تصور کنید در آن روز انتخابات 2020 اما با پیچ و تاب و تیره: همانطور که میلیون ها نفر خانه های خود را ترک و ایستادن در صف های طولانی در شلوغ مراکز مقامات آنها را ترغیب به همین محافظ و ماسک و دستکش و آنها را در انتخابات مارک مداد به پای صندوق های رای به طوری که آنها لازم نیست برای به اشتراک گذاشتن نوشتن ظروف با غریبه ها. و به پای صندوقهای رای دید در شب, به گزارش ظهور است که مردم در انتخابات رسیده است پایین تاریخی از یک مخلوط از رای دهندگان بی تفاوتی و ترس از ابتلا به کشنده ویروس جدید که پخش كردن, سکوت و بسته شدن مدارس و خانه از عبادت در شهرستانها عمده در سراسر کشور.

این صحنه نیست, یک پیش بینی از آنچه ممکن است اتفاق می افتد در برخی از آینده dystopian. این چیزی است که فقط با باز شدن در ایران, که در آن انتخابات اقدام روز جمعه در این صورت از رشد Covid-19 شیوع است که این کشور در تلاش است شامل. برخی از گزارش ها قرار داده و میزان مشارکت در تهران در 40 درصد از بیش از 60 درصد از چهار سال پیش. بسیاری از رای دهندگان به رهبری به پای صندوق های رای با پوشیدن ماسک.

ایران در انتخابات باید به عنوان یک هشدار به آمریکایی ها از آنچه اتفاق می افتد در اینجا در ماه نوامبر باید coronavirus دست آوردن جای پایی در خاک ما. متاسفانه آمریکا شیوع تر به نظر می رسد به احتمال زیاد روز به روز.

کارشناسان بهداشت عمومی در حال زنگ زدن به طور فزاینده ای شدید آلارم. روز جمعه CDC به نام ویروس “عمومی فوق العاده تهدید سلامت” و هشدار داد احتمال نهایی انسان به انسان انتقال در ایالات متحده است. دو روز بعد CDC به روز شده آن راهنمایی برای آنچه انتظار می رود بعد از وقوع هشدار داد که فرد به فرد انتقال است “به احتمال زیاد” را به رخ می دهد در امریکا نشان می دهد که بیمارستان ها ممکن است تبدیل به “ضعف” و “زیرساخت های حیاتی مانند اجرای قانون خدمات پزشکی اورژانس و صنعت حمل و نقل نیز ممکن است تحت تاثیر قرار.” این بدان معنی است که زمان برای آمریکایی ها شروع به فکر می کنم از طریق چگونه به جلو و یک انتخابات ملی در برابر پس زمینه از یک بیماری همه گیر است که قطعا دیدن رای دهندگان به طور قابل توجهی سرکوب به خصوص در انبوه مناطق شهری و در میان جمعیت های آسیب پذیر.

جایگزین خوبی می تواند باطل مبارزه بر سر اینکه آیا به تعویق انداختن 2020 انتخابات است. سیاستمداران نمایندگی روستایی بیشتر رای دهندگان به احتمال زیاد فشار به جلو بروید. نمایندگان وسیع تر ، سخت تر آمار جمعیت مراکز تماس برای تاخیر بیش از نگرانی هایی است که ترکیبی از ترس از گسترش بیشتر بیماری و قرنطينه—یا رسما توصیه می شود یا خودخواسته—خواهد تلفات مشارکت مردم در مناطق خود. آیا انتخابات پیش رو می رود با وجود شیوع و یا آن را به تعویق افتاد تا زمانی که بحران به پایان رسیده است, از دست دادن طرف می تواند معقول و منطقی در مورد نتایج نامشروع هستند و ما می تواند در نهایت در بازی uncharted قانون اساسی خاک اگر یکی از طرفین حاضر به قبول نتایج.

ما دولت توسط دولت گریخته از قوانین انتخابات و محلی مدیریت رای گیری زیرساخت های ترک ما چند گزینه برای یک مرکزی در پاسخ هماهنگ به این بیماری همه گیر را انتخاب کنید. تحت قانون ایالات متحده, ایالات فرد تا حد زیادی مسئول برای انجام انتخابات با کمی حمایت دولت فدرال و یا نظارت. به عنوان مثل وجود ندارد و حتی بسیار در راه ادبیات علمی در اطراف تاثیر بلایای طبیعی بر ما انتخابات بسیار کمتر واقعی برنامه ریزی برای چه اگر و هنگامی که فاجعه اعتصاب در روز انتخابات.

11 سپتامبر و طوفان کاترینا و سندی نمونه هایی از بلایای طبیعی است که مختل انتخابات, اما آن را دشوار است به منظور جلب درس از آنها را به خاطر هر حال محدود و موضعی تاثیر بود و به کار گرفته شده توسط دولت و مقامات محلی به عنوان یک رویداد.

گزارش 2014 از انجمن ملی از وزرای دولت وظیفه نیروی اورژانس آمادگی برای انتخابات نشان داد که از 37 آمده است که در پاسخ به آن بررسی تنها 12 “تا به حال قوانین برخورد با به تعویق افتادن انتخابات و تنها 11 متحده مورد نیاز برنامه ریزی احتمالی برای انتخابات است.” اکثر ایالت پاسخ داد که آنها می تواند سقوط در برخی از ترکیب های موجود اولیه رای گیری رای-با-ایمیل و غایب رای گیری گزینه های در مواقع اضطراری است.

هیچ طرح ملی برای چه باید بکنید در مورد انتخابات اگر شیوع کروناویروس قرار می دهد ما در شهرستانها مستند و پر بیمارستان های ما در ماه نوامبر. اما این بدان معنا نیست که وجود ندارد ساده حل کنند.

پاسخ این است که نگاهی به آرا-توسط-mail گزینه ای است که در عمل به عنوان یک پشتیبان برای این فرد رای دهی در اکثر ایالت ها و آماده سازی آن برای تبدیل شدن به ابزار اصلی رای گیری در ماه نوامبر. این کار نیاز به ایالات متحده برای هر دو نسخه قابل چاپ اضافی لازم آراء و توزیع آنها را در موقع به ثبت نام رای دهندگان. آنها نیاز به گام تا بازی خود را به سرعت: در سال 2016 انتخابات تنها حدود 24 درصد از رای دهندگان بازیگران برگه های رای توسط ایمیل (یا رای توسط پست الکترونیکی و یا غایب). تنها سه متحده—اورگان و واشنگتن و کلرادو—تا به حال همه برگه های رای خود بازیگران از طریق پست و در حالی که یکی دیگر از شش تا به حال بیش از نیمی از آرای خود را به بازیگران به عنوان غیابی. در 25 ایالت باید حداقل نوعی رای-توسط-mail گزینه, اما در بسیاری از آنها آن را به یک گزینه محدود.

کنگره نمی تواند حکم که ایالات متحده آماده برای انجام نوامبر انتخابات به طور کامل از طریق پست الکترونیکی-در آراء هر یک بیش از آنها می تواند دستور به سراسر کشور انتقال به رای گیری الکترونیکی در اوایل 2000s. اما به عنوان با کمک امریکا رای به قانون 2002 که پول انداخت در ایالات متحده به چهار سال تبدیل به e-voting اگر کنگره به سرعت عمل می تواند کمک به کشورهای پوشش هزینه عمده رای-با-ایمیل rollout. آن را معقول و منطقی به امیدواریم که که ما می تواند حرکت کند به رأی-با-ایمیل فقط در چند ماه چون بر خلاف e-voting انتقال رای-با-ایمیل فقط شامل پوسته پوسته شدن کشورهای موجود absentee ballot سیستم و استقرار یک کاملا جدید مجموعه ای از فن آوری های.

ملی congressionally بودجه انتقال به رای-توسط-mail مدل در اوایل انتقال به e-voting نه تنها آماده سازی ما برای برگزاری سالم و عادلانه انتخابات مهم نیست که چقدر زشت ممکن است همه گیر می شود اما هنگامی که در محل آن نیز محافظت در برابر آینده اختلال در انتخابات از آتش سوزی, سیل, طوفان, حملات تروریستی و دیگر بلایای طبیعی و انسان ساخته شده است.

بعلاوه پست الکترونیکی-در برگه کاغذ نیست در معرض همان نوع از cybershenanigans که انتخابات کارشناسان امنیتی در حال حاضر در حال فرسایش مورد برای سال 2020 است. بر خلاف صرفا الکترونیکی رای گیری از بدون کاغذ e-voting دستگاه پست الکترونیکی-در برگه های رای آمده با ساخته شده است در دنباله مقاله به طوری که نتایج را می توان تایید از طریق تصادفی ممیزی.

ما می توانیم آماده سازی کشور ما سیستم انتخابات برای افزایش احتمال گسترده Covid-19 شیوع در خاک آمریکا, اما ما زمان زیادی ندارد. در کنفرانس تماس CDC r. schultze ، هشدار داد که آمریکایی ها ممکن است شبیه مستند و قرنطینه اقدامات برای کسانی که گرفته شده در چین با بسته شدن مدارس و کسب و کار یک امکان واقعی است. کنگره باید قانون در حال حاضر به صندوق رای-با-پست انتقال و دولت های انتخاباتی باید شروع به برنامه ریزی برای پیاده سازی آن. اگر ما به سرعت سخت شدن انتخابات ما زیرساخت در برابر تهدید قریب الوقوع از coronavirus ما در معرض خطر انتخابات هرج و مرج و بحران حکومت در یک مقیاس است که دشمنان خارجی ما حتی نمی تواند رویای تحریک از طریق حتی پیچیده ترین انتخابات الکترونیکی-دخالت تلاش.


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در opinion@wired.com.


بزرگ تر سیمی داستان
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • سیمی راهنمای به اینترنت از چیزهایی که
  • چگونه برای به اشتراک گذاری فایل امن آنلاین
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de