متان یک گاز است که سزاوار توجه بیشتر در بحث آب و هوا به عنوان آن منجر به تقریبا نیمی از بشر ساخته گرمایش جهانی در کوتاه مدت. جدید IIASA مطالعه نشان می دهد که ممکن است به طور قابل توجهی کمک به کاهش گرمایش جهانی از طریق اجرای تکنولوژی های موجود است که محدودیت انتشار متان به جو است.

با توجه به مطالعه منتشر شده در مجله تحقیقات محیط زیست ارتباطاتممکن است برای رسیدن به کاهش گرمایش جهانی در کوتاه مدت با هدف قرار دادن متان از طریق اجرای سریع تکنولوژی برای جلوگیری از انتشار آن به اتمسفر. این می تواند به کاهش برخی از در غیر این صورت بسیار پر هزینه اثرات تغییر آب و هوا است که انتظار می رود بیش از چند دهه آینده است. برای رسیدن به کاهش قابل توجهی در انتشار گاز متان ناشی از انسان مورد نیاز برای دیدار با پاریس قرارداد ما با این حال نیاز به دانستن دقیقا از کجا و از چه منابع تولید گازهای گلخانه ای در حال ساطع شده به طوری که سیاستگذاران می توانید شروع به در حال توسعه استراتژی های حاوی متان و سهم خود را به گرم شدن کره زمین.

“به منظور توسعه استراتژی های سیاست برای کاهش تغییرات آب و هوایی از طریق کاهش جهانی غیر CO2 گازهای گلخانه ای مانند متان ما باید دقیق موجودی منابع و مکان فعلی ساخته دست بشر تولید گازهای گلخانه ای ساخت سناریو برای انتظار تحولات در آینده تولید گازهای گلخانه ای بررسی جلو گیری پتانسیل آینده تولید گازهای گلخانه ای و برآورد هزینه های کاهش انتشار گازهای گلخانه ای. در این مطالعه ما در جهانی تولید گازهای گلخانه ای متان و ویژگی های جلو گیری از پتانسیل ها و هزینه ها در سال 2050 بازه زمانی” توضیح می دهد که مطالعه منجر نویسنده لنا Hoglund-Isaksson.

با استفاده از IIASA گازهای گلخانه ای — آلودگی هوا تعامل و هم افزایی (سود) مدل های محققان در تلاش برای پیدا کردن چگونه به خوبی سود پایین به بالا موجودی از انتشار گاز متان در کشور و منبع-بخش سطح بین 1990-2015 مسابقه از بالا به پایین برآورد جهانی غلظت اندازه گیری متان در جو است. علاوه بر این آنها می خواستند برای دیدن چه مقدار متان خواهد بود منتشر شده در سطح جهان تا سال 2050 اگر ما را بیشتر اقدامات برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای.

نتایج نشان می دهد که در سطح جهانی از دستاوردهای متان موجودی مسابقات از بالا به پایین برآورد انسان ساخته شده و انتشار گاز متان’ کمک به جوی غلظت متان خوبی است. معقول بین پایین به بالا و از بالا به پایین بودجه هر دو در سطح جهانی و منطقه ای سطح مهم است برای اطمینان از پایین به بالا موجودی که یک پیش نیاز برای استراتژی های سیاست به عنوان “خاص به اندازه کافی” توسط ذینفعان در کاهش آب و هوا.

نویسندگان و تحلیل نشان داد که یک افزایش قوی در تولید گازهای گلخانه ای پس از سال 2010 که به تایید از بالا به پایین اندازه گیری را افزایش می دهد در اتمسفر غلظت متان در سال های اخیر است. با توجه به این مطالعه این توضیح افزایش انتشار گاز متان از تولید گاز شیل در آمریکای شمالی افزایش استخراج از معادن زغال سنگ در کشورهای در خارج از چین به عنوان مثال اندونزی و استرالیا و افزايش توليد زباله و فاضلاب از رشد جمعیت و توسعه اقتصادی در آسیا و آفریقا است. بعلاوه نتايج نشان داد که یک افزایش کوچک اما مداوم در تولید گازهای گلخانه ای از گوشت و فراورده های لبنی تولید در آمریکای لاتین و آفریقا برجسته نحوه های مختلف توزیع و انتشار منبع بخش ها در سراسر مناطق مختلف جهان.

یافته های بیشتر نشان می دهد که بدون اقدامات برای کنترل انتشار گاز متان وجود دارد خواهد بود یک جهانی افزایش انتشار از حدود 30 درصد تا سال 2050. در حالی که این امر از لحاظ فنی ممکن است به حذف حدود 38 درصد از این تولید گازهای گلخانه ای با اجرای موجود جلو گیری فن آوری, آن را هنوز هم به این معنی است که مقدار قابل توجهی از گاز متان منتشر خواهد شد بین 2020 و تا سال 2050 آن را غیر ممکن برای جهان به ماندن در زیر 1.5°C گرم شدن.

با که گفت, محققان اشاره می کنند که ویژگی های جلو گیری پتانسیل هنوز هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای رسیدن به, قابل توجهی کاهش انتشار گاز متان در کوتاه مدت و در یک comparably کم هزینه است. بین 30 ٪ و 50 ٪ از آینده جهانی متان تولید گازهای گلخانه ای را می توان با هزینه کمتر از 50 €/t CO2eq. استفاده از سوخت های فسیلی خواهد شد با این حال نیز باید مرحله به مرحله-پایین واقعا تفاوت را. ویژگی های جلو گیری از پتانسیل های ویژه محدود در بخش کشاورزی است که نشان می دهد که این تولید گازهای گلخانه ای باید از طریق غیر فنی اقدامات مانند تغییرات رفتاری به کاهش شیر و گوشت مصرف و یا نهادی و اجتماعی و اقتصادی اصلاحات به آدرس خرده پا دام گاو به عنوان ابزاری برای مدیریت ریسک در آفریقا و جنوب شرق آسیا.

“وجود دارد هیچ یکی از اندازه متناسب با تمام راه حل برای تمام جهان. در خاورمیانه و آفریقا به عنوان مثال تولید نفت است و عمده ترین عامل انتشار گاز متان با نسبتا گسترده پتانسیل برای کاهش انتشار آلاینده ها در هزینه کم است. در اروپا و آمریکای لاتین لبنیات و گوشت گاو تولید منابع اصلی و نسبتا محدود ویژگی های کاهش پتانسیل در حالی که در آمریکای شمالی از آن است که تولید گازهای گلخانه ای از استخراج گاز شیل است که می تواند به طور قابل توجهی شامل تولید گازهای گلخانه ای در هزینه کم است. مطالعه ما نشان می دهد چقدر مهم آن این است که یک منطقه ای – و بخش خاص رویکرد به استراتژی کاهش” نتیجه گیری Hoglund-Isaksson.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im