با استناد به تهدید در حال رشد از coronavirus انجمن فیزیک آمریکا (APS) در 55,000 عضو حرفه ای انجمن فیزیکدانان و محققان در زمینه های مرتبط لغو بزرگترین نشست سال فقط 34 ساعت قبل از آن قرار بود برای شروع. APS مارس نشست برگزار می شود این هفته در کلرادو مرکز کنوانسیون در دنور و جامعه پیش بینی شده بیش از 10 ، 000 نفر از سراسر جهان شرکت کنند. اما اواخر روز گذشته APS با صدور بیانیه ای به طور ناگهانی تماس خاموش نشست.

“تصمیم برای لغو شد بر اساس آخرین داده های علمی گزارش و این واقعیت است که تعداد زیادی از شرکت کنندگان در این نشست هستند که از خارج از آمریکا” از جمله کشورهایی که این ویروس در گردش است و برای آن مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری را به مردم توصیه می شود برای جلوگیری از غیر ضروری سفر APS بیانیه می گوید. “[T]او تصمیم گیری ساخته شده بود از نگرانی عمیق خود را برای سلامت و رفاه ما ثبت نام کارکنان فروشندگان و دنور جامعه است.”

متاسفانه برای بسیاری از محققان متوجه آمد و تنها پس از آنها می خواهم وارد در دنور. “Holy sh*t! #apsmarch جلسه لغو شده است!,” توییتی Kees طوفان یک متخصص در تئوری پلیمرها و نرم ماده از Eindhoven University of Technology در هلند. “1000s از مردم در حال حاضر باید در اینجا در دنور این عمده است. هیچ ایده آنچه که من باید انجام دهید در حال حاضر در حال حاضر در اینجا و همه رزرو شده برای یک هفته تمام…” او بعد از توییتی که او “آرام” بود و قادر به کتاب قبلی خانه پرواز.

دیگر نگران هزینه های به خصوص برای هزاران نفر از دانشجویان تحصیلات تکمیلی که به طور معمول به کمک ایران در این نشست است. “من درک می کنم تصمیم خود را, اما وحشتناک زمان” توییتی اونا Goncin یک دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه ساسکاچوان. “من احساس می کنم esp متاسفم برای تمام دانش آموزان گراد خواهد شد که مجبور به پرداخت از جیب برای این!” APS می گوید آن را بازپرداخت این کنفرانس هزینه ثبت نام است که می تواند به $695 دلار برای اعضای عادی و $305 برای فارغ التحصیل-دانشجو عضو و سعی خواهد کرد برای کمک به ثبت نام جبران هزینه های استفاده نشده و رزرو هتل.

به طور کلی فیزیک در دنور و در جای دیگر به نظر می رسد در تلاش برای ایجاد بهترین وضعیت با بسیاری از ارائه به ارسال مذاکرات در اینترنت. “شاید این نیز می تواند تبدیل به یک چیز [برای آینده جلسات] و ما می تواند کمک به کسانی که قادر به سفر و همچنین کاهش برخی کربن خروجی ایم” کریستوفر Savoie از مؤسسین و مدیر عامل شرکت زاپاتا محاسبات کوانتومی محاسبات شرکت چرخید از دانشگاه هاروارد.

APS رهبری در حال حاضر در برابر یک تصمیم مشابه برای دیگر سالانه مبنی بر کوچکتر مارس جلسه که برنامه ریزی شده است برای 18-21 مارس در واشنگتن, DC. در جای دیگر در جهان coronovirus شیوع در حال حاضر snarled تحقیقات باعث لغو یا به تعویق افتادن جلسات و تلاش های تحقیقاتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im