مکالمه بین سیمی سردبیر Nicholas Thompson و کربن سلامت مؤسسین سزار Djavaherian.

روز جمعه سیمی را سردبیر Nicholas Thompson میزبانی یک Facebook Live با دکتر ER-تبدیل-مؤسسین سزار Djavaherian که در حال حاضر در خدمت به عنوان افسر ارشد پزشکی از پزشکی از راه دور شرکت کربن سلامت. این بود که برای اولین بار در یک سری از چهار مکالمات است که در آن سیم را کشف آنچه coronavirus همه گیر خواهد شد معنی برای آینده کسب و کار, آموزش و پرورش, فناوری و سلامت. صدها نفر از خوانندگان تنظیم شده و ما در زمان سوال از بینندگان در زمان واقعی است. گفتگو شده است به آرامی ویرایش شده برای وضوح.

Nicholas Thompson: سلام من Nicholas Thompson. من سردبیر سیمی. با تشکر از شما تا به حال بسیار برای پیوستن به ما در این, Facebook Live. ما در حال رفتن به صحبت در مورد آینده پزشکی از راه دور. با تشکر از شما به سزار Djavaherian برای پیوستن به ما.

سزار یک اتاق اورژانس پزشک شده است برای سال های بسیاری ، او همچنین یکی از بنیانگذاران کربن سلامت است که ساختمان یکی از اولین در خانه coronavirus آزمون. او شده است در خط مقدم مبارزه با کروناویروس از همان ابتدا در منطقه خلیج است. او در خط مقدم کمک به ساخت این تکنولوژی برای مبارزه با آن است. او در خط مقدم بدانند آینده از پزشکی از راه دور.

بنابراین سزار صبح به خیر.

سزار Djavaherian: صبح به خیر. با تشکر برای داشتن من.

NT: بیایید شروع با یک کمی در مورد شما.

شما آغاز شده به عنوان یک اورژانس پزشک. و در برخی از نقطه, چند سال پیش, شما ساخته شده تصمیم گیری است که مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید این است که سعی کنید به دارو را کارآمد تر به خصوص از طریق پزشکی از راه دور. به من بگویید که در مورد انتخاب و کمی در مورد آن انتقال.

CD: من به عنوان یک دکتر ER. من در واقع آموزش دیده در شهر نیویورک که در آن همه گیر است که هدف قرار دادن سخت ترین. و فقط مانند بسیاری از پزشکان که دارو عمل شدم کمی سرخورده با تمام اداری بار است که پزشکان برای مقابله با در زندگی روزمره خود را. و من راضی نیست با پاسخ به سوالات من در مورد اینکه چرا ما همه چیز را در این راه. و به من گفته شد: “خب ما همیشه آن را در این راه” و یا “این روشی است که ما به طور سنتی با نزدیک شدن X نوع از بهداشت و درمان.” و من فکر می کنم شما می دانید, در سال 2013, 2014, 2015, با فن آوری های در حال توسعه در هر صنعت دیگر چرا نمی تواند ما را یک گام به عقب در چگونه بهداشت و درمان بود که تحویل داده است ؟ و واقعا از خود بپرسید اگر ما به ایجاد یک نام تجاری جدید سیستم بهداشت و درمان امروز چه خواهد بود ؟

و بخشی از آن این است که شما می توانید انجام دهید خیلی در فرد است. اما وجود دارد بسیاری از شما می توانید انجام دهید در واقع آنلاین, خارج از درمانگاه. و قادر بودن به گرفتن یک گام به عقب از آن و پرسیدن این سوال واقعا در تلاش برای نوار پایین بهداشت و درمان به آن سر استخوان تقریبا مانند شما می دانید چگونه Elon Musk, مذاکرات در مورد اصول اول است. پس چه هستند اولین اصول در حوزه بهداشت و درمان? این واقعا یک ارائه دهنده و بیمار و کاری که به اتفاق می افتد در اطراف آن تعامل است. و هنگامی که شما می توانید آن را به کسانی که استخوان بندی شما سپس می توانید شروع به ساخت تکنولوژی است که قادر می سازد که تجربه به مراتب بهتر از بیمار چشم انداز و رک و پوست کنده بسیار بهتر از دکتر چشم انداز.

NT: شما در حال تلاش برای ضرب و شتم Elon Musk بدون صدای طوفان درست است ؟

سی دی: خب من خیلی خوب نیست در tweeting.

NT: ما باید سریع اولین سوال که ” چه پزشکی از راه دور?’

یک coronavirus-اخبار مرتبط نوک ؟ ارسال آن به ما در covidtips@wired.com.

CD: Ah. بنابراین شما می دانید تعریف پزشکی از راه دور نسبتا وسیع است. پس از آن هر چیزی از شما می دانید که مراقبت از یک بیمار نیاز از طریق تلفن—پس فقط راه قدیمی از مد افتاده—برای داشتن تصویری تعاملات خود را با بیماران مبتلا به واقع داشتن تصویری تعامل با بیماران خود را با کمک دستگاه های. بنابراین آیا آن را در حال بارگذاری اطلاعات از خود اپل سازمان دیده بان و یا با استفاده از یک کنترل از راه دور گوشی پزشکی مانند اکو سلامت ساخته شده است و یا برخی از خانه محصولات مانند فشار خون کافهای متصل مقیاس این نوع از چیزی. و بسیاری از شرکت هایی که رفته اند را در این زمینه زیر چتر پزشکی از راه دور. اما رک و پوست کنده آن را به معنی چیزهای مختلفی را برای افراد مختلف.

