Coronavirus آنتی ژن تست: سریع و ارزان اما بیش از حد اغلب اشتباه است ؟

ارزان و آسان آنتی ژن تست که تشخیص پروتئین های جدید کروناویروس (زرد) در نمونه ای از یک فرد در حال آمدن است اما ایدهآل نیست.

موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی

علمs COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

بعد آهسته از اجرای تست تشخیصی برای فعال coronavirus عفونت در سراسر کشور برخی از 400 ، 000 نفر در ایالات متحده ممکن است در حال حاضر دریافت یک آزمون از تخمین نشان می دهد. هنوز چند کارشناسان بهداشت عمومی می گویند فرستادن مردم به کار و مدرسه با خیال راحت و شناسایی شیوع بیماری های جدید قبل از آنها گسترش خارج از کنترل می تواند نیاز به تست های زیادی از جمعیت ایالات متحده از 330 میلیون دلار در هر روز است. دیگران نشان می دهد چک کردن حدود 900 ، 000 نفر در هر روز کافی خواهد بود.

در هر صورت تقریبا تمام زمان تست برای تشخیص عفونت های کار با شناسایی مواد ژنتیکی از ویروس یک تکنولوژی است که دشوار خواهد بود به مقیاس بسیار بیشتر است. “وجود خواهد داشت هرگز توانایی در یک نوکلئیک اسید تست به انجام 300 میلیون آزمون در روز و یا برای تست همه آنها قبل از رفتن به محل کار یا به مدرسه” دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در ماه گذشته.

Birx و دیگران را تبلیغ یکی دیگر از گزینه: آنتی ژن تست که تشخیص وجود پروتئین های ویروسی را در نمونه های بیولوژیکی مانند بزاق و یا بافت swabbed از حفره بینی. آنتی ژن تست به طور معمول ارزان, بازگشت نتایج در دقیقه و مانند تست های ژنتیکی نشان می دهد عفونت فعال. آنها در حال حاضر وجود دارد برای گلودرد آنفلوانزا سل HIV و دیگر بیماری های عفونی. اما تا کنون تنها یک آزمایش آنتی ژن برای SARS-CoV-2 کروناویروس که باعث COVID-19 دریافت کرده اضطراری با استفاده از مجوز از سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA).

می توانید آن را و یا دیگر آنتی ژن مبتنی بر روش های حل تست مشکل ؟ برخی از دانشمندان امیدوار هستند در حالی که دیگران شک و تردید باقی می ماند و اشاره کرد که این آزمایش می تواند به مراتب کمتر دقیق تر از نوکلئیک اسید تست و ممکن است به عنوان آسان به مقیاس به عنوان طرفداران ادعا می کنند. “چه هر کس می خواهد برای یک تست ارزان و دقیق و سریع می گوید:” جفری بیرد یک آزمایشگاه پزشکی متخصص در دانشگاه واشنگتن در سیاتل است. “شما فقط می توانید تا کنون دو نفر از کسانی که.”

در حال توسعه یک آزمایش آنتی ژن “است که آسان برای انجام این کار می گوید:” ورنر Kroll معاون ارشد رئیس جمهور برای تحقیق و توسعه در Quidel یک شرکت مستقر در کالیفرنیا است که با دریافت این greenlight از FDA برای آزمون آن در اوایل این ماه. به جای انجام همه تحلیلی گام در داخل گران قیمت اختصاص داده شده دستگاه در آزمایشگاه یا مطب دکتر است با انجام آزمایشات DNA و یا RNA از ویروس تست آنتی ژن ساخت اکثر اگر نه همه این مراحل به یک paperlike نوار می گرداند که ساده بله یا خیر پاسخ بسیار شبیه به تست های بارداری.

“این یک آزمایشگاه در یک سواب می گوید:” استفان تنگ, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Orasure یک تشخیص شرکت در حال توسعه خود را آزمایش آنتی ژن برای SARS-CoV-2. با اکثر تنظیم یک نمونه از بدن مایع جمع آوری شده است با استفاده از یک سواب بینی یا مرتبط با روش و سپس مخلوط با چند میلی لیتر از مایع به طور معمول استریل محلول بافر. چند قطره خال خال در انتهای یک نوار تست. مویرگی نیروهای کشیدن مایع بیش از نسخه های مختلف آنتی بادی های خاص برای همان ویروسی پروتئین است. اگر هر دو آنتی بادی نقطه هدف خود را—یک تست مثبت—نوار تولید یک سیگنال اغلب تغییر رنگ. این سیگنال به طور کلی به عنوان خوانده شده توسط یک فرد بصری اگر چه برخی از تنظیم کوچک استفاده کنید خوانندگان به بهبود دقت و صحت.

