آزمون در تصفيه خانه فاضلاب در فرانسه نشان داد سطوح از کروناویروس که ظهور و سقوط بیش از زمان مانند موارد بالینی.

فردریک Florin/خبرگزاری گتی ایماژ

علم‘s COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

با نمونه برداری فاضلاب در سراسر بیشتری پاریس برای بیش از یک ماه محققان شناسایی ظهور و سقوط در رمان coronavirus غلظت که مربوط به شکل COVID-19 شیوع بیماری در منطقه, که در آن یک مستند است در حال حاضر سرکوب گسترش این بیماری است. گرچه برخی از گروه های تحقیقاتی گزارش داده اند که تشخیص coronavirus در فاضلاب محققان می گویند این مطالعه جدید برای اولین بار نشان می دهد که این روش می توانید انتخاب کنید تا یک افزایش شدید ویروسی غلظت فاضلاب در موارد قبل از منفجر شدن در درمانگاه. که اشاره به پتانسیل خود را به عنوان یک ارزان و غیر تهاجمی ابزار برای هشدار در برابر شیوع آنها می گویند.

“این دید نیز برای کمک به ما در پیش بینی موج دوم شیوع بیماری می گوید:” سباستین Wurtzer یک virologist در Eau de Paris, شهر را آب سودمند است. Wurtzer و همکارانش نوشته شده مطالعه است که کارشناسی در preprint مخزن medRxiv در 17 مارس.

فاضلاب ارائه نزدیک به زمان واقعی شیوع داده چرا که آنها به طور مداوم جمع آوری مدفوع و ادرار است که می تواند شامل coronavirus ریختن توسط انسان آلوده شده است. (هنگامی که از بدن دفع می شود این ویروس به سرعت تنزل اگر چه دانشمندان محدود به موارد عفونی ویروس در مدفوع.) واکنش زنجيرهای پليمراز تست شناسایی قطعات RNA از SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19. غلظت های بالاتر از ویروس در فاضلاب مربوط به تعداد بيشتری از افراد آلوده که به کمک سیستم فاضلاب.

برای پاریس مطالعه Wurtzer و همکارانش نمونه فاضلاب از تا پنج پاریس-منطقه گیاهان دو بار در هفته بین 5 مارس تا 7 آوریل است. آنها اشاره کرد: “غلظت بالا” از RNA ویروسی از چند روز قبل 10 مارس, روز اول که پاریس ثبت شده متعدد مرگ و میر ناشی از COVID-19. غلظت افزایش خود ادامه داد چند روز پیش از شتاب در موارد بالینی و مرگ و میر در پاریس. “ما بسیار روشن منحنی است که قبل از منحنی در تعداد موارد بالینی و در حال حاضر با سلول های ما دیدن مسطح از منحنی که می گوید:” لوران مولن یک مطالعه همکاری نویسنده و یک میکروبیولوژیست همچنین در Eau de Paris. او تخمین می زند آن زمان بین یک نصف روز و 3 روز برای فاضلاب به حرکت از توالت به گیاهان درمان.

فاضلاب می تواند نظارت بر نشان دادن زمان و مقیاس از شیوع بیماری است که در حال حاضر دشوار است برای تجسم چون کلی عدم بشر تست می گوید Zhugen یانگ یک مهندس پزشکی در دانشکده کرانفیلد دانشگاه علوم آب موسسه انگلستان مرکز است که در حال توسعه است $2 تست تشخیص SARS-CoV-2 در فاضلاب. “در بسیاری از کشورهای آزمون های فردی در تامین کوتاه مدت هستند و شیوع ارقام بر اساس مدل سازی کامپیوتری,” او می گوید. “اما فاضلاب نمونه می دهد و نسبتا ارزان قیمت مبتنی بر شواهد تصویر واقعی بار ویروسی در یک جامعه است.” با استفاده از مدل های کامپیوتری است که ترکیب داده ها در بسیاری از ذرات ویروسی افراد ریخته و چگونه آنها را تبدیل به رقیق شده در فاضلاب آن است که حتی ممکن است به ترجمه شناسایی ویروسی غلظت به برآورد تعداد مطلق از عفونت در سیستم فاضلاب را در حوضه آبریز او می گوید.

یکی دیگر از استفاده از فاضلاب نمونه است که آن میدارد تا ویروس همراه با تعداد زیادی از افرادی که مبتلا به SARS-CoV-2 اما حاضر نیست علائم این بیماری می گوید: پل Bertsch علم مدیر زمین و آب در کشورهای مشترک المنافع پژوهش های علمی و صنعتی سازمان در استرالیا. اگر چه ویروسی ریختن متفاوت در میان افراد و طول دوره عفونت های او می گوید: یک سیستم فاضلاب مخلوط این تغییرات به طور متوسط است که نشان دهنده گسترده تر جامعه است. و با توجه به سیستم فاضلاب این هشدار می تواند به سرعت می آیند. او اشاره می کند که فاضلاب نظارت در اسرائیل برای مثال برداشت شیوع بیماری فلج اطفال قبل از هر گونه موارد بالینی به نظر می رسد در همه, با توجه به یک سال 2018 مطالعه است.

ساختمان در مطالعات مشابه در هلند و ایالات متحده Bertsch گروه در هفته گذشته گزارش شده برای تشخیص coronavirus در استرالیا فاضلاب. او و همکارانش نمونه برداری فاضلاب در بریزبن به نمایندگی از 600000 نفر در ماه مارس و آوریل. در مقایسه با مطالعه در پاریس داشت: اوج ویروسی ریختن که مکاتبه با اوج شناسایی از طریق مستقیم تست انسان. این تفاوت ممکن است توضیح بیشتر شایع بشر تست در استرالیا, او می گوید.

Bertsch می گوید او امیدوار است به “شیر” در استرالیا سیستم های موجود برای نظارت و فاضلاب به صورت غیر قانونی مواد مخدر به توسعه ملی COVID-19 سیستم مانیتورینگ است که می تواند در محل در عرض 1 ماه. بعد از آن حتی ممکن است عملی به “رفتن به بالا-pipe” با تخصصی نمونه پورتال اجازه می دهد ظریف در مقیاس جامعه انتخاب شدند. “ما می تواند آزمون با کد پستی, برای مثال,” او می گوید.

در ضمن به عنوان سرکوب اقدامات کشیدن در سراسر جهان سخت اقتصادی هزینه های برخی از کشورهای در حال کاهش در محدودیت و برخی از مردم در اعتراض به مستندات. فاضلاب داده ها ممکن است آنها را به فکر می کنم دو بار یانگ می گوید. “آنها می تواند اعداد و درک جدی از این به ظاهر نامرئی شیوع” او می گوید. “دیدن باور کردن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im