جدید WCS-چراغ مطالعه نشان می دهد که کوه-گونه خانه فرار درجه حرارت گرم با عقب نشینی به ارتفاعات بالاتر ممکن است پیدا کردن پناهگاه از کاهش بشر فشار است.

یک مطالعه جدید منتشر شده در طبیعت ارتباطات توسط دانشمندان در WCS, دانشگاه کالیفرنیا, برکلی و خدمات جنگل ایالات متحده نشان می دهد که حدود 60 درصد از منطقه کوهستانی است که تحت شدید انسان فشار است. بیشتر از فشار در پایین ارتفاعات و کوه های پایگاه که تمایل به مکان آسان تر برای مردم را به زندگی می کنند, رشد, مواد غذایی و ساخت جاده ها. دانشمندان سپس با استفاده از مدل های آب و هوا را پیش بینی ها در مورد چه گونه خواهد حرکت زیر تغییر آب و هوا. بر اساس پیش بینی های خود را, آنها دریافتند که گونه تمایل به حرکت به ارتفاعات بالاتر و است که این ارتفاعات بالاتر تمایل دارند که بیشتر دست نخورده زمین برای گونه از آنجا که وجود دارد این است که انسان کمتر فشار است.

بدون مقاطعه در انسان فشار نویسندگان هشدار می دهند که اقدامات حفاظت ممکن است غلط. مقاطعه در انسان فشار نشان می دهد که درست شکل یک کوه برای گونه است که محدود به مناظر دست نخورده که اغلب این گونه از بیشترین حفاظت از نگرانی. در اینجا درست شکل ” اشاره به چه مقدار زمین های منطقه است که به طور بالقوه در دسترس به عنوان زیستگاه برای گونه های آن را به عنوان حرکت در ارتفاع نه به سادگی چقدر مجموع مساحت زمین در دسترس است. درست شکل می دهد که در آن گونه تمایل به از دست دادن در مقابل به دست آوردن زمین دست نخورده منطقه به عنوان آنها تغییر زیر تغییر آب و هوا: این ارتفاعات که در آن گونه های در حال انتظار برای از دست دادن منطقه نشان دهنده اولویت مناطق برای حفاظت از محیط زیست.

کوه ها خانه را به بیش از 85 درصد از جهان را دوزیستان و پرندگان و پستانداران و آنها را جهانی حفاظت از محیط زیست اولویت است. اما کوه-خانه گونه های در معرض خطر هستند از فعالیت های انسانی مانند کشاورزی و چرای دام و توسعه که کاهش زیستگاه و تغییرات آب و هوایی است که تهدید به فشار گونه upslope به عنوان آنها در تلاش برای پیدا کردن قابل تحمل درجه حرارت.

“گونه های سازگار به شرایط دمای خاص. به عنوان درجه حرارت گرم در کوه دانشمندان مستند گونه در حال حرکت به ارتفاعات بالاتر به حفظ همان درجه حرارت گفت:” پل Elsen یک WCS انطباق آب و هوا دانشمند و نویسنده سرب از مطالعه. “این بود که همیشه دیده می شود به عنوان یک مشکل به دلیل گونه را کمتر مساحت و کمتر زیستگاه به اشغال در ارتفاعات بالا. اما آنچه ما دریافتیم این است که به عنوان گونه حرکت upslope آنها تمایل به حرکت به دور از مناطق که در حال حاضر تحت شدید انسان فشار و به مناطق با کاهش بشر فشار است. به عنوان یک نتیجه, آنها می توانند اشغال بیشتر زمین دست نخورده منطقه حتی اگر مقدار کل زمین منطقه کاهش می یابد.”

نویسندگان ترکیب چند جهانی در پایگاه داده های خود را ارزیابی: دیجیتال با وضوح بالا ارتفاع مدل به یک عکس در مورد چه مقدار از سطح منطقه در دسترس است در ارتفاعات مختلف. انسان رد پای شاخص ارائه اطلاعات در فشار از فعالیت های انسان است. جهانی آب و هوا مدل های پیش بینی شده چگونه به حرارت هستند به احتمال زیاد به تغییر اواخر قرن 21 است.

نویسنده سپس با استفاده از شبیه سازی های کامپیوتری به جای صدها نفر از هزاران نفر از فرضی گونه در سراسر رشته کوه در ارتفاعات مختلف و سپس پیش بینی کرد که چگونه آنها را تغییر محدوده خود را بر اساس شرایط آب و هوا پیش بینی. برای هر شبیه سازی آنها در مقایسه با میزان منطقه این گونه تا به حال به شروع به مقدار آنها را پس از محدوده تغییر زیر تغییر آب و هوا.

گفت: Elsen: “ما شگفت زده برای پیدا کردن که بسیاری از گونه های بيشتری دست نخورده مساحت زمین موجود پس از محدوده تغییر نسبت به زمانی که آنها آغاز شده است.”

نتایج نشان می دهد که بسیاری از گونه ها در رشته کوه ممکن است بیشتر دست نخورده منطقه از زمین های موجود در آینده اگر آنها پیگیری گرم شدن درجه حرارت به بالاتر دامنه هر چند استثنا وجود دارد.

“نتایج ما پیشنهاد یک بارقه امید برای مونتانه گونه زیر تغییر آب و هوا” Elsen گفت. “مونتانه گونه هنوز رو فوق العاده ای به انسان فشار به خصوص در ارتفاعات کم اما ما در حال حاضر فرصت برای محافظت دست نخورده زیستگاه در ارتفاعات بالاتر به این گونه ممکن است بهترین شانس رفتن به جلو است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط جامعه حفاظت از حیات وحش. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im