سرنخ به پیری آمد به نور در عکس رنگی از مغز همراه لینک

تصاویر رنگارنگ از کل مغز موش در سنین مختلف هستند و اولین از نوع خود و محوری گام رو به جلو در درک رفتار دانشمندان می گویند.

يافته ها — منتشر شده در مجله علوم — می تواند نور را در ناتوانی در یادگیری و زوال عقل و کمک به نشان می دهد که چگونه خاطرات سن تحت تاثیر قرار.

تصاویر از سیناپس — اتصالات حیاتی است که حمل الکتریکی و شیمیایی پیام ها بین سلول های مغز. سیناپس فروشگاه خاطرات و سیناپس آسیب های مربوط به بیش از 130 مغز بیماری است.

محققان در دانشگاه ادینبورگ رنگ-کد انواع مختلف مولکول های برجسته طیف وسیعی از سیناپس در مغز موش از تولد به سن.

آنها کشف کردند که تعداد و آرایش مولکولی از سیناپس تغییرات با افزایش سن در نقاط مختلف مغز است. این اتفاق در سه فاز اصلی — دوران کودکی میانه و افراد مسن سن.

سیناپس نوع تغییرات با سن در الگوهای منحصر به فرد به مناطقی از مغز شکوفا به یک آرایه متنوع در میانسالی است.

تصاویر از middle-aged مغز پشت سر هم با رنگ نشان دادن طیف گسترده ای از سیناپس. هر دو بسیار جوان و بسیار پیر مغز نشان می دهد کمتر سیناپس و پیچیدگی کمتر.

محققان می گویند این تغییرات به بینش به همین دلیل ژن باعث سیناپس آسیب در مجموعه سنین و در مجموعه مناطقی از مغز.

این یافته ها می تواند نور را در چرا ما هستند احتمال بیشتری برای توسعه مغز در شرایط خاص سنین کمک به توضیح دهد که چرا اسکیزوفرنی اغلب در نوجوانی شروع می شود و یا چرا به زوال عقل در افراد مسن تاثیر می گذارد.

مطالعه بودجه توسط ولکام و شورای تحقیقات اروپا.

محقق و استاد Seth کمک مالی از مرکز بالینی علوم مغز در دانشگاه ادینبورگ گفت: “مغز پیچیده ترین چیزی که ما می دانیم و درک آن در این سطح از جزئیات است که یک گام مهم رو به جلو است.

“ما بر این باورند که این یافته ها خواهد بود ابزاری برای کمک به درک و چرا از مغز است که مستعد ابتلا به بیماری در زمان های مختلف زندگی و چگونگی تغییرات مغز به عنوان سن.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ادینبورگ. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de