آنچه باعث این سیگنال می تواند متفاوت باشد—در برخی از آزمون آنتی بادی اتصالات تنظیم کردن یک واکنش شیمیایی یا افشای یک نشانگر فلورسنت پیوست به یک آنتی بادی. یکی دیگر از تست در کشاکش برای تایید FDA تولید برق بازخوانی پس از آنتی بادی بر روی یک حسگر الکتروشیمیایی با اتصال به آنتی ژن هدف خود.

چالش این است که پیدا کردن حق آنتی بادی می گوید: لی Gehrke یک virologist در موسسه تکنولوژی ماساچوست که تا به توسعه یک آزمایش آنتی ژن برای SARS-CoV-2 که E25Bio یک شرکت او تاسیس شده است در حال حاضر ارزیابی. هر دو آنتی بادی ها باید با اتصال به یک پروتئین ویروسی مانند سنبله پروتئین SARS-CoV-2 با استفاده از ورود به سلول است اما در سایت های جداگانه. “شما باید برای پیدا کردن دو آنتی بادی است که آیا تداخل با یکدیگر” Gehrke می گوید. همان کسانی که آنتی بادی نیز نمی تواند متقابل واکنش نشان می دهند به پروتئین از دیگر coronaviruses—که همه باید خود را خوشه به عنوان مثال—و یا هر چیز دیگری. “بادی اغلب چوب به چیزهای دیگر nonspecifically,” بیرد می گوید.

چالش دیگر این است که سیگنال های ضعیف. تست های ژنتیکی با استفاده از واکنش زنجيرهای پليمراز (PCR) برای تقویت برچسب گذاشته شده توسط DNA یا RNA توالی ساخت آن آسان به قابل اعتماد شناسایی فقط چند نسخه از یک ویروس است. است که به تست PCR برای SARS-CoV-2 ویروس حدود 98% حساسیت و نزدیکی کامل انتخاب معنی تقریبا هر عفونت فعال شناسایی شده است و تنها در موارد بسیار نادر می کند کسی که مثلا دریافت یک تست مثبت. (بسیاری از منفی کاذب در نتیجه نشان می دهد یک فرد آلوده است که عاری از ویروس در نتیجه نه از آزمون کمبودهای اما از فقیر نمونه است که می تواند دشوار است برای جمع آوری با سواب بینی.)

آنتی ژن تست نمی خود را تقویت پروتئین سیگنال به طوری که آنها ذاتا کمتر حساس است. به مسائل بدتر که سیگنال رقیق می شود که نمونه های مخلوط با مایع مورد نیاز برای فعال کردن این مواد به جریان در سراسر نوار تست. به عنوان یک نتیجه بسیاری از آنتی ژن تست حساسیت در هر نقطه بین 50% و 90%—در عبارت دیگر یکی دو افراد آلوده ممکن است به اشتباه گفته شود آنها ندارد و این ویروس. ماه گذشته, اسپانیایی مقامات بهداشتی بازگشت هزاران نفر از SARS-CoV-2 آنتی ژن تست به شرکت چینی و shengzhen و Bioeasy بیوتکنولوژی پس از پیدا کردن تست به درستی شناسایی افراد آلوده تنها 30% از زمان, با توجه به گزارش روزنامه اسپانیایی ال پایس.

Quidel مدیران می گویند این شرکت اولیه SARS-CoV-2 آزمون مطابق با FDA حداقل 80% حساسیت. (این بدان معناست که آن را هنوز هم می تواند تولید نتایج منفی کاذب 20% از زمان.) یک تجدید نظر آماده سازی نمونه پروتکل که نمی کند نیاز به رقت بینی گرد و خاک است که انتظار می رود برای افزایش این رقم به حدود 90% اما هنوز هم در زیر 98 درصد حساسیت state-of-the-art تست PCR.

آنتی ژن آزمون, اما, آوردن مزایای این میز به عنوان به خوبی. زیرا آنها نمی نیاز به تجهیزات گران قیمت و مواد شیمیایی مورد نیاز برای انجام PCR می توان آنها را به راحتی استفاده می شود به عنوان نقطه از مراقبت های آزمون در مطب دفاتر مراقبت های فوری و مراکز و بیمارستان و حتی در شرکت ها و مدارس. آنها همچنین نیازی به متخصصان آموزش دیده, آنها را ارزان تر به اداره—اگر چه چند نقطه از مراقبت های تست PCR بسیاری هنوز شامل ارسال نمونه به آزمایشگاه برای پردازش کتابچه راهنمای کاربر.

