اتحادیه بین المللی عامل مهندسین دارای مقدار زیادی از اسباب بازی های بزرگ در آن مرکز آموزشی در کرسبی تگزاس, اما یکی که شروع نورد در سراسر 265 هکتار پردیس در هفته گذشته است که یک چیز عجیب و غریب. اصلاح کاترپیلار 336 بیل می تواند استفاده از پردازنده کامپیوتر و سنسورهای به انجام خود به خود برخی از کار مرکز آموزش اپراتور انسان به انجام مانند حفر ترانشه برای خطوط لوله گاز و یا توربین بادی پایه.

این IUOE جدید رباتیک کاوشگر نتیجه غیر معمول همکاری با رباتیک ساخته شده, یک سان فرانسیسکو راه اندازی به فروش می رساند که یک جعبه است که می تواند فعال بلدوزرها و یا بولدوزر به خلبان خود را برای برخی از وظایف. این شامل یک صفحه کامپیوتر حرکت و زاویه سنسور و یک اسکنر لیزری به نام lidar معمولا استفاده می شود در خود رانندگی اتومبیل.

اگر چه ساخته شده است این محصول طراحی شده است برای حذف کارگران از کابین از تجهیزات ساخت و ساز IUOE مدیر آموزش ساخت کریس Treml می گوید: این اتحادیه می خواهد به آموزش اعضای خود را به کار با فن آوری است. “عامل مهندسین همیشه در لبه برش از فن آوری” او می گوید.

People at a computer screen

پس از ساخت و ساز کارگران توصیف حفاری با استفاده از مختصات GPS خودرو می توانید درایو خود را در سراسر یک سایت به آن نقطه شروع و رفتن به محل کار.

حسن نیت ارائه میدهد از ساخته رباتیک

این IUOE تاسیس شد و در سال 1896 و آرم خود را به ویژگی های بخار سنج با سوزن در 420 پوند در هر اینچ مربع عامل فشار برخی از موتورهای بخار. آن مرکز آموزشی می آموزد کاربران به استفاده از راه دور, عمل رباتیک تجهیزات مانند هواپیماهای بدون سرنشین و مینی جرثقیل و همچنین درجه خوب تجهیزات GPS راهنمای ساخت و ساز وسایل نقلیه به کلاس خاک در دقیق زاویه.

Treml می گوید اعضای در حال حاضر نیاز به آشنایی با خودمختار تجهیزات ساخت و ساز به دلیل آن را بیش از حد تنظیم شده است برای تبدیل شدن به یک استاندارد بخشی از صنعت است. “آخرین چیزی که من می خواهم برای دیدن است که مردم از دست دادن شغل خود را,” او می گوید. “اما این چیزی است که در خارج وجود دارد و آن را به بخشی از صنعت ما و پس از ما می خواهید به بخشی از آن.” ساخته شده است برنامه ای برای کمک به IUOE گسترش ناوگان خود را از وسایل نقلیه خودمختار بیش از سال آینده.

An autonomous excavator digging a pile of dirt

در حالی که یک وسیله نقلیه در حالت خودمختار یک کارگر نیاز به ماندن در دست در مورد مشکلات.

حسن نیت ارائه میدهد از ساخته رباتیک

دلیل دیگری برای کارگران ساختمانی به همکاران نسبت به روبات ها است که وجود دارد مقدار زیادی از کار برای رفتن در اطراف در میان یک صنعت گسترده کمبود کارگران است. غیر انتفاعی مرکز ملی برای ساخت و ساز آموزش و تحقیقات می گوید تجهیزات سنگین اپراتورها در میان مهمترین و به دنبال پس از. بسیاری از زمان اپراتورها در حال نزدیک شدن به سن بازنشستگی و اداره آمار نیروی کار تخمین می زند که از جمله مشاغل 10 درصد رشد خواهد کرد بین 2018 و 2028 دو بار این نرخ برای تمام مشاغل است.

دیگر اتحادیه های کارگری استقبال نمی اتوماسیون. در سال 2017 Teamsters کمک به متقاعد کردن سنا برای رد خودمختار کامیون از پیش نویس قانون در خود رانندگی وسایل نقلیه. این یک شکست برای شرکت های کار بر روی تکنولوژی مانند حروف الفبا به دلیل خلاء نظارتی خواهد تاخیر استقرار تجاری. این قانون در نهایت foundered; یک پیش نویس جدید و در عین حال به معرفی می شود همچنین مانع کامیون های بزرگ است.

وسایل نقلیه ساخته شده با تجهیزات نمی نیاز به تصویب قانونی اگر آنها کار کردن جاده های عمومی. آنها در حال حاضر در ایالات متحده در درجه اول انرژی در پروژه های حفاری پایه برای توربین های بادی و یا نفت و گاز خط لوله در ترانشه.

پس از کارگران مشخص کردن مختصات GPS به پایان می رسد از یک خط لوله سنگر آنها می تواند بقیه را به بیل که درایو خود را به نقطه شروع و حفاری هزاران نفر از پا در یک روز. یک کارگر—و نه لزوما یک حفاری متخصص—نیاز به ماندن در دست در مورد مشکلات.

ساخته شده است مدیر عامل و موسس نوح آماده کمپبل گفت: اتحادیه های کارگری بودند با احتیاط زمانی که شرکت خود را با تکنولوژی به نظر می رسد برای اولین بار در سایت های ساخت و ساز. “ما بسیاری از سوالات اولیه در مورد اینکه آیا این روبات در اینجا به سرقت مشاغل,” او می گوید. “جواب این است: هیچ. کامپیوتر هوشمند به اندازه کافی نیست اما آنها می توانید تا اپراتورها به انجام بیشتر به چالش کشیدن و با ارزش کار” مانند بیشتر پیچیده حفاری. سوء ظن به طور معمول تبخیر سریع هنگامی که کارگران ببینید که چگونه فن آوری می تواند کمک به ایجاد سایت های کارآمد تر ،

Treml از IUOE می گوید اگر چه این فن آوری بهبود آن کمک می کند تنها با وظایف خاص و نه با ارزش ترین و پیچیده کار و برنامه ریزی است. “شما هنوز هم نیاز به آن است که انسان لمسی,” او می گوید.


بزرگ تر سیمی داستان
  • راز برای لذت بردن از طبیعت است که گوشی خود را …
  • ویکیپدیا گذشته بهترین مکان در اینترنت
  • بنابراین, دوزیستان, تب و تاب بودن. انسان فقط می تواند آن را ببینید—تا به حال
  • این پایان oversharing?
  • پرواز ماشین توسعه دهندگان افزایش از نیروی هوایی
  • 👁 یک شکست قهرمان شطرنج باعث صلح با AI. به علاوه آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de