وجود یک ویروس مرگبار در سراسر چین در حال حاضر, اما خود مجله است و آرام بخش پیام برای آمریکایی: “برای دیدگاه” انتشار توییتی پنجشنبه “آنفولانزا یک تهدید بزرگتر در آمریکا” این فقط آخرین حماسی اجرای چنین مقایسه: “این ویروس کشتن ایالات متحده کودکان نیست یک حاکم عناوین” the Daily Beast توصیه; “نگران نباشید در مورد جدید coronavirus نگرانی در مورد آنفولانزا” گفت: Buzzfeed. حتی ایالات متحده جراح عمومی است بدست در این ایده. وجود دارد به عنوان بسیاری از 5 میلیون موارد شدید آنفلوآنزا در سراسر جهان در هر سال و 650,000 مرگ و میر; به عبارت دیگر می گوید Axios “اگر شما گوشی مورد coronavirus اما شما نمی توانید واکسن آنفولانزا در شما کردم آن را به عقب.”

آن را “ویروسی whataboutism.” درخواست تجدید نظر به نفاق شده است بومی به گفتمان سیاسی; و در سال های اخیر مرغان گسترش یافته است. در حال حاضر این جهش قالب شعارهای آمده است به بحث از چه چیزی می تواند یک اپیدمیولوژیک تهدید. جدید کروناویروس چیزی برای نگرانی در مورد ؟ آره اما تا آنفولانزا و… شما به نظر نمی رسد به مراقبت بیش از حد در مورد آن!

به خوبی به خاطر توقف. بله ما می دانیم آنفولانزا بد است—هیچ کس دوست دارد آنفولانزا. اما gambit از موقعیت ویروس آنفلوانزا به عنوان ترسناکتر از دو دشمنان است که به عنوان خطرناک به عنوان آن است که hackneyed. در طول شیوع بیماری کشنده تب خونریزی دهنده است که آمار غرب آفریقا در سال 2014 آمریکایی ها اطمینان دوباره و دوباره است که “ابولا بد است. آنفولانزا بدتر است.” این درست است که ابولا نمی تبدیل شدن به یک تهدید واقعی در ایالات متحده, که در آن دو نفر از بازگشت از آفریقا با بیماری درگذشت و تنها دو مورد جدید عفونت ثبت شد. این هم درست است که 148 کودکان در امریکا—و هزاران نفر می میرند از آنفلوانزا زیر بیش از زمستان است. اما این whatabout آمار واقعا به معنای تیز کردن ما هوشیاری در اطراف آنفولانزا و یا حتی برای تشویق ما به سمت نرخ های بالاتر از واکسیناسیون. آنها فقط قرار است برای آرام ما را و ما متوجه است که ما نیاز به رفتن به قطعه بیش از برخی دیگر بیشتر عجیب و غریب صدایی بیماری است.

ناشی وحشت می تواند صالح هدف به خصوص وقتی که وحشت بی اساس است. ابولا قطعا نیست از بین رفت از زمین—های اخیر شیوع بیماری در کنگو آلوده بیش از 3000 نفر از اوت. اما ما در حال حاضر یک واکسن علیه این بیماری و ما بهتر مجهز به سرکوب آن گسترش یافته است. در عین حال وحشت است ناخواسته عواقب مضر. برای مثال فقط در هفته گذشته به ما آموخته است که احتکار ماسک صورت با سالم مصرف کنندگان ممکن است باعث خطرناک کمبود برای سلامت کارگران که به آنها نیاز دارید بیشتر.

در مقایسه با ابولا کشف شد دهه پیش coronavirus فشار پشت شیوع آغاز شد که در چین با نام تجاری جدید به دانشمندان. تا کنون در این پاتوژن ادعا کرده 638 زندگی می کند و ما به سادگی نمی دانم چگونه آن را رفتار در هفته ها و ماه آمده است. با گفتن مردم به نگرانی نیست—و یا که ما باید نگران “بیشتر” در مورد آنفولانزا—ما ممکن است در نهایت فرسایش اعتماد عمومی در رسانه ها. چه اتفاقی می افتد اگر این coronavirus ثابت می کند بسیار بدتر از ما انتظار می رود ؟ دولت چین در حال حاضر تحت بررسی برای کم اهمیت جلوه دادن خطرات. چرا آمریکا اخبار رسانه ها می خواهم به تکرار خطا ؟

حتی در خود گرفته و شرایط آنفولانزا مقایسه تکیه بر ضعیف و کوته ریاضی. آنفولانزا می تواند کشتن Amercans توسط دهها هزار نفر اما این به دلیل آن بوده است در اطراف تا زمانی و تا به حال زمان زیادی به گسترش است. میلیون ها نفر از دریافت ویروس در هر سال و کمتر از 0.1 درصد از آنها هلاک از آن است. چه میزان از مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید? هیچ کس می تواند برای برخی می گویند اما تخمین می زند باید ماند در حدود 20 برابر رای برای آنفلوانزای یا 2 درصد است. برخی از virologists ادعا این است که یک دست بالا گرفتن به دلیل موارد خفیف ممکن است گرفتن نادیده گرفته است; دیگران شمارنده با توجه به عدم دسترسی به تست تشخیصی بسیاری از مرگ و میر ممکن است uncounted. در کوتاه مدت آن را بیش از حد به زودی برای گفتن دارد. همچنین مشخص نیست که چگونه موثر این coronavirus گسترش از فرد به فرد. تعداد موارد تایید شده از رشد 282 on Jan. 21 به 31,211 در فوریه. 7. آن را ممکن است گسترش خواهد داد. و یا دیگری آن را ممکن است سرعت بخشیدن به. در نور از این عدم قطعیت شاید ما نباید خیلی سریع به مشاور هر کس به “یک Grippe” در نگرانی های خود را.

من میگویم این است که من نمی خواهم به کسی گفتن مردم به نگرانی در مورد بیماری قلبی به جای آنفولانزا در سال 1918. قبل از این که شیوع بیش از آن تا به حال منجر به کشته شدن حدود 50 میلیون نفر در سراسر جهان; و در ایالات متحده تعداد مرگ و میر ناشی از بیماری تنفسی پیشی گرفته و کسانی که از بیماری های قلبی برای اولین بار در یک دهه. وقتی که می آید به بیماری و عفونی به خصوص آنهایی که بهتر است برای جلوگیری از خوردگی در برابر عوامل بیماری زا یک دیگر در یک نوع از “مرگ و مير بازی های المپیک”. مادر طبیعت نمی اجازه دهید ما را انتخاب کنید à la carte که مشکلات هضم و هنگامی که. آن را بیشتر شبیه به او ستون ما صفحات با مسائل ما را نمی پرسند و سپس اضافه کردن به آن حتی اگر ما در حال کامل.

من آن را دریافت کند وجود دارد همه چیز به اندازه کافی به نگرانی در مورد در حال حاضر. دموکراسی فاسد شده و تغییر آب و هوا است که پیشرفت کودکان برگزار شد در قفس بهداشت و درمان است که به طور فزاینده غیرقابل تحمل و صورتحساب بلندی. آن را سخت به شمع بر نگرانی در مورد چیزی که اتفاق می افتد در سمت دیگر این سیاره است. هنوز هم ما نباید اجازه دهید خودمان بود swindled از ظرفیت ما برای همدلی. به عنوان شعارهای ویروسی whataboutism تمایل به کاغذ بیش از این درد و رنج از افراد دیگر است. وجود بیش از 50 میلیون نفر در مستند در قلب جدید کروناویروس بیماری و بیمارستان ها در حال مبارزه برای نگه داشتن apace. داستان های غم انگیز شده اند نصب تا مانند که از 16 سال مبتلا به فلج مغزی که فوت در استان هوبئی هنگامی که پدر خود را تنها پرستار—قرار داده شد در قرنطینه. هنگامی که اخبار به ما بگویید که ما باید تمرکز بر روی آنفولانزا آنها تلویحا اجازه می دهد تا ما را به چشم پوشی از این درد و رنج در چین است. زمانی که آنها نشان می دهد که به اصطلاح ‘2019nCov’ coronavirus به نظر می رسد بزرگترین تهدید برای, پیر و در حال حاضر بیماران آنها ما را تشویق به چشم پوشی از plights از مردم در آن گروه و یک ageist و ableist نقطه نظر. در واقع دانشمندان هنوز در حال گردآوری داده ها به دقیقا می دانند که بیشتر در معرض ابتلا بیماری شدید.

به جای بازگشت زمان و زمان دوباره به این آنفولانزا مقایسه بیایید تمرکز بر یک مشکل ما برطرف می کند. جهانی زیرساخت برای سرکوب شیوع جدید پاتوژن تضعیف شده است توسط ناپایدار بودجه: سازمان بهداشت جهانی گفته است که به آن نیاز دارد $675 میلیون دلار برای پوشش هزینه های خود را طرح پاسخ به کروناویروس جدید از فوریه تا آوریل و یک مقاله ی دانشگاهی اشاره می کند که سازمان کل 2018-2019 بودجه آمد به حدود 4.4 میلیارد—فقط کسری از 33 میلیارد دلار سالانه بهداشت و درمان و خدمات اجتماعی در بودجه کبک کانادا, استان, که در آن من زندگی می کنند. (همان مقاله اشاره می کند که که بودجه این است که “کمتر از بودجه بسیاری از بیمارستان های بزرگ در ایالات متحده است.”) در ضمن مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در حال اجرا از پول به صورت اپیدمی جهانی پیشگیری و کاهش تلاش در 39 خارج از 49 کشور جهان است.

من می دانم که من می دانم: کمبود بودجه مؤثر هستند بسیاری از پروژه های مهم نه فقط کسانی که با هدف جلوگیری از شیوع بیماری است. برخی ممکن است ادعا می کنند در این سن whataboutism که در حالی که defunding CDC بد است برش مواد غذایی تمبر بدتر است. اما زمانی که ما این بازی مجموع صفر بازی ما تا پایان shortchanging خودمان. ما نیاز به می گویند: “به اندازه کافی” یا whatabouts هرگز به پایان خواهد رسید.


بزرگ تر سیمی داستان
  • انتشار kratom: در داخل آمریکا داغترین جدید مبارزه با مواد مخدر فرهنگ
  • علامت هشداردهنده طول می کشد در بزرگ و با تکنولوژی روسی, جاسوس
  • ما در فضا نیروی خشن و راه اندازی در اینترنت
  • تاریخ مواد غذایی, عکس از عمری هنوز هم برای صبحانه ‘گرم
  • من مانیتور من’ الکترونیک و شما باید بیش از حد
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im