کنترل مصنوعی مژه ها با میدان مغناطیسی و نور

محققان از دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی و وزیر دفاع آمریکا دانشگاه ساخته شده مصنوعی مژه ها یا مو مانند ساختار است که می تواند خم به اشکال جدید در پاسخ به یک میدان مغناطیسی و سپس بازگشت به شکل اصلی خود هنگامی که در معرض نور مناسب منبع.

“این کار گسترش قابلیت های مغناطیسی مژه ها و درک ما از رفتار خود که دارای کاربردهای بالقوه در نرم رباتیک از جمله microrobotics می گوید:” جو تریسی نویسنده مسئول از کاغذ در کار و استاد علوم و مهندسی مواد در NC State. “یک نکته کلیدی از این کار این است که ما نشان داده ایم شکل حافظه مغناطیسی مژه ها که می تواند به شکل مجموعه, قفل, قفل و پیکربندی مجدد. این ملک خواهد بود مفید برای افزایش و برنامه های جدید است.”

یافته های ایجاد شده در این تیم زودتر تحقیقات طراحی نرم روبات است که می توان با استفاده از آهن ربا و نور است. اما معناداری وجود دارد و خروج از کار قبلی.

“مژه ها در حال فعال با گشتاور مغناطیسی که به معنی مژه ها چرخش و چین با این زمینه از ارزان آهنربای دائم به جای کشیده شدن به سمت آهنربا می گوید:” بن ایوانز همکاری نویسنده این مقاله و یک استاد فیزیک در Elon. “تحریک از نرم روبات ما در اوایل کار با تکیه بر میدان مغناطیسی شیب که نقل مکان کرد و این ربات با کشیدن آن است. رویکرد جدید ارائه می دهد یکی دیگر از ابزار برای طراحی نرم روبات.”

محققان همچنین در حال توسعه یک مدل نظری است که اجازه می دهد تا کاربران برای پیش بینی چگونگی شکل حافظه مغناطیسی مژه ها پاسخ خواهد داد زمانی که فعال و یا مجموعه را به حرکت است. در این مدل توضیح می دهد که چرا مژه ها پاسخ دهند راه آنها انجام دهد.

“این شکل حافظه مغناطیسی مژه ها نیز ساده برای ساخت از طریق خود مونتاژ با استفاده از ارزان آهنرباهای دائم می گوید:” جسیکا لیو برای اولین بار نویسنده این مقاله و های اخیر دکتری فارغ التحصیل از NC State. “ما خوش بین است که این تظاهرات و مدل ما می تواند کمک به تحقیقات جامعه طراحی مژگانی سیستم با قابلیت های جدید برای کاربردهای خاص.”

“ما فکر می کنیم این کار را کمک به پیشبرد قابلیت های نرم رباتیک” تریسی می گوید.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de