Coronavirus نکات و راهنمای لوازم: آنچه به خرید (و اجتناب) برای صفحه اصلی

نمی: ذخیره کردن کاغذ توالت و ماسک های پزشکی. انجام دهید: مطمئن شوید که شما فروشگاه کمتر و اقامت آماده شده است.

بخش هایی از این کشور باز هستند, اما هنوز هم وجود دارد کمبود انواع و اقسام خرت و و دانستن آنچه شما در واقع نیاز به شما از طریق رمان coronavirus همه گیر می تواند احساس فوق العاده استرس زا باشد. هیچ تضمینی وجود ندارد که متحده نمی خواهد که به دوباره سفت مستندات خود را به عنوان جدید Covid-19 موارد دوباره در حال افزایش است و CDC مدیر رابرت Redfield می گوید: ما ممکن است موج دوم از عفونت بعد از این سال. اگر ما در یک مهلت را از این فرصت برای آماده سازی خود را جلوتر از برنامه در این زمان.

سیمی دنده تیم صحبت های کارشناسان (و از جمله خودمان) به آمده تا با این استاد راهنمای به همه چیز شما ممکن است نیاز به در حال حاضر—و چند چیز شما باید به جلوگیری از خرید به خاطر خوب بیشتر. نیاز به اطلاعات بیشتر ؟ مطمئن باشید برای بررسی از ما پوشش کامل از همه چیز Covid-19 و توجه به هر گونه اطلاعات جدید که از مراکز کنترل بیماری و دیگر منابع قابل اعتماد.

به روز شده در ژوئن 2020: ما به روز با اخبار در coronavirus’ گسترش تغییر برخی از توصیه های محصول و جایگزین لینک ها برای آیتم هایی که خارج از بورس.

اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. این کمک می کند تا حمایت از ما روزنامه نگاری. بیشتر بدانید. لطفا در نظر به اشتراک سیمی.

دستورالعمل های عمومی

اولین چیزی که برای اولین بار: می دانید زمانی که شما ممکن است بیمار می شود. و آن را همیشه آسان نیست (و یا ممکن است). برخی از مردم را نشان نمی دهد هر گونه علائم. خواندن راهنمای ما به Covid-19 معمولی (و نادر) علائم و چه باید بکنید اگر شما می دانید شما بیمار است. توصیه های زیر از CDC.

 • ماندن در خانه تمام وقت مگر اینکه شما نیاز به ترک برای اقلام ضروری مانند مواد غذایی.
 • اگر شما هستند در یک ضروری ماموریت پوشیدن یک ماسک و یا پارچه به صورت پوشش و حفظ فاصله خود از دیگران (در حدود 6 فوت). جلوگیری از گروه های از مردم است.
 • پوشش دهان و بینی در هنگام عطسه و یا سرفه (به آرنج خود را و یا استفاده از یک بافت).
 • دستهای خود را با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه. غالبا. شما می توانید با استفاده از ضد عفونی کننده دست با حداقل 60 درصد الکل اگر شما بر روی بروید.
 • تمیز کردن و ضد عفونی کردن مناطق اغلب لمس سطوح (در اینجا ما Covid-19 راهنمای تمیز کردن).
مواد غذایی و لوازم شما (ممکن است) نیاز
canned food
عکس: Daniel Grizelj/گتی ایماژ

رک و پوست کنده ضروری ترین لوازم هستند چیزهایی که شما باید در حال حاضر در دست آب و غذا و جای گرم به خواب. آن را نیز ایده خوبی است به مطمئن شوید که شما باید اساسی و زیر بنایی در دست است.

 • یک پارچه ماسک صورت: CDC توصیه می کند به شما یک ماسک ، در اینجا راهنمای ما در چگونه به یک CDC-تایید پارچه ماسک صورت و قوانین شما باید به دنبال. پارچه پوشش صورت باید جایگزین روش های دیگر حمایت می کند. آنها ممکن است کمک به محافظت از دیگران از شما اگر شما اتفاق می افتد به انجام این بیماری و آن را درک نمی کنند. هنوز هم وجود دارد در سراسر کشور کمبود N95 و دیگر حرفه ای ماسک در حال حاضر, بنابراین حتی اگر شما پیدا کردن یک خرید نیست. ترک این ماسک برای کارکنان بهداشتی درمانی.

 • مواد غذایی: این یک ایده خوب را به تلاش و مغازه کمتر هر 2-4 هفته اگر شما می توانید. طبخ برخی از خشک چیزهای که نشسته است در شربت خانه خود را بیش از حد. ما توصیه می کنیم خشک و لوبیا و برنج و ماکارونی و ذرت بو داده (آن را به یک میان وعده عالی!)—و شاید یک لحظه گلدان (آمازون هدف) (یا رک و پوست کنده هر گلدان و منبع گرما) به برخی از پاپ با پخت و پز. در اینجا لیستی از برخی از انواع مواد غذایی برای خرید. کنسرو اقلام بزرگ به اطراف. سبزیجات تازه و میوه خوب خواهد بود برای هفته آینده یا دو (شما می توانید یخ کسانی که زغال اخته!), و سبزیجات منجمد انتخاب خوبی هستند. شیر خوب است اما بررسی تاریخ انقضا. جو دو سر و شیر بادام (و Lactaid!) دارای عمر مفید طولانی تر. استفاده از آن فریزر.

 • تصفیه آب: شما لازم نیست برای خرید یک دسته از آب بطری. این فقط یک مقدار زیادی از اتلاف پلاستیک. آن را بعید است که هر چیزی را به شما اتفاق می افتد تامین آب است. گیر چیزی شبیه به یک Pur پارچ آب (آمازون هدف) برای فیلتر آب خود را اگر شما عصبی هستید. آن را نیز خوب به آور stashed در جایی امن; خواهید بود آن را به اندازه کافی خوب برای فیلتر آب اگر واقعی اضطراری است. این آور بطری ديگري است (آمازون هدف).

 • آب کتری/دیگ بخار: شما احتمالا نمی خواهد از دست دادن قدرت پس از یک دیگ بخار آب ممکن است در مفید آمده است. این فوق العاده است برای قهوه و چای و آب گرم سریع تر از اجاق گاز است. در اینجا یک پایه کتری و اینجا واقعا خوب Cuisinart کتری با حرارت گزینه (آمازون هدف).

 • کیت کمک های اولیه: هر کس باید یکی و در حال حاضر زمان مناسبی برای مطمئن شوید که شما هنوز هم مواجه نگردند با استامينوفن. در اینجا یک ارزان کیت کمک های اولیه در آمازون و یکی دیگر از گزینه خارج شده است. مطمئن شوید که شما برای اولین بار لوازم کمک های اولیه شامل یک دماسنج. اگر شما نیاز به یک جدید آنها سخت برای پیدا کردن در یک قیمت مناسب در حال حاضر. این گزینه شرط بندی خوبی است.

 • یک طرح اگر کسی بیمار می شود: ممکن است آن را بر روی کاغذ و یا در یک صفحه گسترده گوگل, اما, لطفا بخوانید, فکر می کنم در مورد آماده سازی یک طرح برای چه کاری انجام دهید اگر کسی در خانه خود بیمار می شود (که اتاق باید آنها را در?), چگونه به فکر می کنم در مورد گرفتن کودکان به مراقبت روز و بیشتر. CDC یک خانواده طرح اقدام لیست اینجا. آن را نیز زمان زیادی را به مطمئن شوید که گوشی خود را ID پزشکی و اطلاعات تماس اضطراری هستند تا به تاریخ. مطمئن شوید که شما یک خوب پزشکی طرح اضطراری در محل از جمله نام/اطلاعات تماس از پزشکان خود را و یک لیست از محلی بیمارستان ها و درمانگاه ها که خود را بیمه (برای دیگران به مرجع اگر شما بیمار).

