مشترک coronaviruses بسیار فصلی با بسیاری از موارد اوج در ماه های زمستان

هفت coronaviruses شناخته شده برای آلوده کردن مردم, چهار علت شایع عفونت های تنفسی هستند که به شدت فصلی و به نظر می رسد برای انتقال به طور مشابه به آنفلوانزا با توجه به یک مطالعه جدید که توسط دانشگاه میشیگان دانشکده بهداشت عمومی محققان.

نویسندگان این مطالعه می گویند ممکن است برای تعیین اینکه آیا SARS-CoV-2 کروناویروس که باعث COVID-19 بیماری رفتار خواهد شد به همین ترتیب. اما آنها امیدوارند که یافته های خود را کمک خواهد کرد که محققان بهتر آماده شدن برای چه آمده در طول COVID-19 بیماری همه گیر. مطالعه خود را به نظر می رسد در مجله بیماری های عفونی.

“حتی اگر فصلی coronaviruses موجود در میشیگان مربوط به SARS-CoV-2 ما نمی دانیم که آیا این ویروس رفتار خواهد شد مانند فصلی coronaviruses” گفت: آرنولد Monto که توماس فرانسیس دانشگاهی استاد اپیدمیولوژی در U-M دانشکده بهداشت عمومی. “فقط زمان خواهد شد بگویید اگر SARS-CoV-2 تبدیل خواهد شد ادامه حضور در عفونت تنفسی چشم انداز ادامه با محدود گردش به عنوان MERS یا مانند سارس ناپدید می شوند از انسان در دسترس نباشد.”

محققان توجه داشته باشید که در حالی که coronaviruses مدت طولانی است که شناخته شده به عنوان انسان تنفسی پاتوژن انسانی coronaviruses در طول تاریخ شده است در شناسایی خفیف بیماری های تنفسی; هنگامی که حیوانات coronaviruses بیش از نشت به انسان, اما آنها می تواند باعث بیماری شدید. سندرم حاد تنفسی (سارس) در سال 2002 و سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) در سال 2012 هر دو پدید آمده که یک coronavirus شروع به پریدن کرد از یک حیوان به مردم است. این COVID-19 pandemic اعتقاد بر این است که آغاز شده و در همان راه.

Monto و همکاران با استفاده از داده ها از خانواده واکسن آنفلوانزا مطالعه بررسی مداوم طولی تحقیقات بیماری های تنفسی در خانواده ها با فرزندان در آن آربور منطقه است. برای 10 سال گذشته بین 890 به 1,441 افراد از چند صد خانوار در مطالعه شرکت کردند. ادامه تحصیل در حال حاضر ردیابی وقوع SARS-CoV-2 و پتانسیل خود را با حضور در میشیگان خانوار.

در سال 2010 آغاز مطالعه ردیابی وقوع چهار به طور معمول خفیف انسان coronaviruses (OC43, 229E, HKU1 و NL63). محققان در نگاه فرکانس فصلی و خانواده انتقال فنی 993 عفونت های ناشی از آن coronaviruses. آنها دریافتند:

  • به طور کلی 9 درصد از افراد بالغ و 20% موارد در کودکان در ارتباط با بازدیدکننده داشته است دکتر. به طور متوسط 30 درصد از موارد آنفلوآنزا نیاز به یک دکتر مراجعه کنید.
  • هنگامی که در طول سال نظارت رخ داده است بسیاری از coronavirus موارد تشخیص داده شد بین دسامبر و آوریل/مه به اوج خود رسید و در ژانویه/فوریه. تنها 2.5 درصد از موارد رخ داده است بین ماه های ژوئن و سپتامبر.
  • بالاترین فراوانی عفونت در کودکان زیر سن 5 سالگی.
  • از 993 عفونت 260 بودند به دست آورد و از آلوده خانواده تماس بگیرید.
  • سریال فاصله بین شاخص و خانواده-به دست آورد موارد در محدوده 3.2 تا 3.6 روز; عفونت ثانویه خطر در بازه زمانی از 7.2 درصد به 12.6 درصد ،
  • موارد در کودکان زیر سن 5 و بزرگسالان بیش از سن 50 بیشتر احتمال دارد به عنوان شدید.

Monts و همکارانش می گویند که coronaviruses مورد مطالعه به شدت فصلی در میشیگان و به نظر می رسد بر اساس سریال فاصله و عفونت ثانویه خطر به مشابه انتقال بالقوه که از آنفلوانزای A (H3N2) ویروس در جمعیت مورد مطالعه. آنها می گویند نتایج به دست آمده نشان دهنده چگونه SARS-CoV-2 رفتار خواهد شد.

در یک جداگانه در حال انجام مطالعه محققان با استفاده از نمونه های جمع آوری شده قبل از COVID-19 pandemic به کاوش جامعه معرفی SARS-CoV-2. نتایج اولیه نشان می دهد هیچ مدرکی وجود ندارد که SARS-CoV-2 بود که در حال حاضر در جامعه قبل از مارس.

مطالعه بودجه توسط موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی بخشی از موسسه ملی بهداشت از طریق کمک های مالی R01 AI097150 و R56 AI097150.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه میشیگان. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>