سرنخ به COVID-19 coronavirus پذیری از ظهور آنتی بادی در برابر سارس

یک آنتی بادی بهبود از یک بازمانده از شیوع بیماری سارس در اوایل 2000s نشان از یک آسیب پذیری جدید کروناویروس در ریشه COVID-19 با توجه به مطالعه از دانشمندان در تحقیقاتی اسکریپس.

مطالعه منتشر شده امروز در علماست که برای اولین بار به نقشه یک آنتی بادی انسانی در تعامل با کروناویروس جدید در نزدیکی اتمی در مقیاس قطعنامه. اگر چه آنتی بادی تولید شده بود در پاسخ به عفونت سارس (سندرم حاد تنفسی) است که ناشی از SARS-CoV ویروس آن مقطع واکنش نشان می دهد با کروناویروس جدید, SARS-CoV-2.

ساختاری نقشه برداری نشان داد تقریبا یکسان سایت در هر دو coronaviruses که به آنتی بادی متصل می شود و نشان می دهد یک عملکرد مهم و آسیب پذیر سایت برای این خانواده از coronaviruses.

“دانش حفظ سایت های مانند این می تواند کمک در ساختار مبتنی بر طراحی واکسن و درمان در برابر SARS-CoV-2 و این امر نیز محافظت در برابر دیگر coronaviruses — از جمله کسانی که ممکن است پدیدار شود در آینده می گوید:” این مطالعه ارشد نویسنده Ian Wilson DPhil, هانسن استاد زیست شناسی ساختاری و صندلی وزارت یکپارچه ساختاری و زیست شناسی محاسباتی در تحقیقاتی اسکریپس.

SARS-CoV است که باعث آمريکا سرچشمه در خفاش نعل اسبی اما شروع به پریدن کرد به انسان در جنوب چین در سال 2002 در نهایت آلوده کردن بیش از 8000 نفر و کشتن تقریبا 800 سال قبل از آن quelled با مستندات ، quarantines و اقدامات دیگر.

SARS-CoV-2 های نزدیک و مرتبط با کروناویروس که باعث COVID-19 اولین ظهور در چین در شهر ووهان در اواخر سال 2019. خیلی بیشتر عفونی از آن ویروسی پسر عموی آن منجر به یک بیماری همه گیر باعث مراتب بیشتر موارد بیماری و مرگ و میر از سارس. توسعه یک واکسن یا حتی یک درمان موثر می تواند به طور قابل توجهی بهبود بحران است.

ویلسون آزمایشگاه آن شناخته شده است پیشگام مطالعات ساختار آنتی بادی ها به ویروس ها از جمله ایدز و آنفلوآنزا. این مطالعات استفاده شده است برای اطلاع رسانی طرح از واکسن ها و آنتی بادی, داروهای دیگر نیز برای درمان. همراه با صدها نفر دیگر از آزمایشگاه های سراسر جهان ویلسون تیم در حال حاضر با تمرکز بر SARS-CoV-2.

“هدف نهایی ما در اینجا این است که برای به دست آوردن اطلاعات ساختاری در آنتی بادی ها و محل های اتصال و استفاده از آن برای راهنمایی SARS-CoV-2 واکسن طراحی فقط به عنوان آزمایشگاه ما انجام داده است و با آنفلوانزا و ایدز می گوید:” این مطالعه همکاری نویسنده اول نیکلاس وو, دکترا, فوق دکتری پژوهش های همکار در آزمایشگاه ویلسون.

این مطالعه جدید مراکز بر روی یک ضد SARS-CoV آنتی بادی به نام CR3022 که در اصل جدا شده در سال 2006 توسط شرکت داروسازی Crucell Holland B. V. در هلند. یک گزارش از دانشمندان چینی در اوایل سال جاری نشان داد که CR3022 متقابل واکنش نشان می دهد در برابر SARS-CoV-2. ویلسون تیم خود استفاده ساختاری تخصص نقشه برداری برای تعیین آنتی بادی متصل به SARS-CoV-2.

پیدا کردن کلید است که آنتی بادی اتصال سایت بسیار مشابه بین دو coronaviruses — متفاوت و تنها با چهار بلوک های ساختمان پروتئین به نام آمینو اسیدهای. که درجه بالایی از شباهت حاکی از آن است که این سایت دارای یک تابع مهم است که از دست رفته خواهد بود اگر آن را جهش قابل توجهی است.

در عین حال این سایت تابع مرموز باقی مانده است. موسسه تحقیقات و تحلیل نشان داد که آنتی بادی متصل سایت نسبتا دور از بخشی از این ویروس که بغل نگه دارید از تلفن-سطح پروتئین گیرنده در آماده سازی برای نفوذ سلول ها در ریه های ما. که نشان می دهد که حداقل برای SARS-CoV, CR3002 خنثی ویروس توانایی آلوده کردن سلول ها در برخی از راه غیر مستقیم است.

اضافه کردن به رمز و راز است و پیدا کردن که آنتی بادی متصل سایت بر روی این ویروس است که به طور معمول در دسترس آنتی بادی است.

“ما دریافتیم که این منطقه است که معمولا در داخل ویروس و تنها در معرض وقتی که بخشی از این ویروس تغییر ساختار آن به عنوان آن را در عفونت می گوید:” co-اولین نویسنده Meng یوان دکترا نیز یک دستیار پژوهش Wilson آزمایشگاه.

با وجود slightness از تفاوت بین این دو coronaviruses به آنتی بادی متصل می شود بسیار کمتر محکم به SARS-CoV-2 از آن را به ویروس سارس و نمی تواند خنثی کردن SARS-CoV-2 در آزمایشگاه ظرف آزمایش آن را به عنوان SARS-CoV.

هنوز این یافته نشان می دهد که اتصال سایت برای این آنتی بادی در SARS-CoV-2 یک سایت آسیب پذیری و آنتی بادی اتصال آن را محکم تر خواهد موجه موفق به خنثی سازی ویروس. چنین خنثی سازی آنتی بادی اگر به توسعه روش های درمانی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان COVID-19 بيمار و ارائه موقت حفاظت از ویروس به مثلا افراد برای مثال بهداشت و درمان کارگران است.

این واقعیت است که این اتصال سایت به شدت حفاظت شده بین SARS-CoV و SARS-CoV-2 نیز نکات که ممکن است آنتی بادی های هنوز کشف نشده اند که به طور موثر می تواند خنثی کردن هر دو ویروس ها-و شاید در همان راه خنثی کردن می تواند آینده اورژانس coronaviruses قبل از آنها می تواند باعث بیماری های همه گیر.

آزمایشگاه تحقیقاتی اسکریپس و در سراسر جهان در حال حاضر به دنبال آنتی بادی از طریق خون کمک های مالی از کسانی که بهبود یافته اند از COVID-19 برای مطالعات بیشتر در امتداد این خطوط.

پشتیبانی ارائه شد در بخشی از موسسه ملی بهداشت (K99 AI139445) و بنیاد بیل و ملیندا گیتس (OPP1170236).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>