Coronavirus نیروهای ایالات متحده آمریکا و بریتانیا برای لغو قطب جنوب تحقیق میدانی

چند دانشمندان را رسیدن به “عمق میدان” قطب جنوب این فصل آینده.

کلی فشار/بنیاد ملی علوم

علم‘s COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

Coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر لغو یک تابستان تحقیقات میدانی فصل است. در حال حاضر آن است دیگر: قطب جنوب در تابستان. بنیاد ملی علوم آمریکا و بریتانیا بررسی قطب جنوب (BAS) این هفته اعلام کرد که ایالات متحده و بریتانیا را بیشتر از خود برنامه ریزی تحقیقات قطب جنوب به عمق یخ از جمله بلند پروازانه خود را مبارزه مشترک برای مطالعه Thwaites, یخچال های طبیعی قطب جنوب یخ ورق بیشتر در معرض خطر کوتاه مدت ذوب.

تا کنون تلاش ها برای جلوگیری از رمان coronavirus از آلوده کردن کارکنان در سه ایستگاه های آمریکا و انگلستان سه ایستگاه در قاره موفق بوده اند. بالاترین اولویت برای سازمان ها برای آمدن زمینه های نجومی در قطب جنوب در تابستان از اکتبر تا مارس خواهد بود برای نگه داشتن این ایستگاه های عامل و کارکنان خود را امن و سازمان ها می گویند. علم اندازه گیری در ایستگاه های خود ادامه خواهد داد اما “عمق میدان” کار در سایت های دور خواهد بود به تعویق افتاد و تقریبا در تمام شرایط به عنوان کار برنامه ریزی شده برای نوسازی مکموردو استیشن اصلی ایالات متحده پایه.

که تاخیر به خصوص دردناک برای بین المللی Thwaites, یخچال همکاری (ITGC) بزرگترین پروژه میدان قطب جنوب تا به حال دیده می شود. Thwaites است در یک گوشه از راه دور از غرب قطب جنوب یخ ورق عظیم نیاز به پشتیبانی لجستیکی برای ITGC محققان برای انجام کار خود را. این 2020-21 فصل شد ITGC دوم بر روی یخ—و شاید مهم ترین.

در حال حاضر ITGC برنامه تنها برای چند کارکنان پشتیبانی برای بازدید از یخچال های طبیعی برای محافظت و نگهداری تجهیزات در سمت چپ بر روی یخ. “کار در قطب جنوب همیشه به ارمغان می آورد شگفتی ها و نا امیدی ها و مثل همیشه از ایمنی همه پارامونت” دیوید واگان مدیر علم در BAS گفت: در بیانیه ای اعلام تاخیر.

قطب جنوب محققان در حال حاضر از چپ به امید 1 سال خاموش نمی ماند خود را اندازه گیری. به عنوان آلیسون بنولل یک glaciologist در دانشگاه کلرادو بولدر قرار داده و آن را: “بیایید امیدوار باشیم که داده های ما مستقر ابزار ایمن ماندن تا سال بعد.”

نیوزیلند اعلام کرده است محدودیت های مشابه در آن تحقیقات قطب جنوب و بسیاری از کشورهای فعال در این قاره در حال انتظار برای اعلام مراحل مشابه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>