با توجه به سلامت در هنگام تعویض به تمیز کننده برق

قدرت گیاهان است که سوزاندن زغال سنگ و دیگر سوخت های فسیلی منتشر می کنند نه تنها سیاره گرم کربن دی اکسید بلکه آلاینده های مربوط به مشکلات تنفسی و مرگ زودرس. سیاست های پیشنهادی برای کاهش تغییرات آب و هوایی اغلب موفق به طور کامل حساب برای سلامت بهره مند از تعویض به, تمیز کننده, فن آوری است. در یک مطالعه جدید منتشر شده در ACS’ محیط زیست, علم و فناوری, محققان نشان می دهد که تاکید بر نگرانی های بهداشتی در چنین سیاست هایی می تواند تغییر مکان بهینه از این ارتقاء است.

محل مسائل کمی برای انتشار دی اکسید کربن-بدون توجه به جایی که گاز ساطع شده است, آن را در نهایت مخلوط به اتمسفر و منجر به تغییر جهانی آب و هوا. این محل باعث می شود یک تفاوت بزرگ برای آلاینده های هوا مانند دی اکسید گوگرد و اکسیدهای نیتروژن از کسانی که تولید گازهای گلخانه ای تمایل به تمرکز در نزدیکی منبع خود را و می تواند تاثیر سلامت زندگی مردم در این نزدیکی هست. مطالعات بررسی ارتباط بین کاهش آب و هوا-گرم شدن تولید گازهای گلخانه ای و سالم, هوا, و چگونه است که نقش در سطح محلی. اما برایان Sergi, اینس Azevedo و همکاران می خواستم به را حتی بیشتر گرانول شهرستان-توسط-شهرستان رویکرد برای ارزیابی چگونه یک ترکیب آب و هوا-و-سلامت-محور استراتژی ایالات متحده سیستم برق ممکن است بازی در مقایسه با یکی از اولویت تنها در آب و هوا.

در این مطالعه محققان آغاز شده با هدف کاهش انتشار دی اکسید کربن توسط 30٪. با استفاده از مدل های کامپیوتری آنها به بررسی اثرات دو روش: یکی که در آن کاهش دی اکسید کربن است تنها هدف دیگری است که در آن کاهش دی اکسید کربن و محلی آلودگی هوا اولویت دارد به همان اندازه. این دو سناریو تولید به طور قابل توجهی متفاوت نتایج جستجو برای برخی از کشورها. هنگامی که انجام شده فقط با آب و هوا مفاهیم (سطح دی اکسید کربن) در ذهن انتقال به تمیز کننده قدرت مورد نیاز بازنشستگی بسیاری از زغال سنگ-طراحی گیاهان در غرب و جنوب غربی. زمانی که بهداشت (آلودگی هوا) نیز در نظر گرفته که بهتر بود برای بازنشسته بیشتر ذغال سنگ-طراحی گیاهان در غرب و اقیانوس اطلس مناطق. ترکیب رویکرد می تواند کمک به ایالات بهتر تعیین نحوه اولویت بندی و ارتقاء برای نیروگاه در داخل مرزهای خود را, محققان می گویند.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط انجمن شیمی آمریکا. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>