کالج آماده شدن برای آزمون هزاران نفر از دانش آموزان برای Covid-19

به عنوان دانشگاه بازگشایی, تدارکات برای جلوگیری از شیوع عبارتند نما خاردار سوال: که برای تست ؟ چگونه اغلب ؟ و دانش آموزان خواهد خرید ؟

در ماه آوریل تنها چند هفته پس از ترم بهار چرخد و بدون تشریفات به دیجیتال کاترین Klapperich یک مهندسی پزشکی استاد در دانشگاه بوستون بود فکر کردن در مورد قرار می گیرند. منطقه بوستون بوده است هولناک با Covid-19 موارد و در زمان آزمایش باقی مانده اندک. اما دانشگاه به او آمده بود و با ژرف سوال: در چهار ماه زمان چگونه خواهد آنها آزمون دانش آموزان و کارکنان به هنگام بازگشت به دانشگاه ؟ دانشگاه ندارد خود را تست آزمایشگاه. بنابراین Klapperich که مطالعات پزشکی تشخیص وظیفه بود با طراحی یک.

“ما تا به حال یک اتاق خالی” Klapperich می گوید. “در واقع ما حتی نمی باید یک اتاق خالی. ما تا به حال یک اتاق ما تا به حال برای خالی است.” تیم او کار می کرد به repurpose فضا در هر دو فیزیکی و اداری از نظر. که به معنای گرفتن حق بالینی مجوز برای انجام تشخیص آزمایش و تحویل نتایج به همراه کارکنان آموزش دیده به آن را انجام دهد. و سپس پر کردن اتاق با یک باتری رباتیک ابزار توالی ماشین آلات معرف و سواب بینی. با همه که Klapperich امیدوار است این دانشگاه آغاز خواهد شد تست هیات علمی و کارکنان و دانشجویان به صورت منظم در ماه آینده با ظرفیت حدود 5,000 آزمون در روز است.

که آزمایش در مرکز استراتژی به شدت نظارت بر مدرسه برای شیوع بیماری با “جداسازی خوابگاه” در یک کنترل از راه دور پچ پردیس برای هر کسی که بیمار می شود, تماس, ردیابی کارکنان و برنامه های به اجازه دهید دانش آموزان گزارش علائم و اقامت تا تاریخ در آزمون. دانشگاه را تبدیل به یک عالم صغیر از همه گیر استراتژی دولت تا حد زیادی موفق به تصویب برسانند. “ما همه دولت فدرال در حال حاضر” Klapperich می گوید.

از زمان شروع این بیماری همه گیر بهداشت عمومی طرفداران آب پز کردن ویروس مهار به چند مرحله ساده است. برای اولین بار این ویروس را تحت کنترل با استفاده از ابزار بلانت از انزوای اجتماعی و فاصله. و سپس به عنوان کسانی که اقدامات نرم: آزمون ردیابی منزوی. روند به سرعت شناسایی و در معرض مردم همراه با رفتارهای که در حال حاضر توسط حس مشترک مانند پوشیدن ماسک و شستن دست و محدود کردن اجتماعات بزرگ را این ویروس را گسترش حداقل به یک مقدار کندتر خزش.

همه ما می دانیم چگونه آن را رفته است. شش ماه به همه گیر چند مکان در ایالات متحده باید این ویروس را تحت کنترل با غرب (در حال حاضر) یکی از عمده استثنا. اما در ماه آینده صدها نفر از هزاران نفر از دانشجویان را به دانشگاه همه یکسان اغلب در مکان های که در آن شیوع بیماری به طور جدی به مواج و یا به زودی می تواند جرقه. دانشگاه ها باید حفظ همه گیر در خلیج, در حالی که همه در تلاش برای حفظ برای دانش آموزان برخی از مزایای جسمی در پردیس: به معاشرت به کار در آزمایشگاه به شرکت در حوادث و فعالیت های. تمام چیزهایی که در کلاس از طریق زوم اجازه نمی دهد.

