Coronavirus نگرانی را ترک صندلی های خالی در بالا AI کنفرانس

Qiang یانگ, استاد کنگ Hong دانشگاه علم و فن آوری بود که به دنبال به جلو به AAAI, یکی از بزرگ هوش مصنوعی, کنفرانس, که می گیرد در نیویورک این هفته است.

یانگ شد و با توجه به در حال حاضر برنده جایزه مقاله توصیف یک راه برای هوش مصنوعی الگوریتم برای انجام تشخیص تصویر نقاشی از مجموعه داده های مختلف تا کنون که بدون آشکار کردن مطالب خود را. او تصمیم به لغو سفر خود را با توجه به اورژانس بهداشت جهانی باعث coronavirus در چین است. یانگ تخمین می زند که حدود 800 شرکت کنندگان از سرزمین اصلی چین و در حدود یک پنجم از 4000 برای ثبت نام در این کنفرانس را از دست ندهید این رویداد با توجه به ممنوعیت سفر اعمال شده توسط ایالات متحده در روز دوشنبه.

“این یک ترحم” یانگ می گوید از طریق WeChat از خانه اش در هنگ کنگ. “در راه آن را نشان می دهد که چگونه هوش مصنوعی پیشرفت بستگی به تلاش از هر دو ایالات متحده و چین در میان دیگران. هوش مصنوعی واقعا یک تلاش جهانی.”

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد coronavirus جهانی بهداشت و درمان اضطراری در هفته گذشته. کشنده و مسری ویروس آلوده بیش از 24,000 مردم, کشتن 490 با بیش از 3000 در یک شرایط بحرانی با توجه به آخرین اطلاعات از چین ملی کمیسیون بهداشت.

با این ویروس هنوز هم به سرعت در حال گسترش از مرکز آن ووهان از کشور چین به طور موثر زمین به توقف به عنوان کسب و کار تعلیق عملیات و مردم باقی می ماند در داخل خانه. اما ماهیت جهانی مدرن زنجیره تامین تحقیق در عملیات و کار علمی به این معنی است که اثرات موج دار شدن در حال گسترش در سراسر کسب و کار و فن آوری و حتی بیشتر به سرعت در حال.

یک سخنگوی انجمن آمریکایی برای هوش مصنوعی که سازماندهی این رویداد قادر به می گویند دقیقا چگونه بسیاری از محققان از چین شد و با توجه به حضور این سال است. یانگ می گوید که بسیاری از محققان چینی که از دست این رویداد را انتخاب کرده اند به ماندن تمام شب به منظور ارائه طریق تماس تصویری به جای.

اثر شیوع در AAAI کنفرانس نشان می دهد قدرت که در چین ساخته شده است تا در اساسی AI تحقیقات در سال های اخیر. چین در حال حاضر به تولید مقالات علمی در هوش مصنوعی از ما و تحقیقات منتشر شده در ماه مارس گذشته توسط آلن موسسه هوش مصنوعی نشان می دهد که کیفیت این مقالات است که به سرعت در حال افزایش.

عدم وجود بسیاری از محققان چینی است که بدون شک برای پیشرفت در هوش مصنوعی و صنعت این درایوهای. به عنوان یکی از سال برجسته ترین و محبوب ترین گردهمایی AAAI است جایگاه مهمی به بحث در مورد ایده های مهم هچ برنامه های راه اندازی و استخدام hotshot دانش آموزان است.

وضعیت نقاط به یک رابطه نزدیک که هنوز هم وجود دارد بین ما و دانشگاه با وجود رقابتی تنش احساس توسط دولت در واشنگتن و پکن است. چند منطقه از فن آوری در حال حاضر نه به نحوی وابسته به چین است. این کشور یک مرکز عمده ای از تولید و کسب و کار اما به طور فزاینده ای نیز یک کانون پژوهش است.

در یک فوتونیک صنعت رویداد برگزار شد در سان فرانسیسکو در این هفته به عنوان مثال برخی از شرکت های چینی بودند در حضور و غیاب وارد قبل از سفر از محدودیت های رفت و به اثر. اما طبقه نشان می دهد و همچنین تا به حال به عجله بخواهند صفحاتی دوباره مرتب با گیاهان و صندلی جایگزین غرفه برای پنهان کردن این واقعیت است که دیگر شرکت های چینی قادر به آمده است.

