کامپیوتر تولید شده ژنوم

تمام موجودات زنده روی سیاره ما فروشگاه مولکولی طرح زندگی در یک DNA کد درون ژنوم. انقلاب دیجیتال در زیست شناسی, رانده شده توسط توالی DNA ما را قادر می سازد به خواندن ژنوم myriads از میکروب و چند سلولی موجودات زنده است که جمعیت جهان ما. امروز توالی DNA بیش از 200.000 میکروبی ژنوم سپرده دیجیتال در ژنوم پایگاه داده و باید به صورت تصاعدی افزایش درک ما از چگونگی DNA برنامه های سیستم های زنده است. با استفاده از این باور نکردنی گنجینه ای از بلوک های ساختمان مولکولی زیستی مهندسین یادگیری به عنوان خوانده شده (دنباله) و نوشتن (با استفاده از سنتز شیمیایی) طولانی مولکول DNA و پرورش مفید میکروب با کمک کامپیوتر.

در پژوهش های خود را ضرب و شتم تعمید استاد سیستم های تجربی زیست شناسی و محققان در تعمید آزمایشگاه ETH در زوریخ, زوریخ, سویس با استفاده از دیجیتال ژنوم طراحی الگوریتم در رابطه با مقیاس بزرگ شیمیایی سنتز DNA به لحاظ جسمی مصنوعی تولید ژنوم و درک کد حیات در سطح مولکولی. این آزمایشگاه همچنین با استفاده از سیستم ها و زیست شناسی مصنوعی روش برای تعریف ضروری ژن در سراسر گونه که در خدمت به عنوان ژنتیکی قطعات برای ساخت ژنوم میکروبی برای برنامه های کاربردی در شیمی پایدار, پزشکی و کشاورزی است.

تیم تحقیقاتی دارای جسمی تولید Caulobacter ethensis-2.0, برای اولین بار در جهان به طور کامل کامپیوتری ژنوم. با استفاده از آب شیرین طبیعی باکتری به عنوان یک نقطه شروع محققان محاسبه ایده آل توالی DNA برای تولید مواد شیمیایی و ساخت و ساز به حداقل برسد ژنوم صرفا متشکل از توابع ضروری. در فرایند طراحی بیش از یک ششم از همه 800,000 DNA نامه در ژنوم مصنوعی جایگزین شد و کل ژنوم تولید شد به عنوان یک حلقه بزرگ به شکل مولکول DNA. در حالی که یک سلول زنده می کند هنوز وجود ژن توابع تست شده اند در سراسر ژنوم طراحی. در این آزمایش محققان دریافتند که حدود 580 از 680 مصنوعی ژن بودند کاربردی نشان دادن این وعده از رویکرد به تولید طراح ژنوم.

در طول AAAS 2020 جلسه “زیست شناسی مصنوعی: دیجیتال طراحی سیستم های زندگی” (فوریه 14th, 2020 در 3:30 PM PST) تعمید را مورد بحث ممکن است در برنامه های آینده از ژنوم مصنوعی برای اهداف صنعتی و مزایای بهداشت و درمان. او همچنین بحث در مورد نیاز به بحث عمیق در جامعه در مورد چالش ها و اهداف است که این تکنولوژی می تواند مورد استفاده قرار گیرد و در همان زمان در مورد چگونگی پتانسیل سوء استفاده می توان جلوگیری کرد.

استاد تعمید خواهد پیوست توسط پروفسور دیوید بیکر در دانشگاه واشنگتن خواهد شد که صحبت در مورد طراح پروتئین و جویس تایت دانشگاه ادینبورگ Edinburgh Scotland که صحبت می کنند در معرض خطر مقررات قطعیت و اخلاق.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط ETH زوریخ. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر