Coronavirus همه گیر است و باعث برخی از واقعا عجیب و غریب و هولناک در شب, چشم انداز. های آنها کمک می کند.

کالیفرنیا زن در دهه هفتاد او شد رویای یک فروشگاه مواد غذایی است. گربه او بود دستور داد تا او را به خرید یک نام تجاری خاص از مرغ بود اما بیش از حد گران است. هنگامی که او را به ثبت نام با ارزان مرغ در دو صندوقدار گفت: زن او می خواهم که به مناسب ارائه مدارک برای مرغ بعد به این دلیل که سیستم نمی تواند صحیح پیدا کردن شماره. زن عذرخواهی کرد برای او حماقت اما تا به حال به درخواست: که در آن او قرار است برای پیدا کردن یک شماره در یک لاشه مرغ?

ارین به شدت یک منطقه خلیج ساکن شده است جمع آوری اضطراب Covid-19-مربوط به رویاهای مثل این یکی برای روز و روز. آنها زندگی می کنند—ده ها تن از آنها را کامل با تصاویر در یک وب سایت به نام من از Covid. توییتر teems با بیش از هزاران #pandemicdreams و #covidnightmares و بنابراین ق. بسیاری از این سند چشم انداز استاندارد اضطراب رویاهای: در حال تعقیب بودن به طور غیر منتظره برهنه بودن قادر به پیدا کردن چیزی است که شما به شدت نیاز به پیدا کردن. برخی از آنها خالص درهم و بی معنی. دیگران دست و پنجه نرم کردن با این ترور از Covid-19 همه گیر مانند بی پروا پزشکان فریب مردم به مصرف هیدروکسی کلروکین و یا افراد unsuspecting ابتلا به این ویروس از صفحات یک کتاب. صرف نظر از محتوای تقریبا همه پست ها در مورد کوروناویروس رویاهای وزش نسیم تا در همان محل: عجیب و غریب, نظر, می گویند من با داشتن رویاهای دیوانه بیش از حد.

هنگامی که شما خواندن این گزارش کلا و به شدت نیز از رویاهای عجیب و غریب و منحصر به فرد بلکه کاملا مشابه در فرم و لحن. به خواب محققان است که باعث می شود بسیاری از حس. “من نمی توانم فکر می کنم از دیگر جهانی زای تجربه شبیه به این می گوید:” جسیکا Payne که مطالعات خواب و استرس’ تاثیر بر حافظه و روانی عملکرد در دانشگاه نوتردام. “شما می توانید؟”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

شما می خواهم که به پنجه از طریق تاریخ برای پیدا کردن هر گونه مقایسه هر چند چند نهفته اند به عنوان بسیاری از مردم به عنوان زمان بیماری همه گیر. رویاهای یادآوری به شدت از گزارش های او را بخوانید در مورد خیال در آلمان نازی که موج “اداری fairtyales” در مورد شکل بینی تأیید ادارات و مقررات منع “باقی مانده گرایش های بورژوایی.” به عنوان Covid-19 pandemic همچنان بیشتر و بیشتر مردم در حال تجربه کابوس در مورد قوانین جدید اجتماعی فاصله—مردم دیگر سرفه در آنها ازدحام بیش از حد در آسانسور, نه با پوشیدن ماسک—و البته بخش مرغ اعداد و دیگر محتمل فروشگاه مواد غذایی پیچیدگی. برخی از مقایسه این شبانه سند چشم انداز به کسانی که رنج می برد توسط افراد مبتلا به اختلال استرس پس از جنگ خلیج فارس و یا 9/11.

در بخشی از این شباهت بین همه گیر رویاها و اضطراب رویاهای گذشته به این دلیل که مغز واکنش نشان می دهد استرس در مشخصه راه. “رویاهای که آنقدر عجیب و غریب, خیلی, احساسی, و پس از تکه تکه بسیار کلاسیک حرکت سریع چشم در خواب رویاهای می گوید:” Payne. در موقعیت های استرس زا را در خواب ممکن است خراب تر از حد معمول باعث آنها را به ترک و وارد خواب REM بیشتر است که می تواند ترک شما را با رویاهای به یاد داشته باشید. (برخی از افراد رها شده از بار رفت و آمد به دلیل قرنطینه اقدامات در حال حاضر بیشتر خواب و قادر به از خواب بیدار آهسته تر که همچنین می تواند منجر به هر دو بیشتر خواب REM و خواب بهتر نگهداری بود.)

