بحث “انسان چالش’ محاکمه برای COVID-19 واکسن به دست آوردن حمایت

سوفی رز تاسیس یک گروه فشار دادن سریع—و بحث برانگیز—رویکرد به COVID-19 واکسن محاکمه و داوطلب برای شرکت.

سوفی رز

علمs COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر و Heising-سایمونز پایه و اساس است.

از اوایل روز همه گیر برخی از محققان حمایت از یک راه سریع برای تعیین اینکه آیا یک COVID-19 واکسن: عمدا تلاش برای آلوده واکسینه داوطلبان با ویروس SARS-CoV-2. Ethicists و واکسن دانشمندان به طور یکسان مطرح پرچم قرمز و بحث باقی مانده است عمدتا نظری است. اما در حال حاضر دو عنصر کلیدی در حال شکل گرفتن: سپاه بزرگی از داوطلبان مایل به شرکت در یک “انسان چالش” محاکمه و به خوبی درک آزمایشگاه رشد ویروس سویه های مورد نیاز برای مطالعات.

داوطلبان می آیند از یک گروه حمایت 1روز دیر که امضا کرده است و بیش از 30000 نفر از 140 کشور جهان است. این گروه تاسیس یک 22 ساله سازمان باز نامه ای که به امضا رسید 15 برنده جایزه صلح نوبل و 100 برجسته دیگر محققان ethicists و فیلسوفان که آن را به ایالات متحده موسسه ملی بهداشت مدیر فرانسیس کالینز در 15 جولای. در این نامه خواست دولت ایالات متحده “به انجام فوری آماده سازی برای بشر چالش محاکمات” در جوان سالم افرادی که کمتر به احتمال زیاد به رنج می برند بیماری شدید از COVID-19. در میان امضا کنندگان بود Adrian هیل از دانشگاه آکسفورد که در آزمایشگاه توسعه یافته یکی از پیشرو COVID-19 واکسن نامزدها و برنامه ای برای تولید ویروس گونه های است که می تواند مورد استفاده در آزمایشات است.

محققان با استفاده از انسان چالش برای تست واکسن برای بیماری های دیگر از جمله وبا و مالاریا اما در این آزمایش ثابت مواد مخدر می تواند کمک به “نجات” شرکت کنندگان در مطالعه اگر واکسن کار نمی کند و تبدیل شدن آنها به طور جدی بیمار است. در گزارش ماه ژوئن در COVID-19 واکسن چالش های یک گروه مشورتی به سازمان بهداشت جهانی (WHO) تقسیم شد که آیا آنها باید در غیاب یک rescue. این گروه همچنین به طور مساوی تقسیم می شود که آیا انسان به چالش خواهد واقعا سرعت واکسن تلاش داده شده است که اثر آزمایشات با استفاده از شرکت کنندگان در معرض خطر از عفونت در حال حاضر آغاز شده است. هنوز این گزارش دستورالعمل های ارائه شده برای این مطالعات نشان می دهد که آنها باید جذب داوطلبان بین سنین 18 و 25 و نیاز آنها را به باقی می ماند در “سطح بالا جداسازی واحد” در طول مطالعه به طوری که آنها لازم نیست دیگران را آلوده.

سوفی رز, 22, می گوید او آماده است تا به شرکت. او تاسیس 1DaySooner با جاش موریسون یک دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد فارغ التحصیل که در سال 2014 کمک کرد شروع بکار صفر و یک گروه مدافع برای کلیه کمک های مالی. گل رز به دست آورده او لیسانس خود را در رشته بیولوژی از دانشگاه استنفورد در سال 2019 و دسامبر منتقل شد به دانشگاه آکسفورد به کار بر روی تحقیقات سرطان امید به تور اروپا طی می شکند. به دلیل COVID-19 او هنوز رتبهدهی نشده است تا به حال شانس خود را برای ترک آکسفورد. “این عجیب و غریب, عجیب و غریب به نوبه خود از وقایع می گوید:” رز که قصد مطالعه اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه Bloomberg School of Public Health در پاییز.