“ما نمی تواند نگه داشتن آنها را قفل شده است تا در خوابگاه خود را. وجود دارد هیچ نقطه ای می گوید:” امی خور یک روانشناس رفتاری در دانشگاه کانکتیکات درگیر در بازگشایی تلاش وجود دارد. “پس چگونه ما تقریبی تجربه عادی و بدون به خطر انداختن امنیت؟”

بزرگ تحقیقات دانشگاه باید یک پا در ارائه گرديد. آنها می توانند ایجاد پاپ آپ labs که در قرعه کشی از منابع موجود به مدارس مانند دانشگاه بوستون و UC برکلی انجام داده اند و یا نگاه به بيمارستان های برای کمک به. برخی کوچکتر دانشگاه گرفته اند رویکرد مشارکتی. تعدادی از کالج ها در سراسر انگلستان از جمله Wellesley, Colby و ویلیامز به تازگی امضا در ارسال نمونه تست به گسترده موسسه یک مرکز تحقیقاتی وابسته به دانشگاه فنی ماساچوست و دانشگاه هاروارد که در آن باز کرده high-throughput Covid-19 آزمایشگاه به دیگر موسسات آموزشی. دیگران باید رقابت برای ظرفیت تجاری در آزمایشگاه.

اما به مراتب بیشتر دانشگاه ها به جای آن تصمیم گرفتند در برابر نظارت تست رزرو تست برای دانش آموزانی که نشان می دهد نشانه و یا یک خطر شناخته شده و از قرار گرفتن در معرض. که در خط فعلی ارشاد از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که می گوید به اندازه کافی وجود ندارد و شواهد از تست در محیط های دانشگاهی برای تعیین اینکه آیا مفید است یا نه.

مسکونی و محیط های دانشگاهی ممکن است به نظر می رسد در برخی از راه به خوبی مناسب برای دست زدن به این بیماری همه گیر. آنها پر از افراد جوان که کمتر احتمال دارد به تجربه موارد شدید بیماری و کسی که نمی خواهد خود را میکروب خانه هر بعد از ظهر به بابا و مامان. اما از راه های دیگر آنها متخلخل می گوید دیوید Paltiel استاد بهداشت عمومی سیاست در دانشگاه ییل. حتی در تنبل بدون جمعیت روز از تابستان تعدادی از دانشگاه ها دیده می شود شیوع بیماری در مکان هایی مانند frat خانه ها و شیوه های ورزشی. به علاوه خطرات ناهموار. اگر ویروس حرکت سریع در یک جمعیت از دانشجویان آن را بزرگتر اساتید سرایداران و سالن غذاخوری کارگران که تحمل خطر است. “همه ما نگرانی در مورد ایمنی از دانش آموزان اما هزینه یک اشتباه است به احتمال زیاد به عهده آسیب پذیرترین اعضای جامعه” او می گوید.

هیچ تضمینی وجود ندارد که حتی دقیق ترین تست استراتژی های جلوگیری از شیوع بیماری. که بستگی به روند واقعی رفتن بدون دردسر—کار آسان با هزاران نفر از دانش آموزان و کارکنان. و آزمون خود را نمی جلوگیری از عفونت. که نیاز به ماسک با ماندگاری ضد عفونی و اجتماعی فاصله در محوطه دانشگاه. در برخی از مکان ها مانند گرجستان عمومی دانشگاه, سیستم اساتید مبارزه شده است برای کسانی که حمایت های اساسی است.

برخی از دانشگاه ها که باید برنامه ریزی نظارت, تست مانند دانشگاه هاروارد و MIT نیز ساخت یک تغییر جزئی به ترم آنلاین کاهش تعداد دانشجویان و استادان در دانشگاه. اما جزئیات مملو. تعدادی از کالج ها داده اند اساتید انتخاب مجازی یا حضوری آموزش ، دانشگاه بوستون نیاز دانشکده به درخواست برای معافیت به فرد در یک حرکت است که کشیده خشم آموزش کارکنان وجود دارد. بیش از نیمی از ما از کالج ها و دانشگاه قصد برگزاری کلاس ها به طور کامل در فرد با توجه به تاریخچه آموزش عالی نظرسنجی به روز شده در روز شنبه و 30 درصد طرح یک مدل ترکیبی مربوط به برخی از دستورالعمل های آنلاین.

برای آن دسته از مدارس مکرر تست باید اساسی مورد نیاز Paltiel استدلال می کند. بدون به طور منظم تست شیوع بیماری به راحتی می توانید چرک و گسترش خارج از کنترل قبل از یک فرد علامتی است که تا کنون شناخته شده است. پویا در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر که بدون علامت موارد از خارج از کشور تضعیف علامت مبتنی بر غربالگری در فرودگاه بذر جامعه گسترش یافته است.