 • داروها یا لوازم کودک: فراموش نکنید که برای دوباره پر کردن داروها بلند کردن کودک از مسائل مانند پوشک یا مانع دیگر ماهانه-استفاده از آیتم های شما ممکن است فراموش کرده ام در مورد, مانند خمیر دندان دستمال توالت (please don’t go nuts) شامپو یا هر چیزی که شما بسیار پایین در سمت راست در حال حاضر.

 • صابون و/یا ضد عفونی کننده دست: آن را سخت برای پیدا کردن هر دو از این اما سهام است که به آرامی شروع به چکه و در حالی که شما ممکن است مجبور به بزرگترین انتخاب شما شانس بهتری برای پیدا کردن برخی از در انبار در نزدیکی شما از بازگشت در اوایل روز از این بیماری همه گیر. اگر شما می خواهید امتحان کنید و تبادل نظر آن را در اینجا سیمی راهنمای ساخت خود را ضد عفونی کننده دست. بررسی آمازون صابون دست و موجودی در اینجا.

مسائل شما قطعا نمی نیاز
N95 Mask with an X over it

انجام خرید و یا ذخیره کردن ماسک های پزشکی.

عکس: گتی ایماژ

لطفا خرید نیست بیش از چند هفته ارزش منابع در یک زمان. وحشت-خرید حجم انبوهی از کاغذ توالت و لوازم تمیز کردن را ندارد این مشکل بهتر است و ممکن است صدمه دیده است کسانی که نیاز دارند. فروشگاه های مواد غذایی در حال حاضر در تلاش برای نگه دارید تا با تقاضا برای برخی اقلام به عنوان همه هراس و اقدام به خرید بیش از حد. سعی کنید به فشار سیستم بیشتر و یا برخی از مردم در جامعه خود را نمی خواهد که دسترسی به موارد آنها نیاز دارید.

 • هیچ پزشکی-درجه ماسک صورت: دوباره وجود دارد در سراسر کشور کمبود ماسک. هر N95 ماسک و یا خوب و حرفه ای ماسک شما خرید و یا ذخیره کردن باید روت شده به نزدیک ترین مرکز بهداشت و درمان. سایت GetUsPPE.org دارای یک فرم است که می تواند کمک به شما در پیدا کردن و کمک مالی به هر ماسک و یا دیگر تجهیزات حفاظت شخصی شما. حرکت به بالا و یا به عنوان خوانده شده ما ماسک قوانین اگر شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد چگونه به رویکرد ماسک صورت در حال حاضر.

 • هیچ خشک مواد غذایی: آن را پر از نمک و گسترده وجود دارد کمبود. همین حالا یک چیز بد بدتر است. چوب به مواد غذایی توصیه های بالا. خود ما مت Jancer نوشت: بیهوده گویی در مورد اینکه چرا شما باید به جلوگیری از خشک مواد غذایی در حال حاضر.

 • هیچ (فوق العاده) کاغذ توالت یا حوله کاغذی: لطفا برای خرید نیست بیشتر مگر اینکه شما به آن نیاز دارید! در حال حاضر نیز زمان زیادی را در نظر بگیرید ساخت سوئیچ به شکوه گرم قیمت محصولات است که می تواند کمک به صرفه جویی در مصرف کاغذ توالت در طول کمبود می کند و خود را بیکار و تنبل احساس بسیار تمیز به هر حال. ما نیز مانند این می شود.

 • هیچ احتکار یک تن از هر چیزی: شما نمی نیاز به انبار لوازم بقا و یا آماده شدن برای زمستان هسته ای. فقط سعی کنید به محدود کردن قرار گرفتن در معرض دید دیگران شستن دست های خود را و اجتناب از دست زدن به صورت خود را. نگه داشتن طبیعی تامین جریان در حال اجرا که در آن آنها نیاز به یک راه خوب برای کمک به هر کس دیگری.

دنده به احساس کمی آرامش در خانه
Image may contain Cushion Blanket and Furniture
عکس: Casper

مرور چیزی شبیه Covid-19 می تواند باعث استرس و اضطراب در میان حتی ترین سطح رهبری مردم است. این مهم است که به مراقبت خوب از خودتان—در هیچ بخش کوچکی به دلیل استرس طول می کشد تلفات خود را در سیستم ایمنی بدن است. انجام هر کاری شما می توانید به استراحت اگر شما هم چه که حلق آویز کردن با بچه های خود را و یا گرفتن توله سگ خود را برای پیاده روی. ما باید برخی از راهنمایی در مورد چگونه به ماندن اجتماعی در خانه, اما در اینجا برخی از محصولات است که به ما کمک خنک کردن.

 • کاسپر وزن پتو برای $169 (آمازون, Casper): فشرده سازی خود را در واقع می تواند کمک به شما از حالت فشرده خارج کنید. وزن پتو خوب به ما شبیه آنها را به آغوش گرم. آنها به شما کمک کند به خواب (که مهم است!) و آنها نیز ممکن است صدای شما فریاد به درجه اعتبار ساقط است. فکر می کنم چیز دیگری شما ممکن است مانع از ابتلا به Zs? ما باید تمام دنده راهنمای اختصاصی برای خواب به شما کمک کند.

 • Vuori Sweatpants برای $62 (REI Vuori): چه خوب است که ماندن در منزل بدون برخی از پانسمان کردن ؟ اگر شما در حال حاضر یک جفت بسیار راحت sweatpants دروغ گفتن در اطراف ما در دنده تیم واقعا دوست دارم Vuori. مجبور به ترک خانه خود را ؟ به خاطر اونا و تماس با آن athleisure.

 • آرامش مدیتیشن و خواب نرم افزار برای 12 دلار در هر ماه (Android, iOS): ذهن مسابقه ؟ شما به تنهایی نیست. Coronavirus مربوط به ترس مؤثر هستند بسیاری از مردم به طوری که ما نوشت: یک داستان در مورد چگونه برای سرکوب coronavirus اضطراب مارپیچی. تبدیل به یک برنامه تلفن برای مبارزه با استرس ممکن است مضحک به نظر می رسد اما شما ممکن است پیدا کردن آن مفید است. آن را راهنمای شما را از طریق مدیتیشن و همچنین برنامه های طراحی شده برای کمک به ارامش شما را به خواب. یک هفته آزمایشی رایگان برای کاربران جدید است. شما همچنین ممکن است بخواهید به خواندن ما را در امید در یک زمان از ناامیدی.

اگر بچه های خود را در خانه
This image may contain Toy and Plastic
عکس: گتی ایماژ

اگر شما کودکان, شانس هستند شما صرف هفته گذشته یا بیشتر وحشت-خرید لگو و کوچک trampolines در آمازون است. ما چند پیشنهاد برای شما در اینجا, اما ما همچنین مونتاژ یک لیست بزرگتر از چرخ دنده ها برای این زمان خود را با kiddos بیشتر سرگرم کننده است. مطمئن باشید به خواندن راهنمای کامل ما در چگونه برای سرگرم کردن فرزندان جوان خود را در طول قرنطینه برای ایده های بیشتر!

 • غارت گنجه خود را: تقریبا هر پدر و مادر که سیمی ارشد نویسنده آدرین طوری صحبت می کرد به محصولات مورد استفاده در اطراف خانه برای صنایع دستی است. واشی نوار جعبه مقوا و بازیافت مخازن تمام شد ذکر شده اما او دوست داشت همه کاره بسته بندی کاغذ (به علاوه این واقعیت است که بسیاری از ما همیشه باید اضافی در دست). شما احتمالا برخی از قیچی و چسب در اطراف. رفتن به شهر!

 • Puro صدا Labs’ BT2200 بچه ها هدفون 80 دلار (آمازون صدای خالص Labs): تنها وجود دارد در بسیاری از مواقع شما می توانید گوش دادن به بچه کوسه در طول روز کاری. ما مانند این هدفون برای محافظت از خود را کوچک گوش و نگه داشتن kiddos آرام در حالی که شما را فوری کنفرانس تماس بگیرید.

 • لگو: ما جزئی به ساختمان (و نابود) جهان با آجر ما را در دست داشته اما در حال حاضر نیز ممکن است زمان خوبی برای حفاری به یک فانتزی جدید جنگ ستارگان با مضمون مجموعه مانند Kylo رن بیمار به دنبال شاتل. آن 1,005 قطعات باید به کسانی که بچه ها مشغول در حالی که برای.

 • دیگر بنیادی, اسباب بازی, We Love: لگو بزرگ هستند اما در اینجا یک لیست کامل از سایر اسباب بازی های آموزشی ما تلاش کرده ایم و عشق است.

 • اشتراک جعبه برای کودکان و نوجوانان: از کیوی جعبهها به علم جعبه این برخی از سرگرم کننده آبونمان خدمات است که می تواند سرگرم بچه های خود را حداقل برای چند روز از یک ماه که این ویروس می آید و می رود.

 • پادکست ها برای کودکان و نوجوانان: این برنامه های صوتی ساخته شده به طور خاص برای آنهایی که کمی.

اگر شما کار از خانه
Image may contain Bottle Shaker and Water Bottle
عکس: Contigo

اگر دفتر و تعطیلی مدارس و باید شما به طور ناگهانی کار از خانه وجود دارد برخی از چرخ دنده است که می تواند این کار آسان تر است. که عمدتا از راه دور تیم سیمی دنده نویسندگان میخ یک روال برای گرفتن کار انجام می شود بدون تبدیل شدن به بیش از حد پریشان—یا پریشان. به صورت کامل اجرا از طریق توصیه های ما را بررسی کنید ما صفحه اصلی راه اندازی دفتر دنده راهنمای. این داستان در کار از خانه بدون از دست دادن ذهن خود را ممکن است مفید نیز هست. در اینجا چند از مورد علاقه ما ابزار:

 • Logitech C920S HD نرم افزار وب کم برای $70 (بهترین خرید, B&H): شما ممکن است به خودتان پیدا کنید در بیشتر تماس های ویدئویی از حد معمول. خوب کم می تواند به شما کمک کند بهترین خود را نگاه کنید حتی اگر شما مخفیانه با پوشیدن sweatpants. وب کم از سهام هستند اما جدید حمل و نقل در حال رفتن به قفسه. سفارش در حال حاضر بنابراین شما می توانید یک اختصاص داده شده برای شما زمانی که آنها می آیند.

 • Netgear Nighthawk Smart Wi-Fi Router یا $98 (Amazon, Best Buy): شما به احتمال زیاد نیاز به یک قوی سیگنال Wi-Fi برای کار از خانه بیشتر کارآمد به خصوص اگر شما kiddos هستند مکیدن پهنای باند تماشای فیلم در یوتیوب. اگر روتر شما نیست به مردن Netgear را Nighthawk خوب مدل ارتقا گزینه است. اتمام راهنمای ما در چگونه برای ارتقاء خانه خود را در اینترنت برای ایده های دیگر.

 • Contigo Autospout بطری آب برای 9 دلار (آمازون, Walmart): Chugging قهوه در تمام طول روز به معنی شما نیاز به نوشیدن آب است. ماندن هیدراته نیز می تواند شما را سالم نگه دارید و به شما کمک کند ضرب و شتم ظهر رکود است.

 • سر و صدا لغو هدفون: اگر خانه خود را پر سر و صدا است یک جفت خوب از سر و صدا لغو هدفون به شما کمک کند تمرکز کنید. بهترین مدل های مانند سونی WH1000XM3 (آمازون و وال مارت) و چند صد دلار اما شما می توانید پیدا کردن هدفون خوب برای کمتر از $100 ،

این خدمات با تخفیف و یا رایگان در حال حاضر
Coronavirus Tips and Supplies Guide What to Buy for Home
عکس: گتی ایماژ

این که آیا شما در حال سفارش در حالی که مشغول به کار و یا تلاش برای از راه دور اتصال خود را با همکاران چند شرکت در حال ارائه تخفیف و یا قدرت پردازش دیگر در طول بیماری همه گیر. ما همچنین یک ارزیابی در مورد شرکت ها و سازمان های غیر انتفاعی کمک به مبارزه با این بیماری همه گیر.

 • گوگل ارائه شده است G مجموعه مشتریان پیشرفته ویدئو کنفرانس قابلیت از طریق Hangouts. این شامل بزرگتر جلسات پخش زنده و توانایی ضبط جلسات.

 • مایکروسافت ارائه شده است که شش ماه از آن تیم خدمات به صورت رایگان. تیم است که کار مشترک نرم افزار که شامل ذخیره سازی ابر, تصویری, های, کنفرانس, و بیشتر.

 • زوم برداشته شده تماس تصویری محدودیت زمانی برای کاربران در برخی از مناطق آسیب دیده و همچنین مدارس.

 • Raddishیکی از اشتراک های مورد علاقه برای بچه ها ارائه شده است 15 دلار خاموش شش ماه اشتراک با کوپن ATHOME. این فعالیت ممکن است کمک به درمان ندارد-مدرسه افسردگی.

 • Comcast ارائه شده است که دو ماه از آن اینترنت ملزومات بسته به مقدماتی جدید مشتریان به صورت رایگان. تجهیزات گنجانده شده است. شما نیاز به درخواست برای این برنامه اگر شما علاقه مند هستید. مقدماتی مشتریان عبارتند از کسانی که واجد شرایط برای کمک های عمومی که در برخی از مناطق و دیدار با چند دیگر مورد نیاز است.

اگر شما نیاز به چیزی برای انجام
screenshot of the game Stardrew Valley

Stardew درهصلح آمیز بازی کشاورزی

عکس: Chucklefish

حرکت صعودی در حال حاضر زمان مناسب برای سرپا ایستادن کردن و خواندن و بازی کردن و یا تماشای تمام چیزهایی است که شما بوده ام به معنی! در اینجا چند از سیمی کارکنان چیزهای مورد علاقه در حال حاضر:

 • بازیهای رایانهای: The Legend of Zelda: نفس های وحشی‘s گسترده بازی در جهان (Amazon, Best Buy) و داستان غنی آن را یک انتخاب عالی برای هر کسی که با یک مقدار زیادی از زمان در دست خود. Stardew دره (Amazon, Best Buy) از سوی دیگر است کوچکتر تمرکز. شما در نقش یک شخصیت بازگرداندن یک مزرعه قدیمی و زندگی در روستایی شهر کشور. آن را آرامش بخش و جاذب و موسیقی متن فیلم سیلی. ما همچنین می خواهم به بی مبالات ما اشاره نمی کند ما کارکنان فعلی وسواس , همه چیز حق رای دادن (Amazon, Best Buy). به دنبال چیزی رایگان است ؟ گوگل به همچنین تغییر قوانین خود را به بیشتر های داخلی پسند. ما همچنین گرد تمام بازی های ما در سیمی هستند و باید توصیه های در بازی های آموزشی برای کودکان و نوجوانان همراه با تلفن همراه بازی به بازی بر روی تلفن خود را اگر شما لازم نیست که یک کنسول.

 • Co-op بازیهای رایانهای: اگر شما گیر در خانه با خانواده یا هم اتاقی در نظر گرفتن محلی چند نفره همانند بازی Lovers in a Dangerous Spacetime یا Jackbox برای تصویب آن زمان است. اگر نه وجود دارد مقدار زیادی از بازی های آنلاین چند نفره عناوین برای نگه داشتن شما را سرگرم مانند سرپرستی, Final Fantasy XIVو جدید Animal Crossing: New Horizons. ما یک راهنمای برای برخی از بهترین بازی به بازی در حال حاضر در حالی که گیر کرده در داخل خانه و اگر شما می خواهید گزینه های بیشتر, چک کردن راهنماهای ما به بهترین PS4, بهترین بازی ایکس باکس یکی از بازی ها و بهترین تعویض بازی.

 • فیلم و تلویزیون: فصل جدید از Netflix بکشد زشت خوشمزه غواصی به بیش از فقط منطقه ای ظرافتهای—قسمت اول است که در واقع بسیار قانع کننده ساعت در آشپز تحسین دیوید چانگ انتقال به والدین. ما نیز میل جدید Star Trek: پیکاردبا وجود این واقعیت است که آن را نیاز به یک CBS دسترسی به همه اشتراک. اگر شما به دنبال چیزی دیگر چک کردن چاقو ازیک ستاره نکردم رمز و راز قتل است که در آمازون است. در حال حاضر آنها دیده می شود? ارشد Correspondant آدم راجرز می گوید شما رو به رفتن های بین المللی: ملکه سونو ارائه می دهد بزرگ جاسوسی اکشن مجموعه در آفریقای جنوبی و شبح عروس ماوراء الطبیعه است عاشقانه رمز و راز در دهه 1930 ماکائو.

 • بازی های هیئت مدیره: هیئت مدیره بازی مانند این Grimm جنگل و دیگران می تواند یک راه عالی برای نگه داشتن ذهن خود را از گیر بودن داخل. در اینجا 6 تخته بازی شما می توانید بازی بیش از زوم. ما باید یک بازی هیئت مدیره هدیه راهنمای.

 • شکستن عرق و کار کرد: در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای شروع به کار کردن در خانه یا خارج از منزل (در مناطق پر جمعیت کمتر). اگر شما استفاده می شود برای ورود به مراحل یا مایل بر روی تردمیل در نظر توقیف یک ردیاب تناسب اندام برای جفت خود را با در حال اجرا دنده در هوای آزاد, ماجراهای.

گوش دادن و یا جریان از نو!
TCL 6Series TV with a streaming catalogue on the screen

TCL سری 6 تلویزیون

عکس: TCL

اگر شما گیر در خانه, در حال حاضر ممکن است زمان خوبی برای در نظر گرفتن ارتقاء سینمای خانگی خود را راه اندازی صوتی و یا خانه هوشمند با تکنولوژی. بعد از همه وجود دارد هرگز زمان بیشتری برای futz در اطراف با مانت تلویزیون یا قدیمی خود را ضبط مجموعه از در حال حاضر. مطمئن باشید برای بررسی از لیست ما از بهترین های هوشمند, بلندگو, زیباترین تلویزیون و ساده ترین برای استفاده از جریان دستگاه در صورت نیاز به الهام بخش است.

 • Roku Streaming Stick Plus برای 40 $(Home Depot, بهترین خرید): Roku Streaming Stick به همراه ساده ترین است برای استفاده از تمام جریان ها و دستگاه های آن به نظر می رسد بزرگ است. چرا تماشای Netflix بر روی لپ تاپ اپل, و یا تلفن همراه?

 • Audiotechnica در LP120 USB for $249 (Amazon, Best Buy): در حال حاضر زمان برای شکستن رکورد خود را مجموعه به خرید برخی از وینیل جدید برای حمایت از مبارزه نوازندگان. این مورد علاقه ما است ورود به سطح سینی دوار.

 • 55-Inch TCL 6 سری برای $549 (Amazon, Best Buy): اگر شما در حال رفتن به گرفتن نشان می دهد و فیلم در حال حاضر ممکن است زمان خوبی برای ارتقاء. با کیفیت تصویر برجسته و ساخته شده است در Roku سیستم عامل این است که ما در تلویزیون مورد علاقه در حال حاضر. در واقع بررسی ویرایشگر جفری ون کمپ فقط خرید این مدل دقیق.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
 • دیدار ACE2 این آنزیم در مرکز Covid-19 رمز و راز
 • به ضرب و شتم Covid-19 شما باید بدانید که چگونه یک ویروس حرکت می کند
 • علم در پشت ارکسترهای مراقب گشت
 • برخی از خانه سالمندان فرار Covid-19—در اینجا چیزی است که آنها حق است
 • واژه نامه: بیش از حد بسیاری از buzzwords? این آنهایی که به دانستن
 • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de