موریسون بود فکر شروع یک گروه مدافع هنگامی که او بر آمد های منتشر نشده, ادبیات, نقد و بررسی در مورد COVID-19 انسانی چالش مطالعات است که تا به حال همکاری. او را دعوت به پیوستن نوپای تلاش است. “او بلافاصله ایستاده بود به عنوان یک ستاره در اوایل رسمی گروه کار چه خواهد شد 1روز دیر می گوید:” موریسون که 35 و بیش از حد قدیمی برای شرکت در یک بشر چالش مطالعه خود را. “سوفی بود کسی که جوان بود به اندازه کافی برای نشان دادن چالش داوطلب دیدگاه, اما آگاه به اندازه کافی برای نگه داشتن خود را در هر گونه گفتگو با کارشناسان.”

“این است که قطعا یک فضای که من فکر کردم من می خواهم در پایان می گوید:” افزایش یافت در حال حاضر مدیر تحقیق و پژوهش برای این گروه است. “حمایت است نه منطقه من. من بسیار ترجیح می دهند به تکیه به پژوهش طرف.”

1روز دیر “است که نقش اصلی را در نمایش وجود دارد که افراد جوان مایل به گرفتن خطرات برای خوب بیشتر می گوید:” استنلی Plotkin جانباز واکسن محقق که نقش برجسته ای در هل دادن به جلو SARS-CoV-2 انسانی چالش ،

رز می گوید: او تصمیم گرفت او را از بدن او در خط چون از “لجستیکی استدلال” و داده ها. 6 جولای کاغذ او و موریسون همکاری با تیم خود و محققان دانشگاهی در بالینی بیماری های عفونی کاوش راه های انسانی و چالش های مطالعات ممکن است سرعت جستجو برای امن و موثر COVID-19 واکسن مانند آشکار کردن اینکه آیا یک واکسن نامزد elicits پاسخ های ايمنی که مرتبط با حفاظت.

چالش محاکمه خواهد شد نیاز به مقدار زیادی از گونه های SARS-CoV-2 که در حال رشد در یک ایمنی زیستی سطح 3 آزمایشگاه تحت سخت “good manufacturing practices.” بر اساس چگونه به آسانی گونه های آلوده بافت فرهنگ توسعه دهندگان می توانند با دقت تنظیم دوز. تپه آزمایشگاه در آکسفورد است که به طور رسمی همکاری با 1روز دیر—و درمانی, Inc., یک زیست فناوری راه اندازی در لس آنجلس است که باعث می شود برای تشخیص این بیماری باید هر دو توافق را به چالش گونه است. “تعدادی از مردم شد خیلی نا امید که هیچ کس در این کار می گوید:” فرد ترنر 25 ساله که تاسیس درمانی 6 ماه پیش.

ساخت چالش virus خواهد شد به احتمال زیاد حداقل تا سپتامبر ترنر می گوید. که در آن نقطه با توجه به این که پیشنهاد محاکمات باید جذب داوطلبان برای آزمون سه دوز مختلف برای پیدا کردن یکی که باعث خفیف بیماری تنفسی در 70 درصد از مردم است. که برآورد آن را 2 ماه پس از ویروسی گونه ساخته می شوند و مشخص می شود به راه اندازی یک چالش مطالعه است.

حتی اگر انسان چالش محاکمه نمی تواند شروع شود و تا اواخر پاییز, آنها هنوز هم می تواند پاسخ سوال کلیدی در مورد چگونه به خوبی بالقوه واکسن رز می گوید. و اگر متعارف آزمایشها موفق به شناسایی یک نامزد خوب آن چالش دادگاه می تواند کمک به تریاژ بیش از 150 COVID-19 واکسن در حال توسعه. شور و شوق برای بشر چالش مدل همچنین می تواند رشد کند و اگر یک نجات درمان در دسترس می شود.

“اگر 6 ماه گذشته باید به ما آموخت هیچ چیز دیگری پیشرفت کل این چیزی است نسبتا نامشخص” رز می گوید. “وجود دارد یک جهان که در آن ما باید یک واکسن آن است که بزرگ خواهد بود اما نیز وجود دارد یک جهان که در آن ما نیست. من می دانم که من بسیار به جای زندگی در یک جهان که در آن ما آماده برای اجرای یک انسان چالش مطالعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر