در سال 2016 و 2017, افزایش اوریون موارد در بوستون-منطقه دانشگاه باعث شد محققان به مطالعه ویروس اوریون انتقال با استفاده از داده های ژنومی با همکاری ماساچوست وزارت بهداشت و دانشگاه های محلی خدمات بهداشتی و درمانی. به عنوان شیوع گشوده تیم تجزیه و تحلیل ژنوم ویروس اوریون جمع آوری شده از بیماران آشکار لینک های جدید بین موارد که برای اولین بار ظاهر نامربوط و سایر جزئیات در مورد چگونگی این بیماری پخش شد که نمی شد آشکار از بررسی اپيدميولوژيک.

تیم های خود را به اشتراک گذاشته توالی داده ها و يافته ها در زمان واقعی در طول شیوع بیماری با یکدیگر و گسترده تر جامعه علمی و در حال حاضر گزارش نتایج خود را در مجله PLOS Biology.

تجزیه و تحلیل ژنوم ویروسی از شیوع می تواند نشان دهد که چگونه یک ویروس در حال تحول است و منتقل می شود — داده ها است که می تواند کمک به مقامات بهداشت عمومی آهسته و متوقف کردن گسترش بیماری است.

“با وضوح بالا داده های ژنومی در مورد یک ویروس جمع آوری شده از نمونه های بیمار اجازه می دهد تا ما را به بازسازی بخش هایی از شیوع است که آشکار در ابتدا گفت:” همکاری نویسنده ارشد پردیس ثابتی موسسه عضو گسترده موسسه استاد دانشگاه هاروارد و Howard Hughes Medical Institute محقق شده است. “بهتر است ما درک می کنیم انتقال زنجیره ای در موقعیت های شبیه به این را بهتر از ما می توانند با تلاش برای کنترل شیوع بیماری و تدبیر استراتژی برای پیش بینی و جلوگیری از آنها را در آینده است.”

در ماساچوست معمولی نرخ اوریون است که کمتر از 10 مورد در هر سال — اما بیش از 250 موارد گزارش شده در سال 2016 و بیش از 170 سال 2017 با وجود نرخ بالای واکسیناسیون. بسیاری از موارد از 18 کالج ها و دانشگاههای کشور از جمله دانشگاه هاروارد, دانشگاه ماساچوست امهرست و دانشگاه بوستون (این سه دانشگاه ملاقات معیارهای خاص برای اطمینان از حفاظت از حریم خصوصی بیمار در این مطالعه و توافق به نام کاغذ). دیگر شیوع بیماری هایش در جای دیگر در بوستون و در سراسر کشور در حدود همان زمان.

این الگوها از موارد مطرح شده سوال در مورد چقدر این ویروس در گردش بود در ماساچوست و ما جمعیت. برای کسب اطلاعات بیشتر, این تیم تحقیقاتی زوج سنتی اپیدمیولوژیک داده ها با تحلیل اوریون ویروس یابی کل ژنوم توالی از 201 افراد آلوده با تمرکز در درجه اول در دانشگاه ماساچوست جوامع است.

اوریون بینش

ویروسی داده های ژنومی نشان داد اطلاعات بیشتر در مورد بوستون-منطقه شیوع بیماری که نمی تواند بازسازی شده صرفا با تکیه بر روش های سنتی. برای مثال محققان دریافتند روشن ارتباط بین موارد در دانشگاه هاروارد و شیوع در شرق بوستون که به عنوان طبقه بندی شده متمایز شیوع طول اولیه سلامت عمومی بررسی است.

مقامات بهداشت عمومی اول فکر کردم این موارد در این دو جامعه بودند نامربوط بر اساس چند قطعه از شواهد: اپیدمیولوژیک داده های مختلف آرایش جمعیتی از دو جمعیت (افراد مسن با هیچ بارز دانشگاه در مقابل اتصال عمدتا کالج دانش آموزان) و یک فاصله بین پایان آشکار از وقوع در دانشگاه هاروارد و این موارد در جامعه محلی است.

اما داده های ژنومی نشان داد که اوریون ویروس ها در شرق بوستون موارد ژنتیکی شبیه به کسانی که در دانشگاه هاروارد نمونه ویروس ها. این یافته را فعال تیم به شناسایی مخاطبین و انتقال ارتباط بین دانشگاه و جامعه.

“حتی اگر دو شیوع بیماری های رخ داده در مکان های مختلف و زمان های مختلف ما قادر به نشان می دهد ارتباط بین این بیماری بودند که عملیاتی آموزنده” توضیح ارشد co-نویسنده Bronwyn MacInnis دانشیار مدیر مالاریا و ویروسی ژنتیک در بیماری های عفونی و میکروبیوم برنامه و شرکت سرب جهانی بهداشت ابتکار در وسیع است. “بهداشت عمومی تیم می تواند تعیین کند که آنها اساسا در برخورد با یک مشکل،”

درک چنین راه های انتقال می تواند کمک راهنمای شیوع پاسخ — برای مثال با تعیین این که آیا تلاش ها باید با تمرکز بیشتر بر کنترل انتقال در یک جامعه و یا بین آنهایی که متفاوت است.

“کل ژنوم توالی از نمونه های بیمار ما کمک می کند تا بازسازی پیشرفت شیوع” گفت: co-اولین نویسنده Shirlee Wohl, قبلا یک فارغ التحصیل دانشگاه هاروارد در این ثابتی آزمایشگاه و در حال حاضر یک همکار فوق دکترا در دانشگاه جانز هاپکینز. “سنتی شیوع نظارت تلاش می تواند کمک به شناسایی منابع احتمالی عفونت اما کل ژنوم توالی می تواند تایید این لینک کلیک کنید و حتی پیشنهاد جدید اتصالات.”

این تیم تاکید کرد که این مطالعه امکان همکاری نزدیک آن را تا به حال با این ماساچوست وزارت بهداشت و خدمات بهداشتی و درمانی تیم در دانشگاه است. “من افتخار می کنم به بخشی از ماساچوست آموزش عالی جامعه” ثابتی اضافه شده است. “آنها با هم کار کرده و نشان داده ضرورت شفافیت در شیوع پاسخ. این یک داستان از اوریون در این دانشگاه اما برجسته اوریون گزارش.”

جهش اوریون?

یکی دیگر از سوال از علاقه خاص به تیم محلی بود که آیا یک جهش در ویروس اوریون — برای مثال یکی که اجازه می دهد تا آن را به فرار از سیستم ایمنی بدن در یک فرد واکسینه — ممکن است موجب شیوع. از افراد آلوده و 65 درصد دریافت کرده بود توصیه می شود دو دوز از واکسن MMR. با توجه به اطلاعات در دسترس محققان شواهدی که مولفه های ژنتیکی ناشی به طور خاص در طول این شیوع کمک به گسترش بیماری. این یافته نشان می دهد که در منطقه بوستون ویروس نیست در حال تحول به یک است که می تواند گول زدن واکسن ناشی از ایمنی.

در علاوه بر این به یافته های مربوط به Boston-منطقه شیوع این مطالعه گسترده جغرافیایی تجزیه و تحلیل نشان می دهد که ویروس اوریون گردش شده است به طور مداوم در نرخ پایین در اطراف ما تنها به ندرت خیره کننده به شیوع قابل توجه به عنوان در سال 2016 و 2017.

“تمام این تلاش نشان داد ارزش اطلاعات ژنتیکی به اپیدمیولوژیک سلامت پاسخ و داده-های همکاری میان تیم های” ثابتی گفت. “یکی از اهداف ما این است که برای ساخت این ظرفیت در بسیاری از مناطق در سراسر جهان به طوری که مقامات بهداشت عمومی می تواند به سرعت بسیج و انجام این نوع از تجزیه و تحلیل هر زمان که آنها نیاز به.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su