هماهنگ استراتژی برای سرعت بخشیدن به COVID-19 واکسن نامزدهای کلیدی است کارشناسان می گویند

یک هماهنگ و مشترک با رویکرد بالینی تست در مقیاس بالا و توزیع نامزد واکسن برای جلوگیری از COVID-19 ضروری است رهبران علمی نوشتن در یک دیدگاه منتشر شده امروز در علم. به عنوان COVID-19 pandemic, ادامه, دولت, صنعت, صنعت و دانشگاه, معرفی انواع واکسن نامزدها. نویسندگان این مقاله توجه داشته باشید که بیش از یک واکسن موثر رویکرد به احتمال زیاد مورد نیاز خواهد بود برای موفقیت در حفاظت از جامعه جهانی از SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19. آنها توصیف یک رویکرد استراتژیک به تحقیق و توسعه است که تولید اطلاعات ضروری برای چندین واکسن نامزدها در موازی.

موسسه ملی بهداشت کارگردان Francis S. Collins, M. D., Ph. D., موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) مدیر Anthony S. Fauci, M. D. Lawrence, کوری, M. D., استاد, در واکسن و بیماری های عفونی بخش در فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان در سیاتل و John R. Mascola, M. D., مدیر NIAID را واکسن مرکز تحقیقات همکاری نویسندگان این تفسیر.

دیدگاه مورد بحث متنوع واکسن نامزدها و ملاحظات کلیدی برای توسعه, از جمله ویژگی های مختلف واکسن سیستم عامل در نظر قبل از تجاری, تجربه, مقیاس پذیری و نوع پاسخ ایمنی بدن تولید می شود. همچنین تاکید می کند که هیچ واکسن و یا واکسن های نرم افزاری است که به احتمال زیاد برای دیدار با نیاز جهان برجسته نیاز به یک هماهنگ رویکرد استراتژیک به توسعه واکسن.

نویسندگان استرس است که محققان نیاز به یادگیری بیشتر در مورد آنچه به منزله یک محافظ با دوام و ایمنی در برابر COVID-19. آنها بررسی ملاحظات برای اثر بخشی واکسن محاکمه توضیح چگونگی آزمایش برای چندین نامزد واکسن انجام می شود به صورت موازی برای تولید ضروری ایمنی و اثر بخشی اطلاعات و سرعت بخشیدن به صدور پروانه و توزیع COVID-19 واکسن. نویسندگان پیشنهاد رویکردهای خاص هماهنگ تست بالینی چند واکسن محصولات از جمله با استفاده از رایج بالینی طرح های بالینی انتهایی استاندارد سنجش ایمنی و داده مشترک ایمنی و نظارت بر هیئت مدیره است.

نویسنده تاکید می کند که در حال توسعه COVID-19 واکسن نیاز به همکاری بی سابقه از دولت, موسسات دانشگاهی, صنعت, صنعت و جهانی بشردوستانه همکاران. این ACTIV (شتاب COVID-19 مداخلات درمانی و واکسن) مشارکت عمومی-خصوصی رهبری توسط NIH با هدف تسهیل این همکاری با بحث و همکاری در طرح آزمایش ها و داده های.

حفاظت از کل جامعه جهانی از COVID-19 از طریق واکسیناسیون نیاز به قابل توجه ظرفیت تولید با توجه به نویسندگان. آنها با تاکید بر نیاز به صندوق لازم biomanufacturing زیرساخت ها و توجه داشته باشید ممکن است موانع احتمالی در تحویل واکسن ها از جمله هزینه های سیستم های توزیع و زنجیره سرد مورد نیاز است. نویسندگان نتیجه گیری کرد که همکاری استراتژیک میان بخش دولتی و خصوصی به طور موثر در سرعت بخشیدن به COVID-19 واکسن توسعه ضروری است.

 

 

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط NIH/موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de