در حالی که انتخاب شیوه زندگی و ژنتیک رفتن به یک راه طولانی به سوی پیش بینی طول عمر یک مطالعه جدید نشان می دهد که برخی از ویژگی های جامعه نیز نقش مهمی. جوامع آمریکایی با بیشتر رستوران های فست فود سهم بیشتری از استخراج صنعت-بر اساس شغل یا بالاتر تراکم جمعیت باید کوتاه امید به زندگی, به گفته محققان از دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا, غرب ویرجینیا و دانشگاه ایالتی میشیگان. یافته های خود را می تواند کمک به جوامع شناسایی و اجرای تغییرات که ممکن است ترویج طولانی تر طول عمر در میان ساکنان خود را.

“زندگی در آمریکا امید به تازگی کاهش یافته است برای اولین بار در دهه, و ما می خواستیم برای کشف عوامل موثر در این کاهش است. به دلیل منطقه ای تنوع در زندگی, امید به ما می دانستیم که در سطح جامعه عوامل باید موضوع گفت:” الیزابت Dobis یک محقق فوق دکترا در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا-بر اساس منطقه ای شمال شرق مرکز توسعه روستایی (NERCRD) و نویسنده سرب از مطالعه. “با تجزیه و تحلیل مکان بر اساس عوامل در کنار عوامل شخصی ما قادر به نتیجه گیری از چند رسم که در مورد ویژگی های جامعه کمک بسیاری به شدت به این تنوع در امید به زندگی است.”

امید به زندگی اشاره به مدت زمان یک فرد متولد شده در یک سال داده شده می توانید انتظار به زندگی می کنند. Dobis و همکارانش به تجزیه و تحلیل در یک شهرستان-توسط-county اساس چگونه امید به زندگی در سال 2014 تغییر کرده است از سال 1980 شروع مطالعه با استفاده از داده ها از بیش از 3000 ایالات متحده بوده است.

آنها توسعه یک مدل آماری برای تعیین رابطه بین یک دوجین جامعه متغیر و هر شهرستان 2014 امید به زندگی در حالی که کنترل برای متغیرهای شخصی که شناخته شده هستند و مهم مانند جنسیت و نژاد و, آموزش و پرورش, تک والد وضعیت چاقی و الکل استفاده کنید.

جامعه متغیرهای آنها مورد بررسی قرار گرفت شامل دسترسی به مراقبت های بهداشتی رشد جمعیت و تراکم رستوران های فست فود, مواد غذایی سالم دسترسی اشتغال توسط بخش شهرنشینی و سرمایه اجتماعی که اقدامات این شبکه ها و اوراق قرضه ارائه انسجام اجتماعی در میان ساکنان. آنها در نگاه هر متغیر در انزوا در حالی که نگه داشتن دیگران ثابت اجازه می دهد آنها را برای تعیین متغیرهای مستقل اعمال قوی ترین اثر را بر امید به زندگی.

محققان دریافتند که یک شهرستان 1980 امید به زندگی ارزش به شدت پیش بینی تغییرات در سال 2014 ارزش, اما آن را نمی حساب برای همه تنوع.

“هنگامی که ما کنترل به صورت تاریخی امید به زندگی ما در بر داشت اضافی جامعه عواملی که هر یک از اعمال منفی و معنیداری اثر — تعداد بیشتری از رستوران های فست فود بالاتر تراکم جمعیت و سهم بیشتری از مشاغل در معدن, استخراج, و استخراج نفت و گاز,” Dobis گفت. “برای مثال برای هر یک درصد افزایش در تعداد رستوران های فست فود در یک county, امید به زندگی کاهش یافته .004 سال برای مردان و .006 سال برای زنان است.”

این نشان دهنده یک 15-20 روز کوتاه عمر برای هر مرد ، زن و کودک در یک جامعه برای هر 10 درصد افزایش در رستوران های فست فود در جامعه-و یا یک 150-200 روز کوتاه عمر اگر تعداد رستوران های فست فود را به دو برابر.

به طور مشابه یک درصد افزایش در یک شهرستان سهم اشتغال در بخش معدن استخراج نفت و گاز پیدا شد به کاهش میانگین امید به زندگی توسط .04 سال برای مردان (و یا 15 روز) و .06 سال (22 روز) برای زنان است.

تحقیقاتی که به تازگی منتشر شده در علوم اجتماعی و پزشکیهمچنین نشان داد جامعه چند که عوامل مثبت مربوط به امید به زندگی از جمله رشد جمعیت خوب, دسترسی به پزشکان و سطح بیشتری از انسجام اجتماعی.

“ما شگفت زده شدند قوی سهم مثبت از سرمایه اجتماعی برای امید به زندگی در جوامع گفت:” NERCRD مدیر استفان Goetz, استاد اقتصاد کشاورزی و اقتصاد منطقه ای در پن استیت و همکاری نویسنده در مطالعه است. “مکان با ساکنان که چوب با هم بیشتر در یک جامعه یا سطح اجتماعی نیز به نظر می رسد برای انجام بهتر کار کمک به مردم به طور کلی دیگر زندگی می کنند.”

“یکی دیگر از یافته های جالب توجه این بود که کاهش تراکم جمعیت و یا زندگی در مناطق روستایی بیشتر است در ارتباط با افزایش امید به زندگی” گوتز گفت. “این نشان می دهد که زندگی در بزرگ پر-حل و فصل مناطق شهری با تمامی امکانات رفاهی و مزایای دیگر می آید در هزینه های پایین تر امید به زندگی حداقل در یک آماری حس.”

در علاوه بر این به عنوان اولین زندگی-امید به مطالعه شامل جامعه متغیرها در یک شهرستان در سطح تجزیه و تحلیل این همچنین اولین مطالعه به لحاظ آماری تجزیه و تحلیل میزان که تفاوت در امید به زندگی از لحاظ جغرافیایی خوشه. این تجزیه و تحلیل نشان داد برخی از الگوهای قابل توجه.

“ما در بر داشت فوق العاده کم امید به زندگی در مناطق پاین ریج و Rosebud رزرو در داکوتای جنوبی” Dobis گفت. “ما در بر داشت مشابه ‘نقاط سرد’ از کم امید به زندگی در قطب شمال و داخلی در بخش های, آلاسکا, ایالات جنوبی اطراف رودخانه می سی سی پی و در آپالاچی مناطق کنتاکی و ویرجینیای غربی.”

این تحقیق همچنین نشان داد چهار “نقاط داغ” از بالا امید به زندگی: یک بخش از شمال شرق پوشا از فیلادلفیا به انگلستان شمال مینه سوتا و شرقی خود به نبراسکا منطقه در کلرادو و یک منطقه پوشا مرکزی آیداهو به بالای کوه های راکی.

این تیم را یافته اند و مهم مفاهیم سیاست به عنوان آنها نشان می دهد که جنبه های خاصی از محیط ساخته شده می توان به افزایش امید به زندگی است. به عنوان مثال در مکان عمومی, مکان هایی که ترویج تعامل اجتماعی می تواند به افزایش یک جامعه سرمایه اجتماعی سطح که به نوبه خود ترویج طولانی تر طول عمر.

این پژوهش با حمایت وزارت کشاورزی ایالات متحده موسسه ملی غذا و کشاورزی و پن استیت منطقه ای پژوهش در تخصیص بودجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im