UCLA bioengineers و همکاران در UNC دانشکده پزشکی و دانشگاه باید بیشتر توسعه هوشمند انسولين-تحویل پچ که می تواند یک روز مدیریت و کنترل سطح قند خون در افراد مبتلا به دیابت و تحویل لازم دوز انسولین. چسب پچ مورد اندازه سه ماهه ساده است برای ساخت در نظر گرفته شده و به صورت یک بار در روز استفاده کنید.

مطالعه منتشر شده در طبیعت مهندسيتوصیف تحقیقات انجام شده بر روی موش و خوک. تیم تحقیقاتی به رهبری ژن Gu, دکترا, استاد مهندسی زیستی در دانشگاه UCLA Samueli دانشکده فنی و مهندسی این است که تقاضا برای تایید FDA از آزمایش های بالینی در انسان است. گو و همکارانش انجام شده اولیه موفق آزمون های هوشمند انسولين پچ در موش ها در سال 2015 در کارولینای شمالی.

“هدف اصلی ما این است که به منظور ارتقاء سلامت و بهبود کیفیت زندگی برای افرادی که مبتلا به دیابت گفت:” Gu استاد سابق در UNC/NCSU مشترک دپارتمان مهندسی پزشکی. “این هوشمند پچ طول می کشد دور باید به طور مداوم بررسی قند خون و سپس تزریق انسولین اگر و هنگامی که آن را مورد نیاز است. آن را تقلید نظارتی عملکرد لوزالمعده اما در راه است که آسان برای استفاده.”

این پچ چسب مانیتور قند خون یا گلوکز است. این دوز انسولین قبل از لود بسیار کوچک microneedles کمتر از یک میلی متر طول است که تحویل دارو به سرعت زمانی که سطح قند خون را در رسیدن به یک آستانه خاص است. هنگامی که قند خون به حالت عادی برمی گرداند این پچ را تحویل انسولین نیز افت می کند. محققان گفت: مزیت این است که آن می تواند کمک به جلوگیری از overdose از انسولین است که می تواند منجر به افت قند خون تشنج کما و یا حتی مرگ شود.

“این همیشه یک رویا برای رسیدن به انسولین-تحویل در هوشمند و شیوه ای مناسب” گفت: مطالعه همکاری نویسنده جان Buse, MD, دکترا, مدیر UNC مرکز ديابت و کارولینای شمالی ابتدایی و علوم بالینی (NC TraCS) موسسه در دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل دانشکده پزشکی. “این انسولین هوشمند پچ اگر اثبات بی خطر و موثر در آزمایش های انسانی را متحول تجربه بیمار از مراقبت از دیابت.”

انسولین یک هورمون طبیعی تولید شده در پانکراس کمک می کند تا بدن در تنظیم قند خون است که می آید از مواد غذایی-مصرف فراهم می کند بدن با انرژی است. انسولین مولکولی کلیدی است که کمک می کند تا حرکت گلوکز از جریان خون به سلول های انرژی و ذخیره سازی. نوع 1 دیابت رخ می دهد که بدن یک فرد نیست و به طور طبیعی تولید انسولین است. دیابت نوع 2 زمانی رخ می دهد که بدن نمی کارآمد استفاده از انسولین است که تولید می شود. در هر صورت منظم دوز انسولین تجویز شده برای مدیریت این بیماری است که بر بیش از 400 میلیون نفر در سراسر جهان است.

درمان برای این بیماری تغییر زیادی نکرده در دهه در بسیاری از جهان است. بیماران مبتلا به دیابت رسم خون خود را با استفاده از یک دستگاه است که با اندازه گیری سطح قند خون. آنها سپس خود اداره لازم است دوز انسولین است. انسولین تزریق می شود می تواند با یک سوزن و سرنگ یک قلم مانند دستگاه و یا تحویل داده شده توسط یک پمپ انسولین است که قابل حمل تلفن همراه به اندازه ابزار متصل شده به بدن از طریق یک لوله با یک سوزن در پایان. یک انسولین هوشمند پچ خواهد حس نیاز به انسولین و ارائه آن را.

این microneedles مورد استفاده در پچ ساخته شده با گلوکز-سنجش پلیمر که محصور شده با انسولین است. پس از اعمال بر روی پوست microneedles نفوذ در زیر پوست و احساس می تواند سطح قند خون. اگر سطح قند خون بالا برود این پلیمر باعث شده است به انتشار انسولین است. هر microneedle کوچکتر از یک به طور منظم سوزن استفاده می شود به رسم خون و از دسترس نیست و به شدت پس از پچ است که کمتر از یک pin prick. هر microneedle نفوذ در حدود نیم میلیمتر در زیر پوست است که کافی است برای رساندن انسولین به بدن است.

در این آزمایش یک چهارم اندازه پچ با موفقیت کنترل سطح گلوکز در خوک مبتلا به ديابت نوع I در حدود 20 ساعت است. خوک وزن حدود 55 پوند به طور متوسط.

“من خوشحالم که این تیم می تواند این انسولین هوشمند پچ یک گام دیگر به واقعیت نزدیک و ما نگاه به جلو به امید دیدن آن حرکت رو به جلو به روزی کمک به افراد مبتلا به دیابت گفت:” رابرت لانگر, ScD, David H. Koch موسسه استاد در دانشگاه MIT و یکی از این مقاله نویسندگان.

فن آوری پذیرفته شده است به سازمان غذا و دارو در حال ظهور فن آوری برنامه فراهم می کند که کمک به شرکت ها در طول روند قانونی. محققان در حال استفاده برای تایید FDA برای انسان آزمایش های بالینی که در آنها پیش بینی می تواند شروع در عرض چند سال. این تیم که پیش بینی هوشمند microneedle پچ می تواند سازگار با داروهای مختلف برای مدیریت شرایط پزشکی دیگر نیز هست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im