شب گذشته پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سر خاراندن دفتر بیضی آدرس مورد رمان coronavirus پایتخت کشور زده شد با یکی دیگر از قطعه ای از فریزر نیوز: یک کارمند برای واشنگتن سناتور ماریا Cantwell تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. آن را به سختی بالاترین مشخصات مورد جدید به ظهور دیروز—خواهد بود که تام هنکس و یا بازیکنان NBA داناون میچل و رودی Gobert; را انتخاب کنید—اما آن را می تواند به اثبات می شود که مهم ترین را. بر خلاف ورزشکاران حرفه ای متوسط از اعضای کنگره بسیار قدیمی—به ویژه سناتورهای نزدیک به نیمی از آنها 65 سال به بالا. و زندگی روزمره خود شامل مقدار سنگین نزدیک فرد در تعاملات است. که همه آنها را به خصوص در معرض خطر ابتلا به بدترین اثرات ویروس.

شما ممکن است انتظار می رود که برای ایجاد یک روشن جدید حس فوریت در کنگره که برنامه ریزی شده بود برای رفتن به زنگ تفریح برای یک هفته شروع جمعه. اما زود بازده شد و نه بزرگ. امروز صبح دموکرات مجلس نانسی پلوسی تحت فشار قرار دادند به جلو با تلاش برای تصویب یک لایحه در مجلس است که در میان چیزهای دیگر گسترش مدیکید بودجه نیاز به پرداخت مرخصی استعلاجی برای همه کارگران و coronavirus تست رایگان. اما در سنا اکثریت جمهوریخواه میچ مک کانل رهبر را رد کرد و لایحه را به عنوان “ایدئولوژیک لیست آرزو.” خود را برجسته جمهوری خواه همکار لامار الکساندر حتی پیشنهاد کرد که مجلس سنا نمی خواهد رای گیری در مورد این لایحه تا پس از آن زنگ تفریح. “سنا عمل خواهد کرد زمانی که ما می آیند و ما باید یک ایده روشن تر از آنچه در مراحل اضافی ما نیاز به نگاهی است,” او گفت.

چند ساعت بعد مک کانل راه می رفت که اعلام کرد که کنگره می ماند در جلسه. اما واقعیت این بود که حتی یک سوال توسط یک افسرده بازتاب در دولت فدرال را شکست مطلق برای مقابله قاطعانه با بحران. به ما پاسخ فاصله زیادی پشت سر کشورهای دیگر است. هفته پس از اولین موارد تایید شده در خاک آمریکا و ماه پس از آن روشن شد این بیماری در نهایت می رسند در اینجا وجود دارد پس از چند تست در دسترس است که ما هنوز هیچ حس واقعی از تعدادی از عفونت ها به لطف یک سری از baffling اشتباه توسط سازمان های فدرال.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

از هر متخصص و مورد نیاز در طول یک بحران بهداشت عمومی و آنها را تقریبا به طور قطع به شما همان چیزی بگویم: روشن سازگار پیام از مردم مسئول است. ما شده ایم گرفتن چیزی متفاوت است. که آغاز می شود با تهمت که ارتباطی شده است سازگار تنها در حس که آن را قابل اعتماد گمراه کننده است. تا کنون هیچ مدرکی وجود ندارد که که کنگره به ویژه جمهوریخواهان رهبری که نشانه های خود را از تهمت, آماده به گام به خلاء است.

“عدم exigency در بخشی از کنگره چه پیامی می کند این سیگنال گفت:” وندی Parmet مدیر مرکز بهداشت سیاست و حقوق در دانشگاه. “ما حیف و میل هفته و هفته به ما آسیب برساند. و برخی از اقدامات اساسی برای کمک به این وضعیت است که باید به محل قرار هفته پیش واقعا نیاز به اتفاق می افتد در حال حاضر آنها نیاز به دیروز اتفاق می افتد.”

Parmet و دیگر کارشناسان بهداشت عمومی پیشنهاد شده است که یکی از چیزهایی که نیاز به اتفاق می افتد بیشتر ضروری است برای کنگره به ارائه حمایت های مالی برای افرادی که اقامت خانه از محل کار. که ممکن است صدا مانند یک مرتبه دوم نگرانی اما ضروری است برای “اجتماعی فاصله” تنها راه کاهش گسترش ویروس. افراد در معرض خطر از دست دادن شغل خود و یا در حال اجرا از پول انتخاب خواهد شد اما به نگه داشتن رفتن به جهان بیرون حتی اگر آنها بیمار است. آمریکا یکی از تنها کشورهای ثروتمند نیست که دستور پرداخت مرخصی استعلاجی. (نه کمک به امور برنی ساندرز و حامیان او را با صدای بلند اشاره کرد همچنین فاقد یک سیستم مراقبت های بهداشتی جهانی.)

“این همیشه آسیب پذیر هستند که ضعیف ترین لینک در کنترل اپیدمی” گفت: گرگ Gonsalves, متخصص اپیدمیولوژی و بهداشت عمومی کارشناس سیاست در دانشگاه ییل. یک تلاش جدی برای مهار این بیماری همه گیر او گفت: تمرکز بر گروه ها مانند افراد بی خانمان در زندان و زندانیان زندان و میلیون ها نفر از بیمه آمریکایی که ممکن است نگرانی آنها نمی توانیم آزمایش یا درمان حتی اگر آنها مریض است. او و دیگر کارشناسان نیز استدلال می کرد که برگ برنده دولت باید وعده به اجرا درآوردن قانون مهاجرت در برابر مهاجران مستند نشده که به دنبال مراقبت از Covid-19 شبیه به خار دوران سیاست های پس از بلایای طبیعی مانند 11 سپتامبر و طوفان کاترینا.

Gonsalves اشاره کرد که پس از عفونت در حال گسترش بر روی یک منحنی نمایی هر دقیقه از زمان هدر رفته است که بسیار مخرب است. “تاثیر تاخیر فاجعه بار است,” او گفت:. وی با اشاره به وضعیت در ایتالیا که در آن انفجار Covid-19 موارد نیز غرق بیمارستان و منجر به شدید مستند اقدامات است. “همه شما باید انجام دهید این است که نگاهی به ایتالیا برای دیدن آینده ما از نظر پتانسیل تاثیر بر سلامتی, سیستم, مگر اینکه ما اساسا مقیاس اجتماعی فاصله اقدامات آینده ساعت و روز. نه مثل ما می توانید صبر کنید یک هفته یا دو هفته.”

این وضعیت در کنگره است آشنا هوا از نمایندگان مجلس با کشیدن پاشنه خود را بر روی یک موضوع است که آنها عایق از لطف خود قدرت و امتیاز. اما آن را نمی. آن را ممکن است مخالف است. سالن کنگره و مجلس سنا و ساختمان های اداری گی با فعالیت کنندگان در جلسات. شانس از Cantwell کارمند بودن تنها تپه کارمند آلوده غیر قابل تشخیص از صفر است. دیگر کنگره در گیر DC تلاش برای هش کردن یک برنامه عمل بیشتر در معرض خطر خود را تا حد زیادی سالمندان عضویت روبرو خواهد شد.

در حالی که فردی دفاتر شروع به گفتن کارکنان خود را برای کار از خانه فعلی مجلس نمایندگان و سنا قوانین جلوگیری از هر مجلسی از برگزاری رای از راه دور. تا کنون پلوسی با رد پیشنهادات برای تغییر این قوانین است. مک کانل را نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

دانیل شومان, سیاست مدیر در تقاضا پیشرفت و یک مدافع برای کنگره اصلاحات استدلال کرد که پلوسی نگرش است خطرناکی کوته بینانه است. بله, او گفت:, جلسات مجازی نیست به عنوان موثر برای انجام کارها به عنوان فرد شور—به خصوص برای یک جمعیت که کج, پیر و سازمان ملل متحد-تکنولوژی زرنگ و دانا. اما چه اتفاقی می افتد زمانی که آن را تبدیل به ناامن برای همه 100 سناتور و 435 نمایندگان به ملاقات در فرد ؟ اگر کنگره برگ برای زنگ تفریح و سپس می تواند در نمی آمد ؟

“در حالی که مذاکرات به صورت الکترونیکی هستند و نه به عنوان خوب به عنوان در فرد آنها بهتر از هیچ کوششی,” شومان گفت. “و در یک شرایط اضطراری شما باید قادر به اجازه می دهد مذاکرات.”

که coronavirus چالش در یک خلاصه: زمانی که علائم خود را نشان می دهد پنجره به عمل در حال حاضر به تصویب رسید. در زمان هر گونه اورژانس نشان می دهد خود را در سالن کنگره قانونگذاران را آرزو می کنم آنها می خواهم آن را متوجه شد وجود دارد در تمام طول.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چه یک بیماری همه گیر? خود را coronavirus سوال پاسخ داده
  • همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس واکسن
  • چگونه به کار از خانه بدون از دست دادن ذهن خود را
  • باهوش ترین (و اشتباهترین) فیلم در شیوع
  • نمی تواند جلوگیری از دست زدن به صورت خود را ؟ علم است و برخی از نظریه ها چرا
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im