و نتایج سریع از یک آنتی ژن تست به این معنی است که افرادی که تست مثبت می تواند جدا شده به سرعت قبل از آنها در معرض خطر آلوده کردن دیگران است. حتی اگر تست را 10% منفی کاذب رای “مردم به راحتی می تواند بارها و بارها تست شده و آن را به احتمال زیاد است که هر کسی از دست رفته در دور اول خواهد بود پرچم در دوم می گوید:” داگ برایانت Quidel رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت.

یکی دیگر از مزیت مقیاس پذیری. هنگامی که محققان در حل و فصل موثر بادی آزمون آسان به صورت فله و در حال اجرا به آنها نیاز ندارد اضافی به عنوان معرف تست PCR انجام دهد. Quidel می گوید که انتظار دارد به کشتی 282,000 آزمون این هفته و 1 میلیون آزمون در هر هفته در اوایل ماه ژوئن است. در نهایت برایانت می گوید: این شرکت باید قادر به تولید 84 میلیون آزمون در هر سال است.

که هنوز هم به خوبی زیر 300 میلیون آزمون در هر روز است که اجازه می دهد بیشتر از هر کسی در ایالات متحده که روزانه SARS-CoV-2 بررسی Birx را بلند پروازانه امید. (یکی از مدل های اخیر از دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی موسسه گفت: 900,000 تست های تشخیصی یک روز در ایالات متحده خواهد بود به اندازه کافی اعتماد به نفس ترین عفونت بودند که قبل از شیوع رشد بزرگ است.) اما شرکت های دیگر از جمله OraSure که انتظار دارد تا فایل برای FDA اضطراری با استفاده از مجوز در ماه سپتامبر می گویند آنها انتظار دارند به سرعت در مقیاس بالا به ارائه ده ها میلیون نفر از coronavirus آنتی ژن تست به عنوان به خوبی. تقاضا برای چنین آزمون هایی که می تواند هزینه به عنوان کمی به عنوان $1 یا کمتر می تواند حتی بیشتر در کشورهای در حال توسعه بدون یک شبکه گسترده ای از متمرکز labs.

با هم گرفته مزایای استفاده از آنتی ژن تست واقعی ارائه امیدواریم که که آنها “بسیار با ارزش خواهد بود برای جلوگیری از این بیماری همه گیر” می گوید: Bettina سیب زمینی سرخ کرده, ارشد, از بیماری های عفونی در دانشگاه استونی بروک.

بیرد و دیگران کمتر اعتماد به نفس. همه آنتی ژن آزمون به عنوان ساده به عنوان خوانده شده به عنوان یک تست حاملگی. Quidel آزمون نیاز به استفاده از $1200 توستر-اندازه reader برای رسیدن به نسبتا بالا و حساسیت آن است. و حتی اگر 43,000 Quidel خوانندگان در حال حاضر وجود دارد برای دیگر آنتی ژن تست بسیاری از آنها در ایالات متحده ساخت آزمون سخت تر برای قرار دادن به استفاده از خارج از کشور.

اتو یانگ, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه کالیفرنیا در لوس آنجلس می گوید: آزمایش’ متوسط حساسیت بزرگتر پرش از روی مانع. حتی یک تست را با 90 درصد حساسیت و 100% ویژگی که Quidel است برای هدف می تواند گمراه تر کمک کند. با فرض اینکه این ویروس یک شيوع حدود 1% و یک تست است که با توجه به 1000 نفر 10 را به درستی گفته شود آنها آلوده در حالی که 100 نفر خواهد بود به اشتباه گفت که آنها لازم نیست که این ویروس. با توجه به اینکه چگونه به آسانی به SASR-CoV-2 گسترش می یابد “یک اشتباه است و بدتر از هیچ تشخیص” یانگ می گوید.

سیب زمینی سرخ کرده با این نظر موافق نیست. “حتی اگر حساسیت [آنتی ژن تست] کامل نیست اگر تست شما و بیش از شما را انتخاب کنید تا آن موارد” او می گوید. “ما نیاز به اجازه رفتن از این تصور که تمام آزمایشات باید کامل باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de