تبدیل زن پشه ها به غیر از گاز گرفتن مرد با مفاهیم کنترل پشه

Virginia Tech محققان ثابت کرده اند که یک ژن می تواند تبدیل زن از راه های aedes aegypti پشه به بارور نر پشه و شناسایی یک ژن مورد نیاز برای مرد پشه پرواز.

پشه نر نه نیش می زنند و قادر به انتقال عوامل بیماری زا به انسان است. زن و پشه و از سوی دیگر قادر به نیش می زنند.

زن از راه های aedes aegypti پشه ها نیاز به خون برای تولید تخم مرغ آنها را نخست حامل عوامل بیماری زا که باعث Zika و تب دانگ در انسان است.

“حضور یک مرد-تعیین منبع (M منبع) ایجاد جنسی نر در از راه های aedes aegypti و M منبع تنها به ارث برده از فرزندان پسر بسیار شبیه به انسان کروموزوم Y” گفت: Zhijian Tu, یک استاد گروه بیوشیمی در دانشکده کشاورزی و علوم زیستی.

“با قرار دادن هیچ کس یک قبلا کشف مرد-تعیین ژن M منبع از راه های aedes aegypti به یک کروموزومی منطقه است که می تواند به ارث برده زنان ما نشان داد که هیچ کس به تنهایی کافی بود برای تبدیل زنان به مردان بارور. این ممکن است مفاهیم برای توسعه آینده پشه تکنیک های کنترل.”

این یافته ها منتشر شد که در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم.

“ما همچنین کشف کرده اند که یک ژن به نام myo-جنسیت مورد نیاز بود برای پرواز. این کار میریزد نور به اساس مولکولی تابع M منبع که شامل حداقل 30 ژن” گفت: آزاده آریایی یک دانشمند محقق در توو آزمایشگاه و اولین نویسنده در این مقاله است.

آریایی و همکاران تولید شده و مشخص متعدد تراریخته پشه خطوط است که با بیان یک نسخه اضافی از هیچ کس ژن تحت کنترل خود را ترویج. ماریا Sharakhova دستیار استاد حشره شناسی در دانشکده کشاورزی و علوم زندگی و آناستازیا Naumencko سابق تحصیلات تکمیلی معاون پژوهشی نقشه برداری کروموزومی, فرو کردن, سایت اضافی کپی از هیچ کس.

ویرجینیا تک, تیم, در همکاری با ژاک آدلمن آزمایشگاه در گروه حشره شناسی در تگزاس A&M دانشگاه و Chunhong مائو از Biocomplexity موسسه & ابتکار در دانشگاه ویرجینیا دریافتند که هیچ کس ژن به تنهایی حتی بدون M جايگاه کافی بود برای تبدیل زنان به مرد با مرد-خاص جنسی پرورشگاهی امکانات و مرد-مانند بیان ژن.

“هیچ کس به واسطه جنسیت تبدیل شد به شدت نافذ و پایدار بیش از نسل های بسیاری در آزمایشگاه این معنی است که این ویژگی را به ارث برده بود برای نسل های آینده گفت:” میشل اندرسون, یک عضو سابق آدلمن و توو آزمایشگاه و در حال حاضر ارشد تحقیقات دانشمند در Pirbright موسسه در بریتانیا است.

اگر چه هیچ کس ژن قادر به تبدیل زن به مرد تبدیل مردان و نه می تواند پرواز به آنها ارث myo-sex ژن که آن هم در واقع M locus.

ضربه زدن myo-رابطه جنسی در نوع وحشی مردان تایید کرد که عدم myo-رابطه جنسی در رابطه جنسی-تبدیل مردان است به همین دلیل آنها نمی توانند پرواز کنند. اگر چه پرواز مورد نیاز است برای جفت گیری جنسی-مردان تبدیل شد و هنوز هم قادر به پدر ماندگار-فیلم تبدیل آله هنگامی که با سرد بیهوش نوع وحشی زنان است.

“هیچ کس دارای پتانسیل بسیار زیادی برای توسعه پشه استراتژی های کنترل برای کاهش وکتور جمعیت از طریق زن به جنس نر تبدیل و یا برای کمک به استریل حشرات روش که نیاز به انتشار تنها nonbiting مردان” گفت: James Biedler یک دانشمند محقق در توو آزمایشگاه.

روشهای ژنتیکی است که تکیه بر جفت گیری برای کنترل پشه هدف تنها یکی از گونه های خاص. در این مورد توو تیم است هدف از راه های aedes aegypti گونه که حمله آمریکا چند صد سال پیش و تهدیدی برای انسان است.

اما تحقیقات بیشتری مورد نیاز است قبل از اینکه به طور بالقوه مفید تراریخته خطوط می توان برای آزمایش اولیه در آزمایشگاه قفس. “یکی از چالش هایی است که برای تولید تراریخته خطوط که تبدیل زنان به بارور, پرواز, پشه نر با قرار دادن هر دو هیچ کس و myo-sex ژن را در ژنوم هم گفت:” آدلمن.

به عنوان Tu تیم به نظر می رسد به آینده نزدیک آنها مایل به کشف مکانیسم است که توسط آن هیچ کس ژن فعال نر رشد و نمو مسیر. این تیم نیز علاقه مند به یادگیری در مورد چگونه آن را تکامل می یابد در درون گونهها از همان جنس.

“ما دریافتیم که هیچ کس ژن است که در حال حاضر دیگر از راه های aedes mosquitoes. سوال این است: چگونه این ژن و جنسیت-تعیین منبع تحول در پشه گفت:” Tu, که همچنین یک وابسته و عضو هیات علمی Fralin علوم زندگی موسسه.

در علاوه بر این به غواصی به اعماق هیچ کس ژن در پشه محققان امیدوارند که این یافته ها اطلاع رسانی خواهد شد در آینده تحقیقات به homomorphic کروموزوم جنسی هستند که در دیگر حشرات و مهره داران و گیاهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر