Coronavirus ایجاد کرده است یک بوم—اما شاید نه عزیزم رونق

بسته. میخانه ها بسته است. Tinder تاریخ لغو شد. یک شب می ایستد عملا غیر قانونی است. اما با وجود این آشکار موانع coronavirus هنوز ایجاد یک صنعت رونق فروش.

Lelo سوئدی لوکس اسباب بازی با نام تجاری می گوید که دیده می شود افزایش فروش توسط 40 درصد است. Ann Summers, اسباب بازی های جنسی, لباس زیر زنانه, خرده فروش دیده است 27 درصد افزایش در فروش, اسباب بازی های جنسی نسبت به این زمان در سال گذشته و کاندوم, فروش دو برابر در فضا فقط یک هفته. انگلستان Meds داروخانه آنلاین مستقر در لندن گزارش داد افزایش ویاگرا فروش و 23 درصد افزایش سفارشات از قرص صبح روز بعد.

با وقت اضافه در طول روز ذخیره نمی رفت و آمد و یا کار آن را تنها طبیعی است که زوج در حال استفاده از آن به رابطه جنسی می گوید: هلن فیشر محقق ارشد در موسسه کینزی یک مرکز تحقیقاتی متمرکز بر رابطه جنسی, جنسیت و تولید مثل. و داشتن رابطه جنسی باعث تغییرات هورمونی در بدن است که در حال خوش آمدید در این تند و تلخ بار—دوپامین منتشر شده است که باعث احساس لذت و شادی. سطح تستوسترون مطرح شده در هر دو مردان و زنان است که باعث افزایش میل جنسی, شما می خواهید حتی بیشتر ، “من فکر می کنم که یکی از دلایلی که بسیاری از مردم در حال تبدیل به رابطه جنسی نه تنها آنها کردم اما آن را در واقع بسیار خوبی برای شما می گوید:” فیشر.

کسانی که در خانه خوشحال در حال پیدا کردن راه های دیگر برای دریافت شاد و خرم. غیرقانونی برخورد یک سایت دوستیابی برای کسانی که به دنبال امور خارج از زناشویی است تجربه 15 درصد افزایش در فعالیت بر اساس این زمان در سال گذشته است. در یک بررسی از وب سایت 54 درصد از مردان گفتند که تا به حال آغاز شده و امور در چهار هفته اخیر با 74 درصد از این مردان گفت: دلیل خود را برای انجام این کار بود و خستگی.

Tinder دیده است 12 درصد افزایش در مکالمات روزانه در انگلستان است که به طور متوسط در ماه مارس ماندگار شدند و هشت درصد دیگر نسبت به ماه فوریه است. در ایتالیا است که گفته می شود حدود دو تا سه هفته جلوتر از انگلستان از نظر گسترش ویروس مکالمات ماندگار 29 درصد دیگر از آنها را یک ماه پیش.

“مردم هنوز هم ممکن است برخی از درجه ای از اتصال و برخی از درجه ای از انگیختگی عملا می گوید:” موری Blacket یک رابطه مشاور. او معتقد است که در وب سایت های دوستیابی و نرم افزار می تواند برخی از درجه ای از خود تسکین دهنده طول بیماری همه گیر به عنوان افراد منحرف خود را با ساخت این ارتباط با افراد دیگر.

در گذشته اجرا مستندات باید به معنای افزایش نرخ تولد نه ماه پایین خط. بنابراین ما می تواند رو به یک coronavirus کودک رونق در پایان سال ؟ یک بارها به نقل قطعه ای از تحقیقات از مدرسه اقتصاد لندن نشان می دهد که در سراسر کشور خاموشی در کلمبیا در اوایل 1990s منجر به کشت و ناخواسته تولد—اگر مردم گیر بودن در خانه در تاریکی ناشی از بارداری و سپس گیر بودن در خانه در یک مستند می تواند یک اثر مشابه است.

دیوید Reher استاد بازنشسته در دانشگاه Complutense مادرید شک و تردید است. او به بررسی اثرات فصل در نرخ تولد و علل اصلی رونق کودک و معتقد است که این امر می تواند یک جهش بلند پروازانه به فرض وجود دارد خواهد بود یک چشم انداز مثبت در باروری به دلیل این که چگونه این حوادث در گذشته است. “فقط با داشتن خرابی با توجه به Covid-19 کسب و کار لزوما نشان می دهد در نه ماه زمان” او می گوید. در این مستند از لحاظ تئوری تنها افرادی که رابطه جنسی هستند که جداسازی با شرکای دراز مدت بنابراین ممکن است افراد کمتری داشتن رابطه جنسی به طور کلی. و افزایش در تعداد زیادی از اسباب بازی فروخته می شود به سادگی می تواند با توجه به مردم به خرید آنها را برای استفاده در خود را دارند.

“زمان بحران در زمینه های تاریخی همواره بار که بروز مفاهیم کاهش یافته است می گوید:” Reher. او اضافه می کند که هنگامی که استثنایی زمان بحران گذشت وجود دارد جهش در مفاهیم با تشکر remarriages, دوباره, خانواده, و یا افرادی که فقط از سر گرفته شد فعالیت جنسی است.

اما به عنوان Covid-19 ادامه بحران جهانی ممکن است به صورت یک مسئله بزرگتر هنگامی که آن را به جنس می آید. Karex بزرگترین تولید کننده کاندوم به تازگی به تعطیل آن سه کارخانه در مالزی به مدت 10 روز در حالی که انتظار برای موافقت دولت برای ادامه در حال اجرا به عنوان یک ضروری خدمات. حتی پس از آن مجاز به ادامه فعالیت کارخانه ها تنها قادر به فعالیت در 50 درصد ظرفیت است.

“مکان های که ما بیشتر نگران هستند مکان هایی که کاندوم با ارائه کمک های انسان دوستانه که هیچ گزینه های دیگر می گوید:” ایان Leong رئیس روابط سرمایه گذار در Karex در مالزی. در جهان توسعه یافته وجود دارد بسیاری از گزینه های مختلف برای کنترل تولد بنابراین ممکن است یک تغییر قابل توجه در نرخ تولد اما در کشورهای در حال توسعه وجود دارد ممکن است مسائل ناشی از عدم کاندوم عرضه از افزایش تولد به گسترش اچ آی وی است. در حال حاضر Karex کارخانه در تایلند است که قادر به نگه دارید تا با تقاضا پس از آن امیدوار است که وجود خواهد داشت نه هر گونه بد گویی در اثر است.

مانند بسیاری از زندگی در حال حاضر این ماده از انتظار برای دیدن اینکه آیا یا نه یک کودک رونق اتفاق می افتد. فیشر معتقد است که حتی اگر ما نمی بینیم سنبله در تولد این مستند می توانست گسترده تر و اثرات آن بر روابط با عجله از افراد ازدواج کرده یا طلاق گرفته در آینده نزدیک. “هر نوع فاجعه هل می دهد ما را به مرحله بعدی در رابطه ما,” او می گوید. “وجود دارد شکستن امتیاز دارد و تشدید نقاط. این یکی از آنها است.”

این داستان در ابتدا در ظاهر سیمی انگلستان است.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • ریاضیات از پیش بینی این دوره از coronavirus
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • ابتدا انکار و سپس از ترس: بیماران خود را در کلمات خود
  • ابزار سرگرم کننده و راهنمایی برای ماندن اجتماعی در حالی که شما در خانه گیر کرده
  • من باید توقف سفارش بسته? (و دیگر Covid-19 پرسش و پاسخ)
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>