با توجه به Payne افزايش سطح هورمون های استرس مانند کورتیزول نیز ممکن است نقش مهمی در حواس پرت قرنطینه رویاهای باعث آنها را به قطعه بیشتر—و هر کس کمی تاکید کرد در حال حاضر. عامل دیگری که ممکن است کمک به استثنایی, عجیب و غریب بودن از قرنطینه در آرزوی این است که آنها در حال تجربه کرده در حالی که بخشی از مغز به نام dorsolateral قشر که Payne تماس “گویا مرکز” غیرفعال شده است. “ما در این سطح بی سابقه ای از انگیختگی [با توجه به استرس ناشی از این بیماری همه گیر] عامل در یک سیستم که در آن مغز خود را نمی گفتن شما همه چیز دیوانه” پین می گوید. “آن را می سازد هیچ حس شما در حال تجربه بیشتر تکه تکه شدن اما همچنان در ساخت رویا است.” نه تنها مغز خود را در تلاش برای سنتز همه, عجیب و غریب, ورودی Covid زندگی, اما انجام این کار بدون گویا کاپیتان در راس. جای تعجب نیست که قرنطینه رویاهای چنین خوب جیر علوفه.

آن را نیز می تواند باشد که افرادی که آنلاین هستند بسیار بیشتر احتمال دارد به رویاهای که تحت تاثیر Covid-19 بیماری همه گیر. در پاییز سال 2001 اموزش Propper یک محقق است که بررسی های عصبی بسترهای حافظه در دولت, دانشگاه تدریس شد البته در مورد رویاهای که دانش آموزان خود را مورد نیاز به نگه داشتن روزانه, dream diaries. سپس 9/11 اتفاق افتاد و او را در دانش آموزان مشق شب شد یک رکورد از رویاهای قبل و بعد از حمله تروریستی است. به طور کلی در آنها گزارش افزایش رویای عناصر مرتبط با 9/11—آتش سوزی هواپیما—اما جالب به Propper بود که دانش آموزان را دیدم 9/11 مزاحم شدن در رویاهای خود را بیشتر. “بیشتر تلویزیون مردم را تماشا بیشتر آنها خواب بودند مورد 9/11,” Propper می گوید. “ما را پیدا کنید که در رابطه با گوش دادن به رادیو و یا صحبت کردن با دوستان و بستگان در مورد حوادث. من یک سوء ظن است که آن را بصری طبیعت از تلویزیون است.” Propper فکر می کند که قرار گرفتن در معرض به تصاویر و فیلم های مربوط به این بیماری همه گیر آنلاین ممکن است یک اثر مشابه است.

خوشبختانه اینترنت نیز ممکن است ارائه یک بردار برای تطهیر آنجا که تروما. (که گفت: Propper خواستار دور ماندن از داستان های ترسناک اگر شما در حال تجربه نگران کننده و به دنبال یک حرفه ای سلامت روان در صورت لزوم.) بسیاری از رویاها به شدت ارسال شده در من رویای Covid آمده با پیام های متصل به آنها را. “آنها اغلب بسیار شخصی چیزهایی مثل” من احساس می کنم آنقدر مضطرب در حال حاضر, و من یک زمان سخت صحبت کردن به خانواده در مورد آن’ یا ‘من مشکل خواب. من خیلی خسته از کابوس,'” شدت می گوید. “چیزی است که وجود دارد در مورد اتصال در این راه است. این فقط یک پورتال به برخی از چکیده محل برای افرادی که به ارسال رویاهای خود و نگرانی است.” برای شدت کل تجربه احساس بسیار صمیمی است.

هر دو پین و Propper فکر می کنم جدید صمیمیت مردم در حال توسعه با خواب خودشان چیز خوبی است. “من فکر می کنم که تا زمانی که مردم نمی ترسند آنها باید لذت بردن از این فرصت را به دریافت به دانستن خود را کمی بهتر” Propper می گوید. “فکر می کنم در مورد چگونه این رویاهای خود را منعکس زندگی می کند و یا اگر هیچ چیز دیگری فکر می کنم در مورد آنچه که در ذهن خود را.” پین معتقد است که بسیاری از رویاهای—حتی عجیب و غریب همه گیر dreams—نتیجه مغز خود را در تلاش برای کمک به پازل از طریق هرج و مرج آن را روشن در طول روز خود را. عجیب و غریب تصاویر و احساسات ممکن است هرگز به طور کامل حل و فصل اما برای بسیاری از به اشتراک گذاری تجربه آنلاین به نظر می رسد برای کمک به قرار دادن هرج و مرج را در زمینه مرغ و تمام.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چرا برخی از افراد تا بیمار ؟ درخواست خود را به DNA
  • نیویورک یک بار دیگر در زمین صفر در کلمات خود را
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de