این کنفرانس امنیتی RSA در سان فرانسیسکو در این هفته و صنعت امنیت فرود در Moscone Center روز از توزیع رایگان برچسب demoing محصولات و ارائه پژوهش است. و این هفته مربوط توسط کمتری از دست دادن و بیشتر آرنج ضربه با تشکر Covid-19. سیمی نگاه تحقیقاتی که کره شمالی بازیافت مک, نرم افزارهای مخرب, و چگونه آن را نشان دهنده رشد نرم افزارهای مخرب استفاده مجدد. گوگل محققان ارائه شده پیشرفت با استفاده از یادگیری عمیق برای گرفتن بیشتر مخرب سند پیوست در جیمیل.

دیرین آسیب پذیری افشای طرفداران کتی Moussouris و کریس Wysopal نگاه به عقب در حال پیشرفت است—و همچنین به عنوان خسته کننده محدودیت—افشای امروز. و یک هکر به اشتراک گذاشته یک داستان ارسال و مادر خود را به شکستن را به یک داکوتای جنوبی ، برای تحقیق!

خارج از RSA نینتندو به سرکوب بازی نشت در ماه های اخیر. یک ابزار جدید به نام Dangerzone قرنطينه جدید فایلهای Pdf شما دریافت شانه آنها را برای هر چیزی ناقص مالش آنها و تف safe نسخه. و ما در استراتژی برای به اشتراک گذاری حساب های آنلاین مانند جریان حساب با خیال راحت.

به علاوه بیشتر وجود دارد! هر جمعه ما دور تا امنیت و حریم خصوصی داستان است که ما نمی شکستن و یا گزارش در عمق اما فکر می کنم شما باید بدانید در مورد با این وجود. با کلیک بر روی عناوین آنها را بخوانید و ایمن ماندن در خارج وجود دارد.

Clearview AI عظیم مشتری لیست هک کردم

به زودی پس از دیلی بیست گزارش داد که بحث تشخیص چهره شرکت Clearview AI لیست مشتری تا به حال شده است به خطر بیافتد در یک نقض, Buzzfeed مشترک جزئیات که دقیقا در این لیست است. در میان هزاران نفر از فهرست سازمان شد و سازمان های اجرای قانون به عنوان شما ممکن است انتظار می رود بلکه نهادهای تجاری مانند بهترین خرید و macy’s. برخی از این گروه ها تنها در زمان یک محاکمه 30 روز به جای داشتن یک رابطه مداوم. اما Clearview آشکار همه گیر مشکلات طرفداران حفظ حریم خصوصی است که پیدا کردن هر دو شرکت کدورت و آشکار آن از تمایل برای به اشتراک گذاری آن فراتر از محدوده از اجرای قانون بشدت نگران کننده است.

Cerberus نرم افزارهای مخرب می تواند سرقت Google Authenticator دو فاکتور کدهای

Cerberus نرم افزارهای مخرب اطراف بوده است در تابستان گذشته اما آن را در حال حاضر چیدن ترفندهای جدید. محققان شرکت امنیتی ThreatFabric مشاهده کرده اند که اخیر سربروس نمونه به نظر می رسد قادر به سرقت دو فاکتور تأیید هویت کدهای از Google Authenticator. ارتقاء نشده آمار version of Cerberus در حال حاضر در حال استفاده, اما اگر آن کار می کند آن را به آن را حتی ساده تر برای هکرها برای کرک کردن حساب بانکی خود را. اگر شما واقعا حفظ, شما باید مقدار زیادی از 2FA گزینه های فراتر از Authenticator یک محترم است اما به ندرت به روز رسانی برنامه.

NSA $100 میلیون تماس سوابق نظارت برنامه تنها منجر به تک بررسی

NSA گسترده تلفن فراداده, مجموعه, مجاز تحت بخش 215 از قانون پاتریوت شده است یکی از بحث برانگیز ترین شیوه ها در سازمان ملل تاریخچه پس از آن قرار گرفت در سال 2013 نشت از ادوارد اسنودن. اما در حال حاضر تنها یک سال پس از این برنامه رسما به پایان رسید, عمومی آموخته نه تنها جارو دامنه که نظارت بلکه قیمت آن چقدر بود و چه گران است. یک محرمانه مطالعه توسط هوشمند در جامعه حفظ حریم خصوصی و آزادی های مدنی نظارت هیئت مدیره مشترک با کنگره در این هفته نشان داد که ابرداده برنامه هزینه 100 میلیون دلار و تنها در دو مناسبت در تولید اطلاعات است که اف بی آی در حال حاضر نمی داشتن. در یکی از این موارد بررسی کاهش یافته بود پس از FBI نگاه به سرب است. در یک مورد دیگر NSA را یافته منجر به یک دستگاه اطلاعاتی خارجی بررسی است. که برای یک گزارش نیست فاش کردن ماهیت تحقیق و یا آنچه که ممکن است منجر به. امیدوارم هر آنچه که اتفاق افتاده است, آن را به ارزش 100 میلیون دلار از وجوه مالیات دهندگان—و یک بحث است که مخدوش NSA اعتبار برای سال.

مدارس با استفاده از فرکانس رادیویی اسکنر برای پیگیری دانش آموزان

CNET در زمان یک نگاهی از نزدیک در این هفته در Inpixon یک شرکت است که فراهم می کند فن آوری است که اجازه می دهد تا مدارس برای پیگیری دانشجويان مکان دقیق را به یک متر است. این شرکت برای حصول ایمنی آن بهره مند شوند اما گاهی آشکار نظارت نگرانی به خصوص با توجه به این که تحت تاثیر گروه definitionally افراد زیر سن قانونی. آن اسکنر انتخاب کنید تا از Wi-Fi و بلوتوث و تلفن همراه سیگنال های دریافتی از دانش آموز, گوشی های هوشمند, ساعت های هوشمند, قرص, و بیشتر. و در حالی که آن را از لحاظ فنی ناشناس اطلاعات آن را آسان به اندازه کافی برای جفت کردن آن با همه جا در مدرسه سیستم های دوربین به کراوات فرد به فعالیت است.

اتهام سفید Supremacist دستگیر شده در ارتباط با سخنان حملات

وزارت دادگستری این هفته اعلام کرد دستگیری جان کامرون دنتون اتهام رهبر سابق سفید supremacist گروه Atomwaffen بخش در ارتباط با یک سری از سخنان رویدادهای بین ماه های نوامبر 2018 و 2019. (Swatting عمل از تماس با 911 به گزارش یک جرم جدی در یک آدرس که در آن هیچ چیز اتفاق می افتد به شدت مسلح با مگس کش زدن تیم به نشان می دهد تا آن بدست مردم کشته شدند هر چند در موارد دنتون متهم به شرکت در.) اگر محکوم دنتون چهره تا پنج سال در زندان است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • سیگنال است که در نهایت آوردن آن پیام های امن به توده ها
  • شاهزاده خانم های plantfluencers و صورتی کنگو کلاهبرداری
  • علامت هشداردهنده طول می کشد در بزرگ و با تکنولوژی روسی, جاسوس
  • چگونه یک فضای مهندس ساخته شده خود را دوار تلفن همراه
  • دیدار با کارگران معدن گوگرد خطر زندگی خود را در داخل یک آتشفشان
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی