Coronavirus تست است در آینده نزدیک به مطب شما

ایالات متحده’ پاسخ اولیه به این رمان coronavirus یکی از فدرال سازمان بهداشت و درمان کاملا عدم ارائه به اندازه کافی تست داستان مرحله بعدی این است که از همان سازمان تلاش خواهم جهنم را به عقب. فقط بیش از یک ماه پیش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منتقل شده و دور از آن قبلی heel-کشیدن و شروع به هل دادن تست به شدت بیشتر اجازه می دهد بیشتر labs به صفحه نمایش مردم برای این بیماری است. به جای ارسال هر نمونه از سراسر کشور به CDC ستاد در آتلانتا به عنوان FDA مورد نیاز در ماه فوریه به کارکنان مراقبت های بهداشتی می تواند به ارسال نمونه ها به بسیاری دیگر از آزمایشگاه برای تجزیه و تحلیل انجام می شود.

اما در حالی که این ظرفیت در مسیر درست رهبری آن را فقط به اندازه کافی نشده است. برخی از مردم هنوز در انتظار تا دو هفته برای نتایج آزمون—بیش از زمان کافی برای رفتن از منطقی سالم به مرگ از Covid-19. اکثر نمونه ها مورد تجزیه و تحلیل در آزمایشگاه های اجرا شده توسط شرکت های بزرگ مانند تلاش برای تشخیص و LabCorp که فرایند مقادیر بزرگ از تست های تشخیصی. اما ارسال نمونه ها انتظار برای آنها را به پردازش می شود و در نتیجه طول می کشد ساعت یا حتی چند روز. گاهی اوقات نمونه فرستاده نمی شوند به صورت جداگانه و باید صبر کنید تا ارسال شود با یک دسته. این اساسا یک نسخه کوچکتر از مشکل همان است که ما تا به حال قبل از: به جای آن از یک تنگنا در سی دی وجود دارد بسیاری از کوچکتر تنگناها در سراسر کشور است.

یک روند جدید وعده برای باز کردن این تنگناها است. طیف گسترده ای از شرکت ها در حال توسعه و آزمایش است که می تواند اعزام به بیمارستان و مطب و فرودگاه و—شاید—حتی خانه های مردم. این دستگاه به طور کلی به اندازه یک آشپزخانه لوازم آشپزخانه را می توان مورد استفاده برای تست بیماران درست در نقطه ای از مراقبت بازده نتایج در عرض یک ساعت. FDA در حالت گرفتن تا به تازگی به دست اضطراری مصوبات برای چهار نفر از این سامانه تست سیستم عامل که شروع به گسترش و تنوع بخشیدن به تست قابلیت های. این اورژانس مصوبات اجازه شرکت ارائه تست بر اساس داده های اولیه در دستگاه های قبل از نتیجه گیری از طولانی FDA, بررسی, تا زمانی که سلامت اضطراری همچنان ادامه دارد.

در مارس 20, تشخیص مولکولی شرکت Cepheid دریافت اولین تایید FDA برای سریع نقطه از مراقبت Covid-19 تست. آزمون می آید به عنوان یک $35 flip-top پلاستیک کارتریج حدود اندازه یک رول از نیم دلار است که شاخه را به شرکت های موجود GeneXpert دستگاه. در حالی که بسیاری از سیستم های دیگر نیاز به مراقبت های بهداشتی کارگران به unceremoniously درج یک سواب پنبه به نقاط حساس بیمار بینی یا گلو Cepheid سیستم همچنین می توانید با یک نمونه برگرفته طریق ملایم تر بینی شستشو (فکر می کنم: neti pot) گفت: Cepheid افسر ارشد پزشکی دیوید Persing هر چند از آن باقی مانده است دیده شود که آیا مردم خواهد شد و در واقع ترجیح می دهند که. مراقبت های بهداشتی کارگران پس از آن قرار می دهد نمونه مایع در یک نمونه انتقال لوله و با استفاده از یک پیپت به حرکت آن را به یک لوله کوچک در کارتریج که دارای تست معرف و یا مواد تشکیل دهنده. سپس آنها را پاپ کارتریج به GeneXpert براق خاکستری جعبه است که به نظر می رسد مانند یک دیسک سخت خارجی آرایه. از وجود این ماشین طول می کشد بیش از microfluidics—کوچک لوله کشی—راهنمای واکنشهای شیمیایی همراه; 45 دقیقه بعد دستگاه گزارش نتیجه آن به یک کامپیوتر متصل.

این Covid-19 تشخیصی متکی به روش real-time PCR مانند بسیاری از دیگران در حال استفاده در حال حاضر فقط سریع تر. یک روش PCR یا واکنش زنجيرهای پليمراز به روش آزمون باعث می شود تشخیص به دنبال منحصر به فرد ژنتیکی توالی از SARS-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19. Persing گفت: اصلی مورد استفاده برای Cepheid دستگاه خواهد بود در بیمارستان ها شلوغ است که نیاز به سرعت تست بیماران و مراقبت های بهداشتی کارگران به حداقل رساندن خطر ابتلا به افراد دیگر. وجود دارد 5,000 GeneXpert دستگاه در حال حاضر در حال استفاده در ایالات متحده و 23,000 در سراسر جهان, که در اصل طراحی شده برای تشخیص بیماری هایی مانند سل و آنفولانزا. این شرکت شروع به حمل و نقل آزمون این هفته و تولید خواهد شد میلیون ها نفر بیشتر بیش از چند ماه آینده.

در مارس 27, مراقبت های بهداشتی لوله Abbott Laboratories کردم FDA برکت برای coronavirus آزمون که مجموعه استاندارد جدید برای سرعت: این نشان می دهد که نتایج مثبت در پنج دقیقه و منفی در 13. آزمون قابل اجرا بر روی ID در حال حاضر پلت فرم است که شایع ترین مولکولی نقطه از مراقبت از ابزار در کشور با توجه به نورمن مور رئیس امور علمی در ابوت. در حال حاضر وجود دارد 18,000 ID در حال حاضر دستگاه در اورژانس دفاتر پزشکان و فوری-درمانگاه های مراقبت از سراسر کشور برای کمک به سرعت تشخیص بیماری های تنفسی. پلت فرم گوه شکل دستگاهی است که به نظر می رسد مانند یک اینده زنگ ساعت و وزن آن در حدود هفت پوند قابل حمل به اندازه کافی است که آن را می توان فراتر از بیمارستان. “ابزار اجازه می دهد تا دسترسی فوری به جایی که بیمار تست بیشتر مورد نیاز است در نظر گرفتن مبارزه به خطوط مقدم جبهه در انواع مراقبت های بهداشتی تنظیمات” مور گفت: “مانند درایو-از طریق امکانات تست و یا فرودگاه. سرعت آن و قابل حمل می تواند کمک به کارگران خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر است.”

برای انجام Covid-19 آزمون یک پزشک سواب بیمار, بینی, گلو و یا تنفس عمیق در داخل بینی و سپس dunks گرد و خاک در ID در حال حاضر تست کارتریج که در آن یک محلول شیمیایی می شکند باز کردن ویروس و انتشار آن RNA است. سیستم پس از آن اجرا می شود از طریق PCR برای شناسایی coronavirus’ توالی منحصر به فرد. آن را موجب صرفه جویی در زمان با تقویت اسیدهای نوکلئیک در یک درجه حرارت به جای طولانی فرایند “thermocycling” مورد استفاده در روال متعارف گفت: مور. ابوت شروع حمل و نقل 50,000 آزمون در روز شروع و در تاریخ 1 آوریل و در نظر دارد به عرضه بیش از 1 میلیون دلار در هر ماه است.

یکی از تلاش های خلاق می آید از ماموت Biosciences, راه اندازی است که با هدف در نهایت اجازه می دهد مردم را به آزمون خود را برای Covid-19 در خانه با ضد بارداری و عفونت استرپی آزمون. ماموت رویکرد متکی بر تکنولوژی Crispr است که معمولا دیده می شود به عنوان یک روش برای برش و ویرایش ژن. “ما فکر می کنم در مورد Crispr به عنوان زیست شناسی مولکولی موتور جستجو. این فقط قیچی” گفت: ماموت مدیر عامل ترور مارتین. کلید بخشی از آزمون شامل اضافه کردن دو معرف به یک نمونه بیمار: یک برش پروتئین و یک راهنمای RNA است که کمک می کند تا آن را پیدا متمایز قطعه از coronavirus ژنوم. سپس فرد در حال اجرا تست dunks یک نوار شاخص به نمونه. اگر برش پروتئین می یابد و قیچی coronavirus RNA و سپس آن را فعال تغییر رنگ مولکول و دو خط ظاهر می شود بر روی نوار نشان می دهد یک نتیجه مثبت است. روند نیم ساعت طول می کشد و در مورد به عنوان دقیق به عنوان PCR با توجه به مارتین.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

ماموت تست بسیار یک راه جدید برای انجام تشخیص در حال کار کردن در پرواز با همراه مزایا و اشکالاتی. حرکت صعودی این Crispr شیمی بسیار ساده تر از روش PCR; شرکت کاغذ سفید نشان داد که روش خود را می تواند تشخیص رمان coronavirus در یک کیت جری-تقلب از خارج از قفسه-سخت افزار است که شما ممکن است پیدا کردن در یک دبیرستان شیمی آزمایشگاه: یک پیپت بخاری برای کنترل واکنش های متوسط و یک بار مصرف کاغذی نوار تست است که هزینه کمتر از $3. این تست سریع نیاز ندارد, فانتزی, اختصاصی تشخیصی میز ماشین—هر آزمایشگاه می تواند در این آزمون در حال اجرا به سرعت و ارزان. اما آن را نیز نیاز به مهارت بیشتر و دست ها را در زمان از Cepheid یا ابوت سیستم عامل است.

مارتین می گوید ماموت صحبت با تولید کنندگان در مورد انتقال آزمون به خود شامل محصول است که آن را آسان تر را به نقطه از مراقبت از کارکنان با افراد پر مشغله. در نهایت امیدوارم که مقامات شرکت به فروش تست برای مصرف کنندگان به استفاده از در خانه. اما آنها باید از چند موانع. برای اولین بار به عنوان مارتین آن را قرار می دهد “می تواند شیمی نشستن در قفسه در Walgreens?” دوم که آزمون بود اجازه در خانه ؟ FDA به صراحت منع coronavirus آزمون است که تکیه بر مردم مصرف خود را نمونه و مقامات آژانس نیست اظهار داشت: زمانی که یا در صورتی که سیاست تغییر خواهد کرد. اما مارتین فکر می کند که همه جا تست در حال آمدن است در هر صورت. “چگونه می تواند ما را در عمل و در جامعه به صورت یک بیماری همه گیر? زمانی که ما شروع به غیرمتمرکز تست—توده غربالگری در فرودگاه غربالگری در خانه ما می توانید انجام دهید درست نظارت,” او گفت:.

به عنوان گسترش این رمان coronavirus را کند می کند, جرم, تست را یک نقش کلیدی در کمک به کشورها به تدریج خروج از اقتصاد خرد کردن مستندات می گویند کارشناسان بهداشت عمومی. “تست باید قادر به کمک به ما در ارزیابی چه مناطقی از کشور و یا جهان دیگر ممکن است نیاز به اجتماعی فاصله گفت:” جوزف Petrosino یک میکروبیولوژیست در دانشگاه بیلور در هوستون. “این نیز هشدار ما را به که و که در آن امواج جدید از عفونت در حال ظهور به طوری که هدفمند مناطق ممکن است نیاز به قفل کردن و تمام ملت.”

و به جهان بیرون می آید و از آن پوسته های سریع و غیر متمرکز آزمون ممکن است در اهمیت ویژه ای برخوردار است. “این آزمون برای اولین بار باید مستقر در فرودگاه ها و ایستگاه های قطار و کروز ترمینال که در آن بزرگ جهش در ویروس گسترش می تواند در معرض خطر. محلی نظارت در محل کار یا مدارس نیز مهم است اگر مردم شروع گزارش علائم بیماری” گفت: Petrosino. “داشتن تست سريع به آسانی در دسترس می تواند کمک به ما با کلی شیوه های نظارت هنگامی که ما قادر به بازگشت به حالت عادی—و یا هر آنچه که جدید به نظر می رسد طبیعی مانند.”


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • ریاضیات از پیش بینی این دوره از coronavirus
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • ابتدا انکار و سپس از ترس: بیماران خود را در کلمات خود
  • ابزار سرگرم کننده و راهنمایی برای ماندن اجتماعی در حالی که شما در خانه گیر کرده
  • من باید توقف سفارش بسته? (و دیگر Covid-19 پرسش و پاسخ)
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im