Coder-تبدیل-شخص مهم در میان یکدسته Paul Le Roux خود Comeuppance

برنامه نویس شد که آشکار پروردگار مواد مخدر و سلاح های قاچاقچی محکوم شد در شهر نیویورک به 25 سال زندان.

یک بعد از ظهر در اواخر سپتامبر 2012, Paul کلدر Le Roux نشسته بود در اتاق یک هتل در مونروویا, لیبریا, کار کردن جزئیات نهایی زیادی کوکائین و متامفتامین مقابله با رئیس یک کارتل مواد مخدر کلمبیایی. به عنوان جفت بحث قیمت و رها کردن نقاط Le Roux—یک برنامه نویس که تا به حال تبدیل به یک داروخانه آنلاین کسب و کار به جهانی امپراطوری جنایی قاچاق مواد مخدر و اسلحه و خشونت—منعکس شده با صدای بلند در دو راه او را نگه داشته جنایی سازمان در خط. برای اولین بار بود که تحمل صفر برای سرقت: او می خواهم دستور داد او را بالا ستوان کشته است.

دوم او گفت اطمینان حاصل کرد که کارکنان هرگز آگاهانه بر او یا کسب و کار. “شما گرفتار انجام هر کاری به یاد داشته باشید: شما نگه داشتن دهان خود را بسته” او را به آنها بگویید. بودند کسانی که ما در رفت که “می ترسم در زندان و سپس آنها فکر می کنند که دولت در حال رفتن به آنها کمک کند. آنها فکر می کنم دولت خود را بهترین دوست.” برای آنها او گفت: او همیشه به حال یک پیام: “آنچه که اتفاق می افتد زمانی که شما را, شما را به معامله ؟ شما فکر می کنم ما در حال رفتن به فراموش کرده ام در مورد شما?”

Le Roux فلسفه بود به سرعت به آزمایش گذاشته زمانی که او دستگیر شد و در همان روز در یک نیش عملیات هماهنگ توسط ایالات متحده اداره مبارزه با مواد مخدر. قرار کلمبیا رهبر کارتل معلوم شد پرداخت خبرچین و اعتماد Le Roux کارمند که تا به حال هماهنگ معامله مواد مخدر مشغول به کار بود با D. E. A. ماه. توسط D. E. A. هواپیما حمل Le Roux شد بیش از اقیانوس اطلس عازم نیویورک شد در حال حاضر درخواست او چگونه و دولت می تواند کمک به هر یک از دیگر.

نزدیک به هشت سال بعد که این همکاری در نهایت به دایره کامل به عنوان Le Roux, 47, شد, محکوم به 25 سال در زندان فدرال در روز جمعه در نیویورک است. Le Roux خواهد شد که با اعتبار هفت سال به علاوه در بازداشت به حال مواجهه با یک جمله زندگی پس از شفاعت گناه به جرم اعم از قاچاق متامفتامین به فروش سلاح و تکنولوژی به ایران. هر دو Le Roux را وکیل و دادستان فدرال استدلال کرده بود که Le Roux گسترده کمک به D. E. A., که در آن او کمک کرد تا خود را تنظیم کارمندان سابق و شهادت در برابر آنها موجه کمتر حکم. “خشونت در این مورد اشتباه بود و من متاسفم برای این” Le Roux نوشت: در نامه ای به قاضی رونی آبرامز که انجام صدور حکم در منطقه جنوب نیویورک. “من قبول مسئولیت کامل برای من است. من خون ها در دست من است.”

در یک ویدیو شنیدن خدشه دار نوع مشکلات فنی که خشم Le Roux در زندگی سابق خود قاضی آبرامز گفت: Le Roux را ابراز ندامت رنگ توخالی. “وجود دارد هیچ سوال در ذهن من است که پل کلدر Le Roux سزاوار به صرف بقیه عمر خود را در زندان” او به این نتیجه رسیدند او را خواستار ادامه خطری برای جامعه است. “دامنه و شدت آقای Le Roux را رفتار مجرمانه است و هیچ چیز خیره کننده است. من قبل از من یک مرد است که درگیر انجام در همراهی با تبه کار در یک فیلم جیمز باند.” اما حکم او افزود: نیاز به منعکس کننده Le Roux گسترده همکاری و خطر او مواجه شده است. “اگر قضات نمی دهد همکاری شاهدان سود قابل توجهی در صدور حکم” او گفت: “نظام عدالت کیفری را در رنج مردم کمتر خواهد بود مایل به همکاری است.”

Le Roux حرفه ای مشخص شده بود ویژگی های درخشندگی و تقریبا سورئال سطح جرم و جنایت, به من گزارش شده بیش از پنج سال برای من 2019 کتاب Le Roux “متفکر.” متولد در زیمبابوه مطرح شده و تا حدودی در آفریقای جنوبی او را صرف سال در اواخر 1990s و 2000s اولیه طراحی یک تکه از دیسک رمزگذاری نرم افزار رمزگذاری به نام برای توده ها (E4M). کد از E4M تشکیل پایه و اساس TrueCrypt در نظر گرفته شده در میان امن ترین و به طور گسترده ای مورد استفاده در رمزگذاری برنامه ها تا زمانی که آن ناشناس سازندگان رها شده آن در سال 2014.

در سال 2004 عامل از فیلیپین, Le Roux شروع به تاخت و تاز کردن به دو طرف تیره تر از اینترنت باز کردن یک داروخانه آنلاین تحت نام RX محدود به فروش تجویز مسکن برای مشتریان آمریکایی. این شرکت که به استخدام آمریکا پزشکان و داروسازان برای نوشتن, پر, و کشتی مواد مخدر ثابت بسیار پر سود درآمد صدها میلیون دلار است. اواخر aughts, Le Roux به حال اهرمی درآمد حاصل از آن به متناوب طیف وسیعی از فعالیت های جنایی از جمله کوکائین و متامفتامین, قاچاق, قاچاق طلا و سلاح های خرید و فروش. امپراتوری خود را رشد بیشتر خشونت آمیز آن را به عنوان گسترش با Le Roux استخدام تیم از مزدوران برای ارعاب و کشتن او تصور دشمنان است.

به عنوان بخشی از قرارداد همکاری, Le Roux بستری برای سفارش حداقل هفت قتل در فیلیپین از جمله ربودن و اعدام یک عامل املاک و مستغلات به نام کاترین لی آنها Le Roux مظنون به سرقت از او را. در سال 2019 قاضی آبرامز و اعدام یک سرباز ارتش ایالات متحده به نام جوزف “رمبو” شکارچی رهبر Le Roux را بکشند تیم—و دو نفر از اعضای آن آدم سمیه و کارل دیوید Stillwell—به زندگی در زندان برای لی قتل است.

“این بسته به یک سفر سخت و طولانی برای همه درگیر” گفت: متیو اسمیت, Le Roux پسر عموی و یک کارمند سابق. در سال 2008 پس از اختلاف بر سر پول, Le Roux دستور اسمیت خانه در زیمبابوه firebombed. اسمیت فرار uninjured. “پل پدیده ای است که باعث بسیاری از درد و صدمه دیده است. با تشکر از شما به مردم شجاع که کمک به پایان دادن به این کابوس است.”

از لحظه دستگیری او در سپتامبر 2012, Le Roux مورد در ایالات متحده آمریکا بسیار غیر معمول بود. D. E. A. برگزار شد او را در پنهان کاری برای سال او به عنوان نگهداری شده برای همکاران که او هنوز هم در بزرگ و سپس با کمک او فدرال اداره مبارزه با مواد مخدر توسعه استادانه درست شده نیش عملیات علیه کارکنان خود را. در یک سند جزئیات Le Roux همکاری دادستان اشاره کرد که او “کمک به اجرای قانون در بستن مجرمانه خود سازمان و آوردن یک دوجین از همکاران سابق خود و مزدوران به عدالت است.” در علاوه بر این به یوسف شکارچی در برابر آنها Le Roux شهادت در دادگاه در قتل او محاکمه Le Roux کمک در گرد کردن چهار نفر دیگر مزدوران همراه با پنج همکاران که می خواهم کمک Le Roux خرید مقادیر زیادی از مواد مخدر از کره شمالی.

تلاش دیگر به اهرم Le Roux همکاری با این حال به هیچ چیز نیست. سلاح های خود را اطلاعات تماس در ایران موفق به خرس تحقیقی میوه مقامات اعتراف کرد. سه نفر از کارکنان Le Roux را تجویز دارو عملیات دستگیر و با کمک او تبرئه شدند در مینه سوتا در سال 2017. یکی دیگر از فرار از یک خانه نیمه راه است و هرگز در بر داشت. Le Roux مورد در نهایت تبدیل به یک نمونه نادر از “همکاری کردن” است که در آن مقامات یک معامله با بالای یک سازمان جنایی به منظور گرفتن آن در زیر او. به دلیل همکاری با دادستان Le Roux را در خدمت زمان کمتر از چند تن از زیردستان را که تا به حال انجام شده را قتل-برای-استخدام.

Le Roux وکیل جف Chabrowe استدلال در یک پرونده که Le Roux را باید دریافت زمان خدمت در دیگر کلمات که نزدیک به هشت سال از او شده است در ایالات متحده بازداشت در فدرال امکانات در شهر نیویورک بودند مجازات کافی است.

پس از آزادی وی Le Roux است که انتظار می رود به تبعید به فیلیپین که در آن او در برابر اتهامات مربوط به یک اسلحه حمل و نقل ره توسط دولت در سال 2009. Rizaldy ریورا یک عامل در اداره ملی تحقیقات در فیلیپین به من گفت که به تازگی دولت در نظر دارد به دنبال اتهامات قتل Le Roux بستری در دادگاه ایالات متحده. “بسیاری از زندگی از دست داده بودند از جمله رحم, مرگ کاترین لی گفت:” ریورا که به دنبال Le Roux و همزبانی برای سال. “او در پاسخ به این زیر سیستم قضایی ما.” در طول جلسه Le Roux اظهار داشت که او را به اعتراف به همه اتهامات در فیلیپین و همکاری با دولت برای گرفتن unnamed توطئه گران در قتل که باقی می ماند رایگان.

در سال های اخیر Le Roux را نیز به خود جلب منافع جامعه bitcoin به عنوان یک نامزد برای cryptocurrency را pseudonymous خالق ساتوشی ناکاموتو. در سال 2019 من بررسی استدلال برای Le Roux به عنوان ساتوشی و متوجه شد که در حالی که زندگی او ساخته شده او را قانع امکان وجود نداشت و شواهد مستقیم برای اثبات آن است. نه دولت و نه دفاع ساخته شده هیچ گونه اشاره ای به بیت کوین خود را در براده. اما در نامه خود به دادگاه درخواست کمتر جمله Le Roux نوشت که زمانی که او خود را کامل جملات در ایالات متحده و فیلیپین “من قصد دارم برای شروع یک کسب و کار فروش و میزبانی بیت کوین کارگران معدن” با استفاده از یک تراشه سفارشی طراحی که اجازه می دهد او را به تولید بیت کوین “در منظور از قدر سریع تر از هر موجود طراحی شده است. با امروز حکم در آن روز خواهد بود یک مدت طولانی در حال آمدن است.

دولت اشاره کرد که در طول جنایی اوج, Le Roux حال بهره برداری از فساد در فیلیپین برای جلوگیری از محاکمه به پرداخت میلیون ها دلار رشوه به “مخاطبین در سطوح بالا در وزارت امور خارجه, اداره ملی تحقیقات وزارت دادگستری و پلیس ملی فیلیپین.” دو نفر از کارکنان من صحبت کرد و با ابراز نگرانی کرد که اگر Le Roux تا به حال منتشر شده است به فیلیپین, او ممکن است دوباره خرید راه خود را از جنایی معرض خطر است. “این به نفع کل جهان است اگر از او باقی می ماند در آمریکا” سابق هدف در Le Roux آمار لیست messaged من. “او معتقد است که همه دارای یک قیمت است.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • The Last of Us قسمت دوم و آن بحران-پهن مسیر انتشار
  • هوش مصنوعی آر و (تا حدودی) نظری آینده از یک تکنولوژی سوخت FBI
  • چگونه خود را مجازی جلسه جم صدا و نگاه خوب
  • “Nonlethal” ضد اعتراض سلاح می تواند باعث آسیب جدی
  • زنان همیشه از خانه کار می کرد
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im