NT: از آنجا که اینترنت اختراع شد من شنیدن داستان در مورد چگونه اینترنت اجازه می دهد پزشکان در جوامع روستایی برای درمان بسیاری از مردم است. اما آن را نه گرفته, واقعا, شاید تا به حال. و این تفاوت ها هستند که من آن را درک, ما بسیار بهتر از پهنای باند ما بهتر کامپیوتر ما رو بهتر از دوربین های ما زوم ما دستگاه های پوشیدنی که به ما داده است. چه چیز دیگری داریم ؟ چه چیز دیگری نیاز داریم ؟

CD: این سوال خوبی است. پس اول از همه بزرگ فریاد کردن به زوم به این دلیل که تصویری با کیفیت واز خیلی بهتر تحت زوم پلت فرم برای پزشکی از راه دور ارائه دهندگان. من فکر می کنم بدون تلاش آن برای بسیاری از بیماران فکر نمی کنم آنها می خواهم که قادر به دریافت پاسخ سوالات خود است. بنابراین آنها شاید سعی پزشکی از راه دور به عنوان یک adopter اولیه سعی در پردازنده اتصال خود را با ارائه دهندگان. و آنچه که من شنیده ام از بیماران در واقع این است که که فوق العاده خسته کننده تجربه برای آنها. و آنها می خواهم و نه فقط رفتن به یک محل که در آن آنها می دانند که آنها می تواند مراقبت از. و متاسفانه برای بسیاری از آنها که به معنای اورژانس و که در آن من خواهد آنها را ببینید. و بنابراین بیماران نشان شد با سخنرانی که واقعا می تواند مراقبت از گرفته شده در صفحه اصلی از طریق پزشکی از راه دور و یا رک و پوست کنده صبر کنید تا وقتی که روز بعد برای دیدن پزشکان مراقبت های اولیه خود را. و بنابراین یکی از چیزهایی که در جای خود به سوال شما این است که بیماران نیاز به آن را امتحان کنید. و من فکر می کنم این بیماری همه گیر است واقعا مجبور بسیاری از ما سعی پزشکی از راه دور برای اولین بار.

و سپس آنچه ما نیاز داریم بیشتر از این است که یک لیست گسترده تر از واقعی بیماری است که ما می توانیم مراقبت از تقریبا. امروز اگر شما یک زن جوان مبتلا به عفونت دستگاه ادراری نوع علائم که یک مورد مناسب برای پزشکی از راه دور. در حال حاضر اگر شما از کمر درد و تب و استفراغ است که احتمالا درست نیست در مورد پزشکی از راه دور. این ممکن است در آینده بسته به دستگاه متصل است که بیمار است و در خانه های خود.

NT: و سپس با Covid-19 وجود دارد یک دسته کامل از مراحل که در آن پزشکی از راه دور می تواند یک نقش و یک دسته از مراحل که در آن نمی توانید. به طوری اولیه سوال: من باید به دیدن یک دکتر ؟ من باید یک تست ؟ که نه تنها می تواند انجام شود از طریق پزشکی از راه دور, آن را باید انجام شود در پزشکی از راه دور. بسیاری از افرادی که نبودند مثبت بدست آلوده با رفتن به بیمارستان برای دیدن اینکه آیا آنها باید مورد آزمایش قرار. بنابراین مشاوره قطعا. تست شما نمی توانید آن را از طریق پزشکی از راه دور, اما شما در حال کار بر روی یک در خانه آزمون که در آن من می خواهم به صحبت در مورد دوم. و سپس مراحل دیگر مانند درمان—شما نمی توانید یک ونتیلاتور اجرا در خانه خود را. پس از آن است که حق چارچوب است که با هر نوع بیماری وجود دارد که در آن مراحل پزشکی از راه دور می تواند مناسب و مراحل آن را نه ؟

سی دی: آره خوب من فکر می کنم به نقطه که ما نباید سعی کنید دوباره جا یک سناریوی بالینی به پزشکی از راه دور جعبه و فقط سعی کنید به استفاده از پزشکی از راه دور به خاطر آن وجود دارد و یا اینکه ما می خواهیم. سیستم بهداشت و درمان بسیار پیچیده است, تعداد مختلف بیمار ارائه فوق العاده متنوع است. و ما باید با استفاده از پزشکی از راه دور در مناطق که در آن پزشکی از راه دور کار می کند و موثر است و می تواند در حل و فصل یک بیمار مشکلات با همان استانداردهای بالینی به عنوان یک فرد مراجعه کنید.

اما پس از آن مواردی وجود دارد که داشتن یک بیمار به درمانگاه مناسب تر است و یا به بیمارستان مناسب تر است. و رک و پوست کنده که واقعا زاویه که کربن سلامت گرفته شده است که ما پزشکی از راه دور تصویری بازدیدکننده داشته است. ما می توانم در یک مقدار زیادی از طریق آن, اما ما می توانیم سپس اتصال آنها را به خود ما درمانگاه و یا به یک شریک بیمارستان به طوری که از بیمار دیدگاه آنها در حال گرفتن بهترین مراقبت ممکن است برای هر نمونه. شما کاملا حق وجود دارد پزشکی از راه دور شرکت های که انجام نظارت از بیماران در بخش مراقبت ويژه به طوری که یک دکتر در واقع می توانید ببینید چند نفر در همان زمان از طریق مانیتور خود. آنها می توانند در علائم حیاتی توصیههایی برای پرستاران, اما آنها نمی تواند انجام مراحل آنها نمی توانند با قرار دادن بیمار در یک زمانی که آنها به آن نیاز دارید. بنابراین محدودیت وجود دارد خارج وجود دارد. و من فکر می کنم, دوباره, رفتن به برخی از اصول اول ما می دانیم که این یک ابزار در جعبه ابزار, اما ما نمی توانیم آن را siloed از بقیه بهداشت و درمان اکوسیستم چون ما می دانیم که وجود دارد بیش از حد بسیاری از چیزهایی که نیاز به اتفاق می افتد برای یک بیمار به خوبی از آنها مراقبت شود. و این همه گیر می گوید همه کسانی که.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

بنابراین در این گیر شما یک بیماری است که مرگبار در جمعیت های خاص. اگر شما مرد 70 تا 80 سال مبتلا به دیابت و بیماری قلبی, این بیماری کشنده. اگر شما یک زن جوان شما فقط ممکن است بسیار خفیف علائم مانند قادر بودن به طعم و مزه یا بوی آن است.