در مدل سازی مطالعه که پذیرفته شده برای انتشار, اما, هنوز رتبهدهی نشده است به نظر می رسد در کارشناسی فرم Paltiel و راشل Walensky ارشد از بیماری های عفونی در بیمارستان عمومی ماساچوست gamed چه نظری شیوع بیماری ممکن است شبیه به یک کالج در حدود 5000 دانش آموزان است. آنها کشت مدل های خود را با تعداد کمی از موارد در غیر این صورت سالم جمعیت دانشجویی توازن در هزینه های مختلف تست استراتژی در برابر هزینه های بالقوه عفونت است که غیر قابل تشخیص.

مدل آنها نشان داد که اگر تست انجام شد اغلب به اندازه کافی—آنها در بر داشت یک بار در هر سه روز شد بهینه—دانشگاه می تواند مدیریت با ارزان تر از روش های تست که دست به عنوان بسیاری از یک سوم از عفونت زیرا یک فرد بیمار است که بعید است به چند منفی کاذب در یک ردیف. “فرکانس, تست, قدرتمند ترین متغیر است که مدیران یک دانشگاه شاهد. این چیزی است که واقعا مهم در اینجا” Paltiel می گوید. که همچنین کاهش بار در تماس با ردیابی تلاش های او اشاره می کند از آلوده تماس مشخص خواهد شد در دور بعدی از تست.

این پژوهشگران همچنین دریافتند که کمتر مکرر تست—اجازه دهید به تنهایی تست تنها علامتی مردم—به معنای شیوع بیماری به سرعت از دست شدم. “ما در یک نگاه بسیاری از حالات و نمی پیدا کردن یک واحد که تحت آن خواهد بود که کافی برای مهار شیوع,” Paltiel می گوید. “اکثر دانشگاه ها در حال فکر کردن در شرایط از آنچه که آنها می توانید استطاعت آنچه را در واقع کار می کنند.”

فراتر از هزینه های راه اندازی یک آزمایشگاه بالینی, یک تست تشخیصی برای Covid-19 است که به طور معمول صورتحساب به بیمه در حدود 100 دلار است. در خانه تست می تواند ارزان تر (گسترده موسسه می گوید: این برنامه به ارائه آزمون برای $25 به 30 دلار در هر) اما اضافی باد مخالف است که آزمون برای افراد بدون علامت هستند و نه به طور معمول تحت پوشش برنامه های بهداشتی. به عبارت دیگر دانشگاه ها را پای این لایحه است. “در حال حاضر ما با این فرض اساسی که ما نمی خواهد دریافت,” Klapperich می گوید.

“من به شدت آگاه است که آنچه ما توصیه ممکن است فراتر از دسترس بسیاری از, اگر نه بیشتر, از دانشگاه ها در کشور” Paltiel می گوید. “اما اگر شما می توانید راه خود را از لحاظ لجستیکی و یا از نظر مالی نسبت به اجرای این استراتژی پس از آن شما باید از خود بپرسید اگر شما هر گونه کسب و کار بازگشایی.”

این امکان وجود دارد که دیگر ارزان تر روش های تست در نهایت می تواند تغییر که حساب دیفرانسیل و انتگرال. FDA است که انتظار می رود به موضوع هدایت به زودی در مخلوط, تست, برای مثال, که اجازه می دهد labs به مخلوط نمونه ها در دسته های. که یک استراتژی مفید ارائه نرخ انتقال پایین هستند چرا که اگر همه آزمایشات در یک استخر منفی labs می توانید از تست آنها را به صورت جداگانه. ده ها تن از ارزان آزمون طراحی شده برای نظارت نیز تحت نظارتی در نظر گرفتن. اما کسانی که به احتمال زیاد باید منتظر آینده, ترم, با سقوط جلسه هفته فقط دور و دانشگاه ها در حال حاضر در تکاپوی آماده روش های پیچیده برای جمع آوری نمونه از دانش آموزان هماهنگ حرکت-فهم و کشف کردن که به آزمون. “اگر ما تا به حال هشت یا نه هفته به این رقم را به سه یا چهار” Paltiel می گوید.

در دنیای واقعی تکرار آزمایش نیز نیاز به یک زیرساخت است که کار می کند هموار. در دانشگاه کانکتیکات که برنامه ای برای تست یک درصد از بدن دانش آموز هر هفته از فرودگاه گرین و تیم او از رفتاری دانشمندان در حال توسعه شده است راه هایی برای دانش آموزان راحت با محاکمه تکرار تست, تماس, ردیابی و بلندی امکان ارسال به انزوا خوابگاه اگر آنها و یا تماس نزدیک تست مثبت است.

