جاناتان ادامه اذعان می کند که چیزی از یک دایناسور وقتی که می آید به انتشار کار خود را. متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه لنکستر در انگلستان خوانده بود و همیشه به دنبال روش های قدیمی—ارسال به یک مجله پذیرفته شده دریافت کنید, دریافت نظرات و ویرایش از همکار داوران تجدید نظر در این مقاله منتشر شده است.

اما چند سال پیش چیزی آغاز شده و آزار دهنده در او. این روند به طور معمول حرکت بسیار کندتر از یک بیماری شیوع. و حتی زمانی که آن را به حرکت سریع آن می تواند شامل ملاحظات علاوه بر دقت. ارسال مقالات برای مبارزه با ابولا در طول تابستان سال 2014 ادامه می گوید او احساس خود تیم بود نادیده گرفته شده توسط مجلات در حمایت از پژوهش است که می خواهم جلب توجه بیشتر از روزنامه نگاران پس از انتشار. “من به یاد داشته باشید در زمان آینده این اتفاق می افتد ما باید فقط وبلاگ آن'” خواندن می گوید.

او کار بر روی جدید کروناویروس در حال حاضر و زمانی که 2019-nCoV آغاز پخش كردن, خواندن فکر او می خواهم کنار خود saurian طبیعت و سعی کنید چیزی جدید. “به جای تلاش برای ارائه آن را به یک مجله ما فکر آن را مهم است برای گفتن آنچه که اتفاق می افتد” جزئیات می گوید. تیم خود را کاهش یافته است “رمان coronavirus 2019-nCoV: برآورد اولیه از اپیدمیولوژیک پارامترها و اپیدمی پیش بینی” در medRxiv—که “med-archive” یک زندگی علوم preprint سرور. بدون بررسی دقیق و بدون تجدید نظر. فقط یک دکمه را فشار دهید و آن را بر روی اینترنت. احتمالا خوب برای علم به طور کلی. آن را نیز منفجر اجتماعی—آرامی داستان عبرت انگیز از یک دنیای جدید از علوم ارتباطات و بیماری های عفونی.

سنتی مجالت مختلف فعال اورژانس پروتکل به سرعت همه چیز را در طول شیوع سریع تر انتشار چرخه و کاهش paywalls در درجه اول. تیم از دانشمندان در سراسر جهان در حال دور زدن آنها به هر حال برقراری ارتباط نه تنها خود را از اوایل روز نتیجه گیری بلکه روش و روش. محققان می گویند این بار با سرعت و تعداد مطلق از preprints بی سابقه بوده است.

که خوب! زیرا این علم باعث می شود سریع تر و بهتر است و آن را کمک به زندگی دانشمندان عضویت در زمینه های دیگر در آغوش یک حالت جدید. اما آن را نیز کمی ترسناک است. دانشمندان نه تنها آنهایی که می توانید با دانلود یک preprint. که باز می شود تا کار به امکان سوء تفاهم و یا سوء تعبیر.

این هفته coronavirus مقالات تحت سلطه top 10 نقاط Rxivist که آهنگ ترافیک و موضوعات در bioRxiv. زمانی که من صحبت می کرد به فرار Blekhman, دانشگاه مینه سوتا, ژنومیک محقق که اجرا می شود Rxivist به عنوان یک طرف فرفره مردم دریافت مقاله بالا 29,000 بار. “این مقاله منتشر شد شش روز پیش و آن را در حال حاضر بیشترین دانلود مقاله از همه زمان در میکروبیولوژی دسته و 17-بیشترین دانلود مقاله به طور کلی” Blekhman می گوید. “من را دیده اند که قبل از.”

برخی از این علاقه جدید است زیرا preprints کمک به حرکت علمی رو به جلو است. “سود اولیه است که احتمالا در دانشمندان قادر به بهبود کار خود را برای دیدن آنچه که دانشمندان دیگر در حال کار بر روی و آمد تا با برخی از اجماع می گوید:” مایا Majumder یک محاسباتی اپیدمیولوژی در بیمارستان کودکان بوستون و دانشکده پزشکی هاروارد. “برای شیوع بیماری به خصوص من فکر می کنم مهم نیست که چقدر سخت یک مجله تلاش می کند به نقد و بررسی به عنوان سریع که ممکن است وجود دارد هنوز هم برای رفتن به تاخیر بیاندازد.” بنابراین برای preprint سرور.

این کمک می کند که پزشکی مجلات بدست خیلی واضح تر در مورد تمایل خود را برای انتشار پس از سنتی, بررسی, مقالات که در حال حاضر در جهان از طریق preprint سرور. که همیشه صدق نمی. اما در حال حاضر سنگین-hitter وظیفه مجلات مانند مجله لانست, علمو جدید مجله پزشکی انگلستان باید تمام گفته محققان که یک preprint نمی کشد یک مقاله از در حال اجرا—البته با درجات مختلفی از وضوح و کامل است. که تغییر سیاست حذف برخی از بازدارنده; در حال حاضر هیچ کس به تعادل اخلاق در انتشار به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی در یک حرکت سریع درست در برابر ضرورت اخذ منتشر شده در مجلات به دریافت کمک های مالی و تصدی. در واقع حدود دو سوم از مقالات نوشته شده در preprint سرور bioRxiv رفتن به منتشر شده در مجلات مورد بررسی.

که گفت:, مدرسه قدیمی مجلات هنوز هم تلاش برای تمایز بین دو نوع از مقاله است. “ما نمی خواهیم به انتشار چیزی که عام نیست و شایستگی توجه مخاطبان ما. پزشکان انتظار دارند ما را به انتخابی و کمک به آنها تمرکز می گوید:” ادوارد Campion اجرایی سردبیر NEJMکه Campion می گوید واز بیش از 50 مقاله در coronavirus در پنج روز قبل از اینکه ما صحبت کرد. “آنچه ما در حال انتشار است که کارشناسی و بررسی و انتخاب شده است.”

NEJM به مانند دیگر مجلات تسریع خود را در نشریه روش های آن را به عنوان در دیگر بهداشت عمومی بحران. “ما بسیاری از منابع و ما قادر به تحمل همه چیز بسیار سریع” Campion می گوید. “برخی از این اوضاع چاپ و نشر در کمتر از 48 ساعت حتی 24 ساعت هنوز حفظ استانداردهای ما.”

قبل از مطبوعات و پیروان استدلال می کنند که در مورد آنها بررسی فرآیند اتفاق می افتد—اما پس از انتشار به جای قبل. و آنها می توانید مطمئن شوید که کار خود را باقی می ماند تا به امروز در یک حرکت سریع به اطلاعات محیط زیست است.

در سمت تلنگر است که بهره هر چند که جدید rawer علمی کار فیلتر کردن به عموم مردم خیلی بیشتر به سرعت و بدون تفسیر یا مداخله. گاهی اوقات که می تواند به معنای way-out, نظریه جدی گرفته بود و این ایده که جدید کروناویروس نوعی از bioweapon. (هیچ مدرکی وجود ندارد که که در آن است.) اما حتی جریان اصلی ایده ها نیاز به حد عالی رساندن. “اگر آن نشده است همکار و در عین حال شما باید فوق العاده صریح و روشن در مورد آن اگر شما در حال برنامه ریزی برای به اشتراک گذاشتن که کار با گسترده تر مخاطبان” Majumder می گوید. “مردم ارسال خواهد شد چیزی در یک preprint سرور pop آن را بر روی توییتر و سپس ناپدید می شوند برای 24 ساعت. و پس از آن به پایان می رسد تا در هرج و مرج محض است که اتفاق افتاده چند بار در حال حاضر با این خاص شیوع.”

که آنچه اتفاق افتاده است با خواندن این تیم است. آنها محاسبه terrifyingly بالا R0 متوسط تعداد افراد آلوده انسان را به این ویروس به نوبه خود. این یک شاخص کلیدی از شدت بیماری است. کاغذ رفت (با عرض پوزش) ویروسی. و سپس به عنوان خوانده شده تیم تجدید نظر تعداد پایین. این نوع از تغییر ممکن است شده ام noncontroversial بين المللی اپيدميولوژی جامعه است. اون پایین که راه در توییتر. “سوء ظن من این است که ما واقعا نمی دانند که چگونه مردم به این اطلاعات و استفاده آن و کار کردن چه چیزی را از آن. ما تمایل به فقط با قرار دادن این اعداد وجود دارد خارج وجود دارد” خواندن می گوید. “من یک کاربر توییتر, بنابراین من واقعا نمی دانم چه به انتظار. این یک شیب منحنی یادگیری.”

اما آن را یک ارزش بالا رفتن. دیدن تمام این مقالات آمار در جانشینی سریع به این معنی است که دانشمندان می توانید ببینید که آیا همه در حال رسیدن به نتیجه یکسانی یا شدید واگرا آنهایی که آیا وجود دارد پرت و یا گسترده توافق. “این نوع از چیزهایی که کمک های عمومی و علم را در درک که آیا جهت آنها حرکت حس می کند.” Majumder می گوید. “این هیجان انگیز برای دیدن است که اتفاق می افتد در زمان واقعی است.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • CollegeHumor به کمک شکل آنلاین کمدی. چه مشکلی پیش آمد ؟
  • در داخل فدرال’ نبرد در برابر Huawei
  • علم در پشت تهیه اسپرسو کامل
  • جدید ایمنی وسایل در حال ساخت اتومبیل بیمه گران
  • نمی شکست بزرگ فناوری
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im