و به این دلیل است که پزشکی از راه دور نوع رز به شهرت در این بیماری همه گیر است که ما نیاز به بسیار کارآمد خطر-توگا درصد زیادی از جمعیت نه فقط در آمریکا بلکه در سراسر جهان است. و بنابراین شما می توانید ببینید که برای برخی افراد داشتن اطلاعات در مورد کوروناویروس کافی بود. و در عین حال برای افراد دیگر که در یک ونتیلاتور شد مراقبت که آنها مورد نیاز است. پس چگونه شما در سازماندهی ، ما فکر می کنم از طریق تکنولوژی شما می توانید اطلاع رسانی به کسانی که نیاز به اطلاعات و نگه داشتن آنها را دور از سیستم بهداشت و درمان. برای یک زیر مجموعه از این افراد می تواند به شما ارائه برخی از مراقبت که آیا این علائم کنترل و یا هدایت آنها به سمت راست مرکز آزمایش یا حق درمانگاه. و سپس برای یک زیر مجموعه از کسانی که مردم آنها را بیشتر نیاز دارید پیشرفته مراقبت و می خواهید آنها را به رفتن به بخش اورژانس یا بیمارستان اما شما آنها را می خواهید برای دریافت وجود دارد پس از اطلاع کارکنان قبل از آنها می رسند به طوری که آنها را می توان محافظت می شود زمانی که بیمار بازدید درب.

در حال حاضر من می دانم در نیویورک این فرض است که تقریبا هر کس coronavirus و این به وضوح یک رویداد ناگوار. در بقیه کشور خط مقدم ارائه دهندگان عمدتا فرض کنیم که بیماران نمی باید coronavirus. و تا زمانی که بیمار بازدید درب اگر آنها داده شده سر این که بیمار در معرض خطر ابتلا به آن, آنها می توانند بهتر از خود محافظت کنند آنها می توانند بیشتر در محافظت و جلوگیری از انتقال بیشتر نه تنها به بهداشت و درمان کارگران اما پس از آن به خانواده و بقیه جامعه.

NT: یک سوال در آمد که بسیار تیره و بدبینانه است که من آرزو می کنم من تا به حال فکر می کردم از آن خودم. سوال در مورد مدل کسب و کار از پزشکی از راه دور. واضح است که یک مدل کسب و کار است: من اسمش سزار و بیمه بهداشت و درمان می پردازد سزار. یا من پرداخت سزار به طور مستقیم اگر شما به من یک مشاوره و یا برخی از درمان. کسی پرسید: آیا مدل کسب و کار که در آن شرکت های دارویی می توانید با قرار دادن تبلیغات در طول یک مشاوره پزشکی از راه دور است که چیزی که آمده است یا که شما دیده می شود ؟

CD: شما می دانید عمل فیوژن بهداشتی فناوری راه اندازی است که ایجاد پرونده سلامت الکترونیک است که پزشکان می تواند به صورت رایگان استفاده کنید. اما در ازای آن رایگان نرم افزار آنها را نشان می دهد تبلیغات برای محصولات دارویی. و این شرکت متاسفانه من فکر می کنم تاری خطوط اخلاق و به وضوح بدست مشکل با آنچه آنها انجام می شود. تاپیک اخیر مجازات است که این شرکت به پایان رسید تا نیاز به پرداخت. من را دیده اند که همان مدل در پزشکی از راه دور و من امیدوارم که من هرگز فراموش. این ایده که شما می توانید کسب درآمد و سود حاصل از یک رابطه پزشک و بيمار است که رک و پوست کنده نگرانکننده است. و به وضوح آن را نه در همه در مدل کسب و کار ما و نه در هیچ فعلی پزشکی از راه دور شرکت مدل کسب و کار است که من دیده ام. من فکر می کنم که صنعت امیدوارم تا یک درس بزرگ یاد گرفتم از ظهور و سقوط از عمل فیوژن.

NT: بنابراین اجازه دهید بحث در مورد یک محصول است که شما را که در خانه coronavirus آزمون. شما آماده شده آن را به شما تا به حال برخی از جالب علمی راه انجام آن نبود که انجام شده توسط دیگران است. FDA گفت: “صبر کنید, شما نمی توانید این کار را در حال حاضر.” شما در روند مذاکره با FDA. من نمی خواهد به شما بپرسید به صحبت در مورد آن است. اما به من بگویید که چگونه خود را آزمایش کرد, آنچه متفاوت بود و به همین دلیل آن را بهینه سازی شده برای شخصی در خانه تست.

CD: بنابراین ما تا به حال ما اول coronavirus بیمار آمده به کلینیک ما مراجعه می کنند و یا بسیار مشکوک coronavirus بیمار در ژانویه 23, بنابراین قبل از همه از این شروع به اتفاق می افتد. و از روز اول ما بسیج شرکت ما را امتحان کنید به آدرس نیاز دارد. ما همچنین متوجه شدم که موثر تست در دسترس نیست حتی به مقامات بهداشت عمومی. بنابراین با نگاهی به گذشته در حال حاضر که من خواندن گزارش های بیشتر در مورد آن ما متاسفانه نه آماده برای این بیماری همه گیر حتی اگر ما تا به حال دیده می شود کشورهای دیگر از طریق آن. بنابراین ایده این بود: خوب ما یک بیماری است که بسیار مسری مبتلا که قرار نیست فقط ما بهداشت و سلامت کارگران در خطر است, اما همچنین با استفاده از همه منابع ما وقتی که می آید به تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و همچنین قرار دادن تعداد زیادی از فشار بر زنجیره تامین فقط برای پایه تست قطعات.

