یک مطالعه که تکیه شهروند دانشمندان برای نظارت بر سلامت مرجان ها در جزایر ترکس و کیاکوس در کارائیب از سال 2012 تا سال 2018 یافت که 35 کلیدی گونه مرجان باقی مانده انعطاف پذیر در طول یک 2014-17 جهانی مرجان-سفید صورتی که آسیب های مرجانی در سراسر جهان است. حتی مرجان که تجربه سفید به سرعت بهبود محققان دریافتند. برخی از مرجان ظاهر سالم در سال 2017 از آنها در سال 2014.

محققان گزارش یافته های خود را در اسپرینگر طبیعت مجله علوم کاربردی.

“تخته سنگ-نوع مرجان در جزایر ترکس و کیاکوس نشان معنیداری سفید به عنوان یک نتیجه از اوج تنش حرارتی در اواخر سال 2015 گفت:” ابی Knipp که انجام تحقیقات در حالی که در مقطع کارشناسی دانشجو در دانشگاه ایلینویز در Urbana-Champaign. Knipp اولین بار است که نویسنده یک مقاله جزئیات یافته. “صفحه نوع مرجان را رنج می برند و سفید, اما آنها به سرعت بازگشت. خود رنگ سطوح شد و برگشت به حالت عادی در ماه از anomalously حرارتی بالا استرس است.”

مرجان سفید مشترک پاسخ به گرمای شدید استرس و جهانی کرال-سفید کننده حوادث بیشتر در حال تبدیل شدن مکرر به عنوان اقیانوس ها گرم است. این 2014-17 سفید رویداد رخ داده است به عنوان شکستن رکورد دریا-دمای سطح تحت فشار قرار دادند و برخی از مرجان گذشته فیزیولوژیکی خود را محدود. دانشمندان آن را “شدید ترین گسترده و طولانی ترین مدت” جهانی مرجان-سفید کننده رویداد در تاریخ ثبت شده.

رنگ در و مرجان می آید از فتوسنتز جلبک که بر روی مرجان ها بستگی دارد برای مواد مغذی گفت: U. I. زمین شناسی استاد و مطالعه همکاری نویسنده J. Cory Pettijohn.

“جلبک استعمار مرجان و تغذیه روی محصولات جانبی سوخت و ساز بدن خود را,” او گفت:. “هنگامی که دریا-سطح درجه حرارت بیش از حد بالا هستند و مرجان را اخراج جلبک. مرجان که تجربه طولانی مدت سفید معمولا مرگ می روم تنها یک سفید کلسیم-کربنات اسکلت پشت سر گذاشت.”

در جزایر ترکس و کیاکوس رنگ از تخته سنگ مرجان شد تیره تر در سال 2017 نسبت در سال 2014 نشان می دهد این مرجان بودند حتی سالم پس از بازگشت از گرما و استرس Knipp گفت.

“ما شگفت زده شدند که آشکار شفا و تیره می تواند خیلی سریع اتفاق می افتد,” او گفت:.

دانشمندان می گویند مطالعات بیشتری مورد نیاز به توضیح غیر معمول سرسختی از مرجان ها در جزایر ترکس و کیاکوس اما تحقیقات قبلی ارائه می دهد سرنخ به عواملی که ترویج مرجان سلامت. برای مثال برخی از انواع جلبک به نظر می رسد به مشورت انعطاف پذیری اضافه شده به مرجان دچار استرس حرارتی. اقیانوس شوری و اسیدیته به احتمال زیاد بازی در یک نقش است. ترکس و کیاکوس تمایل به کاهش درجه حرارت آب نسبت به دیگر حرارتی تاکید کرد مناطق کارائیب است. و عظیم 2017 طوفان ایرما و ماریا سرد آبهای سطحی و به احتمال زیاد منجر به مرجان’ بازیابی محققان گفتند.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ایلینویز در Urbana-Champaign, اخبار, اداره. Original نوشته شده توسط Diana یاتس. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im