ترکیب در آبشش از صدف ممکن است مبارزه با عفونت رایج

یک ترکیب کشف شده در آبشش از چوب خوردن صدف می تواند راه حلی برای یک گروه انگل مسئول برخی از جهان شایع ترین عفونت.

که مرکب است tartrolon E یک محصول جانبی از باکتری است که به کمک shipworms از آب شور صدف هضم چوب بخورند.

با توجه به تحقیقات اخیرا منتشر شده در مجله PLOS پاتوژنترکیب بر خلاف هر گونه دیگر ثابت شده است برای کشتن علی انگل مالاریا توکسوپلاسموز cryptosporidiosis, theileriosis و babesiosis.

“وجود دارد ترکیبات که علیه فردی انگل اما برای پیدا کردن یکی که با این نسخهها کار در برابر این گروه کل این چیزی است که ساخته شده این منحصر به فرد” گفت: روبرتا اوکانر استادیار در دانشگاه ایالتی واشنگتن را به دامپزشکی میکروبیولوژی و آسیب شناسی واحد و اولین نویسنده در این مقاله است.

در حالی که در حال حاضر وجود دارد داروهای موثر برای بسیاری از انگل های ذکر شده در اینجا اوکانر گفت: این گروه از انگل به نام apicomplexans به آسانی توسعه مقاومت به دارو.

“توسعه جدید, داروهای موثر در برابر apicomplexan انگل است و نیاز مداوم برای انسان و دامپزشکی,” او گفت:.

یکی از کسانی که انگل نیاز به یک موثر تر از درمان است کريپتوسپوريديوم.

کريپتوسپوريديوم های منتقله از راه آب زئونوز انگل علت اصلی اسهال در کودکان و بیماران دچار نقص ایمنی و در نوزاد حیوانات در سراسر جهان است. انگل آلوده میلیون ها نفر از انسان ها و حیوانات کشاورزی در سال است.

علاوه بر کشتن این کلاس انگل در محيط in vitro tartrolon E قادر به کشتن کريپتوسپوريديوم در نوزاد موش.

آغاز تابستان امسال WSU محققان را تست ترکیب در برابر کريپتوسپوريديوم در بره.

در حال حاضر nitazoxanide تنها داروی مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا برای درمان cryptosporidiosis.

“Nitazoxanide کار نمی کند به خوبی برای کسانی که [بيمار] که ضعف سيستم ايمنی و یا دچار سوء تغذیه و کسانی که این افراد بیشتر در معرض ديابت نوع i ،” اوکانر گفت.

اوکانر است که محقق اصلی در این مطالعه که مشخص خواهد شد اثرات خاص tartrolon E در انگل کريپتوسپوريديوم. Villarino منجر خواهد شد فارماکوکینتیک بخشی از مطالعه در ضعف سيستم ايمنی موش بیشتر به ارزیابی tartrolon E اثربخشی و دوز مطلوب رژیم.

این تحقیقات ممکن است ساخته شده به تازگی اعطا 5-در سال 1.6 میلیون دلار کمک مالی از موسسه ملی بهداشت.

“ما به تعریف مواد مخدر رفتار در بدن و چه مقدار از این دارو مورد نیاز است برای کنترل Cryptosporidiuminfection,” Villarino گفت. “ما می خواهیم حداکثر اثر با حداقل عوارض جانبی است.”

این جنبه از پژوهش در ترکیب یکی از اجزای کلیدی برای توسعه مواد مخدر.

“این می تواند تاثیر قابل توجهی بر انسان و دامپزشکی به دلیل وجود دارد هیچ دیگر مواد مخدر است که می تواند به طور موثر درمان این بیماری” Villarino گفت.

اوکانر و Villarino امیدوار هستند tartrolon E منجر به بالینی توسعه یافته مواد مخدر, اما آنها می دانند که آن است که یک راه طولانی برای دریافت وجود دارد.

“Tartrolon E بدیهی است که هدف قرار دادن برخی از سیستم است که مشترک به [همه] این انگل” اوکانر گفت. “حتی اگر این ترکیب نیست موفق, اگر ما می توانیم تعیین ساز و ما را شناسایی کرده اند یک داروی معمول هدف برای همه این انگل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>