ما همچنین متوجه شدم که آزمون خود را رک و پوست کنده ، شما می دانید زمانی که من در کالج بود من با استفاده از RT-PCR در تحقیقات من در تلاش بود که 25 سال پیش. پس دوباره قصد بازگشت به اصول اول آن است که ما نیاز به انجام? و از چه راههایی است که ما می توانیم آن را انجام?

در خانه آزمون تکیه می کند نمونه زنجیره تامین است. پس از آن با استفاده از یک نوع متفاوت از گرد و خاک. و این ایده که قادر به اداره آزمون در بیمار خانه که در آن آنها را در معرض خطر آلوده کردن دیگران بود فوق العاده قانع کننده به ما. بنابراین ما کار را با ما شریک آزمایشگاه برای شناسایی یک گردش کار که در آن بیمارانی که در خطر ابتلا به عفونت کرونا ويروسی خواهد بود ارزیابی توسط یکی از پزشکان ما در مقیاس بزرگ. ما می توانیم صدها اگر نه هزاران نفر اگر نه ده ها هزار نفر از بيماران علائم در همان زمان. و درست مثل شما در حال تجزیه و تحلیل چیزی در داشبورد شما می توانید شناسایی که بهره مند از در خانه تست. و پزشک می تواند از طریق کسانی که پاسخ های بیمار, سفارش, آزمون مناسب باید تست تحویل به خانه بیمار و سپس خود سواب—و گرد و خاک است که ما با استفاده از است که در واقع یک مخاط باکال, پس از آن طول می کشد بزاق از داخل گونه ها و لثه ها و بیمار خواهد آن را به عقب به این لوله و کشتی آن را از طریق خدمات پستی ایالات متحده به آزمایشگاه ما شریک برای تجزیه و تحلیل. ما را به این نتایج در 24 تا 72 ساعت و سپس ارتباط آنها را دوباره و پس از آن آغاز بیشتر تصویری بازدید با بیماران مثبت است. ما می تواند تمرکز بر جوامع است که سخت ترین ضربه بدون نیاز به قرار دادن ما بهداشت و سلامت کارگران در خطر است.

بنابراین ما مشغول به کار بودند در دستورالعمل FDA زمانی که ما راه اندازی آزمون. ما بلافاصله متوقف هنگامی که FDA به روز شده دستورالعمل آن در سراسر تست و در حال ادامه کار با FDA برای به دست آوردن تصویب زیرا مقامات علنا گفت که آنها از ایده خانه تست. آنها می خواهند اطلاعات بیشتری در اطراف آن است. و ما در حال امیدوار است که بین FDA و دولت های محلی در هر کشور است که ما می توانید این تست تایید شده چون ما می دانیم که آن را انجام می دهد فوق العاده خوبی نسبت به استاندارد است که در خارج وجود دارد.

NT: چگونه شما می دانید که ؟ منظورم این است که شما می دانید که در آزمون موثر است چرا که شما آن را آزمایش کردیم. اما شما نمی آزمایش این فرایند که در آن مردم در واقع باید آن را در لوله قرار داده و آن را در خدمات پستی و آنها را فراموش کرده ام برای قرار دادن تمبر در آن و یا بچه خود قرار می دهد یک کره بادام زمینی و ساندویچ ژله در آن ، مانند تمام چیزهایی که اتفاق می افتد در خانه.

CD: که مانند یک نقطه است. و رک و پوست کنده که مطالعه بالینی نشده است انجام می شود با در خانه تست. اما آن نبوده است با انجام هر موجود آزمون در این بیماری همه گیر. بنابراین زمانی که شما از پزشک خود بپرسید, شما در حال رفتن به اجرای یک نازوفارنکس—بنابراین شما در حال رفتن به قرار دادن یک سواب از طریق بینی به پشت گلو من—و شما در حال رفتن به ارسال آن به Labcorp یا تلاش چه حساسیت? چگونه من می دانم که چگونه دقیق این است ؟ شما نمی توانید یک پاسخ مستقیم. و دلیل آن این است که داده های بالینی وجود ندارد برای هر یک از این آزمون. بنابراین دنیای واقعی داده ها وجود ندارد که آیا آن را برای در خانه آزمون و یا به صورت تجاری در دسترس تست.

ما نمی دانیم که به نقطه که فرایند استخراج DNA و گرفتن یک نمونه مناسب برای, RT-PCR, دستگاه بسیار موثر است و تکرار. اما چقدر خوب مردم در swabbing خود را در دهان و بینی و قرار دادن آن در پست ؟ ما انجام داده ایم که به اشتراک گذاشته شده با FDA. و بنابراین ما در حال خوش است که آن را یک راه موثر برای انجام آن است.

NT: ما یک سوال خوب در اینجا. چه چیزی شما را به عنوان بزرگترین تنگنا در پزشکی از راه دور است که باید فورا حل شد ؟

CD: بنابراین نگرانی من نه فقط با پزشکی از راه دور اما با بهداشت و درمان به طور کلی این است که نظارتی شبکه یکی از قدیمی است. بنابراین اگر شما یک دکتر هستید و شما فارغ التحصیل از دانشکده پزشکی در ایالات متحده و شما رفته به اقامت در ایالات متحده و ایالت نیویورک به شما می دهد یک مجوز به عمل دارو و سپس شما نیاز به عمل دارو در پنسیلوانیا و یا کانکتیکات, یا, New Jersey در واقع شما باید برای رفتن را از طریق همان گاهی اوقات مدت شش یا هشت یا نه ماه روند برای به دست آوردن تایید برای عمل پزشکی است که دیگر دولت است. آن را می سازد حس صفر. هنگامی که شما در مترو شمالی در منهتن و شما در گرینویچ DNA خود را تغییر نمی کند, بدن شما تغییر نمی کند در تمام. شما هنوز هم یک انسان است اما دکتر است که می تواند درمان شما در نیویورک نمی تواند درمان شما در کانکتیکات. و این یک مشکل است. و پزشکی از راه دور چهره دقیق همین مشکل که در آن یک ارائه دهنده است که با مجوز در کالیفرنیا نمی تواند ارائه خدمات در آیداهو.

و من می دانم که وجود دارد یک نگرانی برای مثال درمان بیماران در جوامع محروم و یا جوامع روستایی که در آن ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی لزوما زندگی می کنند به دلیل وجود ندارد تراکم جمعیت که به اندازه کافی بزرگ. خوب ما نیاز به یک گام به عقب و از خود بپرسید “آیا این مقررات است. است ایالت نیویورک که خیلی بهتر بدانند که آیا من یک دکتر خوب از کالیفرنیا است ؟ بیایید شناسایی دولت در کشور است که سخت ترین برای دریافت پذیرش در و اجازه دهید بگویم که اگر شما پذیرفته شده در ایالت کارولینای شمالی پس از آن شما می توانید یک دکتر در هر نقطه از کشور. این چیزی است که ما به دنبال.

و داشتن برابری با پزشکی از راه دور بازدید معنی اگر شما دیده می شود از طریق پزشکی از راه دور و یا در درمانگاه, شرکت های بیمه باید پرداخت تقریبا همان مقدار است. من می گویند که آن نیز مهم مانع از آنجا که در حال حاضر, اگر شما نگاه مشوق برای ارائه دهندگان آن را به درخواست بیمار برای آمدن به دفتر زیرا آنها نمی پرداخت می شود در غیر این صورت.

NT: آنها پرداخت می شود صفر برای یک مشاوره پزشکی از راه دور? و یا آنها پرداخت نیمی از آنها پرداخت یک چهارم?

سی دی: آره این دولت با دولت و این شرکت بیمه توسط شرکت بیمه. بنابراین شما باید به جزئیات طرح خود را برای پیدا کردن آنچه منافع خود هستند.

NT: اما چه محدوده ؟ به طور متوسط آن 10 درصد و یا به طور متوسط آن را 92 درصد ؟

CD: من می خواهم بگویم که میانگین آن صفر است. مگر اینکه شما یک نوع خاص از پزشکی از راه دور در بند منافع خود را. و خوب این است که چرا آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: شما می دانید در اوایل که وجود دارد در حال حاضر برابری. شما می توانید یک مدیکر بیمار است که شما هرگز قبل از دیده می شود بنابراین شما نمی شد با این که بیمار شما می توانید آنها را ببینید و شما می توانید برای آن پرداخت می شود. که بود رمان. اما چه آن را انجام دهید ؟ دوباره چه هستند که ما در تلاش برای رسیدن به اینجا ؟ آنچه که ما در حال تلاش برای رسیدن به این است که یک بیمار مراقبت می شود. اگر آن را مناسب برای پزشکی از راه دور, آن را مناسب برای پزشکی از راه دور. اگر آن را نامناسب برای پزشکی از راه دور, دکتر نباید ارائه آن از طریق پزشکی از راه دور. پرداخت باید ثانویه است. و در عین حال ما دردار آن را با این مقررات و با این بیمه قرارداد متحده شروع به در سال 2018 بگو خب, ما می خواهیم برابری بین پزشکی از راه دور و در درمانگاه بازدیدکننده داشته است.” اما هیچ چوب به آن. بنابراین هشدارهای شد اگر شما تا به حال تاسیس بیمار شما سپس می توانید دفعه بعد دیدن آنها را از طریق پزشکی از راه دور. شما نیاز به انجام یک تصویری دیدار مقابل فقط یک آسنکرون مراجعه کنید که در آن بیمار پر کردن اطلاعات خود را ارائه دهنده به نظر می رسد در آن بعد از آن. وجود تمام این تفاوت های ظریف به آن در عملی آن را ندارد پزشکی از راه دور یک گزینه قابل دوام برای بسیاری از. و آن انگیزه پزشکان می گویند “اوه, شما می خواهید که نسخه دوباره پر کردن برای فشار خون پزشکی است که شما بوده ام در سال? شما باید برای آمدن به کلینیک برای من برای دیدن شما.” اگر شما شده است در پایان دریافت که نظر شما در حال حاضر می دانم که چرا. این دلیل است که ارائه دهنده خود را نه انگیزه به مراقبت از شما را از راه دور و می گویند: “من درک می کنم که آن را سخت را برای شما به آمده در به که نسخه دوباره پر کردن. من می دانم که شما به آن نیاز دارید. من می خواهم شما را به ارسال آخرین فشار خون از مانیتور فشار خون خانه است که شما در زمان های دیگر روز است. و تا زمانی که آن را در محدوده من می خواهم برای دوباره پر کردن دارو خود را.”

NT: بنابراین من فقط رفتن به restate برای هر کس در مخاطبان است که این کاملا احمقانه است. اگر وجود دارد هر گونه اعضای کنگره فرمانداران قانونی دستیاران: اگر پزشکان انجام مشاوره پزشکی از راه دور, پزشکان باید پرداخت شود. و من با آن موافق سزار, اگر من به شما و شما به من مشاوره خوب در مورد چیزی که می تواند در درمان به پزشکی از راه دور, شما باید پرداخت شود. اگر شما سعی می کنید به من دستور را عمل جراحی با اره که نامناسب شما باید پرداخت نمی شود. بنابراین من فکر می کنم که ما باید رفتن.

ما یک کشت کامل از سوالات واقعا بزرگ. بنابراین یکی از آنها این است: آنچه در مورد پزشکی از راه دور در زندان? من می خواهم به گسترش است که کمی اما این یک سوال بسیار عالی. که در آن جمعیت یا تعجب آور مناطق که در آن پزشکی از راه دور است که به ویژه مناسب است ؟

CD: بنابراین من فکر می کنم جمعیت زندان یکی که رسیده برای پزشکی از راه دور. من کار در بخش اورژانس است که بسیار نزدیک به وضعیت زندان و همچنین به عنوان زندان شهرستان است. من فکر می کنم همچنین جوامع روستایی است که ممکن است دسترسی به یک متخصص پوست یا متخصص—پزشکی از راه دور است مناسب برای کسانی که زمینه های به خصوص وقتی که می آید به چیزهایی مانند سکته مغزی مراقبت. بنابراین بسیاری از تصمیم گیری ساخته شده در اطراف سکته مغزی مراقبت می توان از راه دور انجام می شود. و آن را یک سرویس است که واقعا می تواند تغییر زندگی کسی.

بنابراین جمعیت زندان یک مثال بزرگ است. محلی برگزار خواهد شد و قرارداد با گروه پزشکی که فقط فراموش زندان مراقبت. و این که یک مقدار بسیار محدودی از پرداخت برای بیشتر مسائل مزمن و آنها را ارسال را به محلی بخش اورژانس برای بیشتر مسائل حاد.

اگر شما می دانید محلی برای استفاده از پزشکی از راه دور و شما تعجب که چرا آنها اتخاذ شده است من می خواهم بگویم نگاه در این طرح پرداخت و نگاهی به انگیزه هایی که برای سیستم و چگونه پول خود اختصاص داده است. و من به شما تضمین می کنند که زباله وجود دارد. و آن را یکی از خسته کننده قطعات از بودن در این زمینه; شما یک تن از زباله, شما ببینید یک مقدار باور نکردنی از مطبوعات در اطراف هزینه های مراقبت های بهداشتی و در عین حال تعداد کمی از مردم در حال انجام هر کاری نوآورانه در اطراف آن به آن را تغییر دهید. وجود دارد فقط پول بیش از حد در طرف دیگر آن معادله است.

NT: من قصد دارم به عنوان خوانده شده چیزی از یک بیننده. این چیزی است که من فکر می کنم شما در حال رفتن به توافق برسند چرا که این نقشه ها از نزدیک به چیزی است که شما فقط می گفت. این چیزی است که غنی می گوید: “من شده اند با استفاده از پزشکی از راه دور برای 10 سال. مقررات و عدم برابری از مودیان در حال چه شده است برگزاری آن را به عقب و نه تکنولوژی. نمی تواند برای همه چیز ، اما بیماران مبتلا به آن را دوست دارم و نمی خواهید به آن را تحمل رفتن به دور بعد Covid-19. دهندگان نیاز به پرداخت هزینه برای آن در حال انجام و محدودیت در سراسر خطوط دولت نیاز به رفتن به دور. من بیماران زندگی در دو کشور و سفر بیش از همه. من باید قادر به کمک به همه آنها را از طریق پزشکی از راه دور, نه فقط دولت که در آن من محفوظ است.” موفق باشید غنی است. با تشکر از شما که نظر عالی.

در حال حاضر من می خواهم برای رفتن به عقب به چیزی می گفت. شما صحبت کردن در مورد پزشکی از راه دور در مناطق روستایی که من به ارمغان می آورد به سوال یکی از بینندگان در یک موضوع مشابه. و این که اساسا: در مناطق روستایی وجود دارد یک نیاز برای پزشکی از راه دور, اما گاهی اوقات وجود ندارد پهنای باند. چه می توانید انجام دهید ؟

CD: من امیدوار هستم 5G و قابلیت های اضافی وجود دارد خواهد بود در نهایت. بنابراین من می دانم که T-موبایل/با حداکثر سرعت دویدن ادغام اتفاق افتاد تا حدی بر اساس ارائه پهنای باند به این جوامع روستایی. من قادر به انجام مشاوره پزشکی از راه دور از طریق تلفن همراه من در یک زمین فوتبال که شده است وجود دارد فوری بیماری است که بیمار نیاز به دیده می شود. بنابراین من فکر می کنم ما کمتر متکی بر پهنای باند مسائل از ما چند سال پیش.

من می گویند که وجود دارد یک زیر مجموعه از پزشکی از راه دور به نام آسنکرون پزشکی از راه دور که در آن یک بیمار می تواند ورودی برخی از اطلاعات در مورد آنچه که آنها در حال رفتن را از طریق. به عنوان مثال: من در سن 25 من زن دیگر مشکلات پزشکی و من با داشتن سوزاندن زمانی که من در ادرار کردن. باید چه کار کنم ؟ بنابراین شما ورودی اطلاعات که به عنوان بیمار و پزشک خود را در برخی از nonsynchronous زمان بعد از آن خوانده شده است که اطلاعات و می گوید: “برای تلفن های موبایل مانند شما یک عفونت ادراری, شما باید یک آنتی بیوتیک ارسال به داروخانه خود را.” و این کار را. و که اجازه می دهد تا شما را به بهترین خدمات پهن باند اما برخی از مرتب کردن بر اساس از دسترسی به اینترنت است. این اجازه می دهد تا ارائه دهنده خود را به دیدن بسیاری از بیماران در همان زمان. و آن را مبتنی بر شواهد. معلوم است که در سناریوی بالینی من فقط به شما یک آزمایش ادرار و کشت ادرار تاثیر نمی گذارد خود را درمان بیمار به عنوان ما یک بار فکر کردم آن بود. و بنابراین بهتر است برای بیمار به دلیل آن می شود آنها را قبل از درمان عفونت به کلیه خود را و آن را بهتر برای ارائه دهنده زیرا در حال حاضر آنها می توانید ببینید بیشتر بیماران در همان زمان و انجام کارآمد. و سپس وقت خود را صرف پیگیری و آموزش بیمار در وضعیت آنها به جای مدیریت بهداشت و درمان.

NT: خوب ما یک سوال از Facebook: با کربن بهداشت و درمان پزشکی از راه دور و Covid-19 تست چقدر آن را هزینه برای دریافت در خانه آزمایش پس از آن تایید شده توسط FDA?

CD: که عالی سوال. بنابراین من فکر می کنم من به ذکر است که در ژانویه 23, ما تا به حال ما اولین بیمار در کلینیک ما مراجعه می کنند با آنچه که مشکوک به کوروناویروس. ما تا به حال دو نفر از ووهان شهر tachycardic و با تب است. از آن لحظه به ما بسیج کل شرکت و بخشی از محوری این شرکت این بود: آنچه می تواند ما را در کمک به این بیماری همه گیر? و بخشی از آنچه که ما در حال کمک است دکتر ما خدمات به صورت رایگان برای در خانه تست. بنابراین تنها هزینه به بیماران خواهد بود هزینه آزمون خود و حمل و نقل. و ما بدست پرداخت کردن به اطراف $167 برای در خانه تست. ایده این است که اگر سیاستمداران ما بودن و ساده با ما و این که این آزمون که باید تحت پوشش بیمه تست رایگان خواهد بود به بیماران دکتر کربن که سلامت را فراهم می کند, ما نمی خواهد مسئول برای.

و بنابراین ما در حال تلاش برای انجام همه چیز ما می توانیم برای رسیدن گسترده آزمایش برای بیماران به دنبال همان مسیر به عنوان شما می دانید کره جنوبی و آلمان انجام داده اند. ما درک می کنیم که پرداخت یک مشکل است. بنابراین ما ساخته شده ایم سهم ما به علت.

NT: بیایید نگاهی به توپ کریستال خود را در مورد آینده پزشکی از راه دور. همانطور که با بسیاری از چیزهای دیگر در جهان coronavirus شتاب روند که قبل از وجود مانند کار از خانه و برقراری ارتباط از طریق ویدئو کنفرانس. نگاه به آینده پنج سال از در حال حاضر من می خواهم تصور کنید که آن را بسیار بیشتر از پزشکی از راه دور برای انواع خاصی از درمان است. من می خواهم تصور کنید شما پس از آن نیاز متفاوت طراحی بیمارستان ها به دلیل شما نیاز به فضای کمتر برای مشاوره و شاید یک درصد بالاتر از فضا برای درمان تهاجمی. بنابراین شما نیاز به طراحی مجدد بیمارستان. من می خواهم تصور کنید که وجود خواهد داشت انواع مختلف از پزشکان که موفق خواهد شد و شما می دانید کسی که بسیار خوب در پزشکی از راه دور بسیار خوبی در برقراری ارتباط از طریق زوم و نورپردازی خوب به عنوان شما انجام سزار را یک مزیت در مقابل برخی از مهارت های نرم افزاری شما باید برای مشاوره حضوری. من می خواهم تصور کنید که تعدادی از مردم بار رفتن به بیمارستان برای هیچ نتیجه خواهد شد.چه چیز دیگری در حال رفتن به اتفاق می افتد به دلیل پزشکی از راه دور?

سی دی: خوب, شما می دانید, پیش بینی من این است که هزینه ها را به عنوان به خوبی. بنابراین در کربن سلامت ما شده است بیش از حد متمرکز بر دسترسی به علاوه هزینه. بنابراین اگر شما یک بیمار بهتر تجربه و یک دکتر بهتر تجربه و استفاده از فن آوری را قادر می سازد که تجربه بیشتر بدون درز و سپس نگاهی به دور و بار اداری, آنچه که نشانی از آن است که کاهش هزینه های مراقبت. و ما دیده ایم که در شرکت ما در کلینیک ما مراجعه می کنند. برای مثال ما در حال حاضر خدمات بهداشت روانی ما اطفال خدمات ما مراقبت های اولیه از طریق مجازی ما پلت فرم.

و بنابراین دقیقا آنچه شما گفته است که به اعتقاد من بیش از حد. و به این دلیل است که شما آمده ام به این نتیجه گیری من آمده ام به این نتیجه گیری است که آن را فقط به نظر می رسد مانند آن را حس می کند که هر چه ما می توانیم مراقبت از طریق فن آوری های بزرگ و از راه دور ما باید. و آن چیزهایی است که شما نمی توانید از طریق پزشکی از راه دور و یا تکنولوژی اتفاق می افتد باید در فرد است. و این نوع از چیزی درمانگاه خواهد بود. و این چیزی است که بیمارستان ها را نگاه مانند آنها خواهید بود برای روش تر و بشدت بیمار, بیماران, و سپس ما کاهش هزینه.

من می خواهم بگویم یک نکته است که آن را در دست های خود را و نه معدن آنچه که در آینده به نظر می رسد. آن را واقعا به پایان رسید تا بودن چقدر کارفرمای خود خواسته است که نوع مراقبت به شرکت های بیمه است که تصمیم می گیرید که ارائه دهندگان خدمات پرداخت برای مراقبت که آنها ارائه می کنند. بنابراین من فکر می کنم که یکی از هشدارهای بهداشتی که واضح نیست این است که حتی اگر شما ایجاد شگفت انگیز ترین محصول در جهان, بیماران لزوما نمی آمد مگر در مواردی که محصول تایید شده است توسط یک دروازه بان (شرکت بیمه و یا دولت). به طوری که یک نکته که نا امید کننده است اما من فکر می کنم یک فرصت است, در این بیماری همه گیر که در آن آن را سخت به استدلال می کنند اگر شما یک بیمه اجرایی یا کارفرما که خود بیمه یا دولت می گویند که “اوه تکنولوژی است و نه مفید در بهداشت و درمان.”

NT: و سپس دیجیتال اختلال اغلب برای تلفن های موبایل در نظریه های فوق العاده و شگفت انگیز است. و با وجود مزایای بزرگ. شما می توانید نگاه در صنایع مختلف: صنعت موسیقی که در آن ما تا به حال دیجیتال اختلال و Spotify در است یک راه عالی برای گوش دادن به موسیقی اما این سوار با بسیاری از برچسب رکورد از کسب و کار سوار برخی از گروههای خارج از کسب و کار ساخته شده است, بیشتر مردم, تور, همه ما می دانیم که آن اثر است. دیجیتال اختلال شده است برای روزنامه نگاری است. نگاهی به آنچه ما در حال انجام است. ما Facebook توزیع گفتگو که سیمی است که با داشتن که خیلی باحاله. اما آن را نیز تغییر تبلیغات بازار پیچیده است. بنابراین روزنامه نگاری به طور چشمگیری تغییر کرده. بنابراین یکی از چیزهایی که ما می دانیم در مورد دیجیتال اختلال است که آن را تبدیل به چیز وارونه در راه است که بسیار سخت است برای پیش بینی. بنابراین با این فرض من بیشتر پیش بینی ها در مورد آنچه در آن به بیمارستان های بیمه پزشکان.

CD: من فکر می کنم دیجیتال اختلال در حال حاضر اتفاق افتاده در بهداشت و درمان, اما در دقیق راه مخالف آن را به عنوان در سایر صنایع. بنابراین هنگامی که شما نگاه کنید در زمان صرف شده و به زمان و چگونه ما آن را صرف در طول روز با صراحت بیشتر از آن است که در مقابل کامپیوتر. اعداد سرسام آور هستند. آن را تا 150 درصد از زمان است که شما صرف با بیمار خود را, شما در واقع صرف 150 درصد از آن زمان مستند مراجعه کنید. و البته این بستگی دارد که چه تخصص شما در آن هستید اما نکته این است که پزشکان تبدیل شده اند واقعا متصل به بر دوش اداری نیازهای مستند دیدار بنابراین تایپ کردن: نیک تامپسون مردانه در آمد برای XYZ دلایل. در حال حاضر طول می کشد که زمان آن طول می کشد تلاش و هزینه می کنیم و یکی از بالاترین پرداخت حرفه ای زمان در اسناد و مدارک. بنابراین دیجیتال اختلال اتفاق افتاده است و این منجر به این وحشتناک گران سیستم بهداشت و درمان است که شما امروز می بینید.

در حال حاضر برای نسخه 2.0 یا 3.0, هر آنچه در آن است که در این چرخه من فکر می کنم که می توانید تغییر دهید و با داشتن فن آوری دقیق در بازی. بنابراین در کربن سلامت ما در چه مقدار از زمان پزشکان صرف مستند, چقدر زمان صرف آنها با بیماران چقدر زمان صرف آنها بعد از shift خود را بیش از مستند. بنابراین, به طور معمول اگر شما نگاهی به حماسه سیستم است که بسیار به خوبی اجرا, شرکت, این نرم افزار در بسیاری از بیمارستان ها در سراسر کشور ، چه اتفاقی می افتد که به طور معمول وجود دارد یک قله در log-in در طول بیمارستان ساعت و پس از آن وجود آرامش در اطراف شام و پس از آن وجود دارد یکی دیگر از اوج در اواخر شب. و آنچه اتفاق می افتد این است که پزشکان در حال گذراندن وقت با خانواده خود و سپس ورود به سیستم پشت در و در پایان کار خود را که آنها آغاز شده در طول روز. که فوق العاده مخل به ارتباط پزشک-بيمار را رضايت شغلی برای ارائه دهندگان و غیره. هنگامی که ما نگاه خود ما اعداد در کربن سلامت ما می بینیم که به طور معمول وجود دارد در حدود 15-30 دقیقه مدت زمان پس از تغییر است که در آن ارائه دهنده پس از اتمام تمام نمودارها و پس از آن وجود دارد نه بیشتر ورود تا روز بعد. و این برای ما موفقیت است. و امیدوارم بیشتر و بیشتر وجود دارد شرکت هایی مثل ماست که می تواند استفاده از فن آوری هوشمند مد را مختل اختلال رک و پوست کنده و به همین دلیل مردم همیشه می خواستم برای رفتن به پزشکی در وهله اول است که: من عاشق گذراندن وقت با بیماران من من دوست دارم به اطلاع مردم درک آنچه آنها نیاز دارند و در تلاش برای پاسخگویی به آن نیاز دارد. به جای: من صرف برخی از زمان با بیماران من و سپس من صرف زمان زیادی را با کامپیوتر به سند همه چیز.

NT: ما قصد داریم برای قرار دادن آن را در اینجا. از شما بسیار سپاسگزارم برای همه کسانی که در پیوست. با تشکر از شما برای همه کسانی که فوق العاده پرسش که در آمد از طریق زوم Facebook دیگر کانال های. با تشکر از شما برای مخاطبان ما و به سزار ما شما را به یک بعدی.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چه اگر آن را برمی گرداند هر سال مانند سرماخوردگی?
  • “در اینجا در روح و روان” مجموعه تاریخ شفاهی ایمان در میان همه گیر
  • ما نیاز به یک واکسن—بیایید آن را حق اولین بار
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im