعتقاد و اعتماد حکمت از جمعیت را به تصمیم می گیرید چه چیزهایی هستند احتمالا کهکشان و چه چیزهایی هستند احتمالا ستاره با دیسک در اطراف آنها می گوید:” مطالعه همکاری نویسنده استیون Silverberg یک فوق دکترا در دانشگاه MIT Kavli موسسه فیزیک نجومی و فضایی پژوهش است.

از وجود یک تیم علمی از جمله Silverberg زیر در جمعیت طبقه بندی دیسک با استفاده از روش های پیچیده و تلسکوپ برای تعیین اگر در واقع آنها دیسک و چه ویژگی دیسک ممکن است داشته باشد.

در مورد تازه کشف شده W1200-7845 شهروند دانشمندان برای اولین بار طبقه بندی شده جسم را به عنوان یک دیسک در سال 2016. این تیم علمی از جمله Silverberg و ماریا Schutte یک دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه اوکلاهما پس از آن بیشتر از نزدیک نگاه در منبع مادون قرمز ابزار ماژلان 6.5 متری تلسکوپ در Las Campanas در رصدخانه شیلی.

با این مشاهدات جدید آنها مشخص شد که منبع بود و در واقع یک دیسک در اطراف یک کوتوله قهوه ای است که زندگی در یک “حرکت گروه” — یک خوشه از ستارگان که تمایل به حرکت به عنوان یک در سراسر آسمان شب است. در نجوم آن را بسیار آسان تر برای تعیین سن یک گروه از اشیاء به جای یک به تنهایی. چرا که این کوتوله قهوه ای بخشی از یک حرکت گروه از حدود 30 ستاره های قبلی محققان قادر به برآورد میانگین سن گروه مورد 3.7 میلیون سال بود که به احتمال زیاد هم سن کوتوله قهوه ای.

این کوتوله قهوه ای نیز بسیار نزدیک به زمین در حدود 102 parsecs دور ساخت آن نزدیک ترین جوان کوتوله قهوه ای شناسایی نشده است. برای مقایسه ما نزدیکترین ستاره آلفا قنطورس است 1 پارسک از زمین است.

“هنگامی که آن را در این دید از نظر ما آن را به درون خورشیدی در محله” Schutte می گوید. “که در مجاورت واقعا مهم است چرا که کوتوله های قهوه ای در حال کاهش در جرم و ذاتا کمتر روشن از اشیاء دیگر مانند ستاره است. پس از نزدیک این اشیاء به ما جزئیات بیشتر ما قادر خواهید بود برای دیدن.”

به دنبال پیتر پن

این تیم قصد دارد برای زوم بیشتر در W1200-7845 با دیگر تلسکوپ مانند ALMA, Atacama Large میلیمتر آرایه در شیلی متشکل از 66 بزرگ رادیو, غذاهای که با هم کار کنند به عنوان یکی از قدرتمند تلسکوپ به مشاهده جهان بین رادیو و باند مادون قرمز. در این محدوده و دقت محققان به امید دیدن این کوتوله قهوه ای را در هارد دیسک خود را برای اندازه گیری جرم و شعاع.

“یک دیسک جرم فقط به شما می گوید چقدر چیزهای است که در هارد دیسک که به ما بگویید که اگر شکل گیری سیاره اتفاق می افتد در اطراف این سیستم و اینکه چه نوع از سیارات شما می خواهم که قادر به تولید” Silverberg می گوید. “شما همچنین می تواند استفاده از این داده ها برای تعیین چه نوع از گاز در این سیستم که به شما بگویم در مورد دیسک ترکیب است.”

در عین حال محققان در حال راه اندازی نسخه جدید دیسک های کارآگاهی. در آوریل 2019 در سایت رفت و در وقفه خود را به عنوان میزبانی وب پلت فرم محبوب شهروند دانشمند پورتال Zooniverse به طور خلاصه بازنشسته قبلی خود نرم افزار پلت فرم در حمایت از یک نسخه به روز شده. به روز شده در پلت فرم باعث شده است تا Silverberg و همکاران خود را به وصله پینه کردن دیسک های کارآگاهی. نسخه جدید راه اندازی شده در این هفته را شامل تصاویری از تمام آسمان بررسی PanSTARRS که شاهد بسیاری از آسمان در بالا و رزولوشن اپتیکال باند.

“ما در حال گرفتن بیشتر زمان تصاویر مختلف با تلسکوپ های با وضوح فضایی در اطراف این زمان می گوید:” Silverberg خواهد شد که مدیریت سایت جدید در MIT.

که در آن سایت نسخه های قبلی بود که با هدف پیدا کردن هر دیسک در اطراف ستاره ها و اشیاء دیگر سایت جدید طراحی شده است به انتخاب کردن “پیتر پن” دیسک — دیسک از گاز و گرد و غبار است که باید به اندازه کافی به را تشکیل سیارات اما برای برخی از دلیل نیست کاملا رتبهدهی نشده است.

“ما آنها را پیتر پن دیسک زیرا آنها به نظر می رسد هرگز رشد” Silverberg می گوید.

تیم خود را شناسایی اولین پیتر پن دیسک با دیسک های پلیسی در سال 2016. پس از آن هفت نفر دیگر شده اند و هر کدام حداقل 20 میلیون سال است. با سایت جدید آنها امید به شناسایی و مطالعه بیشتر از این دیسک است که می تواند کمک به ناخن پایین شرایطی که تحت آن سیارات و احتمالا زندگی ممکن است.

“دیسک پیدا کنیم عالی خواهد بود مکان ها به دنبال سیارات فراخورشیدی,” Silverberg می گوید.

“اگر سیارات دیگر به فرم از ما قبلا فکر می کردم ستاره آنها مدار خواهد شد که کمتر عظیم شراره زمانی که سیاره در نهایت فرم. اگر این سیاره دریافت کمتر عود از آن را در اطراف یک ستاره جوان است که می تواند به طور قابل توجهی تاثیر انتظارات ما برای کشف زندگی وجود دارد.”

این پژوهش تامین شد, در بخش, توسط ناسا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>