فرودگاه گرین معمولا با این نسخهها کار در تحقیقات چاقی—مطالعه چگونه انگیزه و عوامل محیطی تاثیر می گذارد توانایی فرد برای از دست دادن وزن است. وجود شباهت در هدایت مردم به کاهش گسترش Covid-19 او می گوید:. در مصاحبه ها و نظر سنجی با دانش آموزان تیم او در بر داشت که آنها را در هیئت مدیره با تصویر بزرگ گل. “انگیزه خود را برای حفظ محوطه باز و نه کسی دیگری بیمار,” او می گوید. “دانش آموزان می خواهیم به این کار می کنند.” اما چالش می آید از ریگ جزئیات زندگی در محوطه دانشگاه فراهم می کند که ثابت وسوسه به بازگشت به حالت عادی.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

کسانی که وسوسه خواهد شد و به احتمال زیاد در طول دو هفته قرنطینه در ابتدای ترم که مسئولان مدرسه باید برنامه ریزی شده برای تکمیل دور اولیه از تست و در انتظار نتایج. دانش آموزان پیشنهاد به محققان است که قرنطینه خواهد به سرعت فرو ریختن. آنها همچنین با اشاره به پتانسیل شرم از تست مثبت و نگرانی در مورد تماس با ردیابی نشان می دهد همسالان خود ممکن است تمایلی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با کارکنان دانشگاه. “مردم نگران هستند و باعث یک صد نفر از دوستان خود را در قرنطینه” فرودگاه گرین می گوید. دیگران ابراز نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی. می گویند که آنها می خواهم به تازگی به یک نوار; خواهد کالج کارکنان توبیخ آنها را به صورت زیر سن قانونی نوشیدن?

فرودگاه گرین تیم حمایت مصرف کاهش آسیب رویکرد است. “شما می دانید که مردم در حال رفتن به شرکت در برخی از رفتارهایی که آنها را در معرض خطر. چه امن ترین راه برای آنها را به هم اجتماعی ؟ ” او می پرسد. “بهتر است به خارج را به مطمئن شوید که هر کس خود را در جام حذفی.” آنها با توجه به جوایز برای استفاده از علامت برنامه های ردیابی و نشان می دهد این دانشگاه برنامه ریزی فعالیت های اجتماعی خارج از منزل که در آن خطر انتقال پایین تر است و برای حفظ مردم از رفتن هم بزنید ، (دانشگاه رایس با استناد به هوستون در طول سال خوشبو آب و هوا اعلام کرد روز شنبه آن را به حال معنادار امید بستن به برگزاری کلاس های خود را در چادر.)

اما آن را غیر ممکن است برای پیش بینی آنچه که اتفاق خواهد افتاد فرودگاه گرین یادداشت ها. صرفنظر از رفتار دانش آموزان ویروس است که در نهایت از هر یک از دانشگاه های کنترل. در حالی که مدیران مدرسه در انگلستان که در آن عفونت در حال حاضر نرخ پایین ممکن است احساس خوش بینانه در مورد تست به آسانی در دسترس بودن به جامعه که مشخص نیست چه اتفاقی خواهد افتاد اگر موارد سنبله یک بار دیگر. مکان های با بار فراوان, تست ظرفیت مانند منطقه خلیج سان فرانسیسکو در حال حاضر باید یک هفته منتظر قرار ملاقات برای دریافت swabbed.

در حال حاضر فرودگاه گرین می گوید این دانشگاه است که تفکر کوتاه مدت—آن را “محتاط بازگشایی,” او می گوید. این ترم به پایان می رسد در روز شکرگزاری ، بعد از آن معلوم نیست که وقتی آنها را به آینده. که بستگی دارد چه میباشیم در وسط فصل آنفولانزا و جدید انگلستان زمستان است که باعث می شود فعالیت دشوار است. “من فکر می کنم همه ما در حال نزدیک شدن به این با دلهره” فرودگاه گرین می گوید. “ما امیدواریم که ما می توانید از طریق قرار می گیرند. بهار یکی دیگر از سوال است.”


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه ماسک های رفت و از همین حالا-پوشیدن به باید
  • Q&A: لری درخشان در چگونه به خوبی ما در حال مبارزه Covid-19
  • Covid-19 شتاب و تحول انسان—اجازه دهید آن را هدر ندهید
  • 15 ماسک صورت, ما در واقع می خواهم به پوشیدن
  • پس از حذف: چگونه ما باید یاد بگیرند که سن و حرکت گوش دادن و ایجاد
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum buy instagram followerstürktelekom mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmaekonomikripto paraarkadaşlık sitesiMobil Ödeme Bozdurma