کروناویروس یک نام: این بیماری کشنده است Covid-19

سیستم های یکپارچه اروپا بزرگترین صوتی-تصویری نشان می دهد تجارت در جهان در این سال را تکرار اتفاق می افتد در حال حاضر در شهر آمستردام قرار بود به خوبی برای هنجار کارسون. او رئيس جمهور از تخصص AV دنده شرکت در تمپه, آریزونا—آن را می سازد یک کابل HDMI با بسیاری از آداپتور جک در یک پایان—و کنفرانس خوب به نظر می رسید شاید اگر بیشتر کم با حضور بیش از معمول است. و سپس در اطراف ظهر سهشنبه, Carson تلفن روشن. تماس پس از تماس در جریان بود به دفتر مرکزی شرکت. چون کارسون شرکت است که به نام Covid و از روز شنبه به طوری که این بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

در هر سازمان بهداشت جهانی این گنده, serial-number-مانند نام مورد 2019-nCoV است نه بیشتر. این بیماری که آلوده بیش از 40 ، 000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 1 ، 000 در حال حاضر رسما به نام Covid-19—CoronaVirus بیماری 2019. و هر Coronavirus گروه مطالعه از کمیته بین المللی طبقه بندی از ویروس ها (در یک preprint پس از داوری نیست اما به احتمال زیاد پاک می شود) این میکروب خود را در حال حاضر به نام سندرم حاد تنفسی کروناویروس 2 یا SARS-CoV-2.

نه خیلی بهتر است ؟ مطمئن نامگذاریهای جدید را ندارد و مغز از یک “سارس” و یا یک “ميگويد.” آنها قطعا برای کارسون و Covid. “ما را بالا پایان صفحات دیوار و کابل برای بازار های تجاری و ما واقعا سخت به ساخت نام تجاری ما و ساخت محصولات خوب” کارسون می گوید. “بنابراین هر زمان شما را در ارتباط با یک در سراسر جهان همه گیر من فکر می کنم آن چیزی است که باید نگران است.” در واقع فقط از بازاریابان در AB InBev سازندگان تاج آبجو.

اما بیماری نامگذاری وجود ندارد تا همه چیز را آسان تر در تیتر نویسندگان و ویراستاران ویکیپدیا. نامگذاری ویروس ها است که به قول شاعر T. S. Eliot, یک موضوع جدی است. مردم چگونه توصیف یک بیماری است و افرادی که آن را می توانید ایجاد و یا تداوم خطرناک کلاله. قبل از taxonomists کردم آهولد از آن, ایدز شد غیررسمی نامیده می گی مربوط به نقص ایمنی یا شبکه که موفق به خوراک ضد همجنس ترس و عوامفریبی در حالی که به حداقل رساندن که داخل وریدی مواد مخدر و افرادی که به دنبال تزریق خون نیز در معرض این بیماری است. و مبارزه برای کشف و نام هر دو ویروس (که در نهایت تبدیل به ویروس نقص ایمنی انسانی یا HIV) و بیماری (سندرم نقص ایمنی اکتسابی) را پاره پاره بین المللی جامعه شناسی برای چند دهه.

نامگذاری و بعد فورا رفت واز بسیار آسان تر است. در سال 2015 پس از چند دهه از آنچه آمد به نظر می رسد در حقیقت مانند فرهنگی حساس اشتباه سازمان بهداشت جهانی با صدور بیانیه سیاست چگونه به نام حال ظهور بیماری های عفونی. بخشی از این نقطه بود که برای کمک به دانشمندان در تولید نام قبل از عمومی آن را برای آنها است. بنابراین قوانین وجود دارد. نام باید به طور کلی بر اساس علم-y چیزهایی مانند علائم و یا شدت—هیچ مکان (آنفلوآنزای اسپانیایی) مردم (Creutzfeld-یعقوب بیماری) و یا حیوانات (مهاباد). به عنوان هلن Branswell نوشت: در آمار در ماه ژانویه هنگ کنگ از ساکنان در سال 2003 متنفر نام سارس چرا که آنها را دیدم در initialism یک مرجع خاص به خود شهر وضعیت به عنوان یک منطقه ویژه اداری در چین است. و رهبران عربستان سعودی نیست خیلی آن را دوست دارم زمانی که محققان هلندی به نام coronavirus HCoV-KSA1 ده سال بعد—که مخفف Human Coronavirus پادشاهی عربستان سعودی است. احتمالی آن استاندارد نام سندرم تنفسی خاورمیانه هنوز هم به پایان رسید تا صدایی مانند آن بود سرزنش کل منطقه است.

نتیجه همه که rulemaking و سیاسی حساسیت است anodyne Covid-19. “ما تا به حال برای پیدا کردن یک نام است که نمی توان به موقعیت جغرافیایی یک حیوان یک فرد یا گروهی از مردم است که آن هم تلفظ و مرتبط با بیماری” گفت که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه. “همچنین به ما می دهد یک فرمت استاندارد برای استفاده برای هر آینده شیوع کروناویروس.”

نتیجه: بد شانسی برای نیل کارسون را Covid و همچنین به عنوان طرفداران کلاغ و کلاغ—corvids—که خواندن بیش از حد به سرعت. (یک covid نیز یک واحد از ظهر در قرن 17 ماکائو و چین اما احتمالا عمل در اینجا.) بیشتر ظالمانه Covid-19 در حال حاضر یک قالب که تعداد در پایان است که به رسمیت شناختن ضمنی که جهان احتمالا در برخورد با شماره های بالاتر در دهه های آینده. سه انسان coronaviruses در 17 سال presage بیشتر از همان.

دادن ویروس با نام های مختلف از این بیماری کمک می کند تا با آن آینده-لغات مشکل بیش از حد. در گذشته تنها ویروس ها است که دانشمندان می دانستند در مورد آن شد که ناشی از بیماری ها; این حس به ارتباط نام. اما در دهه گذشته بسیاری از ویروس ها آنها را کشف کرده ایم لازم نیست که هر بیماری مرتبط. “در حال حاضر آن را تقریبا استثنایی به یک ویروس کشف شده با توجه به بیماری می گوید:” الکساندر Gorbalenya یک بازنشسته virologist در مرکز پزشکی دانشگاه لیدن و دیرین عضو Coronavirus مطالعه ،

بنابراین SARS-CoV-2 حداقل کمی خاص است. “چقدر آنها با هم همپوشانی دارند و به اطلاع هر یک از دیگر بستگی به شرایط خاص تاریخی شرایط” Gorbalenya می گوید. “نام این ویروس جدید حاوی ‘سارس کوروناویروس” به دلیل آن را از نزدیک مرتبط. آنها متعلق به همان گونه است.”

که کمی گیج کننده است. در سال 2003 این بیماری سارس یک نام قبل از اینکه این ویروس که ناشی از آن است که دانشمندان پس از آن پس از نام بیماری: SARS-CoV. جدید ویروس SARS-CoV-2 است پس از نام است که در سال 2003 پاتوژن چرا که آنها از نظر ژنتیکی مرتبط است.

این نام می تواند رفته اند یکی دیگر از راه. ملی چین کمیسیون بهداشت اعلام کرد بیش از آخر هفته شد که آن را به تماس با این بیماری رمان Coronavirus پنومونی یا NCP. و Branswell گزارش شده در ماه ژانویه که دیگر نام نامزد بودند که در خارج وجود دارد—اما کلمات اختصاری برای جنوب شرق آسیا سندرم تنفسی و حاد تنفسی سندرم شد فقط بیش از حد گنگ است. “ما به سادگی نگاه چگونه ویروس های دیگر هستند نام برد. و تمام ویروس ها در این گونه ها به نام متفاوت اما همه آنها شامل—در یک راه یا راه دیگر—’سارس Coronavirus.’ بنابراین وجود دارد هیچ دلیلی که چرا این ویروس جدید نباید هم بود به نام “سارس Coronavirus'” Gorbalenya می گوید. “است که بسیار ساده و در منطق.” آن را فقط اتفاق می افتد که باعث شد تا حدودی پیچیده نام. اما این یکی است که ساخته شده است به آخرین.


بزرگ تر سیمی داستان
  • داخل SpinLaunch فضای صنعت بهترین راز نگهداری
  • CollegeHumor به کمک شکل آنلاین کمدی. چه مشکلی پیش آمد ؟
  • در داخل فدرال’ نبرد در برابر Huawei
  • 10,000-سال ساعت اتلاف وقت است
  • جدید ایمنی وسایل در حال ساخت اتومبیل بیمه گران
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر