قهوه و کاکائو و وانیل: یک فرصت برای درختان بیشتر در مناطق گرمسیری کشاورزی مناظر

کشت قهوه و کاکائو و وانیل و امنیت درآمد بسیاری از کوچک-دارنده کشاورزان و همچنین یک راننده از استفاده از زمین تغییر در بسیاری از کشورهای گرمسیری. در خصوص کشت در سیستم جنگل زراعی که در این محصولات هستند و در ترکیب با درختان که سایه است که اغلب در نظر گرفته به پتانسیل بسیار زیادی برای محیط زیست پایدار کشت. محققان در دانشگاه گوتینگن در حال حاضر نشان می دهد که استفاده از زمین تاریخچه از سیستم جنگل زراعی نقش حیاتی در ارزیابی پایداری جنگل زراعی. نتایج منتشر شده در مجله حفاظت از حروف.

گرمسیری agroforests تا حد زیادی متفاوت در زمین های خود را-استفاده از تاریخ به عنوان مثال سابق استفاده از زمین در حال حاضر اشغال شده توسط agroforests. از یک طرف یک agroforest را می توان به طور مستقیم در یک جنگل — در این مورد رست برداشته شده و به جای وانیل تاک قهوه یا کاکائو بوته است. در این روند بسیاری از گونه های گیاهی و جانوری مهم و خدمات اکوسیستم از دست داده است. از سوی دیگر یک agroforest می توان تاسیس شده است که در روی زمین باز است — برای مثال در یک مرتع یا cornfield بود که در زمان سابق بود اما پاک شده است برای کشاورزی. در این مورد زمین خواهد بود replanted با درختان و بنابراین گونه های جانوری است که بستگی به درختان ممکن است بهره مند شوند. درختان همچنین ذخیره کربن و ممکن است یک اثر خنک کننده که می تواند به کاهش گرمایش جهانی.

“نتایج ما نشان می دهد که جنگل زراعی سیستم تنها می تواند منجر به افزایش قابل توجهی از چشم انداز برای تنوع زیستی اگر آنها در حال تاسیس در زمین باز می گوید:” دومینیک مارتین نویسنده اول این مطالعه. “تبدیل باقی مانده غنی از گونه های استوایی به قهوه و کاکائو یا وانیل مزارع بايد اجتناب شود.” این نیاز به مشوق ها می افزاید: استاد هولگر Kreft سر از تنوع زیستی Macroecology و جغرافیای زیستی در دانشگاه Göttingen. “پایداری برچسب باید این را به حساب و جلوگیری از دادن گواهینامه به مزارع که قبلا جنگل. آن است که واقعا تنها در این صورت است که محیط زیست, مزایای استفاده از کشت در سیستم جنگل زراعی را می توان به دست آورد. این پس از آن می تواند کمک به اطمینان حاصل شود که ما صبح از قهوه لذت می برد می تواند بدون غذا در دهان تلخ می گوید:” Kreft.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه گوتینگن. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net