پرسنل پزشکی در محافظ مناسب دیده می شد در ترکیب دیپلماتیک در کره شمالی در میان COVID-19 شیوع.

یوگنی Agoshkov/TASS via Getty Images

کره شمالی ناظران هشدار می دهند که این کشور اقدامات تهاجمی برای دفاع از خود در برابر COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus هستند hobbling تلاش برای مبارزه با بیماری سل (TB) و دیگر بیماری های عفونی.

ساندویچ بین دو COVID-19 نقاط داغ—چین و کره جنوبی—کره شمالی در پایان ژانویه به حالت تعلیق پروازهای بین المللی و قطع آن راه آهن پیوند با چین است. پس از آن محموله ظروف رهبری به کره شمالی در بندر Nampo متوقف شده در دالیان چین snagged در نوار قرمز در چین و جدید قرنطینه روش در Nampo. تنها راه در داخل و خارج از کره شمالی در حال حاضر یک راه عبور از آن مرز شمالی با چین است. کره شمالی به رسانه های دولتی گفت: مرز محدودیت باقی خواهد ماند تا زمانی که COVID-19 متوقف كردن یا یک واکسن در دسترس است.

قرار می دهد که کره شمالی هزاران نفر از بيماران مبتلا به سل در یک وضعیت مخاطره آمیز. سه ظروف با خط اول داروهای سل در میان صدها نفر برگزار شد تا در دالیان می گوید ایالات متحده بر اساس بشردوستانه سازمان رسمی که نخواست نامش فاش شود. رسمی اشاره می کند که کره شمالی را تامین خط اول داروهای سل است که انتظار می رود به اجرا در ماه مه یا ژوئن. این وضعیت حتی بیشتر خطرناک برای کره شمالی با آلوده مقاوم به چند دارو TB گونه است. درمان ساقط می تواند منجر به حتی بیشتر سرکش گونه است. “واقعا از آن باز می شود نگرانی” در مورد توسعه گسترده سل مقاوم به دارو در کره شمالی, رسمی می گوید.

در ضمن این COVID-19 وضعیت در کره شمالی در یک جعبه سیاه است. “اگر کسی دارای علائم تنفسی به طور بالقوه مرتبط با COVID-19 این بیماران خواهد بود پنهان به دلیل سیاسی و انگ اجتماعی می گوید:” Jiho چا جهانی بهداشت محقق در یمن و درگیری در پاسخ موسسه در دانشگاه منچستر. “آن را بررسی اپيدميولوژيک بسیار دشوار است.” کره شمالی گزارش داده گروه از افراد تحت قرنطینه برای مشاهده اما ناشناخته که آیا آن را می توانید تست دقیق برای ویروس.

همه خارجی بودند که هنوز هم در کره شمالی به عنوان از 1 فوریه شد به موضوع اجباری 30 روز قرنطینه به پایان رسید که در 1 مارس. گزارش نشان می دهد که کره شمالی در نظر دارد برای روشن شدن یک پرواز در اوایل هفته آینده از پیونگ یانگ به شهر ولادی وستک روسیه اجازه می دهد تا خارجی ها که مایل به ترک برای انجام این کار و آن را در لوازم پزشکی از جمله COVID-19 تست کیت ارائه شده توسط روسیه است.

مقام رسمی که سفر به طور منظم به کره شمالی زمانی که شرایط اجازه می دهد ترس برای رفاه این کشور و بهداشت کارگران است. “ما نگران سیاسی در معرض خطر [آنها] ممکن است به عنوان آنها سعی کنید به مدیریت coronavirus وضعیت و سلامت خطرات آنها ممکن است در صورت بودن در خط مقدم مراقبت” این مقام رسمی می گوید. “واقعا ما عمیقا نگران در مورد آنچه که ما ممکن است پیدا کردن—و یا که ممکن است وجود دارد—هر زمان که ما قادر به بازگشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im