طولانی مدت و محدودیت های مسافرتی را تحت تاثیر قرار بسیاری از فن آوری است که با تکیه بر همکاری های بین المللی و رقابت است. هر دو LG و ZTE این هفته اعلام کرد که با توجه به coronavirus آنها غایب خواهد بود از دیگر فن آوری های جهانی و کسب و کار جمع آوری کنگره جهانی موبایل. برگزار شد در پایان این ماه در بارسلونا صورت عمده ویترین پیشرفته برای گوشی های هوشمند و فن آوری ارتباطات از جمله نسل بعدی فناوری بی سیم شناخته شده به عنوان 5G.

این وضعیت نیز ناراحت ساخت خودرو و زنجیره تامین. جنرال موتورز و تویوتا و تسلا و بزرگترین خودرو شرکت VW بسته اند و کارخانه در چین. هیوندای نیز مجبور به تعلیق تولید در کره جنوبی به دلیل کمبود قطعات که از چین است.

برای همه صحبت از شرق و غرب “واشدن,” بهداشت و درمان اضطراری برجسته چگونه در هم آمیخته کسب و کار و فن آوری در جهان است. و در عین حال نازک شدن از اتاق های کنفرانس و فضاهای رویداد ممکن است نشانه ای از چیزهایی که می آیند به عنوان هر دو ایالات متحده و چین به طور فزاینده ای به دنبال تبدیل شدن به بیشتر و خودکفایی در بخش فن آوری های مانند هوش مصنوعی و محاسبات کوانتومی و 5G. آمریکا در ماه های اخیر اعمال دقیق تر کنترل ویزا برای دانشجویان و محققان از چین از جمله در زمینه هوش مصنوعی و امنیت است.

جنگ سرد و بلاغت را احاطه کرده است که رقابت در فن آوری های مانند AI برخی از ناظران نگران است که آمریکا و چین در یک جغرافیای سیاسی برخورد ، حتی اگر این مورد نیست این پدیده ممکن است بد برای پیشرفت در زمینه هایی مانند AI.

اریک Topol, معاون اجرایی رئیس جمهور از موسسه تحقیقات استدلال در مقاله منتشر شده در مجله Nature Biotechnology در ماه اوت گذشته که بیشتر همکاری بین ایالات متحده و چین است که مورد نیاز برای هوش مصنوعی به یک تحول اثر در پزشکی است. دلیل این است که ما بیشتر تخصص علمی اما چین بی نظیر دسترسی به اطلاعات.

“این AAAI [وضعیت] داستان می گوید که چگونه چینی AI پژوهش تبدیل شده است به یک نیروی غالب و ستون فقرات جهانی تلاش” Topol می گوید. “برای من, آن را تقویت می کند چرا باید وجود داشته باشد به مراتب بیشتر آمریکا و چین همکاری. که روی حیله و تزویر در فضای سیاسی کنونی اما من امیدوارم که به جلو رفتن ما را فراتر از موانع.”

چارلز findhorn new story استادیار در دانشگاه استنفورد که در مطالعات جهانی با تکنولوژی چشم انداز اضافه می کند که طولانی مدت واشدن آیا ناشی از وضعیت سلامت و یا مانورهای سیاسی خواهد شد خبر بد برای هر دو ایالات متحده و نوآوری در اقتصاد ایالات متحده.

“همکاری بین ایالات متحده و چین افزایش یافته است, بیش از سال است و مرکزی برای راه نوآوری در اقتصاد آثار” findhorn new story می گوید. “اگر زنجیره تامین هستند decoupled پس از آن که در حال رفتن به افزایش هزینه ها و کاهش حاشیه سود و رشد شرکت های ایالات متحده. این است که حتی بیشتر واقعی در هوش مصنوعی که در آن یک ورودی مهم بسیار با استعداد مهندسین که به طور فزاینده ای از منابع در سراسر جهان است.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • علامت هشداردهنده طول می کشد در بزرگ و با تکنولوژی روسی, جاسوس
  • کریس ایوانز به واشنگتن می رود
  • شکسته آینده از مرورگر حریم خصوصی
  • من فکر کردم بچه ها من در حال مرگ بودند. آنها فقط درشت
  • نحوه خرید و استفاده از چرخ دنده در eBay—هوشمند امن راه
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر