ساخت و ساز: چگونه به نوبه خود 36 ثانیه به 5.4 میلیارد دلار

یک تیم از محققان از دانشگاه آرهوس باید, برای اولین بار, ارتباط 40 سال از بهره وری اطلاعات از صنعت ساخت و ساز با کار واقعی انجام می شود. نتایج نشان می دهد که بهره وری در صنعت ساخت و ساز کاهش پیدا کرد از آنجا که 1970s. نتایج همچنین توضیح کاهش و چگونه برای رسیدن به مراتب کارآمد تر ساخت و ساز در شمال امریکا و اروپا است.

“این است که روشن و برش مورد کسب و کار و یک دست کمک به تصمیم گیرندگان در صنعت ساخت و ساز: اگر کشور را به پیمانکاران به پول بیشتر آنها نیاز به بهینه سازی فرآیندهای.”

این است چگونه هاس Neve, نجار, کارشناسی ارشد, مهندسی, دکترا و پژوهشگر در صنعت ساخت و ساز بهره وری در بخش فنی و مهندسی در دانشگاه آرهوس معرفی این مطالعه جدید که برای اولین بار, لینک, ملی بهره وری آمار در صنعت ساخت و ساز با کارایی واقعی انجام کار در سایت های ساخت و ساز.

همانطور که معلوم است از نظر آماری ارتباط معناداری بین این دو است.

“از سال 1972 ما به طور مداوم بدست کمتر و کمتر از هر ساعت کار می کنند. سایت های ساخت و ساز را به سادگی تبدیل شدن به کمتر و کمتر کارآمد از آنجا که زمان بیشتری را صرف در غیر ارزش اضافه کار. در نهایت این به این معنی است که ما صرف بیشتر و بیشتر با ساعت کار در یک واحد کار ساخت و ساز. ما پیمانکاران را کسب پول به همان اندازه در ساخت و ساز به عنوان آنها می تواند, می گوید:” هاس Neve.

این مطالعه به تازگی منتشر شده است در مهندسی و مدیریت ساخت یکی از جهان پیشرو مجلات علمی برای مدیریت ساخت و ساز.

هاس Neve بر آن است که در درجه اول مدیریت ساخت و ساز و سازندگان که مسئول و تحت تاثیر قرار می, چگونه یک سایت ساختمان عمل می کند و در نتیجه چگونه به طور موثر کار انجام شده است. به طور کلی هر کسی می خواهد خوب گردش کار و بدون هدر:

“اما برای رسیدن به این ساخت و ساز مدیریت تیم نیاز به استفاده از ابزار مناسب و شايستگی و خود را اختصاص به این کار” او می گوید و ادامه می دهد:

“ساخت و ساز مدیریت تیم بیشترین تاثیر در کارایی و در نتیجه چقدر پول به دست آورده است. و راه را برای افزایش بهره وری است که با استفاده از روشها, ابزار و دانش است که در حال حاضر وجود دارد. ناب, ابزار ساخت و ساز هستند و در واقع همه چیز در مورد از بین بردن ضایعات. بنابراین بسیار مهم است که مدیریت ساخت و ساز در حال آموزش دیده در ناب ساخت و ساز و منابع اضافی اضافه شده است برای هر دو پیاده سازی و پشتیبانی در طول پروژه است.”

در این مطالعه تیم تحقیقاتی با استفاده از بهره وری ملی آمار از صنعت ساخت و ساز و به اصطلاح کار-نمونه مطالعات (مطالعات مشاهده ای از کار انجام شده) از ایالات متحده و کانادا است. مطالعات انجام شده بین سال 1972 و 2010. به این دلیل است که هیچ دانمارکی یا اروپایی داده ها استفاده شد به سادگی است چرا که به اندازه کافی کار-نمونه مطالعات انجام شده در دانمارک و اروپا است.

“از آنجا که صنعت ساخت و ساز در شمال امریکا نه بیش از حد متفاوت از خود را در اروپا یا دانمارکی همتایان دلیل خوبی وجود دارد به این نتایج به طور جدی. اگر ما در حال رفتن به تغییر بهره وری توسعه دانمارکی صنعت ساخت و ساز ما نیاز به تمرکز بر روی بهره وری در سایت های ساخت و ساز می گوید:” هاس Neve.

برای نشان دادن ارزش است که صنعت ساخت و ساز می تواند تولید کند و اگر زمان بیشتری صرف شد ارزش اضافه کار هاس محاسبه کرده است که فقط 36 ثانیه در هر ساعت (برای سازندگان) صرف تولید ارزش می تواند برای ساخت و ساز صنعت تولید ناخالص داخلی در ایالات متحده و کانادا: 5.4 میلیارد دلار در سال (تقریبا. DKK 36 میلیارد دلار).

“اگر چه درجه ای از عدم قطعیت این نشان می دهد که یک جامعه می تواند توسط کسب سادگی صرف یک درصد زمان بیشتری در ارزش اضافه کار در سایت های ساخت و ساز. اما اکثریت قریب به اتفاق سایت ها می توان به بهینه سازی و حتی بیشتر و در نتیجه اعداد می تواند بزرگ,” او می گوید و ادامه می دهد:

“نتایج هستند البته بر اساس آمریکای شمالی داده اما بدون شک وجود دارد که پتانسیل دانمارکی صنعت ساخت و ساز نیز قابل توجه است. و این واقعا فوق العاده فکر می کردم. ما تعداد زیادی از ابزار و دانش است که می تواند به مراحل ساخت و ساز به مراتب کارآمد تر پس چرا از آنها استفاده کنید ؟ اساسا ساخت و ساز است که در مورد تولید ارزش است. خوب محصول نهایی برای مشتری و کاربران و کارآمد فرایند را برای پیمانکاران به طوری که آنها می توانید کسب درآمد.

و اگر شما مطمئن نیستید در مورد چگونه برای شروع ؟

“پس از آن فقط با من تماس می گوید:” محقق با یک لبخند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر