Coronavirus: Virological یافته از بیماران تحت درمان در مونیخ بیمارستان

در اوایل ماه فوریه تیم های تحقیقاتی از Charité — Universitätsmedizin برلین, مونیخ Klinik Schwabing و بوندس موسسه Microbiology منتشر شده اولیه یافته توصیف کارآمد انتقال SARS-CoV-2. محققان گزارش مفصلی در سیر بالینی و درمان آلمان اولین گروه از COVID-19 بيمار در حال حاضر منتشر شده در طبیعت است. بر اساس این یافته ها ممکن است ضوابط در حال حاضر توان توسعه یافته برای تعیین اولین نقطه که در آن COVID-19 بیماران تحت درمان در بیمارستان ها با محدود ظرفیت تخت را می توان با خیال راحت مرخص شد.

در اواخر ماه ژانویه یک گروه از بیماران در منطقه اشتارنبرگ در نزدیکی مونیخ آلمان شد اولین گروه از epidemiologically مرتبط موارد COVID-19. نه بيمار از این “مونیخ خوشه’ پس از دریافت درمان در مونیخ Klinik Schwabing. “که در آن نقطه در زمان ما واقعا می دانستند بسیار کمی در مورد این رمان coronavirus که ما در حال حاضر به مراجعه به SARS-CoV-2” می گوید: یکی از این مطالعه منجر نویسندگان Prof. Dr. Christian Drosten مدیر موسسه ویروس شناسی در دانشگاه Charité Mitte. او می افزاید: “ما تصمیم به مطالعه این نه موارد بسیار نزدیک در طول دوره بیماری خود منجر به کشف بسیاری از جزئیات مهم در مورد این ویروس جدید است.”

“بیماران تحت درمان در بیمارستان ما همه جوان و میانسال. علائم خود را به طور کلی خفیف و شامل علائم شبه آنفولانزا مانند سرفه و تب و از دست دادن طعم و بوی” توضیح می دهد که, دیگر منجر, نویسنده, Prof. Dr. کلمنس Wendtner رئیس بخش بیماریهای عفونی و طب گرمسیری در مونیخ Klinik Schwabing یک بیمارستان آموزشی از LMU مونیخ. “از نظر علمی اهمیت مطالعه ما بهره مند از این واقعیت است که همه این موارد در ارتباط بودند به یک شاخص مورد معنی آنها را نمی شد به سادگی مورد مطالعه بر اساس حضور برخی از علائم. علاوه بر گرفتن یک عکس خوب از اینکه چگونه این ویروس از رفتار این همچنین ما را قادر به دست آوردن دیگر بینش های مهم از جمله در ویروسی انتقال است.”

نه همه بیماران تحت آزمایش روزانه با استفاده از هر دو نازوفارنکس (بینی و گلو) سواب و خلط نمونه. تست ادامه داد: در طول دوره بیماری خود و تا 28 روز پس از اولیه شروع علائم. محققان همچنین جمع آوری مدفوع خون و نمونه ادرار در هر زمان ممکن است یا عملی. همه از نمونههای جمعآوری شده و سپس آزمایش SARS-CoV-2 توسط دو آزمایشگاه کار به طور مستقل از یکدیگر: موسسه ویروس شناسی در دانشگاه Charité Mitte در برلین و بوندس موسسه میکروب شناسی موسسه که بخشی از مرکز تحقیقات عفونت (DZIF).

به گفته محققان مشاهدات همه COVID-19 بيمار نشان داد میزان بالایی از تکثیر ویروس و ریختن در طول هفته اول علائم. نمونهها نیز نشان داد که سطوح بالایی از RNA ویروسی (اطلاعات ژنتیکی). عفونی ویروسی ذرات جدا شد از هر دو حلق (گلو) سواب و خلط نمونه. “این به این معنی است که رمان coronavirus سفر ندارد به ریه ها به تکرار. این تکرار می تواند در حالی که هنوز در گلو, که به معنی آن است که بسیار آسان برای انتقال” توضیح می دهد که پروفسور Drosten که وابسته به DZIF و استاد دانشگاه برلین موسسه بهداشت (BIH). با توجه به شباهت ژنتیکی بین ویروس جدید و اصلی ویروس سارس محققان در ابتدا فرض بر این است که درست مانند ویروس سارس رمان coronavirus را عمدتا هدف ریه ها — نتیجه گیری-انسان به انسان انتقال مشکل تر است. “تحقیقات ما مربوط به مونیخ خوشه نشان داد که کوروناویروس سارس متفاوت کاملا قابل ملاحظه ای از لحاظ ترجیحی هدف بافت می گوید:” virologist و می افزاید: “به طور طبیعی این عواقب زیادی برای هر دو ویروسی انتقال و گسترش همین دلیل است که ما تصمیم به انتشار یافته های اولیه ما در اوایل فوریه.”

در اغلب موارد بار ویروسی کاهش قابل توجهی در طول هفته اول علائم. در حالی که ویروسی ریختن در ریه ها نیز کاهش یافته است این کاهش اتفاق افتاده و بعد از در گلو. محققان دیگر قادر به دست آوردن عفونی ویروس ذرات از روز 8 پس از اولیه شروع علائم. اما سطح RNA ویروسی باقی مانده در هر دو گلو و ریه ها. محققان دریافتند که نمونه های با کمتر از 100 ، 000 نسخه از RNA ویروسی دیگر موجود هر عفونی ویروسی ذرات. این اجازه محققان به رسم دو نتیجه گیری: “یک بار ویروسی در گلو در شروع علائم نشان می دهد که افراد با COVID-19 عفونی بسیار اوایل بالقوه قبل از آنها حتی از آگاه بودن بیمار” توضیح می دهد که سرهنگ PD دکتر رومی Wölfel مدیر بوندس موسسه میکروبیولوژی و یکی از این مطالعه برای اولین بار نویسندگان. “در همان زمان, infectiousness از COVID-19 بيمار به نظر می رسد مرتبط با بار ویروسی در گلو و ریه ها. در بیمارستان با محدود ظرفیت تخت و حاصل فشار برای تسریع در تخلیه بیمار این یک عامل مهم است که آن را به تصمیم گیری اولین نقطه که در آن یک بیمار می تواند با خیال راحت مرخص شد.” بر اساس این اطلاعات نویسندگان این مطالعه نشان می دهد که COVID-19 بیماران با کمتر از 100,000 viral RNA نسخه در نمونه خلط در روز 10 از علائم می تواند مرخص شود و به خانه مبتنی بر انزوا.

این محققان همچنین نشان می دهد که SARS-CoV-2 تکرار در دستگاه گوارش. محققان قادر به جداسازی هر عفونی ویروس از بيماران نمونه مدفوع. هیچ یک از نمونه خون و ادرار آزمایش مثبت برای ویروس. نمونه سرم نیز آزمایش آنتی بادی علیه SARS-CoV-2. نیمی از بیماران آزمایش در حال توسعه آنتی بادی توسط 7 روز زیر علامت شروع; آنتی بادی تشخیص داده شد در تمام بیماران پس از دو هفته. شروع تولید آنتی بادی همزمان با کاهش تدریجی بار ویروسی.

مونیخ و برلین-بر اساس تحقیقات گروه برنامه ریزی برای انجام تحقیقات تکمیلی در توسعه بلند مدت ایمنی در برابر SARS-CoV-2 هر دو در اولین آلمانی خوشه ای و در سایر بیماران ، این نوع تحقیقات نیز نقش مهمی در توسعه واکسن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>