این تصادفی نیست که برخی از بدترین بیماری ویروسی شیوع بیماری در سال های اخیر — سارس, MERS, ابولا, ماربورگ و به احتمال زیاد تازه وارد 2019-nCoV ویروس — سرچشمه در خفاش ها.

جدید, دانشگاه, کالیفرنیا, برکلی, مطالعه می یابد که خفاش ها’ شدید پاسخ ایمنی به ویروس ها می تواند درایو ویروس به تکثیر سریع تر به طوری که زمانی که آنها پرش به پستانداران با دمای سیستم ایمنی بدن مانند انسان ویروس ها انتقام مرگبار ویران کردن.

برخی از خفاش ها — از جمله کسانی که شناخته شده به عنوان منبع اصلی از عفونتهای انسانی — نشان داده شده است به میزبان سیستم ایمنی بدن است که همیشه در ابتدا به کوه دفاع در برابر ویروس ها. عفونت های ویروسی در این خفاش ها منجر به سریع پاسخ که دیوار ویروس از سلول. در حالی که این ممکن است به حفاظت از خفاش ها از آلوده شدن با بالا ویروسی بارهای آن را تشویق می کند این ویروس ها برای تولید مثل بیشتر به سرعت در یک میزبان قبل از دفاع را می توان نصب شده است.

این باعث می شود خفاش ها یک مخزن منحصر به فرد به سرعت در حال بازتولید و شدت انتقال ویروس ها. در حالی که خفاش ها می تواند تحمل کند ویروس ها مثل این که این بت ویروس ها و سپس حرکت به حیوانات که فاقد سریع-پاسخ سیستم ایمنی بدن ویروس ها به سرعت خود را پایمال جدید میزبان منجر به مرگ و میر بالا نرخ.

“برخی از خفاش ها قادر به سوار شدن این قوی ضد ویروسی پاسخ بلکه تعادل آن را با یک ضد التهاب پاسخ گفت:” کارا بروک فوق دکتری میلر همکار در UC برکلی و نویسنده اول این مطالعه. “سیستم ایمنی بدن ما تولید می گسترده التهاب اگر تلاش این همان استراتژی ضد ویروسی. اما خفاش ها به نظر می رسد منحصر به فرد مناسب برای اجتناب از خطر immunopathology.”

محققان توجه داشته باشید که اخلال در زیستگاه خفاش به نظر می رسد استرس حیوانات و باعث می شود آنها را ریخته و حتی بیشتر ویروس در بزاق و ادرار و مدفوع که می تواند آلوده حیوانات دیگر.

“افزایش تهدید های زیست محیطی به خفاش ها ممکن است اضافه کردن به تهدید مشترک بين انسان و حيوان گفت:” بروک که با این نسخهها کار با یک خفاش برنامه نظارت بر بودجه توسط دارپا (ایالات متحده Defense Advanced Research Projects Agency) که در حال حاضر در ماداگاسکار بنگلادش و غنا و استرالیا است. پروژه خفاش, یکی, سلامت, بررسی ارتباط بین از دست دادن زیستگاه خفاش و سرريز از بت ویروس به دیگر حیوانات و انسان است.

“خط پایین این است که خفاش ها به طور بالقوه ویژه هنگامی که می آید به میزبانی ویروس ها گفت:” مایک, چکمه, یک بیماری بوم شناس و استاد دانشگاه برکلی از یکپارچه زیست شناسی. “این تصادفی نیست که بسیاری از این ویروس ها هستند که از خفاش ها. خفاش ها هستند که حتی نزدیک به ما مربوط است بنابراین انتظار نداریم که آنها را به میزبان بسیاری از انسان ها در کامپیوتر است. اما این کار نشان می دهد که چگونه خفاش سیستم ایمنی بدن می تواند درایو حدت است که غلبه بر این.”

این مطالعه جدید که توسط بروک و همکاران خود را منتشر شد که در این ماه در مجله eLife.

چکمه و UC برکلی به عنوان همکار Wayne Getz در میان 23 چینی و آمریکایی با همکاری نویسندگان یک مقاله منتشر شده در هفته گذشته در مجله EcoHealth استدلال می کند که برای همکاری بهتر بین آمریکا و دانشمندان چینی که متمرکز بر بیماری های, محیط زیست و ظهور عفونت.

شدید پرواز منجر به طولانی تر طول عمر-و شاید ویروسی تحمل

به عنوان تنها پستانداران پرنده خفاش ها بالا بردن میزان سوخت و ساز در پرواز به یک سطح است که دونفره است که به دست آورد به همین اندازه جوندگان هنگامی که در حال اجرا است.

به طور کلی, شدید فعالیت بدنی بالا و میزان سوخت و ساز منجر به افزایش آسیب بافتی به علت تجمع واکنش مولکول ها در درجه اول در برابر رادیکال های آزاد. اما برای فعال کردن پرواز خفاش ها به نظر می رسد که توسعه مکانیزم های فیزیولوژیکی موثر برای پاک کردن این مولکول های مخرب.

این است که طرف نفع کارآمد تصفیوی آسیب رساندن به مولکول های تولید شده توسط التهاب هر علت که ممکن است توضیح دهد خفاش ها’ منحصر به فرد دوره طولانی. حیوانات کوچکتر با ضربان قلب سریع تر و سوخت و ساز بدن به طور معمول کوتاه تر دوره از حیوانات بزرگتر با آهسته شدن ضربان قلب و متابولیسم کندتر احتمالا به دلیل بالا سوخت و ساز بدن منجر به بیشتر مخرب رادیکال های آزاد است. اما خفاش ها منحصر به فرد در داشتن دور دیگر دوره نسبت به سایر پستانداران به همان اندازه: برخی از خفاش ها زندگی می کنند از 40 سال در حالی که جوندگان به همان اندازه ممکن است زندگی می کنند دو سال است.

این سریع چرخی پایین التهاب نیز ممکن است یکی دیگر از جوشیدن: چرخی پایین التهاب مرتبط با ایمنی ضد ویروسی پاسخ. یک کلید ترفند از بسیاری از خفاش ها’ سیستم ایمنی بدن است و مو-باعث انتشار یک مولکول سیگنالینگ به نام اینترفرون-آلفا که می گوید سلول های دیگر به “مرد ایستگاه نبرد” قبل از اینکه یک ویروس با حمله به.

بروک کنجکاو بود که چگونه خفاش ها’ سریع پاسخ ایمنی بدن تاثیر می گذارد تکامل از ویروس ها میزبان آنها پس از انجام آزمایش بر روی سلولهای کشت از دو خفاش ها و به عنوان یک کنترل یک میمون. یک خفاش, خفاش میوه مصری (Rousettus aegyptiacus) یک میزبان از ویروس ماربورگ نیاز به مستقیم حمله ویروسی قبل از پیاده خود را اینترفرون-آلفا ژن به سیل بدن با اینترفرون. این روش کمی آهسته تر از استرالیا, سیاه, flying fox (Pteropus alecto) یک مخزن Hendra ویروس است که در ابتدا برای مبارزه با عفونت ویروس با اینترفرون-آلفا RNA است که رونویسی و آماده به نوبه خود به پروتئین است. این میمون سبز آفریقایی (Vero) همراه خط تولید اینترفرون در همه.

هنگامی که به چالش کشیده شده توسط ویروس ها تقلید ابولا و ماربورگ مختلف پاسخ از این تلفن خطوط قابل توجه بود. در حالی که میمون سبز همراه خط به سرعت در حال غرق و کشته شدن توسط ویروس ها یک زیر مجموعه از rousette خفاش با موفقیت سلول های دیواره خود را از عفونت های ویروسی با تشکر از اینترفرون هشدار دهنده.

در استرالیا سیاه پرواز روباه سلول های پاسخ ایمنی بود و حتی موفق تر با عفونت ویروسی کاهش قابل ملاحظه ای بیش از آن در rousette همراه خط. علاوه بر این بت اینترفرون پاسخ به نظر می رسید اجازه می دهد تا عفونت به آخرین طولانی تر است.

“فکر می کنم از ویروس ها بر روی تلفن تک لايه مانند آتش سوزان را از طریق جنگل. برخی از جوامع — سلول — اضطراری پتو و آتش شستشو بدون آسیب رساندن به آنها را, اما در پایان روز شما هنوز هم سوختن زغال سنگ در سیستم — هنوز هم وجود دارد برخی از ویروسی سلول,” بروک گفت. بازمانده جوامع می تواند سلول های تولید مثل ارائه اهداف جدید برای ویروس و راه اندازی سوختن عفونت است که همچنان ادامه دارد در سراسر بت در طول عمر.

بروک و چکمه های ایجاد یک مدل ساده از خفاش ها’ سیستم ایمنی بدن برای از نو خلق کردن آزمایش های خود را در یک کامپیوتر است.

“این نشان می دهد که داشتن واقعا قوی اینترفرون سیستم کمک خواهد کرد که این ویروس ها باقی بماند در میزبان” بروک گفت. “هنگامی که شما یک بالاتر پاسخ ایمنی بدن شما این سلول ها که در حال محافظت از عفونت طوری که این ویروس می تواند در واقع تا سطح شیب دار آن تکرار رای بدون ایجاد آسیب به آن هاست. اما زمانی که این نشت را به چیزی شبیه به یک انسان ما لازم نیست که همان کسانی که انواع مکانیزم ضد ویروسی و ما می تواند بسیاری از آسیب شناسی.”

محققان اشاره کردند که بسیاری از خفاش ویروس پرش به انسان از طریق حیوانات واسطه. سارس رو به انسان از طریق, آسیایی, نخل civet; MERS از طریق شتر; ابولا از طریق گوریل ها و شامپانزه ها; Nipah از طریق خوک; Hendra از طریق اسب و ماربورگ از طریق آفریقایی سبز میمون. این ویروس هنوز هم باقی می ماند بسیار تلخ و مرگبار پس از ساخت نهایی پرش به انسان است.

بروک و چکمه های طراحی رسمی تر مدل از بیماری تکامل در خفاش ها به منظور درک بهتر ویروس سرريز به دیگر حیوانات و انسان است.

“این واقعا مهم است به درک مسیر از عفونت به منظور قادر به پیش بینی ظهور و گسترش و انتقال” بروک گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی